20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

ثبت شرکت در استرالیا

استرالیا اقتصادی قوی و پایدار دارد و رشد مثبت متوالی را طی 26 سال تجربه می کند. فرهنگ تجارت استرالیا به خوبی تنظیم شده و دارای یک محیط سیاسی محکم است.

تجارت خود را بصورت آنلاین در استرالیا ثبت کنید

اولین قدم برای ثبت نام مشاغل خود در استرالیا دریافت ACN شماره شرکت استرالیا است. قبل از دریافت نام تجاری استرالیا ABN باید ACN دریافت کنید.

استرالیا با استفاده از خدمات آنلاین کمک می کند تا کار ثبت نام شما آسان شود. سرویس ثبت نام تجاری برای دریافت ACN ، ABN و تأیید نام شرکت شما، یک فروشگاه یکپارچه آنلاین را ارائه می دهد. علاوه بر این، سرویس ثبت نام تجاری می تواند برنامه های ثبت مالیات را نیز پردازش کند.

با استفاده از ASIC Connect برای ثبت نام کسب و کار خود اقدام کنید

کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا  ( ASIC ) یک شرکت مجتمع اداری، بازارها، خدمات مالی و تنظیم کننده اعتبار مصرف کننده استرالیا است. می توانید نام تجاری خود را از طریق سرویس ثبت نام مشاغل ذکر شده در ASIC بصورت آنلاین ثبت کنید.

ASIC با هدف اعتماد به نفس سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی، روند کار ثبت نام در مشاغل جدید را ساده تر کرده است. این سیستم همچنین باعث بهبود شفافیت بین مشاغل ثبت شده، مقامات ملی و مردم می شود.

مراحل ثبت نام

  • وارد ASIC شوید و نام تجاری خود را در زیر صفحه "مجوزها و ثبت نام" در بالای صفحه ثبت کنید.
  • شماره تجارت خود در استرالیا را وارد کنید ABN))، شما باید یک شماره کسب و کار استرالیا داشته باشید.
  • نام تجاری پیشنهادی را وارد کنید. نام تجاری پیشنهادی را به دلخواه خود وارد کنید، که در فهرست ثبت شود.
  • دوره ثبت نام را انتخاب کنید. شما مجاز به ثبت نام مشاغل به مدت 1 تا 3 سال هستید. پس از این مدت، باید آن را تمدید کنید.
  • نام جزئیات دارنده تجارت را وارد کنید. حتماً تاریخ تولد دارندگان مشاغل را نیز درج کنید.
  • آدرس کسب و کار پیشنهادی را وارد کنید.
  • صلاحیت نگهداری نام تجارت را تأیید کنید.
  • درخواست خود را مرور کنید. اطمینان حاصل کنید که وقتی همه کارها را انجام دادید، خطاهای دستور زبان را بررسی کنید. وقتی تأیید کردید که همه چیز درست است، می توانید درخواست خود را ارسال کنید.
  • معامله خود را تأیید کنید. وقتی مراحل  تمام شد، باید هزینه درخواست خود را بپردازید. هزینه درخواست 479 دلار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ثبت شرکت در استرالیا را مطالع کنید.

با استفاده از PSP برای ثبت نام کسب و کار خود اقدام کنید

می توانید از طریق ارائه دهنده خدمات خصوصی (PSP) ثبت شرکت را انتخاب کنید. هزینه این کار بستگی به افرادی دارد که قرار است با آنها شریک  شوید.

اگرچه این امر با هزینه های اضافی همراه است، اما همکاری با یک متخصص محلی شما را از هرگونه تاخیر و عوارضی که در نتیجه ثبت نام و تشکیل کسب و کار  بوجود می آیند، محافظت می کند. این مرحله همچنین به شما اطمینان می دهد که هنگام تنظیم شغل خود از کلیه مقررات محلی پیروی کنید.

نهایی کردن شرکت خود

هنگامی که ASIC درخواست شما را تأیید کرد، آنها ACN را به شرکت شما ارائه می دهند، که می توانید از آن استفاده کنید تا ABN خود را اعمال کنید. آنها شرکت شما را به طور رسمی ثبت می کنند و گواهی ثبت را برای شما ارسال می کنند.

ثبت شماره پرونده مالیاتی (TFN)

شماره پرونده مالیاتی (TFN)، یک شماره منحصر به فرد است که توسط اداره امور مالیاتی استرالیا (ATO) برای افراد و سازمان ها صادر شده است تا به مدیریت مالیات و سایر خدمات دولتی کمک کند. نوع TFN مورد نیاز شما به ساختار تجاری شما بستگی دارد.

TFN را می توانید همزمان با شماره تجارت استرالیا (ABN) ، با استفاده از همان فرم درخواست دریافت کنید. معامله گران تنها از TFN فردی خود در معاملات با ATO استفاده می کنند.

مزایای استفاده از سرویس ثبت نام آنلاین

سرویس ثبت نام آنلاین استرالیا استرس روند ثبت نام را کاهش می دهد. برای ساده تر کردن زندگی و دریافت کمک های بیشتر استفاده از این فرآیند به شما توصیه می شود.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0