20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

اگر شما علاقه مند به اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری هستید، باید بدانید که چه شرایطی را باید داشته باشید و چگونه این کار را انجام دهید. شرایط خاصی وجود دارد که برای همه اعمال می شود و شما برای اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری باید این شرایط را رعایت نمائید. هلند برنامه جدید ویزای طلایی ارائه می دهد که اقامت را به سرمایه گذاران خارجی که علاقه مند به اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری هستند ارائه می دهد. ویزای طلایی هلند بین کشورهای چین، روسیه و کشورهای عربی بسیار محبوب است.

چرا سرمایه گذاری در هلند؟

هلند دارای یک محل استراتژیک است که دسترسی به 500 میلیون کاربر در غرب اروپا دارد. بندر روتردام که بزرگ ترین بندر در اروپا است، نیز یکی از دلایل برای اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری می باشد. همچنین هلند محل خوبی برای زندگی است که دارای شهرهای امن و مدارس پرجمعیت با استانداردهای خوب می باشد. به خاطر همین دلایل است که بیش از 6300 شرکت خارجی در حال حاضر بیش از 8110 عملیات در هلند انجام داده اند. در سال 2014 شرکت های خارجی سرمایه گذاری های مستقیم داخلی را به ارزش 664 میلیارد دلار یا 82 درصد از تولید ناخالص داخلی هلند انجام داده اند. در نتیجه هلند در رتبه دهمین کشور برای سرمایه گذاری قرار دارد. سرمایه گذاران خارجی 15 درصد (935.310 شغل) از استخدام هلندی در بخش خصوصی را تامین می کند.

فرآیند اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

برای سفر به هلند، شما نیاز به مجوز اقامت موقت (MVV) دارید. MVV یک برچسب است که نمایندگی هلند در پاسپورت قرار دارد و در بعضی موارد شما نیاز به اخذ اقامت موقت MVV نیستید. شما باید درخواست اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری را در کشوری که زندگی می کنید، پر و ارسال کنید. نمایندگی هلندی درخواست شما را به (IND) ارسال می کنند و پس از ارسال درخواست، از نماینده هلندی نامه ای دریافت خواهید کرد که توضیح خواهد داد چگونه باید هزینه ها را پرداخت کنید. روزی که شما فرم درخواست خود را ارسال می کنید، IND باید در مدت زمان قانونی 90 روز تصمیم گیری کند. اگر تمام شرایط را داشته باشید، مجوز اقامت موقت را خواهید گرفت. این اجازه موقت برای مدت 90 روز اعتبار دارد.

شرایط اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

شما باید حداقل مبلغ 1.250.000 یورو را در یک شرکت مستقر در هلند یا در یک صندوق مشارکت در هلند، سرمایه گذاری کنید. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای شغل های خصوصی در هلند منع شده است. مبلغ سرمایه گذاری شما در یک حساب بانک هلندی یا یک حساب بانک اروپایی سپرده می شود. این شعبه ها توسط (DNB) نظارت می شوند و این بانک ها از مجوز واحد اروپایی استفاده می کنند. سرمایه گذاری شما دارای ارزش افزوده ای برای اقتصاد هلند است. این پروسه توسط سازمان اداری هلند ارزیابی خواهد شد. کمک به افزایش نوآوری باعث کمک به شرکت های هلندی می شود. این ممکن است از طریق موارد دیگر معرفی شود، مانند ثبت یک اختراع، سرمایه گذاری در نوآوری های تکنولوژی و غیر تکنولوژی و یا سرمایه گذاری در یک شرکت که متعلق به یک بخش قوی است، اثبات شود. سرمایه گذاری شما باید در عرض 5 سال 10 شغل ایجاد کند. هزینه فرم سرمایه گذاری در هلند 2137 یورو می باشد.

مزایای اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

  • امکان سفر به تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا
  • اجازه اقامت برای خانواده و فرزندان (زیر 21 سال)
  • امکان شهروند شدن هلند پس از 5 سال زندگی
  • آسان بودن انجام کسب و کار در اروپا
  • مجوز کار در هلند
پاسپورت هلند یکی از با ارزش ترین و محترم شمرده ترین پاسپورت ها در جهان است و در رتبه 4 پاسپورت قدرتمند در جهان قرار دارد و می توانید بدون روادید به 173 کشور جهان از جمله آمریکا و انگلستان و تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید.

اقتصاد هلند

تولید ناخالص داخلی کشور هلند در سال 2015 حدود 752 میلیارد دلار بوده و در سال 2016 این مبلغ 2 درصد رشد داشته است. تورم در هلند 0.2 درصد است و فقط 9 درصد از مردم هلند زیر خط فقر زندگی می کنند. میانگین حقوق دریافتی مردم در سال 2016 حدود 2263 یورو بوده و درصد بیکاری هلند در سال 2017 حدود 5 درصد بوده است. شرکای اصلی تجاری هلند کشورهای آلمان، بلژیک، فرانسه، بریتانیا، ایتالیا، چین، روسیه و نروژ می باشند.
 
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1 | کل دیدگاه های تایید شده: 0