راه حل بازیابی کد رهگیری یا کانفرمیشن نامبر لاتاری 2023

اعلام نتایج لاتـاری گـریـن کـارت

زمان باقی مانده تا اعلام نتایج لاتاری 2024

ثبت نام لاتاری 2024 به پایان رسید

کانفرمیشن نامبر لاتاری چیست؟

همانطور که در مقاله اعلام نتایج لاتاری 2023 گفتیم پس از اتمام روند ثبت نام، وب سایت رسمی لاتاری یک کد تحت عنوان کانفرمیشن نامبر ارائه می دهد که این کد جهت بررسی نتیجه لاتاری می باشد. فرد متقاضی با داشتن این کد می تواند نتیجه لاتاری که شرکت کرده است را بررسی کند. در زمان اعلام نتایج برای بررسی نتیجه لاتاری که ثبت نام کرده اید نیاز است که جز اطلاعات پاسپورت کد 16 رقمی تحت عنوان کانفرمیشن نامبر را به همراه داشته باشید. اما ممکن است که فرد متقاضی این کد را به هر دلیلی گم کرده باشد. جای نگرانی نیست چون بازیابی این کد امکان پذیر است. ما در این مقاله قصد داریم تا بازیابی کد کانفرمیشن نامبر لاتاری را به شما آموزش دهیم.

برای درخواست بازیابی کد Confirmation Number لاتاری می توانید از لینک https://hamimohajer.co/dv/lotteries/inquiry-forget-confirmation درخواست خود را ارسال کنید تا بازیابی کد برای شما صورت بگیرد.

بازیابی کانفرمیشن کد لاتاری

 

بهترین راه حل برای بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری

با رسیدن به اردیبهشت یا ماه May میلادی تعدادی از متقاضیانی که در برنامه لاتاری 2023 ثبت نام کرده اند منتظر اعلام نتایج لاتاری هستند. اما متاسفانه به هر دلیلی کد رهگیری لاتاری یا کانفرمیشن نامبر لاتاری را گم کرده اند یا از دست داده اند اصلا نیاز به هیچگونه نگرانی نیست.
افرادی که از طریق موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری کرده اند می توانند به آسانی از طریق این موسسه کد تاییدیه لاتاری یا کانفرمیشن نامبر لاتاری را دریافت نمایید.

اما اگر از طریق غیر موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام کرده اید و کد کانفرمیشن نامبر لاتاری را گم کرده اید باز هم مشکلی وجود ندارد موسسه حامی مهاجر این بستر را فراهم کرده است که حتی متقاضیانی که از طریق این موسسه در لاتاری ثبت نام نکرده اند هم بتوانند که کدرهگیری لاتاری یا کانفرمیشن نامبر لاتاری که از دست داده اند یا گم کرده اند را مجدد بازیابی کنند.

اگر کد کانفرمیشن نامبر لاتاری را از دست داده اید یا گم کرده اید اصلا جای نگرانی نیست فقط کافیه تماس بگیرید با حامی مهاجر تا بازیابی کد را برای شما انجام بدهند

 021-48406 ( خط ویژه )

راه حل بازیابی کدرهگیری لاتاری

این بستر برای تمامی متقاضیان فراهم شده که بتوانند از طریق موسسه حامی مهاجر کانفرمیشن نامبر یا همان کد تایید کد رهگیری لاتاری را بازیابی کنند ، متقاضیانی که ثبت نام را از طریق موسسه حامی مهاجر انجام نداده اند باید با موسسه تماس بگیریند اطلاعات مورد نیاز را برای کارشناسان موسسه ارسال کنند تا فرآیند بازیابی انجام شود.

مدارک مورد نیاز جهت بازیابی کانفرمیشن نامبر لاتاری

جهت بازیابی کانفرمیشن نامبر نیاز به داشتن مدارکی است لیست مدارک مورد نیاز بازیابی کدرهگیری به شرح زیر می باشد :

  • ایمیل ثبت نام ( ایمیلی که با آن در برنامه لاتاری ثبت نام کرده اید )
  • پاسپورت

خدمات حامی مهاجر برای متقاضیان لاتاری

موسسه حامی مهاجر با ارائه راهکار های مهاجرتی و چندین سال تجربه در امر لاتاری و با داشتن کارشناسان ماهر می تواند شما را به تمامی اهدافی که تعیین کرده اید برساند. برنامه ویزا تنوع نژادی یا همان لاتاری هر ساله برگزار می شود و تنها موسسه ای که بصورت رسمی آغاز به ارائه خدماتی نظیر ثبت نام ، مشاوره و اطلاع رسانی می کند حامی مهاجر می باشد. خدمات کارگزاری حامی مهاجر برای متقاضیانی که در این موسسه اقدام به ثبت نام در لاتاری کرده باشند کاملا رایگان می باشد. لطفا در نظر داشته باشید که اگر شما برنده لاتاری باشید نیاز به مشاوره و تکمیل مدارک و حضور در سفارت برای مصاحبه را دارید. حامی مهاجر در تمامی این مراحل همراه شما است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 6