20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

اقامت دائم آمریکا از طریق سرمایه گذاری (بررسی حداقل سرمایه)

اقامت دائم آمریکا از طریق سرمایه گذاری (بررسی حداقل سرمایه)

بسیاری از مردم دنیا رویای زندگی در کشور بزرگ آمریکا را در سر می‌پرورانند و به دنبال راه‌های مناسب برای رسیدن به این آرزو هستند. اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین راه‌ها برای مهاجرت به کشور آمریکا و در نهایت دریافت گرین‌کارت آمریکا برای افرادی است که تمکن مالی کافی و ثروت بالا برخوردار هستند.

کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در قطب اقتصاد جهان را دارند می‌توانند با شرایط مناسب این روش، به هدف خود برسند. دریافت اقامت سرمایه گذاری آمریکا دارای شرایط بسیار مناسبی است و می‌توان با انجام صحیح اقدامات لازم که در ادامه به طور کامل در این خصوص توضیح خواهیم داد به اقامت دائمی و یا حتی حق شهروندی آمریکا دست پیدا کرد. از مزایای گرفتن اقامت با سرمایه گذاری در آمریکا می‌شود به عدم نیاز به ارائه مدرک زبان و مدرک تحصیلی، همچنین نبودن شرایط سنی اشاره کرد که این موارد شرایط را برای دریافت اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری بسیار آسان خواهد کرد و احتمال دریافت اقامت آمریکا را بالا خواهد برد.

در این مقاله شرایط اقامت در امریکا از طریق سرمایه گذاری را به طور کلی بررسی خواهیم کرد، روش ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5 را به شما معرفی خواهیم کرد، همچنین تمامی راه‌های سرمایه گذاری در آمریکا را خواهیم گفت و بهترین بیزینس در آمریکا برای دریافت اقامت دائم آمریکا را معرفی خواهیم کرد، در ادامه به بررسی حداقل سرمایه برای مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا می‌پردازیم و در انتها به طور کلی روش دریافت تابعیت آمریکا از طریق سرمایه گذاری را توضیح خواهیم داد و خواهیم گفت که چرا دریافت ویزای سرمایه‌گذاری در آمریکا نسبت به ویزای سرمایه‌گذاری کانادا محدودیت‌های کم‌تری دارد و شرایط آن مناسب‌تر است.

ویزای سرمایه گذاری E-2 آمریکا

ویزای سرمایه گذاری e2

این ویزا یک جایگزین مناسب برای ویزای سرمایه گذاری EB5 است. ویزای E-2 یک ویزای غیر مهاجرتی است که به سرمایه گذاران کشورهای معاهده اجازه می دهد تا از طریق سرمایه گذاری در یک شرکت داخل آمریکا در ایالات متحده کار کنند. سرمایه گذاری E2 باید قابل توجه باشد، اما بسیار کمتر از آن چیزی است که در ویزای EB5 مورد نیاز است.

ویزای E-2 را فقط شهروندان کشورهای دارای معاهده E-2 با ایالات متحده می توانند دریافت کنند. کشورهای زیادی هستند که واجد شرایط معاهده E-2 هستند. جهت مشاهده لیست این کشور ها به مقاله ویزای E-2 مراجعه کنید. با داشتن حق شهروندی این کشور ها شما مجاز هستید تا برای ویزای E-2 ایالات متحده درخواست دهید.

بهتر است بدانید که : مسیر اقامت می تواند بسیار سریعتر و ارزانتر از ویزای سرمایه گذار EB-5 باشد.

ویزای E-2 یک ویزای غیر مهاجرتی است و نمی تواند مانند ویزای سرمایه گذاری EB-5 مستقیم منجر به اخذ گرین کارت شود این ویزا پنج سال اعتبار دارد اما می توان آن را به مدت دو سال به تعداد نامحدودی تمدید کرد. برای اخذ گرین کارت از این طریق، راه هایی وجود دارد که می‌توانید در مقاله ویزای سرمایه گذاری E2 درمورد آن بخوانید.

حداقل سرمایه برای مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا با ویزای E2

اقدام برای ویزای سرمایه‌گذاری E2 با حداقل سرمایه امکان‌پذیر خواهد بود و برای این نوع سرمایه گذاری مبلغ مشخص و ثابتی وجود ندارد چون مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در آمریکا از طریق ویزای E2 متفاوت است و به ماهیت کسب و کاری که سرمایه گذار ایجاد یا هدایت می کند بستگی دارد. اما به طور کلی از حدود 100.000 دلار شروع می شود.

شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری E2 آمریکا

برای این نوع سرمایه گذاری مبلغ دقیقی مشخص نشده است اما به طور کلی باید حداقل سرمایه 100,000 دلار باشد و منبع درآمد باید بصورت مستند و قانونی باشد.توجه داشته باشید که این مورد بسیار ضروری است. همچنین سرمایه گذار باید مالکیت 50درصد از کسب و کار خریداری شده را داشته باشد و باید درآمریکا زندگی کند و در مدیریت کسب و کاری که سرمایه گذاری کرده است شرکت کند.

ویزای سرمایه گذاری آمریکا EB5

ویزای سرمایه گذاری eb5

در بین روش‌های اخذ اقامت امریکا از طریق سرمایه گذاری می‌توان یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌ها را ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5 در نظر گرفت. ویزای EB5 یک ویزای طلایی ایالات متحده و یکی از روش های دریافت گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه گذاری است. این ویزا به کسانی که در پروژه های مورد تایید دولت در سراسر ایالات متحده آمریکا سرمایه گذاری می کنند، اقامت دائم آمریکا را می دهد. ویزای سرمایه گذاری EB5 می تواند بسیار سودمند باشد زیرا دسترسی به سیستم آموزشی ایالات متحده، حق زندگی، بازنشستگی، کار و تحصیل در ایالات متحده، توانایی بازگرداندن سرمایه پس از اتمام پروژه و اقامت را نه تنها برای متقاضی بلکه برای خانواده نزدیک نیز اعطا می کند. منظور از خانواده نزدیک، همسر متقاضی وفرزندان مجرد زیر 21 سال است.  

بهترین ویزای سرمایه گذاری آمریکا برای ایرانیان

ویزای EB5 نسبت به روش‌های دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کشورهای دیگر مانند کانادا با محدودیت‌های کم‌تری همراه است و به همین دلیل یکی از مناسب‌ترین روش‌های دریافت ویزای سرمایه‌گذاری آمریکا برای ایرانیان به حساب می‌آید. همچنین کشور آمریکا نیز از سرمایه‌گذاران خارجی استقبال می‌کند و این موضوع را در پیشرفت اقتصاد خود موثر می‌داند.

حداقل سرمایه برای مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا با ویزای EB-5

حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در آمریکا با ویزای eb-5، از 900,000 دلار در شرکتی در مناطق روستایی یا در منطقه ای با نرخ بیکاری 1.5 برابر بیشتر از میانگین کشوری و یا از 1,800,000 دلار در سایر مناطق آغاز می‌شود.

شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری EB-5 آمریکا

در خصوص دریافت ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5 شرایط بسیار مناسب است. برای دریافت اقامت سرمایه گذاری آمریکا از طریق اخذ این نوع ویزا نیاز به سرمایه مشخص است که البته با توجه به شرایط و نحوه سرمایه گذاری نیز شرایط متفاوتی در زمینه مقدار سرمایه اولیه در قوانین این ویزا در نظر گرفته شده است. در ادامه نظر شما را به شرایط ویزای eb5 آمریکا جلب می‌کنیم.

  • این سرمایه گذاری باید منجر به ایجاد 10 شغل برای کارمندان واجد شرایط آمریکایی برای مدت دو سال شود
  • سرمایه گذار باید قانونی بودن منابع درآمد و سرمایه را ثابت کند.
  • سرمایه‌گذار باید در مدیریت شرکتی که در آن سرمایه‌گذاری کرده، مشارکت داشته باشد و مشارکت در مدیریت روزانه کسب‌وکار یا مشارکت در شکل‌گیری استراتژی شرکت را تأیید کند.

گفتنی است که برای دریافت ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5 نیاز به ارائه مدرک زبان و داشتن مدرک تحصیلی نیست و همچنین شرایط سنی برای این نوع ویزا وجود ندارد. برای اطلاعات کامل‌تر در مورد نحوه دریافت ویزای سرمایه گذاری آمریکا eb5 لطفا به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

بهترین بیزینس در آمریکا

بهترسن بیزینس در آمریکا

انتخاب بهترین بیزینس در آمریکا، کشوری که قطب اقتصاد دنیا لقب گرفته است کار آسانی نیست، چراکه این کشور مملو از موقعیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری است. اما برای داشتن یک دید کلی از این موضوع می‌توانیم به تعدادی از مناسب‌ترین کسب و کارها در آمریکا اشاره کنیم.

بسیاری از افراد بهترین بیزینس در آمریکا را حوزه املاک می‌دانند. کسب و کار مربوط به خرید و فروش و اجاره املاک یا همان بنگاه معاملات ملکی در این کشور رونق زیادی دارد، چراکه جمعیت این کشور در حال افزایش است و همچنین سالانه تعداد بسیار بالایی مهاجر از سراسر دنیا به این کشور می‌آیند. درنتیجه بازار املاک از وضعیت مناسبی برای سرمایه‌گذاری برخوردار است. در ادامه بیزینس‌‌های مدیریت مالی و مالیات، موسسه‌های نظافت و مراکز برگزاری مراسم و مهمانی‌ها نیز از بهترین بیزینس ها در آمریکا به حساب می‌آیند.

سخن پایانی

در این مقاله در خصوص روش‌های دریافت اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری به طور کامل توضیح دادیم. در مورد مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای E2 با حداقل سرمایه ممکن که با خرید کامل یک کسب و کار آماده یا 50 درصد از سهام آن انجام می‌شود توضیحاتی ارائه دادیم و گفتیم که در این روش متقاضی امکان مهاجرت به همراه همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را به آمریکا دارد و همچنین توضیح دادیم که امکان دریافت ویزای E2 بدون ارائه مدرک زبان، مدارک تحصیلی و بدون شرایط سنی وجود دارد و توضیحات کامل در مورد شرایط و نحوه دریافت این نوع ویزا را توضیح دادیم. در مورد نحوه دریافت گرین‌کارت آمریکا به طور غیرمستقیم از طریق این نوع ویزا نیز توضیحات کاملی ارائه دادیم.

در مورد ویزای سرمایه‌گذاری EB5 که یکی از سریع‌ترین و بهترین روش‌های دریافت اخذ اقامت امریکا از طریق سرمایه گذاری است توضیح دادیم و گفتیم که به دو روش متفاوت می‌توان این نوع ویزا را دریافت کرد. گفتیم که ویزای سرمایه‌گذاری EB5 به دو روش مستقیم و سرمایه‌گذاری در مناطق استخدام هدفمند قابل دریافت است که شرایط هرکدام توضیح داده شد. همچنین گفته شد که متقاضیان ویزای EB5 می‌توانند به همراه همسر و فرزندان زیر 21 سال خود به آمریکا مهاجرت کنند و بعد از انجام مراحل سرمایه گذاری این ویزا، گرین‌کارت اقامت دائم آمریکا دریافت نمایند. درانتهای مقاله نیز به معرفی بهترین کسب و کارهای آمریکا برای سرمایه‌گذاری پرداختیم.

سوالات متداول در خصوص اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری

نحوه دریافت تابعیت آمریکا از طریق سرمایه گذاری به چه صورت است؟

نحوه دریافت گرین‌کارت به صورت مستقیم از طریق ویزای EB5 انجام می‌شود و همچنین امکان دریافت آن به صورت غیرمستقیم از طریق ویزای E2 وجود دارد که هردو روش در مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.

بهترین ویزای سرمایه گذاری در آمریکا کدام است؟

ویزای EB5 یکی از بهترین و سریع‌ترین انواع ویزای سرمایه‌گذاری آمریکا به حساب می‌آید و در زمانی کوتاه می‌تواند منجر به دریافت گرین‌کارت اقامت دائم آمریکا شود که در این مقاله به طور کامل در خصوص دریافت این نوع ویزا توضیحات جامعی دادیم.

حداقل مبلغ برای سرمایه‌گذاری در آمریکا چقدر است؟

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در آمریکا مربوط به ویزای E2 است و با حداقل سرمایه 200 هزار دلاری قابل دریافت است که در این مقاله به طور کامل در خصوص نحوه و شرایط دریافت این نوع ویزا توضیح دادیم.

چه مدارک تحصیلی و مدرک زبانی برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری آمریکا الزامی است؟

امکان دریافت ویزای سرمایه‌گذاری بدون ارائه مدارک تحصیلی و مدرک زبان وجود دارد که در این خصوص در مقاله به طور کامل توضیح داده‌ایم.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 8 | کل دیدگاه های تایید شده: 1
Ali akbar azari
آیا برای ایرانی ها می‌توان از طریق سرمایه گذاری اقامت گرفت
کارشناس حامی مهاجر
<p>درود علی اکبر عزیز</p> <p>بله ، ایرانیها هم می توانند با سرمایه گذاری EB5&nbsp; در سریعترین زمان گرین کارت دریافت کنند.</p>