20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

وقت فوری سفارت استرالیا

کشور استرالیا

اگر قصد سفر به استرالیا را دارید، باید ابتدا اطلاعاتی از خود کشور استرالیا و سپس چگونگی اخذ ویزا از سفارت استرالیا داشته باشید.

استرالیا به دلیل برخورداری از آب و هوای بی نظیر، شهرهای زیبا و سایر جاذبه های گردشگری چه طبیعی چه مصنوعی سالانه مقصد بسیاری از گردشگران جهانی است. شهرهای سیدنی و ملبورن و همچنین پایتخت استرالیا یعنی شهر کانبرا همیشه در بین بهترین شهرهای جهان قرار دارند و به عنوان نمادی برای شهرهای ایده آل جهان شناخته می شوند. علاوه بر گردشگرانی که سالانه وارد استرالیا می شوند، به دلیل دارا بودن استرالیا از دانشگاه هایی در سطح جهانی دانشجویان زیادی رویای تحصیل در استرالیا را در سر دارند. استرالیا کشوری صنعتی و موفق است که شرایط کار را برای متقاضیان کار در کمپانی های موفق فراهم می کند.

چگونه به استرالیا برویم؟

از آشنایی کلی برای کشور استرالیا که بگذرید باید با شرایط اخذ ویزا و ورود به خاک استرالیا آشنا شوید. مانند سایر کشورها برای ورود به استرالیا نیاز به ویزا دارید. برای دریافت ویزا یا باید ویزا را از سفارت کشور مورد نظر در ایران درخواست کنید و یا نماینده رسمی آن کشور در ایران. استرالیا در ایران نماینده ای رسمی برای درخواست و صدور ویزا ندارد. بنابراین متقاضیان دریافت ویزا باید مستقیما از سفارت استرالیا در تهران ویزای خود را درخواست و سپس اخذ کنند.تعیین 

وقت قبلی برای سفارت 

اما برای مراجعه به سفارت استرالیا برای کارهایی ماندد مصاحبه، انگشت نگاری و تحویل مدارکتان باید از قبل از سفارت استرالیا وقت گرفته باشید. برای جلوگیری از ازدحام و شلوغی در کنسولگری ها و سفارت ها، سفارت استرالیا نیز مانند بسیاری دیگر از کشورها تعیین وقت خود را به صورت آنلاین راه اندازی کرده است. برای تعیین وقت می توانید با سفارت استرالیا تماس بگیرید. این نوبت ممکن است از یک روز تا یک سال بعد به شما داده شود.

وقت فوری از سفارت استرالیا

کسانی که برای رفتن به سفارت استرالیا و دریافت ویزا عجله دارند ممکن است بتوانند وقت فوری از سفارت دریافت کنند. این وقت ممکن است یک ساعت بعد به فرد داده شود. اما این کار نیاز به هوشمندی و آشنایی با سفارت استرالیا دارد. بنابراین نیاز دارد تا وقت های سفارت پیگیری مداوم شوند تا آشنایی کامل با روند وقت دهی سفارت به دست آید.

انواع ویزای استرالیا

ویزای استرالیا انواع مختلفی دارد:

 • ویزای سرمایه گذاری استرالیا
 • ویزای کار استرالیا
 • ویزای گردشگری استرالیا
 • ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری از ویزا های بلند مدت هستند، و ویزاهای گردشگری و دیدار با اقوام از نوع ویزاهای کوتاه مدت هستند. برای هر یک از ویزاهایی که قصد دریافت آن را داشته باشید در زمان تعیین وقت باید تعیین شود که کدام یک از این ویزا ها است تا در زمان مشخصی به سفارت دعوت شوید.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

برای هر کدام از انواع ویزا که بخواهید اقدام کنید مدارک متفاوتی نیاز دارید، اما مدارک به طور عمومی شامل موارد زیر است:

 • فرم تکمیل شده ی درخواست ویزا
 • گذرنامه معتبر
 • ترجمه مدارک شناسایی مثل شناسنامه
 • عکس جدید
 • گواهی اشتغال به تحصیل یا کار
 • گواهی تمکن مالی
 • دعوت نامه یا رسید رزرو بلیط (در صورت نداشتن دعوت نامه)

کلیه مدارک باید ترجمه شده باشند و علاوه بر مهر دارالترجمه رسمی، مهر وزارت خارجه را نیز داشته باشند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 11 | کل دیدگاه های تایید شده: 0