50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رفع ریجکتی ویزای لیختن اشتاین

زبان مردم لیختن اشتاین، آلمانی می باشد و بین اتریش و سوئیس واقع شده است. این کشور به قلعه های قرون وسطایی، مناظر کوهستانی معروف است. پایتخت آن وادوز، یک مرکز فرهنگی شناخته می شود که دارای گالری هایی از هنرهای مدرن و معاصر است.

ریجکتی ویزا چیست

رد ویزا عبارت است از رد درخواست ویزای غیر مهاجرتی توسط مقامات مهاجرتی کشور مربوطه. مقامات مهاجرت کشور لیختن اشتاین Regierung des Fürstentums نامیده می شوند و امور مربوط به کنسولگری توسط آنها در رابطه با خدمات مهاجرت و شهروندی برگزار می شود. اخذ ویزا حدود 60 یورو برای شما هزینه خواهد داشت و توصیه می شود در سریع ترین زمان درخواست دهید. لیختن اشتاین همچنین امضا کننده توافقنامه است و از این رو سیاست ویزای مشترکی دارد.

و زمانی که مدارک را آماده کردید و برای اخذ ویزا درخواست تان را ارسال کردید امکان دارد به دلایل مختلفی درخواست ویزای شما در این کشور رد شود و موسسه حامی مهاجر قصد دارد در این مقاله دلایل ریجکت ویزا را توضیح داده و شما را به بهترین نحو برای رفع ویزایتان راهنمایی کند.

دلایل ریجکت ویزای لیختن اشتاین

دلایل ریجکت ویزایتان در نامه ای که حاوی رد ویزای شما می باشد ذکر شده است. که ما در اینجا به متداول ترین دلایل ریجکت ویزا می پردازیم.

  • درخواست تان که حاوی اطلاعاتی درباره وضعیت خودتان و اهداف تان برای اخذ ویزا است طبق آنچه که کنسولگری ویزا تعیین کرده است نمی باشد.
  • اسناد و مدارک لازم نادرست ارائه شده است.
  • متقاضی با مشکلات مالی روبرو بوده و بودجه لازم برای تأمین هزینه های سفر را نداشته است.
  • بیمه مسافرتی کامل و بدون نقص طبق ضوابط تعیین شده نبوده است.
  • متقاضی دارای سوابق کیفری و قضایی بوده و اما آنها را فاش نکرده است.
  • متقاضی اطلاعات نامناسبی را ارسال کرده است.
  • سابقه ویزا، هدف بازدید و قصد بازگشت متقاضی مشخص نشده است.
  • گذرنامه نامعتبر است.
  • نامه ارجاع نامعتبر است.

راه حل های رفع ریجکتی ویزا چیست؟

راه حل های رفع ریجکتی ویزا نیز همانند روش ویزا شنگین است و دو گزینه قابل قبول این است که داوطلب می تواند درخواست تجدید نظر کند یا دوباره درخواست دهد.

درخواست تجدیدنظر باید ظرف 30 روز از زمان دریافت نامه رد و به فرمت مشخص شده در نامه رد شده ثبت شود و در نهایت باید به سفارت لیختن اشتاین ارسال شود.

متقاضی می تواند در صورت عدم وجود دلیل معتبر برای درخواست تجدیدنظر درخواست جدیدی ارائه دهد و در این درخواست باید تمام دلایل را ذکر کند.

درخواست مجدد و مصاحبه چندان آسان نیست و باید پس از مشاوره لازم از نمایندگان واجد شرایط ویزا، با احتیاط انجام شود و ما مشاوران موسسه حامی مهاجر در اینجا حضور داریم که برای ارسال درخواست مجدد ویزا به بهترین نحو به شما کمک کنیم.

درخواست تجدید نظر در مورد رد ویزایتان کار ساده ای نیست. اول از همه، شما باید بسیار مطمئن باشید که تصمیم نادرست بوده است و دلیلی برای رد وجود ندارد. در مرحله دوم، شما باید علیه کشور عضوی که تصمیم نهایی راجع به درخواست شما اتخاذ کرده است، اعتراض کنید.

شما باید با نوشتن نامه ای در مورد امتناع ویزای تان درخواست تجدید نظر دهید. نوشتن این نامه، خود یک فرآیند کامل است. شما باید دلایل بسیار محکمی را بیان كنید كه فکر می كنید درخواست شما به اشتباه رد شده است و به همین دلیل باید دوباره تصمیم گرفته شود.

نامه درخواست تجدید نظر برای ریجکتی ویزای لیختن اشتاین چیست؟

نامه درخواست تجدید نظر برای ریجکتی ویزا، توسط متقاضی ویزا برای مخالفت یا رد ویزا نوشته شده است. نامه باید به دلایل معتبر نوشته شود، که نشان می دهد چرا رد این ویزا نادرست است. باید مبنای واقعیت یا قانون مشخص شود و در بعضی موارد به متقاضی اجازه داده می شود تا مدارک دیگری را برای اثبات نادرست بودن رد ویزا ارائه کند. هر سفارت وقت مشخص شده خود را دارد که در آن متقاضی رد شده می تواند نامه تجدید نظر را ارائه دهد. 

نحوه نوشتن نامه درخواست تجدید نظر برای ریجکتی ویزا

نوشتن نامه تجدید نظر کار ساده ای نیست. حتی اگر در این زمینه بسیار قوی هستید، آن را به موسسه حامی مهاجر بسپارید. شما باید بدانید که چگونه می توانید آنرا ساختار دهید، چه کسی را برای آن هدایت کنید و چه چیز ی را بنویسید. به شما پیشنهاد نمی شود نامه طولانی چند صفحه ای بنویسید. سعی کنید نامه شما آنقدر خلاصه و مفید باشد که کسانی که آن را میخوانند وقت و انرژی لازم را برای خواندن آن نامه بگذارند.

مدارک حمایتی مورد نیاز برای ریجکتی ویزای لیختن اشتاین

هدف نامشخص از بازدید

اسنادی را ارسال کنید که این موضوع را برای آنها واضح تر کند، که شما در طی درخواست خود ارسال نکرده اید. این اسناد می توانند به شکل زیر باشد :

برنامه سفر - در صورت ارائه چنین سندی ، سعی کنید برنامه سفر واضح تر و دقیق تری ارائه دهید.

نامه دعوت نامه - توسط یک دوست، یک مؤسسه یا سازمان و غیره، که در نامه آنها به روشنی توضیح می دهند که چرا می خواهید به آنجا بروید.

اثبات نبود بودجه کافی

سفارتخانه ها اغلب درخواست ویزا را رد می کنند زیرا فکر می کنند متقاضی پول کافی برای پشتیبانی از خود در طول اقامت در خاک لیختن اشتاین را ندارد. در صورت رد شدن به همین دلیل، موارد زیر را ارسال کنید:

صورت های فعلی بانک - در صورت امکان، پول اضافی اضافه کنید، زیرا ممکن است مبلغ سابق پول برای سفارت کافی نباشد.

نامه پشتیبانی - توسط شخص دیگری که ادعا می کند در طول اقامت شما در لیختن اشتاین به شما کمک مالی خواهد کرد، همراه با بیانیه حساب بانکی فعلی آنها

پوشش نامناسب بیمه مسافرتی

در این صورت، بیمه مسافرتی را از یک شرکت دیگری خریداری کنید و یا فقط جریان بیمه مسافرتی خود را به روز کنید و سندی را جهت اثبات ارائه دهید.

شما مشکوک هستید که ممکن است به کشور خود بازنگردید

این شایع ترین دلیل رد ویزا است. اگر این امر موجب رد درخواست ویزای شما شده است، در صورت امکان سعی کنید حداقل یکی از موارد زیر را ارسال کنید:

قرارداد کار - در حین درخواست، نامه ای را از طرف کارفرمای خود دریافت کنید که در آن ادعا می کند تا پایان سفر برنامه ریزی شده شما موظف به بازگشت به کار هستید 

ثبت نام دانشجو - در صورتی که قبلاً آنرا ارسال نکرده باشید

اسنادی که نشان می دهد شما اموال دارید - یعنی تجارت ، خانه و غیره

گواهینامه هایی که ثابت می کنند اعضای خانواده در کشور خود دارید - یعنی گواهی ازدواج ، شناسنامه فرزند و غیره.

درخواست نامه تجدید نظر خود را کجا ارسال کنید

رئیس تصمیم گیرنده درخواست ویزا، به کشوری بستگی دارد که ویزا را رد کرده است. مثلا در آلمان، دادگاه اداری در برلین مسئول تصمیم گیری در مورد درخواست تجدیدنظر در مورد ویزا است. در نروژ، اداره مهاجرت، در فرانسه، وزارت امور خارجه و غیره.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0