20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تجربه مادر خانه دار از برنده شدن در لاتاری و گرفتن ویزا همراه خانواده

خانم دبیر مادر یک خانواده چهار نفره و خانه دار هستند. بعد از اینکه متوجه شدند جز برندگان لاتاری هستند، تصمیم گرفتند که به حامی مهاجر اعتماد کنند و مراحل دریافت ویزای لاتاری را با کمک کارشناسان حامی مهاجر انجام دهند.
خبر خوب اینکه تمام اعضای این خانواده 4 نفره، ویزا دریافت کردند و به آمریکا مهاجرت کردند. در ویدئو بالا، خانم دبیر از تجربه دریافت ویزای لاتاری و مصاحبه در سفارت آمریکا صحبت می‌کنند. در ادامه می‌توانید متن این مصاحبه و نکات مهم آن را بخوانید.

در ضمن با مشاهده این ویدئو کاملا متوجه خواهید شد که مهاجرت با لاتاری نیاز به شرایط خاص و ویژه ای ندارد. شرایط ثبت نام در لاتاری بسیار راحت است و لاتاری آمریکا یکی از آسان ترین، ارزان ترین و سریع ترین روش‌های مهاجرت به آمریکا است.

چند سال در لاتاری آمریکا ثبت نام کردید ؟

دومین بار بود که در لاتاری ثبت نام کردم و در همین بار دوم برنده لاتاری شدم. واقعا فکر نمی‌کردم در لاتاری برنده بشم. به همین خاطر وقتی جواب لاتاری را بررسی کردم، واقعا باور نکردم که برنده لاتاری شدم. در نتیجه شروع به جست و جو در مورد نمونه جواب های لاتاری کردم و وقتی متوجه شدم که واقعا برنده شدم، خیلی خوشحال شدم.

چرا موسسه حامی مهاجر را برای انجام پرونده ویزا لاتاری انتخاب کردید؟

وقتی لاتاری قبول شدم، به دنبال یک موسسه معتبر و کارآمد بودم تا بتوانم به آن‌ها اعتماد کنم و مراحل بعد از برنده شدن لاتاری را انجام دهم. طی تمام تحقیقاتی که انجام دادم، متوجه شدم که موسسه حامی مهاجر از سایر موسسات بهتر است و به همین دلیل شروع به همراهی با خانواده حامی مهاجر کردیم.

ساکن چه شهری از ایران هستید؟

من ساکن اهواز هستم. از آنجا که از تهران دور بودیم، همه کارها با موسسه حامی مهاجر را به شکل آنلاین انجام دادیم و نیاز نبود به تهران مراجعه کنیم. اصلا نیازی هم به حضور نبود. چرا که هر وقت تماس گرفتم، کارشناسان پاسخگوی من بودند.

شانس دریافت ویزای لاتاری را چقدر محاسبه می‌کردید؟

 واقعا فکر نمی‌کردم بتوانم ویزای لاتاری را دریافت کنم. استرس داشتم و لحظات آخر برای مصاحبه در سفارت آمریکا دعوت شدیم. برای رفتن به مصاحبه از خدمات تور سفارتی حامی مهاجر استفاده کردیم، کارشناسان حامی مهاجر علاوه بر اینکه بهترین هتل و بهترین زمان پرواز را برای ما رزرو کردند، به ما روحیه هم دادند و همین باعث شد که استرس ما کمتر شود.

بهترین نکته هم در مورد تور سفارتی، خدمات همراهی کامل بود که کارگزاران حامی مهاجر در تمام مراحل خارج از کشور همراه ما بودند و ما را به محل مدیکال و سفارت رساندند و برگرداندند.

درباره مصاحبه در سفارت آمریکا

برای مصاحبه به سفارت آمریکا در ابوظبی رفتیم، مصاحبه به زبان فارسی بود. من و خانواده ام آمادگی لازم برای پاسخ دادن به سوالات افسر ویزا را داشتیم. چرا که قبل از مراجعه در جلسات ماک سفارتی حامی مهاجر شرکت کرده بودیم و کارشناسان ما را راهنمایی کرده بودند.

ساعت چهار صبح از دبی به سمت ابوظبی حرکت کردیم. خدمات همراهی حامی مهاجر باعث شده بود که نگرانی و استرس ما کمتر شود. وقتی به دم در سفارت رسیدیم و بعد از چک امنیتی وارد سفارت شدیم. سعی کنید فقط لوازم و مدارک مهم را با خود به همراه داشته باشید تا بتوانید هر چه سریع تر از چک امنیتی عبور کنید.

حدود نیم ساعت منتظر ماندیم تا کارکنان سفارت به جایگاه خود بیایند و روال کار شروع شود. ابتدا در یک باجه مدارک را از من تحویل گرفتند و در باجه بعدی هزینه مصاحبه لاتاری از من دریافت شد. بعد از آن منتظر شدیم تا زمان مصاحبه برسد.

مصاحبه با افسر سفارت آمریکا

افسر بسیار خوش اخلاقی با من و خانواده ام مصاحبه کرد. فارسی را بسیار خوب صحبت می‌کرد و رفتار مناسب این افسر باعث شد تا استرسی نداشته باشیم. در تمام طول مصاحبه، منتظر لحظه آخر و تعیین تکلیف ویزا بودیم. لحظات بسیار استرس زایی بود و وقتی افسر سوال کرد که می‌توانم پاسپورت ها را برای چسباندن ویزا نگه دارم؟ واقعا شوک زده شدیم.

به افسر گفتیم که فردا پرواز داریم و اگر امکان آن وجود دارد از خدمات پیکاپ ویزا استفاده کنیم. افسر نیز موافقت کرد و برگه پیکاپ پاسپورت را به ما داد. خیلی حال عجیبی داشتیم، مثل باری بود که دوش ما برداشته شد و این حس خوب را برای همه آرزو می‌کنم.

در مورد پیکاپ ویزا آمریکا

حامی مهاجر پیکاپ ویزای ما را هم انجام داد. واقعا از پرسنل و کارشناسان حامی مهاجر بسیار متشکرم که تمام کارها را به بهترین نحو ممکن برای ما انجام دادند. بهترین راهنمایی‌ها را به ما انجام دادند و همیشه مطمئن بودیم که مدارک ما کامل است و هیچ مشکلی برای ما به وجود نمی‌آید.

توصیه به برندگان لاتاری

توصیه می‌کنم که برای انجام مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری، حتما از خدمات موسسه مهاجرتی معتبر و مشورت کارشناسان مجرب استفاده کنید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی موفق به اخذ ویزای لاتاری شوید. مشاوره گرفتن از دوستان یا افراد غیرمتخصص راه مناسبی برای انجام کارهای مهاجرتی نیست.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1 | کل دیدگاه های تایید شده: 0