50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رفع ریجکتی ویزای آلمان

کشور آلمان یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی میباشد که به واسطه اقتصادی پویا و دانشگاه های معتبر، مقصد خیلی از دانشجویان و دانش آموزان از سر تا سر دنیا میباشد، این کشور مانند دیگر کشور ها شرایط خاص خود را برای پذیرش مهاجران و دانشجویان دارد.

در همین رابطه تعداد زیادی از افراد هستند که موفق به سفر و تحصیل در آلمان نمیشوند یا ویزای آنها مورد قبول واقع نمیشود. از همین رو تیم تخصصی حامی مهاجر طی تحقیقات گسترده ای که توسط کارشناسان زبده خود در آلمان داشت متوجه شد که چند مشکل عمده وجود دارد که اغلب موجب رد و ریجکت شدن درخواستهای ویزا می شود.

ریجکتی ویزای آلمان

برخلاف اکثر سفارتخانه ها، تصمیم نهایی برای صدور یا انکار ویزا صرفا به افسر ویزا بستگی ندارد. این امر عمدتا وابسته به اداره مهاجرت است که در آنجا تحصیل خواهید کرد. تمام کار مسئول ویزا این است که بر اساس عملکرد شما در مصاحبه، یک توصیه مثبت یا منفی ارائه دهد. بنابراین، ممکن است شما در مصاحبه ویزا بسیار عالی عمل کنید و هنوز ویزای خود را دریافت نکرده باشید یا شما همچنین ممکن است در مصاحبه ضعیف عمل کنید و از اینکه می دانید ویزا برای شما صادر شده است تعجب کنید.

دلایل ریجکتی ویزای آلمان

مقامات به دلایل مختلف از صدور ویزا امتناع می ورزند اما شایع ترین عوامل شامل:

عدم ارائه اسناد صحیح، متقاضی سوابق کیفری گذشته یا فعلی دارد، هدفش برای سفر اعتباری ندارد، گذرنامه آسیب دیده یا نامعتبر است، داوطلب قادر به اثبات برنامه صحیح سفر نیست، نامه نامعتبر است، بودجه کافی برای تأمین هزینه های مدت اقامت ندارد، بیمه سفر نامعتبر است، گواهی ازدواج غیرقابل قبول یا جعلی است، فاقد اثبات اسکان است، عدم افشای موارد مهاجرت قبلی، سابقه بد با برنامه ویزا شینگن دارد.

دلایل امتناع از ویزا به طور صحیح در گزارش قطعنامه ذکر شده است و اگر متقاضی فکر می کند که دلایل غیر موجه یا نامعتبر است، می تواند ظرف دو ماه از زمان دریافت درخواست، در دیوان عالی دادگستری کشور آلمان به این موضوع رسیدگی کند.

همچنین لازم به ذکر است که ویزا هیچگونه تضمینی برای دسترسی به کشورهای عضو شینگن نیست زیرا مجوز نهایی بستگی به افسر مهاجرتی در مرز ها دارد.

دلایل ریجکت شدن ویزای تحصیلی آلمان

  • دولت رشته تحصیلی شما را متناسب با نیازهای آینده آنها نمی داند.
  • وضعیت مالی ضعیف
  • پروفایل علمی ضعیف
  • عدم آمادگی برای مصاحبه شما
  • سطح  تسلط کافی به زبان آلمانی یا انگلیسی
  • ناسازگاری با برنامه انتخاب شما

نامه درخواست تجدید نظر برای ریجکتی ویزای آلمان چیست؟

نامه درخواست تجدید نظر برای ریجکتی ویزا، توسط متقاضی ویزا برای مخالفت یا رد ویزا نوشته شده است. نامه باید به دلایل معتبر نوشته شود، که نشان می دهد چرا رد این ویزا نادرست است. باید مبنای واقعیت یا قانون مشخص شود و در بعضی موارد به متقاضی اجازه داده می شود تا مدارک دیگری را برای اثبات نادرست بودن رد ویزا ارائه کند. هر سفارت وقت مشخص شده خود را دارد که در آن متقاضی رد شده می تواند نامه تجدید نظر را ارائه دهد. 

رفع ریجکتی ویزای آلمان با موسسه حامی مهاجر

اگر بنا به دلایل فوق یا هرگونه دلیل دیگر درخواست ویزای شما درکشور آلمان یا کشورهای دیگر رد شده است و در سیستم درخواست ویزا این کشورها ثبت شده است، برای رفع ریجکتی خود با موسسه حامی مهاجر در تماس باشید و با کارشناسان متخصص در امور مهاجرت و  رفع ریجکتی ویزا  از طرق صفحه  تماس با ما  در ارتباط باشید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1 | کل دیدگاه های تایید شده: 0