20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تجربه خوش شانس ترین برنده لاتاری از دریافت ویزا

در این ویدئو با خوش شانس‌ترین برنده لاتاری صحبت کردیم که هر بار در لاتاری ثبت نام کرد، برنده شدند. ایشون در این ویدئو درباره این صحبت می‌کنند که چرا بار اول نتونستند ویزای لاتاری بگیرند و بار دوم چطور موفق به اخذ ویزای لاتاری شدند.

تجربه ایشون خیلی خاص هست و شاید افراد کمی باشند که با چنین شرایطی روبرو شده باشند، پس توصیه می‌کنیم که حتما تا انتهای ویدئو رو ببینید. در ادامه این مطلب، می‌تونید متن مصاحبه و نکات مهم آن را بخوانید.

چند بار در لاتاری ثبت نام کردید؟

من دوبار در لاتاری ثبت نام کردم و هر دو بار برنده لاتاری شدم. یک بار در برنامه لاتاری 2020 و بار دیگر در لاتاری 2022 آمریکا ثبت نام کردم.

چرا در لاتاری 2020 موفق به اخذ ویزا نشدید؟

به علت محدودیت های مهاجرتی ترامپ و همچنین محدودیت های همه گیری کرونا، نتوانستم در بار اول ویزای لاتاری خودم را دریافت کنم.

حس شما وقتی فهمیدید برای بار دوم در لاتاری برنده شدید؟

قطعا خیلی خوشحال شدم، ولی از طرف دیگر نگران بودم که مثل دفعه قبل موفق به اخذ ویزا نشوم. بخاطر همین تصمیم گرفتم این بار دقیق تر عمل کنم. در اینترنت جست و جو کردم و تصمیم گرفتم برای انجام مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری، موسسه حامی مهاجر را انتخاب کنم. به همین دلیل با حامی مهاجر تماس گرفتم و بعد از یک جلسه مشاوره، قرارداد بستم.

برای مصاحبه لاتاری به کدام سفارت آمریکا رفتید؟

هر دو بار به سفارت آمریکا در ارمنستان رفتم. سری دوم از تور سفارتی آمریکا استفاده کردم که کاملا از خدمات همراهی تور و به موقع انجام شدن کارها رضایت داشتم.

تجربه شما درباره مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا

بعد از اینکه کیس نامبر ما کارنت شد، ایمیلی از سفارت آمریکا دریافت کردم که زمان مصاحبه لاتاری در آن تعیین شده بود. کارشناسان حامی مهاجر، 5 روز قبل از وقت مصاحبه، برای من وقت مدیکال گرفتند. در روز تعیین شده با همراهی کارگزار حامی مهاجر به پزشک معتمد سفارت آمریکا مراجعه کردم و مراحل مدیکال ویزای آمریکا را انجام دادم. سه روز بعد هم نتیجه مدیکال آماده شد و کارگزار مدارک را به من تحویل داد.

در روز مصاحبه به سفارت آمریکا رفتم. قبلا در جلسات ماک سفارتی موسسه حامی مهاجر شرکت کرده بودم و از تمام توصیه های کارشناسان در مصاحبه سفارت استفاده کردم و هیچ مشکل خاصی ایجاد نشد.

از تمام خدمات موسسه حامی مهاجر رضایت کامل داشتم، در تمام مراحل پاسخگوی همه سوالات من بودند و این موسسه را به دوستانم نیز معرفی می‌کنم.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 2 | کل دیدگاه های تایید شده: 0