50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رفع ریجکتی ویزای هلند

يكي از دلايل اصلي رد شدن ویزا در هلند "خطر برنگشتن متقاضی"  بعد از انقضای ویزا می باشد. برای جلوگیری از اینکه افسران کنسولگری اینگونه برداشت نکنند مواردی را برای شما عرض خواهیم کرد، به گونه ای که پیوندهای اجتماعی با خانواده و دوستان خود در هلند دارند و بعد از دیدار و گشت و گذار خود در هلند، به دلایل اقتصادی به کشور خود باز می گردند ( منظور داشتن کار و درآمد خوب در کشور خود است) چرا که بدیهی است که آنها برای اموالی که در اختیار دارند و یا یک شغل خوبی که دارند باز خواهند گشت.

شما می توانید از مشاوران حقوقی موسسه حامی مهاجر کمک بگیرید و اجازه دهید برخی از کارشناسان ما این موارد را بررسی کنند که چرا ویزا شما رد شده است و برای رفع ریجکتی ویزا ، شما را راهنمایی کنند.

دلایل رایج ریجکتی ویزای هلند

 • دولت متقاعد نشده است که آنها به خانه باز خواهند گشت.
 • دولت فکر می کند که آنها یک خطر برای امنیت ملی ، امنیت عمومی و سلامت هستند.

راه حل های رفع ریجکتی ویزا

توصیه می کنم که درخواست تجدید نظر کنید و همزمان درخواست جدیدی برای ویزا ارائه دهید.

 • افسران کنسولی هنوز از هدف شما برای بازدید از هلند متقاعد نشده اند . هدف شما از سفر به اینجا چیست؟ برای توضیح این مساله می توانید مدارکاتی ارائه دهید. به عنوان مثال اگر می خواهید در کنفرانسی در مورد درمان سرطان شرکت کنید، می توانید نسخه ای از مدرک خود را به عنوان پزشک در اختیار شان قرار دهید یا به عنوان انکولوژیست در بیمارستان و یا هر کاری که در رشته پزشکی مشغول هستید، مدارکی حاکی از این موضوع را ارائه دهید. یا اگر می خواهید کالاهای وارداتی را وارد کنید می توانید اسناد و مدارک را نشان دهید که برای یک شرکت حمل و نقل کار می کنید.
 • آنها مطمئن نیستند که شما دوباره به خانه خود باز خواهید گشت. در اینجا می توانید به عنوان مثال در مورد شغل خود توضیح دهید، در صورت داشتن اموال، تراز بانکی، اعضای خانواده مانند همسر و فرزندان. هر چیزی که منطقی باشد که شامل حال و وضعیت تان است. 

برای سؤال و یا کمک های حقوقی با مشاوران موسسه ی حامی مهاجر تماس بگیرید.

در صورت رد درخواست ویزا

آرام باشید زیرا هنوز امید وجود دارد. راه حل های رد ویزا کاملا ساده است و می توانید از آن ها درخواست تجدید نظر کنید و یا مجددا درخواست دهید.

در نامه رسمی امتناع، دلایل امتناع و همچنین مراحل و مهلت های ارائه درخواست تجدید نظر را مشخص می كنند. درخواست تجدید نظر باید به سفارت تحویل داده شود. توصیه می شود فقط شرایطی که باعث رد آن شده است را با دلایل بسیار معتبر در نامه ذکر کنید. که توصیه میشود در این راه از متخصصین موسسه حامی مهاجر کمک بخواهید.

اگر متقاضی مایل به تجدیدنظر نباشد پس از ارائه دلایل امتناع باید درخواست جدیدی ارائه دهد.

اعتراض به تصمیم رد درخواست ویزا

در صورت عدم پذیرش درخواست ویزا برای هلند، می توانید اعتراض كنید.

اگر درخواست شما برای ویزا برای هلند رد شود ، یک نامه رسمی دریافت خواهید کرد که دلایل خود را توضیح می دهید. سپس 4 هفته فرصت دارید تا به صورت کتبی به این تصمیم اعتراض کنید. نامه را بخوانید تا دریابید که چگونه می توانید اعتراض دهید. آدرس مورد نظر برای ارسال اعتراض خود را نیز در نامه بنویسید.

لطفاً توجه داشته باشید که اگر از طریق یک کشور که عضو نماینده شینگن است درخواست ویزا برای هلند داده اید، فقط می توانید از طریق آن کشور اعتراض دهید.

اجازه دادن به شخص دیگری برای اعتراض

می توانید نامه ای بنویسید که به شخص دیگری اجازه داده اید تا از طرف شما اعتراض کند. نامه مجوز باید به یکی از زبانهای زیر نوشته شود:

 • هلندی
 • فرانسوی
 • آلمانی
 • انگلیسی

عدم بازپرداخت هزینه درخواست ویزا

اگر از درخواست ویزا خودداری کنید، هزینه درخواستی که پرداخت کردید باز گردانده نمی شود.

اگر اعتراض من موفق باشد چه اتفاقی می افتد؟

اگر اعتراض شما موفقیت آمیز باشد، درخواست شما تأیید می شود. سپس می توانید در سفارت یا کنسولگری یا با یک ارائه دهنده خدمات خارجی مانند VFS Global یا TLScontact یک قرار ملاقات ترتیب دهید.

مدارک زیر را با خود به جلسه ببرید

 • یک سند مسافرتی معتبر
 • نامه اعتراضی (و یک نسخه) که بیانگر این است که اعتراض شما موفقیت آمیز بوده است.
 • هرگونه اسناد ذکر شده در نامه (در صورت وجود). به عنوان مثال، رزرو هتل یا پرواز یا اثبات بیمه.

نیازی به تکمیل فرم جدید درخواست ویزا یا پرداخت مجدد ویزا نیست. با این حال ، اگر نامه اعتراضی و سند مسافرتی را به ارائه دهنده خدمات خارجی نشان ندهید، هزینه خدمات در نظر گرفته خواهد شد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0