Thursday, 27 December 2018 08:50

سرمایه گذاری در آمریکا 2019

نوشته شده توسط
سرمایه گذاری در آمریکا 2019
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سرمایه گذاری در آمریکا یکی از راه هایی است که شخص می تواند اقامت کشور آمریکا را کسب نماید. سرمایه گذاری در آمریکا به روش ها و مبالغ مختلفی انجام می گیرد که باید دید کدام یک از این راه ها برای شما عزیزان مناسب تر است.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای سرمایه گذاری

 

همانطور که می دانید کشور آمریکا از نظر اقتصاد قوی و ثروت بالا، بهترین و اولین کشور در جهان محسوب می شود. سرمایه گذاری در آمریکا به دلیل اقتصاد پیشرفته و زیر ساخت های قوی اقتصادی محل مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد. اخذ اقامت دائم گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه گذاری در آمریکا مراحل مختلف و ویزاهای متفاوتی دارد. سرمایه گذاری در کشور آمریکا به دلیل سیستم حقوقی شفاف مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاری می باشد. سرمایه گذاری در آمریکا نسبت به کانادا بسیار ریسک کمتری دارد و همین دلیل باعث محبوبیت سرمایه گذاری در آمریکا شده است. سرمایه گذاری مستقیم خارجی نقش عمده ای در اقتصاد آمریکا بازی می کند. ایالات متحده آمریکا همواره از سرمایه گذاران خارجی با ثبات در بازار استقبال می کند. آمریکا به عنوان مکانی برای انجام کسب و کار و سیستمی قابل پیش بینی و شفاف شناخته می شود. ایالات متحده بزرگترین اقتصاد جهان با تولید ناخالص داخلی بیش از 15 تریلیون دلار  می باشد.

 

ویزای سرمایه گذاری در آمریکا EB 5

 

ویزای سرمایه گذاری EB5 یکی از برترین و سریع ترین ویزای مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری می باشد. با توجه به اینکه سرمایه گذاری در کشور کانادا برای افراد محدودیت هایی در پی دارد، سرمایه گذاری از طریق ویزای EB5 بهترین جایگزین این روش می باشد. به طوری که سرعت دریافت گرین کارت آمریکا از طریق ویزای EB5 بسیار بالاست و حدود 12 تا 18 ماه طول می کشد. با سرمایه گذاری 500 هزار دلاری در کشور آمریکا و یا 1 میلیون دلاری در یک کسب و کار که 10 شغل تمام وقت برای واجدین شرایط ایجاد کند می توانید ویزای EB5 را دریافت کنید.

مراحل اقدام ویزای سرمایه گذاری آمریکا از طریق ویزای EB5 ابتدا بررسی پروژه های موجود برای سرمایه گذاری و انتخاب سرمایه گذاری پربازده تر از نظر مالی و سرمایه در پروژه ای انتخاب شده، سپس تشکیل پرونده سرمایه گذاری آمریکا و انجام آزمایشات پزشکی، مصاحبه، ورود به آمریکا و دریافت گرین کارت آمریکا پس از 2 سال، سرانجام پس از 5 سال می توانید جهت دریافت پاسپورت آمریکا اقدام نمائید.

 

مزیت های ویزای سرمایه گذاری در آمریکا EB5

عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی

عدم نیاز به تحصیلات عالیه

عدم نیاز به سابقه مدیریتی

بازگشت سرمایه پس از 5 سال

 

شرایط دریافت ویزای EB5 سرمایه گذاری در آمریکا

سرمایه گذاری در یک کسب و کار فعال

مشخص شدن مبلغ سرمایه گذاری توسط فرد متقاضی

ایجاد 10 شغل تمام وقت

حداقل سرمایه گذاری 500 هزار دلاری

 

ویزای سرمایه گذاری در آمریکا E2

 

ویزای E2 اصلی ترین ویزای سرمایه گذاری در آمریکا به شمار می آید و به تعداد نامحدود در دسترس است. ویزای E2 معمولا به مدت 2 تا 5 سال صادر می شود و از طریق این ویزا فرد متقاضی می تواند همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را نیز همراه خود به کشور آمریکا وارد کند. مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری E2 ارزانترین راه برای ورود به خاک آمریکا می باشد. به طوری که در این روش با خرید یک بیزینس موفق می توان جهت مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای سرمایه گذاری E2 اقدام نمود. این ویزا برای کسانی است که سرمایه کافی برای سرمایه گذاری از طریق ویزای EB5 را ندارند، مناسب می باشد. ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 می تواند یک ویزای فوق العاده باشد، هر چند که یک ویزای غیر مهاجرتی است، بدین معنی می باشد که ویزای موقت است و تا زمانی که شرکت وجود دارد معتبر می باشد. ویزای E2 به سرمایه گذارانی داده می شود که ایالات متحده آمریکا معاهده دوستی و تجاری با کشورشان داشته باشد که کشور ایران در سال 1957 دارای پیمانی با آمریکا است.

 

مزیت های ویزای سرمایه گذاری در آمریکا E2

از مزیت های ویزای سرمایه گذاری در آمریکا برای سرمایه گذار خارجی این است که اجازه زندگی و کار و تحصیل در کشور آمریکا به او و همسر و فرزندان زیر 21 سال اعطا می شود. نکته قابل توجه در مورد ویزای سرمایه گذاری E2 این است که مستقیم موجب دریافت گرین کارت آمریکا نمی شود، اما اگر سرمایه گذار بیزینس خود را گسترش دهد و توانایی خود را برای کسب درآمد و منفعت برای اقتصاد آمریکا اثبات کند می تواند از طریق ویزای EB5 برای گرین کارت آمریکا اقدام نماید.

مبلغ سرمایه گذاری در این ویزا در مقایسه با سایر روش ها بسیار پایین تر است و امکان دریافت ویزای سرمایه گذاری در آمریکا E2 در شش ماه و دریافت ویزا برای همسر و فرزندان زیر 21 سال در این ویزا احتیاجی به ارائه مدرک زبان و تحصیلات نمی باشد.

 

شرایط ویزای سرمایه گذاری در آمریکا E2

حداقل سرمایه برای درخواست ویزای سرمایه گذاری E2 دویست هزار دلار می باشد. در صورت خرید بیزینس حداقل 50 درصد سهام برای شخص متقاضی باشد. اثبات توانایی جهت مدیریت و داشتن سابقه کار مدیریتی بسیار تاثیر گذار می باشد.

 

 

 

آخرین ویرایش در Tuesday, 01 January 2019 10:35

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.