رفع ریجکتی ویزای مالت

مالت، با نام رسمی جمهوری مالت، از مجمع الجزایر کوچکی تشکیل شده و در جنوب قاره اروپا واقع شده است. از سال 2007 که مالت هم به عضویت معاهده شینگن درآمد، برای سفر به این کشور به ویزای شینگن نیاز خواهید داشت. مالت در ایران سفارتخانه ندارد و برای درخواست ویزا باید به سفارت اتریش مراجعه شود. در برخی از موارد که مشکلی در مدارک ارائه شده یا موارد دیگر وجود داشته باشد، ویزا ریجکت خواهد شد. موسسه حامی مهاجر شما را در امر گرفتن ویزا یاری خواهد رساند، اما اگر برای ویزا اقدام کرده و ویزای شما ریجکت شده است، جای نگرانی نیست چراکه مشاوران ما اقدامات لازم جهت رفع ریجکتی ویزا را برای شما به عمل خواهند آورد.

دلایل ریجکتی ویزای مالت

دلایل متفاوتی برای ریجکت شدن ویزای مالت وجود دارد که از رایج ترین آنها می تواند اقدامات جنایی گذشته یا حال حاضر، اسناد سفر نادرست، عدم ارائه توضیحات کافی درباره ی هدف و شرایط اقامت و همچنین موارد زیر باشد:

پاسپورت آسیب دیده

ممکن است یکی از دلایل ریجکت شدن ویزای مالت این باشد که پاسپورت در شرایط خوبی نگهداری نشده باشد. چنین شرایطی ممکن است زمانی بوجود آید که صفحات پاسپورت جدا شده یا گم شده باشند یا جلد پاسپورت آسیب دیده باشد.

عدم اعتبار گذرنامه

عامل دیگری که موجب می شود افسر کنسولگری ویزای شما را رد کند، ارائه گذرنامه ای است که برای کنسولگری قابل قبول نمی باشد. چنین مواردی به صورت زیر دسته بندی می شوند:

  • ارائه گذرنامه ای که اعتبارش سه ماه باشد، یا اعتباری کمتر از سه ماه بعد از بازدید از منطقه شینگن داشته باشد.
  • ارائه گذرنامه ای که دو صفحه خالی نداشته باشد.
  • ارائه گذرنامه معتبری که بیش از ده سال قدمت دارد.

عدم اثبات برنامه سفر

دلیل دیگر برای ریجکت درخواست ویزای شینگن شما، عدم ارائه برنامه مناسب برای سفرتان در منطقه شینگن است. از جمله این موارد به صورت زیر است:

  • اگر به سفارت نامناسبی از منطقه شینگن درخواست دهید (نتوانید مقصد اصلی سفرتان در ناحیه شینگن را مشخص کنید).
  • نتوانید محل اقامت رزرو شده برای هر مقصد و هر شبی که در ناحیه شینگن بگذرانید را به اثبات برسانید.
  • نتوانید بلیط پرواز هر متقاضی را (وقتی به صورت گروهی سفر میکنید) فراهم کنید.
  • نتوانید برای هر مقصدی در منطقه شینگن که قصد سفر به آنجا را دارید، بلیط تهیه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی ارائه برنامه پرواز با مشاورین موسسه حامی مهاجر از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

نامه ارجاع غیر معتبر

دلیل مستند دیگر برای ریجکت درخواست ویزای شما، ارائه نامه رسمی ارجاع است که توسط نویسنده آن به تآیید نرسیده باشد. از جمله این موارد به صورت زیر است:

  • عدم ارائه نامه ای رسمی که سربرگ رسمی به همراه آدرس و جزئیات شرکت یا نویسنده صادر کننده نامه را داشته باشد.
  • عدم ارائه نامه ای رسمی که کمتر از سه ماه پیش از تاریخ درخواست صادر شده باشد.

رفع ریجکتی ویزای مالت از طریق موسسه حامی مهاجر

درصورت ریجکت شدن ویزای مالت، چند ماه بعد از ریجکتی ویزا می توانید درخواست خود را مجددا ارسال کنید. همچنین درصورتی که اطمینان داشته باشید در ریجکت شدن شما اشتباهی رخ داده است، می توانید نامه تجدید نظر ارسال کنید.

نامه تجدید نظر دارای ساختار مشخص و خاصی است، همچنین جزئیاتی که در این نامه ذکر می شود باید با دقت انتخاب شوند. مشاورین موسسه حامی مهاجر می توانند شما را در نوشتن نامه تجدید نظر و سایر مراحل کمک کنند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0