کارنت شدن کیس برنده لاتاری

اعلام نتایج لاتـاری گـریـن کـارت

زمان باقی مانده تا اعلام نتایج لاتاری 2024

ثبت نام لاتاری 2024 به پایان رسید

کارنت شدن کیس برنده لاتاری

یک برنده لاتاری گرین کارت پس از تکمیل فرم DS-260 و امضای دیجیتالی آن باید منتظر بماند تا کیس برنده لاتاری کارنت شود. کارنت شدن یعنی به جریان افتادن. به زبان ساده تر مفهوم این است که باید منتظر بماند تا کیس ( پرونده برنده لاتاری گرین کارت ) وارد پروسه کاری شود یا به عبارت دیگر به جریان بیافتد ( کارنت شود ). با موسسه حامی مهاجر همراه باشید.

از کجا بفهمیم کارنت شدیم؟

کارنت شدن کیس برندگان لاتاری در مجلات اداره کنسولگری وزارت امورخارجه آمریکا با نام ویزا بولتن اعلام میشود. این مجلات الکترونیکی هر ماه در وبسایت رسمی وزارت امورخارجه آمریکا قابل دانلود است. اگر ویزا بولتن ها را از دست بدهید در واقع ویزا را از دست داده اید. اخبار ویزا بولتن های وزارت امور خارجه آمریکا را و اخبر کارنتی کیس های لاتاری را میتوانید در سایت ما دنبال کنید.

اولویت کارنت شدن کیس برندگان لاتاری

اولویت با کیس های با عدد پایین تر است یعنی اگر کیس یک برنده لاتاری 2018AS00002852 باشد به این معناست که 2852 امین برنده لاتاری در آسیا است و به همین ترتیب کارنت خواهد شد 

نامه دوم برندگان لاتاری و تعیین وقت مصاحبه

نامه دوم مدتی پس از کارنت شدن کیس خواهد رسید. البته این به معنای دریافت نامه نیست. شما باید روی سایت رسمی اداره کنسولگری در بازه های زمانی مشخص دریافت وقت سفارت را کنترل کنید. پس از دریافت نامه دوم و تعیین وقت سفارت باید نسبت به اعلام وقت سفارت دریافتی از اداره کنسولگری وزارت امورخارجه آمریکا به سفارت مورد نظر آمریکا اقدام کنید.

تاخیر در ارسال فرم DS-260

تاخیر در ارسال فرم DS-260 هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آورد. اما به یاد داشته باشید که فقط تا پایان سپتمبر پرونده شما ارزش پیگیری خواهد داشت و در ماه های آخر ویزانامبر کمی سخت صادر میشود.

تغییر وقت سفارت

توصیه اکید میکنیم که وقت سفارت را تغییر ندهید. بهتر است روی همین زمانبندی اداره کنسولگری ادامه مراحل کاری را طی کنید. این نگرانی به علت محدودیت های زمانی و البته محدودیت تعداد ویزا نسبت به تعداد برنده می باشد.
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 30
azi
سلام، من برنده لاتاری ۲۰۲۳ هستم، فرم ds 260 اول ماه جون پر کردم و تا به امروز که ۱۵ آگست هستیم هیچ خبری از وقت مصاحبه نیست.ممنون میشم کمک کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. مصاحبه‌ها در حال انجام است. برای پیگیری بیشتر و دریافت راهنمایی، می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با کارشناسان موسسه حامی مهاجر مشورت کنید.

محمد مطهر
سلام و وقت تان بخیر بنده از برندگان دی‌وی لاتری ۲۰۲۳ هستم، موقع ثبت نام تاریخ تولد خود را اشتباه درج نموده بودم، بعد از گذشت دو هفته و تلاش های زیاد، تاریخ درج شده را دریافتم. اما حالا وقتی وارد می‌شویم و با وارد کردن کیس‌نمبر و کانفارمیشن نمبر و نام خانوادگی و تاریخ تولد، لاگ‌ان نمیشود و و میگوید که این کیس‌نمبر در حال حاضر در دست‌رس نیست. در مورد چه کار باید کرد؟ کبس‌نمبر من هم از ۱۵۰۰ پایین است.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. در مورد این موضوع باید با کارشناسان موسسه حامی مهاجر مشورت کنید. برای دریافت وقت مشاوره می‌توانید با شماره 02148406 تماس بگیرید یا از سامانه آنلاین دریافت وقت مشاوره مهاجرتی حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام خسته نباشید، من برنده لاتاری ۲۰۲۲ هستم‌، درباره کیس نامبرها میخواستم بدونم چقدر بالا باشه خوب نیست؟ من کیسم ۹ هزاره، استرس دارم که کارنت میشه این عدد و شانس مصاحبه داریم و حدودا چه ماهی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید، سپاس ۰
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

از اونجایی که کیس نامبر شما تقریبا بالا هست، پیشنهاد می کنیم حتما با کارشناسان موسسه تماس حاصل کنید.

چون به احتمال زیاد نیاز به مشاوره برای برندگان لاتاری رو خواهید داشت.