برنامه مهاجرت استانی نیو فاندلند و لابرادور (NLPNP) برنامه اسکیل ورکر می باشد که در سال های گذشته نیز وجود داشته است و هر سال شرایط منحصر به فرد خود را داشته است. این استان شرقی ترین استان کانادا بوده و شامل دو قسمت مجزا می باشد. قسمت اول آن بخش لابرادور و قسمت دوم آن جزیره ی نیوفاندلند می باشد.این استان به تازگی به دلیل رشد اقتصاد و صنعت قطب اصلی جذب جمعیت در کانادا می باشد. مهمترین شهر آن سنت جان می باشد. افراد می توانند با کسب مجوز اشتغال در این استان اقامت نمایند.

شرایط متقاضیان برنامه مهاجرت استانی نیو فاندلند و لابرادور

افراد متقاضی برنامه مهاجرت استانی نیو فاندلند و لابرادور باید یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای ساکن نیوفاندلند و لابرادور دریافت کنند. این پیشنهاد کاری صرفا نباید یک پیشنهاد باشد بلکه باید حقوق و مزایای مطابق با استاندارد های اداره مهاجرت و اداره کار استان نیوفاندلند را در بربگیرد. افراد علاوه بر داشتن پیشنهاد کاری باید تجربه ی کافی در زمینه مورد نیاز را نیز کسب نمایند. علاوه بر این موارد باید توانایی مالی برای سکونت در استان نیوفاندلند و لابرادور را نیز داشته باشند. لازم به ذکر است که افراد باید مهارت های گفتاری و شنیداری خوبی در زبان فرانسه یا انگلیسی داشته باشند.

برنامه مهاجرت نیروی متخصص استان نیوفاندلند و لابرادور

برنامه مهاجرت استانی نیو فاندلند و لابرادور برای افرادی است که یک پیشنهاد کاری از یکی از ساکنین استان نیوفاندلند و لابرادور دریافت کرده اند و می توانند به اداره مهاجرت کانادا این تضمین را بدهند که به محض ورود، شرایط کار برای آن ها فراهم می باشد.این افراد باید بتوانند هزینه های مسکن و زندگی روزانه خود را بپردازند.

برنامه مهاجرت فارغ التحصیلان بین المللی استان نیوفاندلند و لابرادور

برنامه مهاجرت استانی نیو فاندلند و لابرادور برای افرادی است که دوره تحصیلات ارشد و یا دکترا خود را در یکی از استان های کانادا گذرانده اند و قصد دارند بعد از تحصیل نیز در کانادا مشغول به کار شوند. این افراد باید در زمینه مربوط به رشته خود یک شغل داشته باشند و اداره مهاجرت نیز بر اساس تحصیلات و سابقه ی کار، به آن ها مجوز کار اعطا می کند.

نقش صنعت در برنامه مهاجرت استانی نیوفاندلند و لابرادور

صنعت ارائه خدمات بیشترین اشتغال را در استان نیوفاندلند و لابرادور به خود اختصاص داده است . متقاضیان برنامه مهاجرت استانی نیو فاندلند و لابرادور، می توانند در صنایعی مانند خدمات مالی یا بهداشتی نیز مشغول به کار شوند. صنایع اصلی این استان معدن و منابع طبیعی و صنعت نفت آن می باشد که فقط مخصوص افراد بومی بوده و به سختی اجازه کار را به افراد مهاجر می دهند. افراد می توانند با توجه به توریست پذیر بودن این استان در صنعت گردشگری استان نیز فعالیت داشته باشند.

فرآیند برنامه مهاجرت استانی نیو فاندلند و لابرادور

افراد ابتدا باید یک درخواست برای اداره مهاجرت استان نیوفاندلند و لابرادور در وب سایت رسمی استان نیوفاندلند و لابرادور ارسال نمایند. سپس اداره مهاجرت شرایط و صحت اطلاعات فرد را بررسی می نماید و در صورت تایید اطلاعات فرد، با فرد تماس گرفته و از وی برای مصاحبه حضوری دعوت می نمایند. درنهایت در صورت پذیرفته شدن در مصاحبه حضوری، پرونده به اداره کل مهاجرت کانادا ارسال می گردد.

هزینه های برنامه مهاجرت استانی نیو فاندلند و لابرادور

هزینه های دولتی برنامه مهاجرت استانی نیو فاندلند و لابرادور کاملا رایگان می باشد ولی باید برای هر فرد 550 دلار کانادا ، هزینه ی دولتی فدرال پرداخت شود. هزینه ی اقامت دائم نیز پس از دو سال برای هر فرد بالای 19 سال 490 دلار کانادا می باشد که این مبلغ برای فرزندان زیر 19 سال رایگان می باشد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0