20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

موزه های استرالیا

استرالیا دارای مجموعه ای از موزه ها با کالکشن‌هایی از حیث فرهنگی، علمی، هنری و تاریخی است و قدم گذاشتن به داخل هر یک از آنها فرصتی برای گسترش ذهن شما و یادگیری درباره‌ی تاریخ و فرهنگ این کشور زیبا و دیدنی است. این 10 موزه به شما کمک می کند تا درک دیگر و بهتری از فرهنگ بومی و استرالیایی داشته باشید. همچنین درباره ی درگیری های دریایی و نظامی استرالیا و دستاوردهای ورزشی آن ها در تمامی مناطق استرالیا بدانید.

موزه ی تاریخی ملبورن

 

موزه ملبورن واقع در باغ کارلتون ، بزرگترین موزه در نیمکره جنوبی جهان است. این موزه منشأ زندگی در ویکتوریا را در 600 میلیون سال به تصویر میکشد و به نحوه ی زندگی اجداد و گذشتگان استرالیایی میپردازد. همه چیز در مورد دریاهای استرالیا را در گالری علم و زندگی این موزه کشف کنید. در میان موجودات ماقبل تاریخ پرسه بزنید و وارد لانه روح اجدادی بانجیل در مرکز فرهنگی بونجیلاکا شوید. مجموعه موزه همچنین شامل آی مکس ملبورن است که به شما فرصت دیدن نمایش ها را در صفحه ای تخت و بسیار بزرگ با کیفیت باورنکردنی میدهد.

موزه ملی استرالیا

 

موزه ملی کانبرا استرالیا، تأکید بر سه حوزه ی اصلی دارد: فرهنگ ها و تاریخ های جزیره بومی و تنگه جزیره تورس ، تاریخ و جامعه استرالیا از سال 1788 و تعامل استرالیا با محیط زیست.
از مهمترین نکات برجسته مجموعه موزه می توان به ابزارهای ناوبری کاپیتان کوک ، قلب لپس، پنجره های قوس دار و گرد مدرسه های بازی اشاره کرد.

موزه ی استرالیا

 

موزه ملی استرالیا در سال 1827 تأسیس شد و به اولین موزه عمومی این کشور تبدیل شد و تا به امروز همچنان بر نمایش داستان استرالیا متمرکز است و هدف اصلیش یادگیری بازدیدکنندگان از فرهنگ غنی این کشور است. موزه ملی استرالیا با مجموعه ای بیش از 18 میلیون اشیاء با اهمیت فرهنگی و علمی و تاریخی ، مجموعه ای زیبا از کنجکاوی استرالیا را در سه طبقه دارد.

موزه دریایی ملی استرالیا

 

گذشته دریایی استرالیا که در محاصره اقیانوس قرار دارد ، بخش مهمی از تاریخ این کشور است و از سال 1991 موزه ملی دریانوردی نقش مهمی در نمایش داستان دریایی این کشور داشته است. گالری های اصلی این موزه بر کشف استرالیا ، نیروی دریایی ، رابطه بومی استرالیا با آب و سفر متمرکز شده است. بازدید کنندگان همچنین این فرصت را دارند که از سه کشتی دیدن کنند و به کشف آن چه که درون آن است بپردازند.

موزه‌ی کارهای علمی

 

این موزه مناسب افراد کنجکاو و تشنه ی علم است. در این جا تمامی حقایق علمی شما کشف خواهد شد و به همه ی راز و رمز های ذهنتان پاسخ داده خواهد شد. موزه ای که ذهن کنجکاو می تواند سؤال کند که چرا باید کشف کند چگونه علم با صنعت ، میراث و فناوری کاربردی ملبورن پیوند خورده است. در این موزه میتوانید یک نمایش الکتریکی را در اتاق روشنایی مشاهده کنید. سفر به فضای عمیق در سیاره زمین ، تور ایستگاه پمپاژ قرن پیش را کشف کنید و علم پشت جنبش را در اسپورتس وود کشف کنید.

موزه کوئینزلند

 

این موزه خود به عنوان موزه تاریخ طبیعی ، میراث فرهنگی ، علمی و دستاوردهای انسانی توصیف می شود و در این حوزه ها فعالیت دارد. موزه کوئینزلند داستان دولت آفتاب را روایت می کند. نمایشگاه ها شامل مرکز کشفیات برای بازدیدکنندگان هستند. این میراث شمال ، پوشش گیاهی منطقه ، ای پی پی ، وضعیت وحشی و موجودات گمشده است. موزه کوئینزلند همچنین میزبان جشنواره جهانی علوم است که سالانه در این کشور و در این موزه برگزار میشود.

موزه پاورهاوس

 

این موزه یک شعبه بزرگ از موزه هنرهای کاربردی و علوم در استرالیا است. موزه پاورهاوس در ساختمان قدیمی نیروگاه اولتیمو در نزدیکی دارلینگ هاربر واقع شده است. پاورهاوس با مجموعه ای از تقریباً 400000 اثر هنری که شامل علم، طراحی، ارتباطات، مهندسی، مد، فضا و فرهنگ معاصر است، مجموعه ای بی نظیر را از زمان تأسیسش در سال 1879 بدست آورده است.

موزه ملی ورزش

 

موزه ملی ورزش قهرمانان ورزشی استرالیا در ام سی جی واقع شده است. در این موزه از تالار مشاهیر ورزش استرالیا ، تالار مشاهیر کریکت استرالیا و تالار مشاهیر فوتبال استرالیا و همچنین 3500 اثر هنری از جمله غنائم جام ملبورن و مدالهای المپیک موجود میباشد. همچنین تجربیات تعاملی و هولوگرام های شین وارن و جیمز هارد وجود دارد. موزه ملی ورزش در زمین مریخ کریکت هم اکنون تا اواخر فوریه سال 2020 بسته شده است. پس از اتمام ، این موزه جدیدترین فناوری ، نمایشگرهای جدید ، فعالیتهای جدید ، تجربه های تعاملی جدید زیادی را برای بازدید کنندگان از جمله در گالری (گیم آن) به نمایش خواهد گذاشت و شخصیت های جدید به هولوگرام های معروف "فلفل روح" معرفی هستند.همچنین یک گالری جدید وجود دارد که منعکس کننده فرهنگ ورزشی استرالیا است.موزه مجاور دارای نمایشگاه هایی است که مربوط به تاریخچه باشگاه کریکت ملبورن است.

موزه ی کوئستاکون

 

این موزه مرکز ملی علوم و فناوری با بیش از 200 نمایشگاه تعاملی است که سعی در روشن کردن ذهن کنجکاو بازدیدکنندگان در مورد علم و فناوری دارد. این موزه در سپتامبر 1988 افتتاح شد و دارای هشت گالری مضمون است و فعالیت ها و تظاهرات هایی را ارائه می دهد. از هواشناسی گرفته تا موجودات ماقبل تاریخ ، عکاسی گرفته تا مهندسی ، کوئستاکون به شما امکان می دهد عضلات ذهنی خود را قوی کنید و کمی به موجودات ما قبل تاریخ و به آینده های دور فکر کنید. مرکز ملی علوم و فناوری در ساحل جنوبی دریاچه برلی گریفین در کانبرا ، استرالیا واقع شده است. این برنامه دارای بسیاری از برنامه های علمی است که به الهام بخشیدن به کودکان استرالیا برای دوست داشتن علم اختصاص دارد.

موزه یادبود ی جنگ استرالیا

 

موزه ی یادبود جنگ استرالیا با بزرگداشت اعضای استرالیایی نیروهای مسلح که در جنگ جان باخته اند ، دارای یک زیارتگاه ، موزه و یک مرکز تحقیقاتی است. قلب یادبود که در سال 1941 افتتاح شد ، تالار یادبود است که شامل مقبره سرباز ناشناس استرالیا و رول افتخار است ، که نام های بیش از 102،000 استرالیایی در آن نوشته شده است. این یادبود همچنین میزبان نمایشگاه های گردشگری است و دارای یک باغ مجسمه سازی در فضای باز است. این مکان به منظور بزرگداشت نقش ایفا شده توسط سربازان استرالیایی در نبرد دوم ویلرز - برتوننو (24-27 آوریل 1918) انتخاب شد..

 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0