لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

اولویت های بازار کار جدید نوا اسکوشیا از 204 نامزد ورود به سیستم اکسپرس اینتری دعوت می کند

نوا اسکوشیا نخستین قرعه کشی اولویت های بازار کار خود را در سه ماه در تاریخ 4 سپتامبر برگزار کرد

نوا اسکوشیا نخستین قرعه کشی اولویت های بازار کار خود را در سه ماه در تاریخ 4 سپتامبر برگزار کرد و از 204 کاندیدای ورود به سیستم اکسپرس اینتری دعوت به عمل آورد تا نامزد استانی را برای اقامت دائم کانادا ثبت کنند.

جریان اولویت های بازار کار به برنامه اسمی نوا اسکوشیا (NSNP) اجازه می دهد تا ورودی اکسپرس اینتری کانادا را برای کاندیداهای واجد شرایط که مطابق با نیازهای مشخص بازار کار در استان هستند جستجو کند.

از زمان راه اندازی آن در سال 2018 ، این جریان از کارگران آموزش و پرورش در اوایل کودکی، حسابرسان مالی و حسابداران و نامزدهای اکسپرس، به زبان فرانسه صحبت می کردند.

این آخرین قرعه کشی کاندیداهای اکسپرس اینتری که فرانسوی را به عنوان اولین زبان رسمی خود انتخاب کرده اند و دارای نمره زبان کانادایی می باشند و نمره ی 8 یا بالاتر در زبان فرانسه در تمام توانایی های زبان (خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و صحبت کردن) دارند.

داوطلبان منتخب نیز باید در هر چهار مهارت زبان انگلیسی دارای نمره CLB حداقل 6 یا بالاتر باشند و همچنین دارای مدرک لیسانس یا برنامه های دیگری با سه سال یا بیشتر در دانشگاه ، کالج ، تجارت یا دانشکده فنی باشند.

سخنگوی NSNP گفت هیچ سیستم حداقل امتیاز دهی جامعی (CRS) وجود ندارد.

نمره CRS ، رتبه کاندیداها را در ورود  به اکسپرس اینتری مشخص می کند و براساس عواملی مانند سن ، تحصیلات ، تجربه کار و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی ، از جمله موارد دیگری است که می توان به آن اشاره کرد.

کاندیداهای ورود به شرکت اکسپرس اینتری با داشتن یک نامزد استانی ، 600 امتیاز اضافی را نسبت به نمره CRS خود دریافت می کنند و به طور موثر دعوت نامه درخواست اقامت دائم کانادا را تضمین می کند.

داوطلبانی که در قرعه کشی دعوت نامه دریافت کرده اند، 30 روز فرصت دارند تا بتوانند درخواست کاملی به NSNP ارسال کنند.


دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0
مطالب مرتبط
دوشنبه 06 دی 1400
میزبانی شهر بندری ازمیر از کشتی‌های تفریحی کروز

کشتی‌های تفریحی کروز پس از 6 سال وقفه در بندر ازمیر به عنوان یکی از بنادر مهم توریستی ترکیه لنگر خواهند انداخت. در پی تلاش‌های مدیران بندر ازمیر در خصوص توسعه صنعتی گردشگری این منطقه، 49 کشتی تفریحی کروز ...

ادامه مطلب
دوشنبه 24 آبان 1400
سفر ایرانیان به ترکیه بدون نیاز به ارائه تست pcr

طبق بخشنامه‌ای که در تاریخ 14 نوامبر 2021 توسط شرکت ترکیش ایرلاین صادر شده است، شهروندان ایرانی که از روز دوشنبه 15 نوامبر (24 آبان 1400) قصد سفر از ایران به مقصد ترکیه را دارند، در صورتی که دو دوز ...

ادامه مطلب
شنبه 06 شهریور 1400
درخواست اداره کار آلمان از دولت؛ آلمان سالانه به 400 هزار نیروی کار مهاجر نیاز دارد

رئیس اداره کل کار آلمان دتلف شیل از دولت این کشور درخواست فوری برای تامین نیروی کار کرده است. شیل در مصاحبه‌ای اعلام کرده است با توجه به پیر شدن جمعیت آلمان، برای جبران کمبود نیروی کار ماهر ...

ادامه مطلب