20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

قیمت مسکن در ایالات متحده، در مقایسه با میانگین دستمزد، نسبتاً مقرون به صرفه است. با این حال، هزینه ها به منطقه و همچنین نوع خانه‌ای که انتخاب می کنید بستگی دارد. اما قبل از اینکه حتی در مورد نوع مکانی که می خواهید در آن زندگی کنید تصمیم بگیرید، باید به این فکر کنید که آیا می خواهید اجاره کنید یا بخرید. اجاره خانه یا آپارتمان رایج ترین گزینه برای بسیاری از مهاجران است.

ما دراین مقاله قصد داریم تا درباره خرید و اجاره خانه در آمریکا برای برندگان لاتاری یا به طورکلی برای مهاجران به آمریکا صحبت کنیم. به مدارک مورد نیاز برای اجاره و خرید خانه در آمریکا اشاره می‌کنیم و همچنین شرایط اجاره و خرید خانه در آمریکا را بررسی خواهیم کرد. در ادامه نیز به نکاتی که در قرارداد اجاره خانه در آمریکا باید دقت کنید و باید در قرارداد ذکر شود اشاره خواهیم کرد. علاوه براین، درباره دپوزیت یا همان ودیعه آمریکا و مواردی مانند مبلغ دپازیت و شرایط گرفتن دپوزیت صحبت خواهیم کرد. در آخر نیز لیستی از میانگین قیمت اجاره خانه در آمریکا و بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها برای خرید و اجاره خانه در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

موسسه حامی مهاجر، متخصص در زمینه اموری همچون اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ ویزای تحصیلی آمریکا، مشاوره تخصصی برندگان لاتاری و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. برای دریافت مشاوره تخصصی می‌توانید از طریق شماره 02191344330 با کارشناسان حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید.

شرایط خرید خانه در آمریکا برای برندگان لاتاری آمریکا

برای افرادی که مایل به خرید ملک در ایالات متحده هستند، تا زمانی که واجد شرایط شماره تامین اجتماعی باشند، شرایط خاصی وجود ندارد. البته می توانند در صورت نداشتن شماره تامین اجتماعی(SSN)، برای شماره شناسایی مالیات دهندگان(ITIN) درخواست دهند که به آنها امکان خرید خانه را می دهد.

هیچ قانون یا محدودیتی برای خرید ملک در ایالات متحده وجود ندارد. هر کسی (شهروندان ایالات متحده، مقیم ایالات متحده و تبعه خارجی) می توانند ملکی را خریداری کنند. فرآیند آن بسیار ساده است و افراد می‌توانند هر نوع ملکی از جمله ملک مسکونی، ملک تجاری یا زمین را خریداری کنند.

مدارک مورد نیاز برای خرید خانه در آمریکا

برای خرید خانه در آمریکا به مدارک زیر نیاز دارید:

 • شماره تامین اجتماعی(SSN) یا ITIN
 • پاسپورت معتبر، ویزای ایالات متحده یا گواهینامه رانندگی
 • صورت‌ حساب‌های بانکی و در صورت لزوم، سوابق مالی 
 • فیش حقوقی
 • امتیاز اعتباری
 • اظهارنامه مالیاتی

شرایط اجاره خانه در آمریکا برای برندگان لاتاری آمریکا

اجاره خانه برای شهروندان آمریکایی و مهاجران تقریبا مشابه است و روند و قراردادها معمولاً یکسان است. تفاوت اصلی ممکن است در تعداد اسنادی باشد که باید قبل از امضای اجاره نامه ارائه دهید و همچنین ممکن است نیاز به ارائه اسناد بیشتری برای اثبات ثبات مالی خود داشته باشید. از آنجایی که اولین باری که وارد ایالات متحده می شوید، سوابق اعتباری ایالات متحده را نخواهید داشت، صاحبخانه شما نمی تواند به توانایی شما برای پرداخت اجاره اعتماد کند. به همین دلیل است که باید آماده باشید تا امتیاز اعتباری بین‌المللی و اسناد استخدامی خود را نشان دهید و در برخی موارد، ودیعه بالاتری (از دو تا دوازده ماه اجاره) بپردازید.

توجه داشته باشید که تنها در برخی موارد ممکن است از شما قرارداد استخدام یا ودیعه بیشتر خواسته شود. گفتنی است شرایط اجاره خانه به صاحب‌خانه بستگی دارد و او شرایط مشخصی را برای اجاره منزل خود تعیین می‌کند.

مراحل اجاره خانه در آمریکا

فرآیند اجاره خانه را با بررسی گزینه های آنلاین خود شروع کنید. سایت‌ها و برنامه‌های بسیاری وجود دارند که می‌توانید ازطریق آنها، خانه‌های مورد نظرتان در منطقه‌ای که می‌خواهید را پیدا کنید. به این نکته توجه داشته باشید که در بیشتر موارد، خانه‌هایی که انتخاب می‌کنید مبله خواهد بود. پیدا کردن آپارتمانی که مبله نباشد مشکل خواهد بود، اما تعداد خانه‌های ویلایی که مبله نباشند بیشتر است.

بعد از اینکه مکانی را پیدا کردید که متناسب با نیازهای شما باشد، باید درخواست اجاره را پر کنید. این سند معمولاً توسط صاحبخانه جمع آوری می شود و از شما می‌خواهد اطلاعات تماس و همچنین اطلاعات مربوط به شغل و اجاره‌های قبلی خود را ارائه دهید. پس از اینکه صاحبخانه درخواست شما را تأیید کرد، قرارداد اجاره خود را امضا می کنید.

مراحل اجاره خانه در آمریکا

مدارک مورد نیاز برای اجاره خانه در آمریکا

هنگام معامله با صاحبخانه خود، معمولا باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • پاسپورت
 • گواهی اشتغال (نامه کارفرما، قرارداد کار و غیره)
 • اطلاعات مالی (صورتحساب بانکی، گواهی پشتیبانی و غیره)
 • شماره تامین اجتماعی(SSN)
 • اطلاعات تماس صاحبخانه های قبلی

قرارداد اجاره خانه در آمریکا

قرارداد اجاره شما باید شامل اطلاعات زیر باشد:

 • مدت قرارداد
 • تعهدات پایان قرارداد (هم برای مالک و هم برای مستاجر)
 • بند فسخ
 • تاریخ سررسید اجاره
 • روش پرداخت
 • بند تأخیر پرداخت
 • پرداخت قبوض آب و برق
 • بند نگهداری و تعمیرات
 • مبلغ دپوزیت(Deposit) به همراه نحوه و زمان بازگرداندن آن

اگر در حال نقل مکان به یک آپارتمان هستید، برای آشنایی با قوانین ساختمان نیز وقت بگذارید. برخی آپارتمان‌ها ممکن است محدودیت‌هایی برای حیوانات خانگی، برگزاری مهمانی و جشن و نگهداری و مرتب کردن راهرو و راه پله داشته باشند.

دپوزیت(Deposit) یا ودیعه در آمریکا چیست؟

دپوزیت(Deposit) یا ودیعه در آمریکا چیست؟

دپوزیت(Deposit) پولی است که به صاحبخانه یا فروشنده خانه به عنوان مدرکی برای قصد نقل مکان و مراقبت از محل سکونت داده می شود. بسته به شرایط معامله، دپوزیت می تواند قابل استرداد یا غیرقابل استرداد باشد. دپوزیت همچنین می تواند برای پرداخت خسارت یا اموال از دست رفته استفاده شود.

مبلغ دپوزیت در آمریکا

معمولا مبلغ دپوزیت در آمریکا برابر با مبلغ یک ماه اجاره آن خانه است. اما دربسیاری از موارد، از مهاجران به دلیل نداشتن سابقه‌های مالی و اعتباری ممکن است مبلغ دپوزیت بیشتری بخواهند.  همچنین مدت زمانی که صاحبخانه می تواند برای بازگرداندن دپوزیت به مستاجر صرف کند نیز از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. (از 14 تا 60 روز می تواند باشد)

شرایط گرفتن دپوزیت

اول از همه، قبل از امضای قرارداد اجاره، اطمینان حاصل کنید که دپوزیت یا به اصطلاح ودیعه قابل استرداد است. سپس، درخواست کنید که شرایط بازپرداخت دپوزیت در قرارداد اجاره نوشته شود.

صاحبخانه دپوزیت یا ودیعه شمارا فقط درصورتی می‌تواند به شما بازنگرداند که دلیل موجهی داشته باشد. به عنوان مثال در مواقعی که شما اجاره یک یا چندماه را پرداخت نکرده باشید، به خانه آسیب رسانده باشید یا برخی از اقلام موجود در خانه را گم کرده یا شکسته باشید، صاحبخانه می‌تواند دپوزیت شما را به شما ندهد.

دپوزیت حیوان خانگی (Pet Deposits)

دپوزیت یا ودیعه حیوان خانگی پرداختی است که به صاحبخانه برای پوشش هرگونه خسارت وارده به اموال ناشی از حیوان خانگی پرداخت می شود. این نوع دپوزیت نیز صاحبخانه باید پس از پایان اجاره پس دهد. با این حال، آن‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه خسارت مرتبط با حیوان خانگی به ملک، مبلغی جزئی یا کامل از دپازیت حیوان خانگی را نگه دارند. هزینه ودیعه حیوان خانگی بین 200 تا 500 دلار است. صاحب‌خانه بر اساس نوع حیوان خانگی، اندازه حیوان خانگی و ارزش ملک، قیمت این دپوزیت را تعیین می کند.

میانگین قیمت اجاره در آمریکا

میانگین قیمت اجاره در آمریکا

اجاره خانه در آمریکا بهترین گزینه برای تازه واردان به آمریکا و برندگان لاتاری است. تعیین میانگین قیمت اجاره در ایالات متحده به دلیل تنوع گزینه‌های موجود می تواند پیچیده باشد. قیمت اجاره در ایالات متحده معمولاً به نوع ملک و محل قرارگیری آن بستگی دارد. متوسط ​​قیمت اجاره یک ملک در آمریکا به طور کلی حدود 1700 دلار است.

 • میانگین قیمت اجاره ماهانه یک آپارتمان 1 خوابه در گران ترین مناطق

ایالت

متوسط اجاره ماهانه (دلار)

کلمبیا

2,400

ماساچوست

2,100

کالیفرنیا

1,600

نیویورک

1,600

مریلند

1,500

 

 • میانگین قیمت اجاره ماهانه یک آپارتمان 1 خوابه در مقرون به صرفه ترین مناطق

ایالت

متوسط اجاره ماهانه (دلار)

داکوتای جنوبی

550

نیومکزیکو

550

آرکانزاس

600

وایومینگ

650

داکوتای شمالی

650

 

 • میانگین قیمت اجاره ماهانه یک آپارتمان 1 خوابه در بزرگ‌ترین شهرهای ایالات متحده

ایالت

متوسط اجاره ماهانه (دلار)

سانفرانسیسکو

3,500

نیویورک

3,000

لس آنجلس

2,500

بوستون

2,500

میامی

1,800

 

بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها برای پیداکردن خانه در آمریکا

بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها برای پیداکردن خانه در آمریکا

شما می‌توانید از طریق سایت‌های زیر خانه مورد نظر خود را برای خرید یا اجاره پیدا کنید:

نام سایت

آدرس سایت

اپلیکیشن

هزینه

Zillow

www.zillow.com

Ansroid و IOS

رایگان

Realtor.com

www.realtor.com

Ansroid و IOS

رایگان

Trulia

www.trulia.com

Ansroid و IOS

رایگان

Apartments.com

www.apartments.com

Ansroid و IOS

29 دلار برای 10 اپلیکیشن

FSBO.com

fsbo.com

ندارد

شروع قیمت پکیج‌ها از 99.95 دلار

Homes for Heroes

www.homesforheroes.com

ندارد

رایگان

 

سخن پایانی

تهیه مسکن اولین و مهمترین کار برای هر شخصی است که به آمریکا مهاجرت می‌کند. ما دراین مقاله به تمام نکات لازم برای اجاره و خرید خانه در آمریکا پرداختیم. گفتیم که امکان خرید و اجاره خانه در آمریکا برای تمام افراد وجود دارد و هیچکس نمی‌تواند به دلیل کشور محل تولد، دین و نژاد مانع  از اجاره کردن یا خرید او شود. توضیحاتی درباره شرایط خرید و اجاره خانه در آمریکا برای برندگان لاتاری دادیم و مدارک مورد نیاز برای هرکدام را نیز بررسی کردیم. همچنین به بررسی شرایط اجاره و خرید خانه در آمریکا پرداختیم و توضیحاتی درباره دپوزیت، مبلغ دپوزیت و شرایط گرفتن دپوزیت دادیم. در آخر نیز لیستی از بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها برای خرید و اجاره خانه در آمریکا و میانگین قیمت اجاره خانه در ایالت‌های آمریکا خدمت شما ارائه دادیم. در آخر نیز لیستی از بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها برای خرید و اجاره خانه در آمریکا و میانگین قیمت اجاره خانه در ایالت‌های آمریکا خدمت شما ارائه دادیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی از طریق شماره 02191319191 با کارشناسان حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول درباره اجاره کردن خانه در آمریکا

آیا یک خارجی می تواند خانه در آمریکا اجاره کند؟

بله. یک تبعه خارجی می تواند به راحتی یک خانه در ایالات متحده اجاره کند یا بخرد. صاحبخانه نمی تواند درخواست اجاره شخص را بر اساس کشور مبدا، وضعیت مذهبی یا سن او رد کند.

آیا صاحبخانه می‌تواند دپوزیت من را پس ندهد؟

بله، صاحبخانه درصورت داشتن دلایل موجهی که در متن مقاله به آنها اشاره کردیم می‌تواند دپوزیت شما را به شما بازنگرداند.

برای اجاره خانه در آمریکا حتما باید شهروند آمریکا باشیم؟

خیر. تمامی مهاجران و اتباع خارجی نیز می‌توانند در آمریکا خانه اجاره کنند.

مدارک مورد نیاز برای خرید خانه در آمریکا چیست؟

مدارک لازم برای خرید خانه در آمریکا شامل پاسپورت، SSN، اطلاعات مالی و سایر مدارکی در متن مقاله به آنها اشاره کردیم است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1
امیر دیبا
عالی بود اگه میشه مقاله درباره آمریکا زیاد بزارید خیییییلییی ممنونم بابت مقاله ها
کارشناس حامی مهاجر
<p>درود همراه عزیز&nbsp;</p> <p>سپاس از توجه شما&nbsp;</p> <p>مفتخریم که توانستیم اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار بدیم .</p>