20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

فرم ثبت نام لاتاری یا DS-5501 و نحوه تکمیل آن

فرم ثبت نام لاتاری (فرم سایت ثبت نام لاتاری به زبان فارسی)

ثبت‌نام در لاتاری، نیازمند تکمیل فرمی است که اطلاعات هویتی و عکس خود را در آن بارگذاری می‌کنید. در این مقاله ابتدا توضیح می‌دهیم که فرم ثبت نام لاتاری یا DS-5501 چیست و به معرفی بخش‌های مختلف فرم ثبت نام لاتاری می‌پردازیم و با ترجمه فرم ثبت نام لاتاری به فارسی، آموزش ثبت نام لاتاری را با بیان نکات مهم در تکمیل قسمت‌های گوناگون این فرم انجام خواهیم داد.

چنانچه از متقاضیان ثبت نام لاتاری هستید و تمایل دارید که از آسان‌ترین، ارزان‌ترین و سریع‌ترین روش مهاجرت به آمریکا استفاده کنید، توصیه می‌کنیم که حتما شانس خود را در لاتاری امتحان کنید تا یکی از برندگان باشید. لاتاری آمریکا یا همان ویزای DV آمریکا، باعث اعطای گرین کارت آمریکا شده و تمامی حقوق شهروند آمریکا به شما داده می‌شود. 

لازم به ذکر است شما می‌توانید از همین حالا، نام‌نویسی‌تان را با استفاده از فرم لاتاری آمریکا حامی مهاجر تکمیل کنید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر هم می‌توانید با شماره 02191344330 تماس حاصل فرمایید. همچنین در مقالات حامی مهاجر، نمونه فرم ثبت نام لاتاری آمریکا نیز دیده می‌شود که با آموزش کامل همراه است. 

رزرو وقت ثبت نام حضوری لاتاری

فرم ثبت نام لاتاری آمریکا

فرم ثبت نام لاتاری امریکا یا فرم 5501-Ds یک فرم مهاجرتی به زبان انگلیسی است که برای شرکت در لاتاری آمریکا باید آن را تکمیل کنید. برای ثبت اطلاعات خود در این فرم نیازی به اثبات ادعای خود و آپلود مدارک ندارید، ولی توجه کنید که DS-5501 یک فرم حقوقی است و شما موظف به ارائه اطلاعات صحیح در آن هستید.

فرم ثبت نام لاتاری آمریکا

چنانچه در مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری مشخص شود که اطلاعات غلط و دروغین در فرم ثبت نام لاتاری تکمیل کرده‌اید، این کار عواقب زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت و حتی امکان دارد، شانس دریافت ویزای لاتاری را از دست دهید و نتوانید وارد کشور آمریکا شوید.

بنابراین فرم لاتاری، باید مسئولیت پذیرانه و به صورت صحیح تکمیل شود تا در مراحل بعدی بتوانید از شانس خود حفاظت کنید و موفق به اخذ ویزای لاتاری شده و وارد کشور آمریکا شوید. اگر تجربه کافی ندارید، برای تکمیل صحیح فرم ثبت نام لاتاری، می‌توانید از فرم ثبت نام لاتاری به زبان فارسی در سایت حامی مهاجر استفاده کنید.

ترجمه فرم ثبت نام لاتاری و معرفی بخش های آن

فرم لاتاری دارای چند بخش مهم است که در این قسمت به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. در واقع این بخش را می‌توان به نوعی ترجمه فرم ثبت نام لاتاری هم دانست. اولین بخش از فرم لاتاری، مربوط به اطلاعات هویتی متقاضی اصلی است.

اطلاعات هویتی در فرم ثبت نام لاتاری

اولین اطلاعاتی را که باید در این فرم وارد کنید، تکمیل اطلاعات هویتی متقاضی اصلی ثبت نام در لاتاری آمریکاست.

اطلاعات هویتی در فرم ثبت نام لاتاری

این اطلاعات شامل موارد زیر است :

 • نام و نام خانوادگی : باید حتما نام و نام خانوادگی خود را به زبان انگلیسی وارد کنید. توجه کنید که اگر پاسپورت دارید، انگلیسی نام و نام خانوادگی خود را همانند پاسپورت وارد کنید و در صورتی که پاسپورت ندارید، توجه کنید که در هنگام دریافت پاسپورت، نام انگلیسی خود را به گونه‌ای در فرم وارد کنید که همانند اطلاعات ثبت شده در فرم ثبت نام لاتاری باشد.
 • جنسیت : در این قسمت با دو گزینه مواجه هستید که باید مرد یا زن بودن خود را مشخص کنید.
 • تاریخ تولد : شما باید تاریخ تولد خود را به صورت میلادی در فرم ثبت نام لاتاری وارد کنید.

اطلاعات محل تولد و تابعیت در فرم ثبت نام لاتاری

شهر محل تولد : دقت کنید که در این قسمت از فرم لاتاری آمریکا فقط باید نام شهر محل تولد خود را وارد کنید و نیاز به وارد کردن نام کشور یا استان محل تولد نیست. ملاک برای نوشتن شهر محل تولد، شناسنامه شماست. بنابراین حتی اگر در کشور دیگری زندگی می‌کنید، شهر محل تولد خود را دقیقا مطابق شناسنامه تکمیل کنید.

کشور تولد : در این قسمت فقط کافی است کشور محل تولد خود را از لیست موجود انتخاب کنید.

تابعیت : اگر تابعیت شما با کشور محل تولدتان تفاوت دارد، باید در این قسمت آن را انتخاب کنید. به طور مثال در صورتی که در ایران متولد شده‌اید، ولی جز اتباع کشورهای خارجی هستید، باید کشور تابعیت خود را نیز مشخص کنید.

بارگذاری عکس در فرم ثبت نام لاتاری

پس از وارد کردن مشخصات گفته شده، نوبت به بارگذاری عکس می‌رسد. لطفا فایل عکس خود را مطابق شرایط عکس لاتاری آماده‌سازی نموده و سپس نسبت به بارگذاری و آپلود آن در محل مربوطه اقدام نمایید.  

بارگذاری عکس در فرم ثبت نام لاتاری

نکته مهم در مورد عکس پرسنلی برای ثبت نام در لاتاری این است که حتی با آپلود عکس گل یا عکس یک شخصیت کارتونی، ثبت نام لاتاری شما در سایت اصلی آمریکا تکمیل خواهد شد و به شما کانفرمیشن نامبر (کد رهگیری) اختصاص خواهد یافت، اما تکمیل ثبت نام و دریافت کد کانفرمیشن به این معنا نیست که حتما در قرعه کشی لاتاری امریکا شرکت داده خواهید شد.

آپلود عکس لاتاری با شرایط نامناسب و اشتباه یا آپلود عکس قدیمی برای ثبت نام در فرم لاتاری آمریکا، شما را به صورت خودکار از قرعه کشی لاتاری حذف خواهد کرد و شانس برنده شدن لاتاری را از دست خواهید داد.

آدرس و اطلاعات تماس در فرم ثبت نام لاتاری

در مرحله بعدی باید اطلاعات مربوط به آدرس محل سکونت خود را تکمیل نمایید. آدرستان را باید به زبان انگلیسی ثبت کنید، ولی در صورتی که امکان این کار را ندارید، می‌توانید از فرم ثبت نام لاتاری به فارسی حامی مهاجر استفاده کنید و در آن آدرس خود را به زبان فارسی بنویسید. کارشناسان حامی مهاجر در هنگام وارد کردن اطلاعات شما در سایت اصلی، آدرس فارسی شما را به فرمت انگلیسی تبدیل خواهند کرد.

آدرس و اطلاعات تماس در فرم ثبت نام لاتاری

بعد از وارد کردن آدرس و انتخاب کشوری که در آن زندگی می‌کنید، قسمتی برای نوشتن شماره تلفن وجود دارد که البته این بخش اختیاری است و می‌توانید آن را خالی بگذارید. بعد از شماره تلفن نیز باید ایمیل خود را وارد کنید.

وارد کردن صحیح آدرس ایمیل در فورم لاتری گرین کارت آمریکا بسیار مهم است. حتما توجه کنید که از آدرس ایمیلی استفاده کنید، که به آن دسترسی دارید. در صورتی که ایمیل خود را اشتباه وارد کنید، بعد از برنده شدن در لاتاری به دردسر خواهید افتاد.

مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام لاتاری

برخلاف ویزای توریستی آمریکا، در لاتاری اطلاعات تحصلی مهم است و باید وضعیت مدرک تحصیلی خود را مشخص کنید. همه مقاطع و شرایط به دقت لیست شده‌اند، با مطالعه دقیق همه گزینه‌ها، مورد منطبق با شرایط خودتان را انتخاب نمایید. توجه کنید که باید آخرین مدرک تحصیلی خود را در زمان ثبت نام لاتاری انتخاب کنید. به طور مثال حتی اگر یک ماه هم به پایان تحصیلات در مقطع کارشناسی شما مانده است، شما باید مدرک تحصیلی قبلی خود (یعنی دیپلم) را انتخاب کنید.

وضعیت تاهل در فرم ثبت نام لاتاری ( وضعیت ازدواج و طلاق)

در بخش بعدی باید وضعیت تاهل خود را مشخص کنید. برای ثبت وضعیت تاهل در فرم لاتاری آمریکا، فقط اطلاعات شناسنامه شما در زمان ثبت نام لاتاری ملاک است. بنابراین اگر هنوز به صورت رسمی و قانونی ازدواج نکرده‌اید، وضعیت خود را مجرد انتخاب کنید.

وضعیت تاهل در فرم ثبت نام لاتاری

اگر ازدواج رسمی شما بعد از ثبت نام لاتاری اتفاق بیافتد و شما به صورت مجرد ثبت نام کرده باشید، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و بعد از برنده شدن امکان وارد کردن اطلاعات همسر در فرم برندگان لاتاری (Ds-260) وجود خواهد داشت. در ضمن آگاهی داشته باشید که چند همسری در قوانین کشور آمریکا تعریف نشده است. بنابراین اگر چند همسر دارید، فقط می‌توانید اطلاعات یکی از همسرهای خود را در فرم اصلی ثبت نام لاتاری وارد کنید و مجاز به ورود اطلاعات سایر همسرهای خود نخواهید بود.

در مورد طلاق هم شرایط به همین شکل است و ملاک اطلاعات شناسنامه شما در زمان ثبت نام لاتاری است. چنانچه به صورت رسمی طلاق نگرفته‌اید و فقط به صورت جداگانه از همسر خود زندگی می‌کنید، باید به صورت متاهل در لاتاری ثبت نام کنید و نباید اطلاعات غلط در فرم وارد کنید. اگر طلاق رسمی شما بعد از ثبت نام لاتاری اتفاق بیافتد و شما به صورت متاهل ثبت نام کرده باشید، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و بعد از برنده شدن امکان ویرایش اطلاعات همسر در فرم برندگان لاتاری (Ds-260) وجود خواهد داشت. در مورد ورود اطلاعات فرزندان در ثبت نام لاتاری فرم نیز باید به نکات بخش بعدی توجه کنید.

تعداد فرزندان در فرم ثبت نام لاتاری

در بخش بعدی باید اطلاعات فرزندان زیر 21 سال و مجرد خود را در فرم ثبت نام لاتاری وارد کنید و نیازی به ورود اطلاعات فرزندان بالای 21 سال شما نیست. ملاک محاسبه سن فرزندان شما، زمان ثبت نام لاتاری است. در صورتی که فرزند شما در هنگام ثبت نام لاتاری کمتر از 21 سال باشد، می‌توانید او را به عنوان زیرمجموعه خود ثبت نام کنید. در صورتی که بعد از برنده شدن سن فرزند شما بیشتر از 21 سال شود، باز هم می‌توانید او را همراه خود به آمریکا ببرید، چرا که در هنگام ثبت نام سن او کمتر از 21 سال بوده است.

تعداد فرزندان در فرم ثبت نام لاتاری

حتی اگر فرزندانتان از همسر قبلی شما هستند و با شما زندگی نمی‌کنند، باید اطلاعات آن‌ها در فرم تکمیل شود. در ضمن توجه کنید که اطلاعات فرزندان همسر شما نیز باید در فرم ثبت نام شما تکمیل شود. (به شرطی که زیر 21 سال و مجرد باشند)

بعد از لاتاری، یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به آمریکا، مهاجرت تحصیلی است. لازم به ذکر است موسسه حامی مهاجر، خدمات اخذ پذیرش تحصیل در آمریکا بدون مدرک زبان را نیز انجام می‌دهد.

چنانچه طلاق گرفته‌اید، باز هم باید حتما اطلاعات فرزندان زیر 21 سال و مجرد خود را در فرم ثبت نام لاتاری تکمیل کنید. حتی اگر حضانت آن‌ها را نداشته و قصد بردن آن‌ها به آمریکا را ندارید، باز هم باید اطلاعات آن‌ها را در فرم ثبت نام لاتاری خود تکمیل کنید.

فرم ثبت نام زیر مجموعه ها در لاتاری

در صورتی که متاهل باشید یا در صورتی که تعداد فرزندان خود را انتخاب کرده باشید. وارد فرم‌ های دیگری خواهید شد و باید اطلاعات زیر مجموعه های خود را نیز در این فرم ها تکمیل کنید. توجه کنید که ملاک وارد کردن اطلاعات زیرمجموعه ها در فرم ثبت نام لاتاری، اطلاعات شناسنامه شماست.

چناچه متاهل باشید و به صورت مجرد در لاتاری ثبت نام کنید، قطعا بعد از برنده شدن در لاتاری به مشکل خواهید خورد. چنانچه تعداد فرزندان و اطلاعات آن‌ها را اشتباه وارد کنید، باز هم به مشکل خواهید خورد. بنابراین برای ثبت نام درست زیر مجموعه در لاتاری، به نکات زیر توجه کنید.

فرم ثبت نام زیر مجموعه ها در لاتاری

برای ثبت نام زیر مجموعه های خود (همسر و فرزندان زیر 21 سال) در لاتاری گرین کارت، پس از وارد کردن مشخصات همسر و فرزند، باید عکس او را نیز در فرم ثبت نام لاتاری بارگذاری کنید. توجه کنید که بارگذاری عکس فرزندان زیر 21 سال الزامی است. حتی اگر فرزندتان یک روزه باشد و یا حتی اگر با شما زندگی نمی‌کند، باید نسبت به بارگذاری و آپلود عکس او در محل مربوطه، اقدام نمایید.

برای تهیه عکس نوزدان و کودکان سخت گیری وجود ندارد. می‌توانید نوزادان را روی یک ملحفه سفید بخوابانید و از سمت بالا از آن‌ها عکس بگیرید. در مورد کودکان نیز، کمی تغییر جهت صورت در عکس، مشکلی ایجاد نخواهد کرد. بنابراین هنگام گرفتن عکس لاتاری از نوزادان و کودکان، آن‌ها را اذیت نکنید و حتما مقاله آشنایی با شرایط عکس لاتاری کودکان و نوزادان را بخوانید.

آموزش ثبت نام لاتاری

در بخش های قبل به صورت کامل درباره بخش های مختلف فرم ثبت نام لاتاری و نحوه تکمیل هر کدام توضیح دادیم. در واقع این قسمت ها آموزش ثبت نام لاتاری هم بودند و با خواندن آن‌ها اطلاعات خوبی درباره ثبت نام لاتاری دریافت خواهید کرد. اگر علاقه‌مند هستید که اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع به دست آورید، توصیه می‌کنیم که مقاله آموزش ثبت نام لاتاری (به صورت تصویری) را بخوانید.

اگر در زمینه ثبت نام لاتاری بی تجربه هستید، توصیه می‌کنیم که به منظور ثبت نام صحیح از فرم ثبت نام لاتاری به فارسی در حامی مهاجر استفاده کنید و از مزایای زیر بهره‌مند شوید :

 • خدمات کارگزاری رایگان برندگان لاتاری : کسانی که از طریق کارگزاری موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری کنند، بعد از برنده شدن تحت پوشش حمایت موسسه حامی مهاجر هستند و از هزینه های آتی کارگزاری معاف خواهند بود.
 • اطلاع رسانی به موقع نتایج لاتاری : نهاد اصلی برگزارکننده لاتاری آمریکا، هیچگونه اطلاع رسانی در زمینه اعلام نتایج لاتاری از طریق ایمیل با پیامک ندارد؛ اما درصورت ثبت نام با حامی مهاجر، نتیجه به شما اعلام خواهد شد. 
 • صحت ثبت نام لاتاری : چنانچه از طریق فرم ثبت نام لاتاری به فارسی در حامی مهاجر ثبت نام کنید، صحت اطلاعات وارد شده از طرف شما در دو مرحله بررسی خواهد شد. 

آموزش ثبت نام لاتاری

 • آرشیو اطلاعات ثبت نام لاتاری : متاسفانه بعد از برنده شدن، برخی متقاضیان اطلاعات ثبت نامی خود همچون ایمیل وارد شده، کد کانفرمیشن یا سطح تحصیلاتی را که وارد کرده‌اند، فراموش کرده‌اند. با ثبت نام لاتاری در موسسه حامی مهاجر، اطلاعات ثبت نامی شما توسط ما آرشیو خواهد شد و هرگز نگران فراموشی یا گم کردن آن نخواهید شد.
 • ارائه خدمات تکمیل فرم ثبت نام لاتاری به فارسی به دو صورت آنلاین و حضوری : همانطور که گفتیم متقاضیان ثبت نام لاتاری آمریکا می‌توانند به دو صورت ثبت نام آنلاین از طریق سایت حامی مهاجر و ثبت نام حضوری با مراجعه به دفتر شرکت، از خدمات موسسه حامی مهاجر استفاده کنند.
 • ارائه خدمات عکاسی لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر : ثبت نام حضوری در موسسه حامی مهاجر، همراه با خدمات عکاسی است.
 • تخصص و تجربه در زمینه ثبت نام لاتاری : موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا و کاناداست و تکمیل فرم برندگان لاتاری (DS-260) که فرمی بسیار حساس است، توسط کارشناسان ما انجام می‌شود. 
 • پاسخگویی پایدار و پشتیبانی همیشگی از مشتریان : فعالیت شرکت حامی مهاجر به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت است و  پس از دوره ثبت نام لاتاری نیز از مشتریان خود پشتیبانی می‌کند.

سایت ثبت نام لاتاری

برای شرکت در لاتاری آمریکا دو راه وجود دارد. راه اول این است که از طریق سایت ثبت نام لاتاری اقدام کنید.

سایت ثبت نام لاتاری

برای ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت اصلی، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • سایت DV Program که همان سایت اصلی ثبت‌نام لاتاری آمریکاست، هیچ پشتیبانی ندارد و درصورتی که مشکل یا سوالی در زمان ثبت‌نام لاتاری برایتان پیش بیاید، دسترسی به شخصی ندارید. 
 • سایت لاتاری در برخی موارد دچار خطا می‌شود و اگر نتوانید این خطا را برطرف کنید، گاهی اوقات صفحه سایت برای شما بسته شده و این مانند انصراف برایتان درنظر گرفته خواهد شد. 
 • فرم ثبت‌نام لاتاری به زبان انگلیسی است و نیازمند دانش صحیح و وسیع زبان است تا مطالب به‌صورت صحیح و با نگارشی درست بارگذاری شوند. 
 • درصورتی که اطلاعات اشتباه وارد کنید، سایت بدون هیچ هشداری اطلاعات شما را ثبت کرده و کد کانفرمیشن نیز به شما می‌دهد اما درواقع شانس شما سوخته می‌شود. 
 • اگر دو بار در سایت ثبت‌نام کنید، حتی اگر به‌صورت صحیح باشد، شانس شما از بین می‌رود؛ زیرا ثبت‌نام فقط یک بار باید انجام شود. 
 • در زمان اعلام نتایج، پیامک یا ایمیلی به شما ارسال نمی‌شود و باید خودتان وارد سایت شده و بررسی کنید. این یعنی درصورت فراموشی کانفرمیشن نامبر خود، دسترسی به پنل خود را ندارید.

چنانچه تجربه و تخصص کافی برای تکمیل فرم ثبت نام لاتاری را دارید و مطمئن هستید که همه اطلاعات خود را به درستی بر روی سایت اصلی لاتاری آمریکا تکمیل می‌کنید، در آن صورت می‌توانید از ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا در سایت اصلی استفاده کنید؛ اما چنانچه تجربه و تخصص کافی برای تکمیل فرم ثبت نام لاتاری را ندارید و یا نیاز به خدمات بیشتری در زمینه ثبت نام لاتاری دارید، توصیه می‌کنیم که به وسیله استفاده از خدمات حامی مهاجر در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

درست است که با این روش ثبت لاتاری آمریکا رایگان نیست، اما مطمئنا خدماتی در زمینه ثبت نام لاتاری دریافت می‌کنید که ارزش هزینه را خواهد داشت. در قسمت بعدی به صورت کامل درباره نحوه ثبت نام لاتاری آمریکا توسط موسسه حامی مهاجر و خدمات ما در زمینه ثبت نام لاتاری آشنا خواهید شد و توضیح خواهیم داد که چرا با وجود ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا در سایت اصلی، بهتر است از خدمات ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید.

فرم ثبت نام لاتاری به فارسی

فرم آنلاین ثبت نام لاتاری حامی مهاجر با زبان فارسی طراحی شده است و تمام توضیحات مربوط به تکمیل آن درون فرم وجود دارد تا بتوانید از طریق ثبت نام درست در لاتاری، اخذ اقامت دائم آمریکا را انجام دهید. بنابراین متقاضیان ثبت نام لاتاری می‌توانند به راحتی اطلاعات خود را درون فرم تکمیل کنند.

فرم ثبت نام لاتاری به فارسی

از مزایای دیگر فرم ثبت نام لاتاری فارسی حامی مهاجر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • پشتیبانی کارشناسان حامی مهاجر از زمان ثبت‌نام لاتاری تا بعد از اعلام نتایج ادامه دارد و درصورت داشتن هرگونه سوال پاسخگوی شما هستیم. 
 • اطلاعات شما در دو مرحله توسط کارشناسان بررسی خواهد شد. درصورتی که اطلاعات یا عکس شما استاندارد نباشد، با شما تماس گرفته می‌شود تا اطلاعات به‌صورت صحیح وارد شود. 
 • تمامی اطلاعات شما آرشیو می‌شود تا پس از اعلام نتایج، درصورتی که ایمیل یا کد کانفرمیشن خود را فراموش کردید، با کمک آنها بتوانیم نتیجه لاتاری شما ببینیم.
 • پنل شما همیشه در دسترس است و می‌توانید هر زمان که خواستید اطلاعاتتان را در سایت حامی مهاجر چک کرده و درصورت اشتباه بودن آن، ویرایش کنید. 

سخن پایانی 

پیشنهاد می‌شود به هزینه ثبت نام لاتاری رایگان در سایت اصلی آمریکا فکر نکنید! همانطور که گفته شد، سایت DV آمریکا، هیچگونه پشتیبانی ندارد، به زبان انگلیسی است، درصورت وارد شدن اطلاعات غلط اروری نشان داده نمی‌شود و شانس شما سوخته خواهد شد، نتایج به شما اعلام نمی‌شود و تمام نکاتی که در متن اشاره شد.

اما با فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، مزایایی که در مقاله گفته شد، نسیبتان می‌شود و اطلاعات شما در دو مرحله بررسی می‌شود. در مرحله اول فرم آنلاین حامی مهاجر به گونه ای طراحی شده است که از اشتباهات رایج کاربران در ورود اطلاعاتی همچون تاریخ تولد، ایمیل و... جلوگیری می‌کند. در مرحله دوم کارشناسان حامی مهاجر فرم های ثبت شده را مجددا بررسی می‌کند و پس مطمئن شدن از صحیح بودن عکس لاتاری و اطلاعات مهم، اطلاعات متقاضیان را بر روی سایت اصلی لاتاری ثبت می‌کنند.

همچنین سایت حامی مهاجر نیز دارای نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) است، بنابراین متقاضیان می‌توانند با اطمینان خاطر هزینه ثبت نام در لاتاری را پرداخت کنند و پس از برنده شدن نیز از مشاوره لاتاری و اجرای پرونده اخذ ویزای برندگان لاتاری حامی مهاجر بهره‌مند شوند. حامی مهاجر، بی حد و مرز در کنار شماست؛ تلفن تماس: 02148000957

پاسخ به سوالات متداول فرم ثبت نام لاتاری

اگر شما هم سوالی دارید که در مقاله پاسخ داده نشده، در قسمت دیدگاه برایمان بنویسید تا کارشناسان ما پاسخگویتان باشند. 

فرم ثبت نام لاتاری کانادا کجاست؟

 ساز و کار اعطای اقامت دائم از طریق برگزاری لاتاری، فقط مخصوص کشور آمریکاست. بنابراین هیچ برنامه مهاجرتی به نام لاتاری کانادا وجود ندارد. در نتیجه فرم ثبت نام لاتاری کانادا هم وجود ندارد.

ثبت نام لاتاری آلمان حقیقت دارد؟

خیر. باز هم تاکید می‌کنیم که اعطای اقامت دائم از طریق برگزاری لاتاری، فقط مخصوص کشور آمریکاست. بنابراین هیچ برنامه مهاجرتی به نام لاتاری آلمان، حقیقت ندارد

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 82 | کل دیدگاه های تایید شده: 9
معروفه‌بصیر
درحال‌حاظر‌میشه‌ثبت‌نام‌کنیم‌یا‌منتظر‌سال‌جدید‌باشیم‌
کارشناس حامی مهاجر

سلام

شما باید در لاتاری 2026 ثبت نام کنید که اواسط مهرماه شروع می‌شود و یک فرصت یک ماهه دارد. زمان دقیق آن متعاقبا از طریق سایت حامی مهاجر اطلاع رسانی می‌شود.

شادی زند
سلام من ۳روز قبل پیش ثبت نام انجام دادم هزینه هم پرداخت کردم، یک مسیج اومد که ثبت نام با موفقیت انجام شده به همراه نام کاربری و رمز عبور،ولی الان نمیتونم وارد پنل بشم شماره موبایل همون شمارست ولی قبول نمیکنه!
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر.  در صورتی که با هرگونه مشکل در ثبت نام لاتاری با سایت حامی مهاجر مواجه شده ‌اید، کاملا پاسخگوی شما هستیم. فقط کافی است که با شماره 02191344330 تماس بگیرید یا به پشتیبانی واتساپ حامی مهاجر پیام دهید.

معصومه محمدی
سلام روزتون به خیر من دیشب ثبت نام کردم فرم رو پر کردم می‌خوام از طریق شما ثبت بشه باید چیکار کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. 

صمیم سروی
سلام میخواهم شرکت کنم در لاتری امریکا
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

سمیره حمید
میخواهم فرم ثبت نام در لاتاری را دریافت کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.