50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رفع ریجکتی ویزای اسلواکی

اسلواکی کشوری کوچک در اروپای مرکزی است. جذابیت آن بیشتر در شهرهای قدیمی آن نهفته است و بیشتر گردشگران به دلیل ارتباط آن با وین، پراگ و بوداپست ، تصمیم می گیرند که در براتیسلاوا بمانند. با این وجود، این کشور می تواند شما را برای چند روز سرگرم نگه دارد.

برای اخذ ویزا باید مدارک و اطلاعات مورد نیاز را از قبل آماده کرده باشید در غیر این صورت کنسولگری اسلواکی درخواست تان را برای اخذ ویزا رد خواهد کرد. اما نا امید نشوید زیرا که موسسه حامی مهاجر در رفع این مسئله کاملا آشنایی دراد و میتوانید با خیال راحت رفع آن را به این موسسه بسپارید و هرگونه سوال شما را پاسخ خواهیم داد.

راه حل های ریجکت ویزای اسلواکی

راه حل های ریجکت ویزا این است كه متقاضی می تواند علیه این تصمیم نامه ای را به کنسولگری اسلواکی ارسال کند یا اگر دلیلی برای توجیه نداشته باشد باید درخواست دوباره دهد، شما میتوانید این کار را به موسسه حامی مهاجر بسپارید. هزینه پرداخت شده برای درخواست ویزا قابل استرداد نیست زیرا شامل هزینه بررسی پرونده می باشد.

دلایل ریجکت ویزا در نامه رسمی اعلام می شود. متقاضی می تواند ظرف چند روز پس از زمان دریافت نامه رد ویزا، با فرمت مشخص شده در نامه، تصمیم خود را به سفارت / کنسولگری جمهوری اسلواکی ارسال کند. در تجدید نظر باید دلایل خود را برای رد تصمیم مقامات مهاجرتی ذکر شود و باید به زبان اسلواکی باشد. برای درخواست تجدید نظر باید 30 یورو هزینه پرداخت شود.

اگر متقاضی دلیلی برای درخواست تجدید نظر نداشته باشد باید درخواست جدید ی به کنسولگری ارائه دهد.

نحوه نوشتن نامه درخواست تجدیدنظر که مؤثر تر باشد

توجه داشته باشید که نکات و تکنیک های ذکر شده می تواند در سایر سفارتخانه های اروپا نیز مورد استفاده قرار گیرد.

سفارت های اروپا بطور خاص از شما خواسته است موارد زیر را در نامه تجدید نظر خود درج کنید. عدم درج یک یا چند مورد از این موارد باعث می شود تا تجدید نظر شما بی فایده باشد و آنها آن را پردازش نخواهند کرد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که همه این اطلاعات را در نامه تجدید نظر خود درج کرده اید:

اطلاعات شخصی شما. نام ، نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، محل تولد و شماره پاسپورت تان

تاریخی که درخواست شما رد شد - می توانید این جزئیات را در نامه رد ویزا که دریافت کرده اید پیدا کنید. حتما تاریخ صحیح را بنویسید.

آدرس فعلی شما - آدرس خود را بنویسید که حاوی نام خیابان ، خانه یا آپارتمان ، شهر / دهکده ، کد پستی باشد.

آدرس ایمیل و شماره تلفن شما - آنها مورد نیاز نیستند اما من پیشنهاد می کنم که ایمیل خود را وارد کنید من همچنین پیشنهاد می کنم شماره تلفن تان را در نامه تجدید نظر درج کنید زیرا آنها نیز می توانند با شما هنگام درخواست ویزا تماس بگیرند. این مسئله بسیار مهم است به ویژه اگر عجله دارید و در طی چند روز یا چند هفته سفر می کنید.

خودتان امضا کنید - درخواست تجدید نظر باید به دست خود شما امضا شود. احضار یا درخواست تجدید نظر توسط شخص ثالث (به عنوان مثال حامی شما) فقط درصورتی قابل قبول است که وکالت تام داده اید. اما من پیشنهاد می کنم این کار را به تنهایی انجام دهید.

این حداقل نیازمندی هایی است که برای رسیدگی باید در نامه تجدید نظر مشاهده شود.

چه چیز دیگری را باید در نامه درخواست تجدید نظر درج کنید؟

 موارد زیر مواردی هستند که باید در آن دقت شود.

بنویسید که چرا افسران کنسولگری باید درخواست ویزا شما را تأیید کنند. بدیهی است که از مهم ترین قسمت های نامه تجدید نظر شما این قسمت می باشد. این جایی است که شما به آنها می گویید چرا ویزا را از شما سلب کرده و این که چرا باید به شما اجازه اخذ ویزا را دهند. دلایل شما باید به دلیل های رد ویزای شما مرتبط باشد. برخی از دلایل رد عبارتند از:

-"اینکه قطعا قبل از انقضای ویزا به کشور خودتان باز خواهید گشت."

چه باید کرد؟ شما باید ثابت کنید که به کشور خود باز خواهید گشت. اگر کارمند هستید، پس در نامه تجدید نظر خود بنویسید که شغلی دارید، چقدر در آن شغل کار کرده اید، چقدر درآمد دارید و رئیس شما به شما اجازه داده و یک مرخصی رسمی امضا کرده اید. اگر صاحب مشاغل هستید پس در نامه تجدید نظر خود بنویسید که شما صاحب یک شغل هستید، چقدر آن را اداره کرده اید، چقدر درآمد کسب کرده اید و سایر اسناد رسمی دیگری که می توانید نشان دهید تا ثابت شود که این یک تجارت واقعی است. اگر دانشجو هستید، در فرجام نامه خود بنویسید که شما دانشجو هستید، در کجا تحصیل می کنید، چه مدت در آن مدرسه یا دانشگاه تحصیل کرده اید و مدارکی دیگر برای نشان دادن اینکه دانشجو هستید ارائه خواهید داد.

اگر شما دارای (خانه و تعداد زیادی آپارتمان) هستید، می توانید در تجدید نظر خود نیز از آن یاد کنید زیرا نشان می دهد واقعاً در کشور ریشه دارید.

اگر مسافری هستید که مکررا به این کشور سفر می کند ، به تاریخچه سفر خود اشاره کنید. کشورهایی را که بازدید کرده اید لیست کنید. اگر قبلا درخواست ویزای دیگر کرده اید و تأیید شده اید، آنها را ذکر کنید. در درخواست تجدیدنظر خود بنویسید که از ویزاهای دیگر تأیید شده اید، در این کشورها سفر کرده اید و بیشتر از ویزای خود در کشور سکونت نداشته اید. به آنها بگویید که هیچگونه سابقه اضافه کاری در خارج از کشور ندارید. این نشان می دهد که شما قصد ندارید به طور غیرقانونی در اروپا بمانید.

نکاتی در مورد نامه درخواست تجدید نظر

نامه تجدید نظر خود را کوتاه و مختصر بنویسید. به یاد داشته باشید که سفارت هر روز به صدها برنامه و درخواست تجدید نظر نگاه می کند. نامه تجدید نظر 10 صفحه ای ارسال نکنید. این کار را برای آنها آسان کنید. نامه کوتاه و مختصر بنویسید. درخواست تجدید نظرهای موفق حتی می تواند یک تا دو صفحه باشد. البته تا امکان دارد باید شامل تمام اطلاعات مهم باشد و نه موارد بیهوده و اضافی. اما کوتاه و مختصر باید این کار را انجام دهید. از حداقل شرایط سفارت پیروی کنید، نامه ای کوتاه و شیرین بنویسید که چرا باید ویزا به شما بدهند و تمام مدارک پشتیبان را ضمیمه کنید. سپس آن را ارسال کنید.

برای رفع ریجکتی خود با موسسه حامی مهاجر در تماس باشید و با کارشناسان متخصص در امور مهاجرت و رفع ریجکتی ویزا از طرق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0