پشتیبانی ثبت نام لاتاری

اخذ وقت سفارت آمریکا

توضیحات اساسی در مورد اخذ وقت سفارت آمریکا

وزارت امور خارجه آمریکا برای ایرانیان در سه کشور ترکیه، امارات متحده عربی و ارمنستان، برای اخذ وقت سفارت آمریکا خدمات کنسولی میدهد. به طور کلی ویزاهای مهاجرتی در سفارت ها و ویزاهای غیر مهاجرتی در کنسولگری های آمریکا بررسی و اعطا میشوند. وقت مصاحبه های غیر مهاجرتی توسط متقاضی اخذ میشود و وقت مصاحبه های مهاجرتی توسط KCC و NVC صادر میشوند.

سفارت آمریکا در ترکیه

 در ترکیه در شهر آنکارا، سفارت آمریکا قرار دارد که میتوانید در بلوار آتاتورک آن را بیابید. سفارت آمریکا در آنکارا تا پایان 2019وقت غیر مهاجرتی نمیدهد. وقت های مهاجرتی نیز توسط NVC و KCC به سفارت اعلام میشود.

سفارت آمریکا در ارمنستان

سفارت آمریکا در کشور ارمنستان و در شهر ایروان در نزدیکی میدان جمهوری واقع شده است. این سفارت کلیه امور کنسولی آمریکا را بر عهده دارد. برای اخذ وقت سفارت آمریکا برای ویزاهای تحصیلی و ویزاهای توریستی بسیار مناسب است. هزینه های پایین ایروان این سفارت را محبوب ترین سفارت برای ایرانیان کرده است. اما به همین دلیل شلوغی بالایی دارد و معمولا از چند ماه قبل باید وقت رزرو کنید.

سفارت آمریکا در امارات متحده عربی

سفارت آمریکا در امارات در ابوظبی واقع است. متاسفانه سفارتی سخت گیر در زمینه ویزاهای دانشجویی است اما بسیار خلوت. همیشه وقت برای مصاحبه دارد. البته ویزاهای غیر مهاجرتی اغلب در کنسول آمریکا در دبی بررسی میشوند اما امکان اخذ وقت سفارت آمریکا در ابوظبی نیز موجود است.

اخذ وقت سفارت آمریکا برای ویزای دانشجویی

برای دریافت ویزای دانشجویی آمریکا باید قبلا هزینه SEVIS FEE را پرداخت کرده باشید و فرم DS160 راتکمیل کرده باشید. سپس نسبت به اخذ وقت سفارت یا کنسولی اقدام کنید. هزینه سویس معمولا حدود 200 دلار و فرم DS نیز هزینه ای ندارد. وقت سفارت 160 دلار هزینه خواهد داشت که در ایران آژانس ها معمولا از 250 دلار تا 340 دلار بسته به زمان مورد نظر، دریافت میکنند.

اخذ وقت سفارت آمریکا برای ویزای توریستی

ویزای توریستی آمریکا در سفارت یا کنسولها قابل اعطا است و هزینه آن 160 دلار خواهد بود که باید به صورت آنلاین پرداخت شود. اخذ وقت سفارت بسته به زمان و سفارت بین 250 دلار تا 340 دلار در ایران هزینه خواهد داشت.

اخذ وقت سفارت برای برندگان لاتاری

وقت سفارت برندگان لاتاری به صورت مستقیم توسط KCC اعطا میشود و فقط باید منتظر دریافت آن بود. بیش از یک بار صادر نمیشود و اگر از دست برود باید با شانس لاتاری خداحافظی کنید. البته راه هایی برای دریافت وقت مجدد هست که میتوانید برای این موضوع به موسسه حامی مهاجر مراجعه کنید.
برای دریافت وقت مصاحبه و اخذ وقت سفارت آمریکا میتوانید از خدمات موسسه حامی مهاجر بهره مند شوید.

اگر تمایل دارید درباره مهاجرت به آمریکا اطلاعات کسب کنید، پیشنهاد میکنیم مقاله روش های مهاجرت به آمریکا را مطالعه فرمایید.

 

اشتراک مطلب
نظرات شما
ثبت دیدگاه

رضایت مشتریان حامی مهاجر