20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

فرم ثبت نام لاتاری یا DS-5501 و نحوه تکمیل آن

در این مقاله ابتدا توضیح می‌دهیم که فرم ثبت نام لاتاری یا DS-5501 چیست و به معرفی بخش‌های مختلف فرم ثبت نام لاتاری می‌پردازیم. در ادامه مقاله نیز با ترجمه فرم ثبت نام لاتاری، آموزش ثبت نام لاتاری را با بیان نکات مهم در تکمیل قسمت‌های گوناگون این فرم انجام خواهیم داد.

در انتهای مقاله نیز سایت ثبت نام لاتاری و ویژگی‌های آن را معرفی می‌کنیم و درباره فرم ثبت نام لاتاری به فارسی توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد. چنانچه از متقاضیان ثبت نام لاتاری هستید و تمایل دارید که از آسان‌ترین، ارزان‌ترین و سریع‌ترین روش مهاجرت به آمریکا استفاده کنید، توصیه می‌کنیم که حتما تا انتهای این مقاله با حامی مهاجر همراه باشید.

موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است و متخصص در اموری همچون ثبت‌نام لاتاری ، مشاوره لاتاری و اجرای پرونده اخذ ویزای برندگان لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا (بدون مدرک زبان و فقط با مدرک دیپلم) و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است.

شما می‌توانید از همین حالا، نام‌نویسی‌تان را با استفاده از فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر تکمیل کنید یا از طریق دکمۀ زیر، نسبت به رزرو وقت ثبت نام حضوری در دفتر حامی مهاجر اقدام کنید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر هم می‌توانید با شماره 02191344330 تماس حاصل فرمایید.

رزرو وقت ثبت نام حضوری لاتاری

فرم ثبت نام لاتاری یا DS5501

فرم ثبت نام لاتاری آمریکا

فرم ثبت نام لاتاری امریکا یا فرم 5501-Ds یک فرم مهاجرتی به زبان انگلیسی است که برای شرکت در لاتاری آمریکا باید آن را تکمیل کنید. برای ثبت اطلاعات خود در این فرم نیازی به اثبات ادعای خود و آپلود مدارک ندارید، ولی توجه کنید که DS-5501 یک فرم حقوقی است و شما موظف به ارائه اطلاعات صحیح در آن هستید.

چنانچه در مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری مشخص شود که اطلاعات غلط و دروغین در فرم ثبت نام لاتاری تکمیل کرده‌اید، این کار عواقب زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت و حتی امکان دارد، شانس دریافت ویزای لاتاری را از دست دهید و نتوانید وارد کشور آمریکا شوید.

نحوه تکمیل فرم ثبت نام لاتاری

بنابراین فرم ثبت نام لاتاری، باید مسئولیت پذیرانه و به صورت صحیح تکمیل شود تا در مراحل بعدی بتوانید از شانس خود حفاظت کنید و موفق به اخذ ویزای لاتاری شده و وارد کشور آمریکا شوید. اگر تجربه کافی ندارید، برای تکمیل صحیح فرم ثبت نام لاتاری، می‌توانید از فرم ثبت نام لاتاری به زبان فارسی در سایت حامی مهاجر استفاده کنید.

ترجمه فرم ثبت نام لاتاری و معرفی بخش های آن

فرم لاتاری دارای چند بخش مهم است که در این قسمت به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. در واقع این بخش را می‌توان به نوعی ترجمه فرم ثبت نام لاتاری هم دانست. اولین بخش از فرم لاتاری، مربوط به اطلاعات هویتی متقاضی اصلی است.

اطلاعات هویتی در فرم ثبت نام لاتاری

اولین اطلاعاتی را که باید در این فرم وارد کنید، تکمیل اطلاعات هویتی متقاضی اصلی ثبت نام در لاتاری آمریکاست. این اطلاعات شامل موارد زیر است :

 • نام و نام خانوادگی : باید حتما نام و نام خانوادگی خود را به زبان انگلیسی وارد کنید. توجه کنید که اگر پاسپورت دارید، انگلیسی نام و نام خانوادگی خود را همانند پاسپورت وارد کنید و در صورتی که پاسپورت ندارید، توجه کنید که در هنگام دریافت پاسپورت، نام انگلیسی خود را به گونه‌ای در فرم وارد کنید که همانند اطلاعات ثبت شده در فرم ثبت نام لاتاری باشد.
 • جنسیت : در این قسمت با دو گزینه مواجه هستید که باید مرد یا زن بودن خود را مشخص کنید.
 • تاریخ تولد : شما باید تاریخ تولد خود را به صورت میلادی در فرم ثبت نام لاتاری وارد کنید.

اطلاعات محل تولد و تابعیت در فرم ثبت نام لاتاری

شهر محل تولد : دقت کنید که در این قسمت فقط باید نام شهر محل تولد خود را وارد کنید و نیاز به وارد کردن نام کشور یا استان محل تولد نیست. ملاک برای نوشتن شهر محل تولد، شناسنامه شماست. بنابراین حتی اگر در کشور دیگری زندگی می‌کنید، شهر محل تولد خود را دقیقا مطابق شناسنامه تکمیل کنید.

کشور تولد : در این قسمت فقط کافی است کشور محل تولد خود را از لیست موجود انتخاب کنید.

تابعیت : اگر تابعیت شما با کشور محل تولدتان تفاوت دارد، باید در این قسمت آن را انتخاب کنید. به طور مثال در صورتی که در ایران متولد شده‌اید، ولی جز اتباع کشورهای خارجی هستید، باید کشور تابعیت خود را نیز مشخص کنید.

بارگذاری عکس در فرم ثبت نام لاتاری

پس از وارد کردن مشخصات گفته شده، نوبت به بارگذاری عکس می‌رسد. لطفا فایل عکس خود را مطابق شرایط عکس لاتاری آماده‌سازی نموده و سپس نسبت به بارگذاری و آپلود آن در محل مربوطه اقدام نمایید.  

بارگذاری عکس در فرم ثبت نام لاتاری

نکته مهم در مورد عکس پرسنلی برای ثبت نام در لاتاری این است که حتی با آپلود عکس گل یا عکس یک شخصیت کارتونی، ثبت نام لاتاری شما در سایت اصلی آمریکا تکمیل خواهد شد و به شما کانفرمیشن نامبر (کد رهگیری) اختصاص خواهد یافت، اما تکمیل ثبت نام و دریافت کد کانفرمیشن به این معنا نیست که حتما در قرعه کشی لاتاری امریکا شرکت داده خواهید شد.

آپلود عکس لاتاری با شرایط نامناسب و اشتباه یا آپلود عکس قدیمی برای ثبت نام لاتاری، شما را به صورت خودکار از قرعه کشی لاتاری حذف خواهد کرد و شانس برنده شدن لاتاری را از دست خواهید داد.

آدرس و اطلاعات تماس در فرم ثبت نام لاتاری

وارد کردن آدرس و شماره تلفن در فرم ثبت نام لاتاری

در مرحله بعدی باید اطلاعات مربوط به آدرس محل سکونت خود را تکمیل نمایید. آدرستان را باید به زبان انگلیسی ثبت کنید، ولی در صورتی که امکان این کار را ندارید، می‌توانید از فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید و در آن آدرس خود را به زبان فارسی بنویسید. کارشناسان حامی مهاجر در هنگام وارد کردن اطلاعات شما در سایت اصلی، آدرس فارسی شما را به فرمت انگلیسی تبدیل خواهند کرد.

بعد از وارد کردن آدرس و انتخاب کشوری که در آن زندگی می‌کنید، قسمتی برای نوشتن شماره تلفن وجود دارد که البته این بخش اختیاری است و می‌توانید آن را خالی بگذارید. بعد از شماره تلفن نیز باید ایمیل خود را وارد کنید.

وارد کردن صحیح آدرس ایمیل در فرم ثبت نام لاتاری بسیار مهم است. حتما توجه کنید که از آدرس ایمیلی استفاده کنید، که به آن دسترسی دارید. در صورتی که ایمیل خود را اشتباه وارد کنید، بعد از برنده شدن در لاتاری به دردسر خواهید افتاد.

مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام لاتاری

در قسمت بعدی، باید وضعیت مدرک تحصیلی خود را مشخص کنید. همه مقاطع و شرایط به دقت لیست شده‌اند، با مطالعه دقیق همه گزینه‌ها، مورد منطبق با شرایط خودتان را انتخاب نمایید. توجه کنید که باید آخرین مدرک تحصیلی خود را در زمان ثبت نام لاتاری انتخاب کنید. به طور مثال حتی اگر یک ماه هم به پایان تحصیلات در مقطع کارشناسی شما مانده است، شما باید مدرک تحصیلی قبلی خود (یعنی دیپلم) را انتخاب کنید.

وضعیت تاهل در فرم ثبت نام لاتاری ( وضعیت ازدواج و طلاق)

در بخش بعدی باید وضعیت تاهل خود را مشخص کنید. برای ثبت وضعیت تاهل در فرم ثبت نام لاتاری، فقط اطلاعات شناسنامه شما در زمان ثبت نام لاتاری ملاک است. بنابراین اگر هنوز به صورت رسمی و قانونی ازدواج نکرده‌اید، وضعیت خود را مجرد انتخاب کنید. اگر ازدواج رسمی شما بعد از ثبت نام لاتاری اتفاق بیافتد و شما به صورت مجرد ثبت نام کرده باشید، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و بعد از برنده شدن امکان وارد کردن اطلاعات همسر در فرم برندگان لاتاری (Ds-260) وجود خواهد داشت.

در ضمن آگاهی داشته باشید که چند همسری در قوانین کشور آمریکا تعریف نشده است. بنابراین اگر چند همسر دارید، فقط می‌توانید اطلاعات یکی از همسرهای خود را در فرم ثبت نام لاتاری وارد کنید و مجاز به ورود اطلاعات سایر همسرهای خود نخواهید بود.

در مورد طلاق هم شرایط به همین شکل است و ملاک اطلاعات شناسنامه شما در زمان ثبت نام لاتاری است. چنانچه به صورت رسمی طلاق نگرفته‌اید و فقط به صورت جداگانه از همسر خود زندگی می‌کنید، باید به صورت متاهل در لاتاری ثبت نام کنید و نباید اطلاعات غلط در فرم وارد کنید. اگر طلاق رسمی شما بعد از ثبت نام لاتاری اتفاق بیافتد و شما به صورت متاهل ثبت نام کرده باشید، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و بعد از برنده شدن امکان ویرایش اطلاعات همسر در فرم برندگان لاتاری (Ds-260) وجود خواهد داشت. در مورد ورود اطلاعات فرزندان در فرم ثبت نام لاتاری نیز باید به نکات بخش بعدی توجه کنید.

تعداد فرزندان در فرم ثبت نام لاتاری

وارد کردن تعداد فرزندان در فرم ثبت نام لاتاری

در بخش بعدی باید اطلاعات فرزندان زیر 21 سال و مجرد خود را در فرم ثبت نام لاتاری وارد کنید و نیازی به ورود اطلاعات فرزندان بالای 21 سال شما نیست. ملاک محاسبه سن فرزندان شما، زمان ثبت نام لاتاری است. در صورتی که فرزند شما در هنگام ثبت نام لاتاری کمتر از 21 سال باشد، می‌توانید او را به عنوان زیرمجموعه خود ثبت نام کنید. در صورتی که بعد از برنده شدن سن فرزند شما بیشتر از 21 سال شود، باز هم می‌توانید او را همراه خود به آمریکا ببرید، چرا که در هنگام ثبت نام سن او کمتر از 21 سال بوده است.

حتی اگر فرزندانتان از همسر قبلی شما هستند و با شما زندگی نمی‌کنند، باید اطلاعات آن‌ها در فرم تکمیل شود. در ضمن توجه کنید که اطلاعات فرزندان همسر شما نیز باید در فرم ثبت نام شما تکمیل شود. (به شرطی که زیر 21 سال و مجرد باشند)

چنانچه طلاق گرفته‌اید، باز هم باید حتما اطلاعات فرزندان زیر 21 سال و مجرد خود را در فرم ثبت نام لاتاری تکمیل کنید. حتی اگر حضانت آن‌ها را نداشته و قصد بردن آن‌ها به آمریکا را ندارید، باز هم باید اطلاعات آن‌ها را در فرم ثبت نام لاتاری خود تکمیل کنید.

فرم ثبت نام زیر مجموعه ها در لاتاری

در صورتی که متاهل باشید یا در صورتی که تعداد فرزندان خود را انتخاب کرده باشید. وارد فرم‌ های دیگری خواهید شد و باید اطلاعات زیر مجموعه های خود را نیز در این فرم ها تکمیل کنید. توجه کنید که ملاک وارد کردن اطلاعات زیرمجموعه ها در فرم ثبت نام لاتاری، اطلاعات شناسنامه شماست.

چناچه متاهل باشید و به صورت مجرد در لاتاری ثبت نام کنید، قطعا بعد از برنده شدن در لاتاری به مشکل خواهید خورد. چنانچه تعداد فرزندان و اطلاعات آن‌ها را اشتباه وارد کنید، باز هم به مشکل خواهید خورد. بنابراین برای ثبت نام درست زیر مجموعه در لاتاری، به نکات زیر توجه کنید.

ثبت نام زیر مجموعه ها در لاتاری

برای ثبت نام زیر مجموعه های خود (همسر و فرزندان زیر 21 سال) در لاتاری گرین کارت، پس از وارد کردن مشخصات همسر و فرزند، باید عکس او را نیز در فرم ثبت نام لاتاری بارگذاری کنید. توجه کنید که بارگذاری عکس فرزندان زیر 21 سال الزامی است. حتی اگر فرزندتان یک روزه باشد و یا حتی اگر با شما زندگی نمی‌کند، باید نسبت به بارگذاری و آپلود عکس او در محل مربوطه، اقدام نمایید.

برای تهیه عکس نوزدان و کودکان سخت گیری وجود ندارد. می‌توانید نوزادان را روی یک ملحفه سفید بخوابانید و از سمت بالا از آن‌ها عکس بگیرید. در مورد کودکان نیز، کمی تغییر جهت صورت در عکس، مشکلی ایجاد نخواهد کرد. بنابراین هنگام گرفتن عکس لاتاری از نوزادان و کودکان، آن‌ها را اذیت نکنید و حتما مقاله آشنایی با شرایط عکس لاتاری کودکان و نوزادان را بخوانید.

آموزش ثبت نام لاتاری

در بخش های قبل به صورت کامل درباره بخش های مختلف فرم ثبت نام لاتاری و نحوه تکمیل هر کدام را توضیح دادیم. در واقع این قسمت ها آموزش ثبت نام لاتاری هم بودند و با خواندن آن‌ها اطلاعات خوبی درباره ثبت نام لاتاری دریافت خواهید کرد. اگر علاقه‌مند هستید که اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع به دست آورید، توصیه می‌کنیم که مقاله آموزش ثبت نام لاتاری (به صورت تصویری) را بخوانید.

اگر در زمینه ثبت نام لاتاری بی تجربه هستید، توصیه می‌کنیم که به منظور ثبت نام صحیح از فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید و از مزایای زیر بهره‌مند شوید :

 • خدمات کارگزاری رایگان برندگان لاتاری : کسانی که از طریق کارگزاری موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری کنند، بعد از برنده شدن تحت پوشش حمایت موسسه حامی مهاجر هستند و از هزینه های آتی کارگزاری معاف خواهند بود.
 • اطلاع رسانی به موقع نتایج لاتاری : نهاد اصلی برگزارکننده لاتاری آمریکا، هیچگونه اطلاع رسانی در زمینه اعلام نتایج لاتاری از طریق ایمیل با پیامک ندارد؛ اما چنانچه ثبت نام لاتاری را با موسسه حامی مهاجر انجام دهید. نتایج لاتاری شما توسط موسسه حامی مهاجر بررسی خواهد شد و از طریق پیامک در جریان نتیجه خود قرار خواهید گرفت. در صورت برنده شدن در لاتاری نیز، با شما تماس خواهیم گرفت.
 • صحت ثبت نام لاتاری : چنانچه از طریق فرم حامی مهاجر در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید، صحت اطلاعات وارد شده از طرف شما در دو مرحله بررسی خواهد شد. در مرحله اول فرم آنلاین حامی مهاجر به گونه ای طراحی شده است که از اشتباهات رایج کاربران در ورود اطلاعاتی همچون تاریخ تولد، ایمیل و... جلوگیری می‌کند. در مرحله دوم کارشناسان حامی مهاجر فرم های ثبت شده را مجددا بررسی می‌کند و پس مطمئن شدن از صحیح بودن عکس لاتاری و اطلاعات مهم، اطلاعات متقاضیان را بر روی سایت اصلی لاتاری ثبت می‌کنند.
 • آرشیو اطلاعات ثبت نام لاتاری : ما در تجربه کاری خود با تعداد زیادی از برندگان لاتاری مواجه شده‌ایم که به صورت شخصی یا در کافی نت ها نسبت به ثبت نام در لاتاری اقدام کرده‌اند، اما متاسفانه بعد از برنده شدن، اطلاعات ثبت نامی خود همچون ایمیل وارد شده، کد کانفرمیشن یا سطح تحصیلاتی را که وارد کرده‌اند، فراموش کرده‌اند. برخی افراد هم نام فامیلی پیچیده‌ای دارند و فراموش کرده‌اند که نام خود را چگونه در فرم ثبت نام وارد کرده‌اند. با ثبت نام لاتاری در موسسه حامی مهاجر، اطلاعات ثبت نامی شما توسط ما آرشیو خواهد شد و هرگز نگران فراموشی یا گم کردن آن نخواهید شد.
 • ارائه خدمات ثبت نام لاتاری آمریکا به دو صورت آنلاین و حضوری : همانطور که گفتیم متقاضیان ثبت نام لاتاری آمریکا می‌توانند به دو صورت ثبت نام آنلاین از طریق سایت حامی مهاجر و ثبت نام حضوری با مراجعه به دفتر شرکت، از خدمات موسسه حامی مهاجر استفاده کنند و هیچ محدودیتی در ارائه خدمات ما وجود ندارد.
 • ارائه خدمات عکاسی لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر : کسانی که به صورت حضوری برای ثبت نام لاتاری آمریکا مراجعه می‌کنند، می‌توانند از خدمات عکاسی لاتاری در دفتر موسسه استفاده کنند.
 • تخصص و تجربه در زمینه ثبت نام لاتاری : موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا و کاناداست. تخصص و کار ما امور مربوط به مهاجرت است. بنابراین توصیه می‌کنیم که برای ثبت نام لاتاری آمریکا حتما از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. هرگونه اشتباه در ثبت نام لاتاری یا شما را از قرعه کشی حذف می‌کند یا اینکه بعد از برنده شدن در لاتاری موجب می‌شود که نتوانید به پرونده خود دسترسی پیدا کنید و قادر به تکمیل فرم برندگان لاتاری (DS-260) نباشید.
 • پاسخگویی پایدار و پشتیبانی همیشگی از مشتریان : برخی از متقاضیان شرکت در لاتاری، ثبت نام خود را در کافی نت ها و یا سایت هایی انجام می‌دهند که فقط یک ماه خدمات ثبت نام لاتاری را انجام می‌دهند و پس از اتمام دوره ثبت نام لاتاری هیچ پاسخی به مشتریان خود نمی‌دهند. همانطور که گفتیم فعالیت شرکت حامی مهاجر به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت است و  پس از دوره ثبت نام لاتاری نیز از مشتریان خود پشتیبانی می‌کند و به صورت تلفنی، حضوری و یا به صورت آنلاین در شبکه‌های اجتماعی پاسخگوی سوالات و مشکلات آن‌هاست.

سایت ثبت نام لاتاری

برای شرکت در لاتاری آمریکا دو راه وجود دارد. راه اول این است که از طریق سایت ثبت نام لاتاری اقدام کنید. برای ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت اصلی، باید به نکات زیر توجه داشته باشید :

 • فرم ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت ثبت نام لاتاری به زبان انگلیسی است، بنابراین باید به زبان انگلیسی مسلط باشید و بتوانید اطلاعات خود را به زبان انگلیسی درون فرم تکمیل کنید. توجه کنید که در هنگام نوشتن آدرس خود نیز باید نگارش انگلیسی آدرس را رعایت فرمایید که با نگارش فارسی آدرس متفاوت است.
 • چنانچه اطلاعات خود را به اشتباه درون فرم ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت ثبت نام لاتاری وارد کنید، هیچ گونه خطایی به شما نشان داده نمی‌شود و اطلاعات شما در هر صورت ثبت نهایی خواهد شد. 
 • پس از ثبت نهایی اطلاعات خود در سایت اصلی لاتاری آمریکا به هیچ عنوان امکان ویرایش یا تغییر اطلاعات خود را نخواهید داشت.
 • چنانچه شخصی در سایت ثبت نام لاتاری دو فرم برای خود تکمیل کند، هر دو فرم او حذف خواهد شد و شانس شرکت در قرعه کشی لاتاری را از دست خواهد داد. بنابراین در صورت ورود اشتباه اطلاعات خود در فرم ثبت نام لاتاری سایت اصلی، نه امکان ویرایش خود را خواهید داشت، نه می‌توانید دوباره فرم جدیدی را تکمیل و ارسال کنید.
 • در صورتی که اطلاعات و فرمت عکس ثبت شده شما در سایت ثبت نام لاتاری اشتباه باشد، فرم شما به صورت خودکار از شرکت در قرعه کشی لاتاری آمریکا کنار گذاشته خواهد شد و هیچ پیام یا اخطاری در این زمینه دریافت نخواهید کرد. بنابراین بدون اینکه متوجه شوید در قرعه کشی شرکت داده نخواهید شد و شانس شما از بین خواهد رفت.
 • در هنگام اعلام نتایج لاتاری، هیچگونه نامه، پیام کوتاه و یا ایمیل از طرف نهاد رسمی برگزار کننده لاتاری برای شما ارسال نمی‌شود. در صورتی که برنده لاتاری باشید یا آنکه انتخاب نشده باشید، باید خودتان به سایت اعلام نتایج لاتاری مراجعه کنید و نتیجه را بررسی کنید. برای آشنایی با نحوه اعلام نتایج لاتاری، می‌توانید مقاله نحوه چک کردن نتایج لاتاری در سایت اصلی را بخوانید.
 • سایت ثبت نام لاتاری آمریکا هیچگونه خدمات پشتیبانی ندارد. در صورتی که در هنگام تکمیل فرم ثبت نام لاتاری در سایت اصلی با مشکلی مواجه شوید، نمی‌توانید مشکل خود را پیگیری کنید.
 • بعضی اوقات خطاهای عجیبی از سایت ثبت نام لاتاری دریافت می‌کنید که دلیل آن را متوجه نمی‌شوید، تکرار این خطاها در برخی اوقات موجب انصراف شما از ثبت نام لاتاری می‌شود و همانطور که گفتیم هیچ بخش پشتیبانی در سایت اصلی لاتاری برای جوابگویی به این خطاها و رفع مشکل وجود ندارد.
 • با توجه به اینکه سایت ثبت نام لاتاری آمریکا هیچ امکاناتی را برای کاربران فراهم نمی‌کند و تنها درگاهی برای دریافت اطلاعات است. تنها مزیت سایت اصلی این است که ثبت نام لاتاری آمریکا رایگان در آن انجام می‌شود. چنانچه قصد ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا را دارید، می‌توانید در تاریخ شروع ثبت نام لاتاری ، به سایت اصلی لاتاری آمریکا مراجعه کنید و پس از مطالعه دستورالعمل ها مراحل تعیین شده را به منظور ثبت نام در لاتاری آمریکا طی کنید.

چنانچه تجربه و تخصص کافی برای تکمیل فرم ثبت نام لاتاری را دارید و مطمئن هستید که همه اطلاعات خود را به درستی بر روی سایت اصلی لاتاری آمریکا تکمیل می‌کنید، در آن صورت می‌توانید از ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا در سایت اصلی استفاده کنید؛ اما چنانچه تجربه و تخصص کافی برای تکمیل فرم ثبت نام لاتاری را ندارید و یا نیاز به خدمات بیشتری در زمینه ثبت نام لاتاری دارید، توصیه می‌کنیم که به وسیله استفاده از خدمات حامی مهاجر در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

درست است که با این روش ثبت لاتاری آمریکا رایگان نیست، اما مطمئنا خدماتی در زمینه ثبت نام لاتاری دریافت می‌کنید که ارزش هزینه را خواهد داشت. در قسمت بعدی به صورت کامل درباره نحوه ثبت نام لاتاری آمریکا توسط موسسه حامی مهاجر و خدمات ما در زمینه ثبت نام لاتاری آشنا خواهید شد و توضیح خواهیم داد که چرا با وجود ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا در سایت اصلی، بهتر است از خدمات ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید.

فرم ثبت نام لاتاری به فارسی

فرم آنلاین ثبت نام لاتاری حامی مهاجر با زبان فارسی طراحی شده است و تمام توضیحات مربوط به تکمیل آن درون فرم وجود دارد. بنابراین متقاضیان ثبت نام لاتاری می‌توانند به راحتی اطلاعات خود را درون فرم تکمیل کنند. از مزایای دیگر فرم ثبت نام لاتاری فارسی حامی مهاجر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • برای ثبت نام لاتاری آمریکا از طریق فرم سایت حامی مهاجر نیاز نیست تا زمان شروع رسمی ثبت نام لاتاری در سایت اصلی منتظر بمانید و می‌توانید از همین الان ثبت نام خود را بر روی وبسایت حامی مهاجر انجام دهید. کارشناسان ما به محض شروع رسمی ثبت نام لاتاری، اطلاعات شما را بررسی کرده و بر روی سایت اصلی وارد می‌کنند. بنابراین هیچگاه ثبت نام در لاتاری را فراموش نخواهید کرد.
 • متقاضیان ثبت نام لاتاری می‌توانند آدرس خود را به زبان فارسی در فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر وارد کنند، بنابراین با استفاده از فرم حامی مهاجر نیازی به دانستن نحوه نگارش آدرس به زبان انگلیسی نیست و کارشناسان حامی مهاجر آدرس فارسی شما را به نگارش انگلیسی تبدیل خواهند کرد.
 • چنانچه از طریق فرم حامی مهاجر در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید، صحت اطلاعات وارد شده از طرف شما در دو مرحله بررسی خواهد شد. در مرحله اول فرم آنلاین حامی مهاجر به گونه ای طراحی شده است که از اشتباهات رایج کاربران در ورود اطلاعاتی همچون تاریخ تولد، ایمیل و... جلوگیری می‌کند. در مرحله دوم کارشناسان حامی مهاجر فرم های ثبت شده را مجددا بررسی می‌کند و پس مطمئن شدن از صحیح بودن عکس لاتاری و اطلاعات مهم، اطلاعات متقاضیان را بر روی سایت اصلی لاتاری ثبت می‌کنند.
 • متقاضیانی که ثبت نام لاتاری را از طریق فرم سایت حامی مهاجر انجام می‌دهند، از خدمات پشتیبانی موسسه بهره‌مند می‌شوند و در صورت داشتن هرگونه سوال یا بروز هر گونه اشکال در هنگام ثبت نام می‌توانند از طریق شماره تلفن 02191344330 (30 خط ویژه) با ما تماس بگیرند یا از طریق پشتیبانی واتس اپ حامی مهاجر و پشتیبانی اینستاگرام حامی مهاجر با ما در ارتباط باشند.
 • پرداخت هزینه ثبت نام لاتاری در فرم سایت حامی مهاجر از طریق درگاه امن بانکی انجام می‌شود. سایت حامی مهاجر نیز دارای نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) است، بنابراین متقاضیان می‌توانند با اطمینان خاطر هزینه ثبت نام در لاتاری را پرداخت کنند.
 • پس از انجام هر مرحله از ثبت نام لاتاری، وضعیت پرونده شما بر روی پنل کاربری شما به روز رسانی می‌شود. شما متوجه خواهید شد که وضعیت ثبت نام لاتاری شما در چه وضعیتی است. پس از انجام ثبت نام هم، پی دی اف رسید ثبت نام لاتاری بر روی پنل کاربری شما بارگزاری خواهد شد و شما می‌توانید کد کانفرمیشن لاتاری و اطلاعات ثبت نامی خود را ببینید.

پاسخ به سوالات متداول فرم ثبت نام لاتاری

فرم ثبت نام لاتاری کانادا کجاست؟

 ساز و کار اعطای اقامت دائم از طریق برگزاری لاتاری، فقط مخصوص کشور آمریکاست. بنابراین هیچ برنامه مهاجرتی به نام لاتاری کانادا وجود ندارد. در نتیجه فرم ثبت نام لاتاری کانادا هم وجود ندارد.

ثبت نام لاتاری آلمان حقیقت دارد؟

خیر. باز هم تاکید می‌کنیم که اعطای اقامت دائم از طریق برگزاری لاتاری، فقط مخصوص کشور آمریکاست. بنابراین هیچ برنامه مهاجرتی به نام لاتاری آلمان، حقیقت ندارد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 8
شادی زند
سلام من ۳روز قبل پیش ثبت نام انجام دادم هزینه هم پرداخت کردم، یک مسیج اومد که ثبت نام با موفقیت انجام شده به همراه نام کاربری و رمز عبور،ولی الان نمیتونم وارد پنل بشم شماره موبایل همون شمارست ولی قبول نمیکنه!
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر.  در صورتی که با هرگونه مشکل در ثبت نام لاتاری با سایت حامی مهاجر مواجه شده ‌اید، کاملا پاسخگوی شما هستیم. فقط کافی است که با شماره 02191344330 تماس بگیرید یا به پشتیبانی واتساپ حامی مهاجر پیام دهید.

معصومه محمدی
سلام روزتون به خیر من دیشب ثبت نام کردم فرم رو پر کردم می‌خوام از طریق شما ثبت بشه باید چیکار کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. 

صمیم سروی
سلام میخواهم شرکت کنم در لاتری امریکا
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

سمیره حمید
میخواهم فرم ثبت نام در لاتاری را دریافت کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام من ۱۸ ساله استم از زبان انگلیسی فارغ شدم، مدرک هم دارم، تذکره عکس هم دارم، ام پاسپورت ندارم، آیا بدون پاسپورت میشه که پیش بروم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر . ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا بدون پاسپورت است. بنابراین می‌توانید بدون پاسپورت در لاتاری امسال آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام وقت بخیر من میخواستم مهاجرت کنم با لاتاری حامی مهاجر به آمریکا
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
چطور میتونم ثبت نام کنم و اینکه از صحت ثبت نام مطمئن بشم که قطعا انجام شده
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. وضعیت ثبت نام لاتاری به صورت لحظه ای در پنل کاربری شما در سایت حامی مهاجر قابل مشاهده است. به محض آنکه ثبت نام شما بر روی سایت اصلی انجام شود. مدارک و کانفرمیشن نامبر شما بر روی پنل کاربریتان بارگذاری خواهد شد و قابل مشاهده است. 

ناشناس
ثبت نام لاتاری