20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تجربه برنده لاتاری از سریع ترین مصاحبه در سفارت آمریکا

خانم غیوری 54 ساله، از برندگان لاتاری هستند و در این ویدئو از تجربه گرفتن ویزای لاتاری آمریکا برای ما صحبت می‌کنند. ایشون رو شاید بتونیم رکورد دار سرعت در گرفتن ویزای لاتاری بدونیم که تنها بعد از دو دقیقه مصاحبه در سفارت آمریکا، تونستند ویزای خودشون رو دریافت کنند.

در ادامه می‌توانید متن این مصاحبه و نکات مهم آن را بخوانید. با حامی مهاجر همراه باشید.

چندمین بار بود که در لاتاری ثبت نام کردید؟

سومین بار بود که در لاتاری ثبت نام می‌کردم، وقتی متوجه شدم جز برندگان لاتاری هستم، خیلی هیجان زده شدم. متاسفانه تنها بودم و مجبور شدم تنهایی این اتفاق خوب را جشن بگیرم. پنجاه درصد هم احتمال می‌دادم که ویزای لاتاری بگیرم، چون شنیده بودم که تعداد ویزاها کمتر از تعداد برندگان است.

چرا برای انجام پرونده لاتاری، حامی مهاجر را انتخاب کردید؟

وقتی که در لاتاری برنده شدم، آشنایی کافی با زبان انگلیسی نداشتم و نمی‌دانستم که چگونه باید فرم های برندگان لاتاری را تکمیل کنم. به همین دلیل به دنبال یک شرکت مهاجرتی معتبر گشتم و پس از دوبار مشاوره با کارشناسان حامی مهاجر، تصمیم گرفتم که پرونده لاتاری خودم را به حامی مهاجر بسپارم.

من در شهرستان بودم، ولی کارشناسان حامی مهاجر همه کارها را از راه دور و به صورت آنلاین برای من انجام دادند و هیچ مشکلی بابت دوری راه وجود نداشت.

طی یکسال که فرآیند دریافت ویزای لاتاری من طول کشید، همه چیز به صورت دقیق و کامل بود و در همه ساعات صبورانه و با محبت کامل پاسخگوی سوالات من بودند.

مصاحبه لاتاری سفارت آمریکا در ابوظبی چطور بود؟

مصاحبه من به زبان فارسی بود و برای رفتن به این سفارت، از خدمات تورهای سفارتی حامی مهاجر استفاده کردم. یکی از نگرانی‌های من در این سفر، تنهایی و نداشتن همراه بود، که این نگرانی با تور سفارتی حامی مهاجر کاملا رفع شد. چرا که این تورها خدمات همراهی کامل داشتند و کارگزاران حامی مهاجر در خارج از کشور کاملا منظم بودند و در همه جا من را همراهی کردند.

افسر سفارت هم فقط چهار سوال از من پرسید و در کمتر از دو دقیقه به من اعلام کرد که ویزا دریافت کردم. این مساله باعث تعجب همه افراد شد. یکی از دلایل موفقیتم در دریافت ویزای لاتاری را ماک سفارتی حامی مهاجر می‌دانم که من را در آمادگی برای مصاحبه و فراهم آوردن مدارک مورد نیاز راهنمایی کرد.

یک توصیه به شرکت کنندگان در لاتاری

برنده شدن در لاتاری یک شانس است. ولی این خیلی مهم است که به صورت صحیح در لاتاری ثبت نام کنید و شرایط عکس لاتاری را به صورت کامل رعایت کنید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0