لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر
از طریق فریلنس اقدام به کسب درامد به دلار در سایت های معتبر کنید

فریلنس چیست ؟

نوعی از اشتغال است که به صورت دورکاری انجام میشود. عموما فریلنس در بین برنامه نویسان، طراحان گرافیک، طراحان وب و این دسته از افراد بسیار محبوب است.

فریلنسر کیست ؟

کسی که از طریق فریلنس کسب درامد میکند یک فریلنسر است.

یک فریلنسر از کجا پروژه بگیرد؟

فریلنسر ها از سایت های خارجی یا داخلی پروژه هایشان را دریافت میکنند. قطعا سایت های داخلی، به ریال پرداخت میکنند و سایت های خارجی به دلار.

روال پروژه گرفتن فریلنسر ها چگونه است؟

شما وارد سایت های فریلنس میشوید، قبلا یک کارفرما در آنجا پروژه ای قرار داده، شما و دیگر فریلنسر ها پیشنهاد قیمت به پروژه میدهید، کار فرما نسبت به قیمت و توضیحات تخصصی شما یک فریلنسر را انتخاب میکند. شما درخواست پیش پرداخت میکنید، کار فرما در سایت به صورت امانت پیش پرداخت را قرار میدهد، پس از پایان پروژه، کار فرما کل مبلغ را واریز به حساب سایت مرجع میکند و سایت مرجع آن را به حساب بانکی شما واریز میکند. البته سایت مرجع از کل مبلغ احتمالا درصد ناچیزی به عنوان حق بنگاه دریافت خواهد کرد.

حساب بانکی برای فریلنسینگ

برای اشتغال به عنوان یک فریلنسر، باید یک حساب معتبر خارجی داشته باشید که در این مورد موسسه حامی مهاجر میتواند شمارا حمایت کند و بدون نیاز به اقامت، برای شما افتتاح حساب کند. البته امکان اخذ اقامت را نیز خواهید داشت.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0
مطالب مرتبط
سه شنبه 12 اسفند 1399
ویزای توریستی آمریکا: مدارک، شرایط، هزینه و اخذ ویزا

به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشور ها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود به ک ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
خدمات

...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
ویزا کارت و مستر کارت

مسترکارت و ویزا کارت دو نوع از کارتهای اعتباری معتبر جهان هستند که با داشتن بیش از 140 نمایندگی در کشورهای مختلف جهان و همین طور با دارا بود ...

ادامه مطلب