50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

مادر و دختر از تجربیات دریافت ویزای لاتاری صحبت می‌کنند

در این ویدئو یک مادر و دختر از تجربه گرفتن ویزای لاتاری برای ما صحبت می‌کنند. مادر این خانواده سه نفره، از زمان کودکی فرزندان به صورت نامنظم در لاتاری ثبت نام می‌کنند. تا اینکه بعد از پنج بار ثبت نام در لاتاری، شانس با این خانواده همراه شد و مادر خانواده برنده لاتاری شد.

در ادامه می‌توانید متن مصاحبه و نکات مهم آن را بخوانید.

تصور می‌کردید شانس برنده شدن در لاتاری را داشته باشید؟

بعد از اینکه چند بار ثبت نام لاتاری را انجام دادم و برنده نشدم، واقعا امیدم را از دست داده بودم و تمایلی به ثبت نام نداشتم؛ اما دخترم خیلی امیدوار بود و خودش هم چند بار در لاتاری ثبت نام کرده بود. به همین خاطر من را تشویق می‌کرد تا دوباره در لاتاری ثبت نام کنم.

حس شما در هنگام مشاهده نتیجه لاتاری چه بود؟

زمانی که کودک بودم، آمریکا را دیده بودم و همیشه دوست داشتم در آنجا زندگی کنم. به همین دلیل وقتی متوجه شدم که در لاتاری انتخاب شده‌ام، بسیار خوشحال شدم و از خوشحالی بالا و پایین می‌پریدم.

دختر خانواده در جواب این سوال می‌گوید : ابتدا فکر می‌کردم که سن من از حد مجاز بالاتر است و امکان همراهی با پدر و مادرم را ندارم. بخاطر همین فقط برای آن‌ها خوشحال بودم. ولی وقتی فهمیدم می‌توانم خودم هم با آن ها بروم، خوشحالی من دو چندان شد.

از کدام خدمات حامی مهاجر استفاده کردید؟

از خدمات مشاوره برندگان لاتاری، تکمیل فرم برندگان لاتاری، خدمات تور سفارتی و در نهایت هم از خدمات پیکاپ ویزا حامی مهاجر استفاده کردیم.

بی نهایت از خدمات تور سفارتی حامی مهاجر راضی بودیم. خدمات همراهی حامی مهاجر در این تورها بی‌نظیر بود. کارگزار همیشه به موقع به دنبال ما می‌آمد و همه چیز منظم و به شکل بسیار عالی انجام شد. با این خدمات در هیچ مرحله ای احساس استرس یا سردرگمی نداشتیم.

خدمات پیکاپ ویزا در حامی مهاجر هم خیلی عالی و راحت بود. به ما گفتند که دو تا سه هفته بعد ویزا به دست شما می‌رسد. همین شکل هم شد و سه هفته بعد ویزاها به دست ما رسید.

درباره مصاحبه در سفارت آمریکا

ما به سفارت ابوظبی رفتیم، چون همه ما به انگلیسی تسلط داشتیم، تصمیم گرفتیم که انگلیسی مصاحبه کنیم. در مورد روند مصاحبه ویزا آمریکا هیچ نگرانی خاصی نداشتیم. چرا که در جلسات ماک سفارتی حامی مهاجر شرکت کرده بودیم.

کارشناسان حامی مهاجر در ماک سفارتی توضیحات کاملی در مورد فرآیند مصاحبه دادند. وقتی برای مصاحبه لاتاری رفتیم، برای همه چیز آمادگی کامل داشتیم و چون مدارک را آن طور که گفته بودند، آماده کرده بودیم، هیچ مشکلی برای ما پیش نیامد و همه چیز خوب پیش رفت.

توصیه به برندگان لاتاری

ما پروسه پر استرس لاتاری را فقط با کمک کارشناسان موسسه حامی مهاجر طی کردیم. آرامش خودمان را در طی پروسه لاتاری مدیون حامی مهاجر هستم. امیدوارم تمام برندگان لاتاری، بتوانند اصولی کار خود را انجام دهند و در اخذ ویزا موفق باشند.

دختر خانواده در ادامه صحبت‌های مادر می‌گوید:

من همیشه فکر می‌کردم راحت ترین راه مهاجرت به آمریکا، ویزای تحصیلی است. ولی وقتی مادر در لاتاری برنده شدند، فهمیدم که پروسه مهاجرت با لاتاری بسیار راحت تر است و بدون مدرک زبان توانستیم همگی با هم مهاجرت کنیم.

رضایت از حامی مهاجر

هر کدام از آشنایان و بستگانمان برای مهاجرت کمکی نیازی داشته باشند. موسسه حامی مهاجر را به آن ها معرفی می‌کنیم و از تمام خدمات حامی مهاجر رضایت کامل داریم.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 2 | کل دیدگاه های تایید شده: 0