لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر
اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری و ویزای آمریکا از طریق ثبت شرکت آسان‌ترین راه برای ورود به آمریکا و دریافت گرین کارت می‌باشد. سرمایه گذاری می‌تواند در شرکت خود باشد یا در شرکت‌هایی که مراکز منطقه‌ای آنها را تایید کرده است. از مزایای این روش می‌توان به نداشتن محدودیت سن و مدرک زبان اشاره کرد. برای اقامت آمریکا می توانید از کارشناسان موسسه حامی مهاجر راهنمایی بخواهید و موسسه حامی مهاجر با سالها تجربه در این زمینه میتواند شما را در زمینه اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری تضمینی 2021 به اهدافتان برساند.

اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری تضمینی 2021- ویزای EB5

ویزای سرمایه گذاری EB5 دو گزینه را برای سرمایه گذاری پیش روی متقاضی قرار می‌دهد:

روش اول برای اخذ اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری - ویزای EB5

 متقاضی می‌تواند ۵۰۰ هزار دلار در مناطق با میزان بیکاری بالا سرمایه گذاری کند. 50 درصد از کل ( ۱۰۰۰۰ ویزا در هر سال) این سرمایه گذاران می‌بایستی سرمایه خود را در پروژه‌هایی که در مناطق روستایی و محروم با درصد بالای آمار بیکاری می‌باشند، سرمایه گذاری کنند. لازم به ذکر است سرمایه مورد نظر باید از طریق قانونی و مشروع به دست آمده باشد و مدارک و اسنادی را دال بر نحوه جذب این سرمایه ارائه نماید. معمولاً در مدت 18 ماه، گرین کارت ، کارت اقامت دائم آمریکا دریافت می‌شود. کارت اقامت دائم آمریکا مجوز اقامت زندگی، تحصیل و کار در آمریکا برای فرد و خانواده اوست.

روش دوم برای اخذ اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری - ویزای EB5

مبلغ سرمایه گذاری برای این گروه از افراد ۱ میلیون دلار می‌باشد. در این نوع سرمایه گذاری حضور و فعالیت سرمایه گذار در شرکت و بیزینس راه اندازی شده از شروط لازم می‌باشد، همچنین استخدام حداقل ۱۰ نفر و یا بیشتر از شهروندان آمریکایی و یا کسانی که اجازه کار در ایالات متحده را دارند الزامی می‌باشد.
 • اشخاصی که می‌خواهند خودشان بیزینس و یا یک تجارت جدیدی را راه اندازی کنند.
 • افرادی که سرمایه خود را در یک شرکت جدید از قبل تاسیس شده به منظور بالابردن ارزش و گسترش آن شرکت هزینه کنند.
 • افرادی که یک شرکت از قبل تاسیس شده  با هدف ایجاد کارآفرینی و فرصت‌های شغلی و تجارت جدید در آن شرکت خریداری می‌کنند.
زمان اجرای این برنامه معمولاً 18 ماهه است. که اگر این برنامه با برنامۀ سرمایه گذاری ویزای E2 ترکیب شود، در زمان کوتاه‌تر 6 ماهه نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

مزایای گرین کارت آمریکا  EB5

 • دریافت گرین کارت آمریکا برای سرمایه گذار، همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال
 • داشتن حق انتخاب بین مهاجرت خانوادگی به آمریکا، زندگی و اشتغال به کار در هر نقطه که مورد نظرتان باشد و یا نگه داشتن کار و زندگی در کشور خود در حالیکه فرزندانتان در ایالت متحده مشغول تحصیل هستند.
 • ورود به خاک ایالات متحده آمریکا در حداقل زمان ممکن ( ۶ الی ۹ ماه زودتر از گذشته بدلیل حذف نیاز به مجوز افک از اداره خزانه داری کل)
 • کسب موفقیتهای اقتصادی با استفاده از موقعیت‌ها و فرصت‌های مناسب سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا
 • عدم نیاز حضور روزانه در محل کار و استخدام کارگران از جانب سرمایه گذاران (تمام مراحل نظارتی و کنترل مبلغ سرمایه گذاری شده به عهده مراکز منطقه ای می‌باشد)

اقامت آمریکا از طریق ویزای  E2 تضمینی 2021

ویزای سرمایه گذاری E2 به متقاضی اجازه می‌دهد در آمریکا زندگی کند. کسب این ویزا نیازمند آن است که فرد متقاضی حداقل ۵۰ درصد سهام یک بیزینس را در ایالات متحده تأمین کند. در این روش شما می‌توانید از طریق خرید بیزینس بسیار سریع و در مدت زمان 2 تا 3 ماه بعد از ورود به آمریکا برای خود و خانواده خود ویزای E2 را بگیرید. این سرمایه گذاری بر اساس ملاک‌های سازمان خدمات شهروندی و مهاجرت آمریکا باید قابل ملاحظه باشد. هرچند رسماً رقم خاصی در این خصوص تعیین نشده است. در این روش شما باید حداقل 150 هزار  دلار آمریکا را در یک بیزینس که واجد شرایط باشد سرمایه گذاری نمایید و ارزش دارایی های شما نیز باید 300،000 دلار آمریکا باشد.

مزایای ویزای سرمایه گذاری E2 

 • میزان سرمایه گذاری در مقایسه با سایر روش ها بسیار پایین تر میباشد.
 • دریافت ویزای سرمایه گذاری E2 در حدود ۶ ماه
 • دریافت ویزا برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال
 • نیازی به ارائه مدرک زبان و تحصیلات نمیباشد.
 • امکان تبدیل ویزای سرمایه گذاری E2 به گرین کارت آمریکا
 • تحصیل فرزندان و امکان اشتغال به کار همسر

جهت کسب اطلاعات درباره مهاجرت به آمریکا، پیشنهاد میکنیم مقاله روش های مهاجرت به آمریکا را مطالعه فرمایید.

 


دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 11
مطالب مرتبط
سه شنبه 12 اسفند 1399
افزایش شانس لاتاری

برای افزایش شانس در ثبت نام لاتاری هر فرد به عنوان متقاضی اصلی فقط یک بار مجاز به ثبت نام می باشد و تنها راه قانونی برای افزایش شانس در لاتا ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
فروشگاه های نیویورک

اگر شما به دنبال خریدن لوازمی با نام تجاری بزرگ و یا یک تجربه خرید تمام روز هستید، فروشگاه های نیویورک این امکان را برای شما فراهم ساخته اس ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
راهنما و مشاوره برندگان لاتاری (مراحل بعد از برنده شدن لاتاری)

برنده شدن در لاتاری فکر می‌کنند و در مورد مراحل بعد از قبولی لاتاری اطلاعات کمی دارند. وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری نیاز نیست شما می توانید بدون وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری فقط با موسسه حامی مهاجر اقدام به مهاجرت به آمریکا کنید. ...

ادامه مطلب