50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

دعوت منیتوبا از 173 کاندید کارگر ماهر برای آخرین قرعه کشی برنامه استانی

نکته: حامی مهاجر فاقد مجوز کاریابی بین‌المللی است و این مطلب صرفا جهت اطلاع‌رسانی منتشر شده است.
قرعه کشی جدید برنامه استانی منیتوبا که در تاریخ 18 جولای برگزار شد، 173 کاندید کارگر ماهر را دعوت کرد تا برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند. برنامه استانی منیتوبا (MPNP) این اجازه را به این استان می‌دهد تا نامزدهای مهاجرت طبقه اقتصادی را برای اقامت دائم کانادا انتخاب کند. دعوت نامه هایی که تحت عنوان نامه های مشاوره برای اعمال (LAAs) شناخته می شوند، از طریق سه جریان کارکنان ماهر در منیتوبا، کارگران ماهر خارج از کشور و آموزش بین المللی صادر شد. LAAs در قرعه کشی 18 جولای به شرح زیر منتشر شد:
  • 110 نفر کارگر ماهر در منیتوبا
  • 40 نفر کارگر ماهر در خارج از کشور
  • 23 نفر از طریق آموزش بین المللی

LAA های صادر شده

طبق گفته MPNP ، 29 تا از LAA های صادر شده به نامزدهایی با مشخصات معتبر در برنامه اکسپرس اینتری فدرال داده شد. اکسپرس اینتری منبع اصلی نیروهای ماهر خارجی در کانادا است و این کمیته مجموعه ای از کاندیداها را برای سه برنامه مهاجرت در سطح کلان اقتصادی کانادا، طبقه کارگر ماهر فدرال، طبقه کارافرینی فدرال و کلاس تجربه کانادایی مدیریت می کند. کاندیداهای اکسپرس اینتری با نامزدی استانی 600 امتیاز به نمره خود اضافه می کنند که تاثیری مسقتیم در دعوت دولت کانادا برای درخواست اقامت دائم کانادا دارد. همچنین MPNP  افزوده است، 40 نامزد کارگر خارج از کشور که در تاریخ 18 جولای دعوت شده بودند به طور مستقیم تحت برنامه ابتکاری استخدام راهبردی دعوت شده بودند.

تکمیل EOI

تکمیل EOI اولین قدم برای اکثر کارگران ماهر در جریان های MPNP است. EOI از نامزدها می خواهد اطلاعات خود را درباره تحصیلات، تجربه کاری، مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی و ارتباط با منیتوبا و همچنین جزئیاتی همچون امتیاز خود را وارد کنند. نامزدهای دارای رتبه بالاتر از طریق کمیته EOI منیتوبا به قرعه کشی دعوت می شوند. 

حداقل امتیاز برای صدور LAA در قرعه کشی 18 جولای

  • 539 برای کارگران ماهر در منیتوبا
  • 718 برای کارگران ماهر در خارج از کشور
این قرعه کشی تعداد کل LAA های صادر شده برای نامزدهای مهاجرتی کارگران ماهر در سال 2019 را به 5506 رساند.
 
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0