50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

اقامت اسپانیا از طریق ثبت نام در مدرسه فوتبال اسپانیا

طبق رده بندی فیفا، تیم ملی فوتبال اسپانیا بین 10 تیم برتر جهان قرار دارد و کمپ های اسپانیایی می‌توانند ثابت کنند که چرا! 
برنامه اقامتی مدرسه فوتبال اسپانیا بر توسعه آموزش فوتبال تاکتیکی و تکنیکی و همچنین تبادل بین فرهنگی با شرکت کنندگان کشورهای دیگر تأکید دارد. دانش آموزان می‌توانند انتخاب کنند که به همراه فوتبال دوره زبان انگلیسی و یا اسپانیایی یاد بگیرند. از طریق فوتبال و برنامه ای متنوع از فعالیت های سرگرم کننده و نوآورانه آموزشی، شرکت کنندگان در کنار یادگیری فوتبال، ارزش هایی مانند رهبری، دوستی و مشارکت را یاد می‌گیرند. در طول اقامت در هر دوره، کودکان توسط متخصصان بسیار حرفه ای در ورزش و جنبه های آموزشی دیگر، آموزش خواهند دید.

دوره های زبان مدرسه فوتبال اسپانیا

از دانش آموزان بعد از ورود به کمپ تست گرفته می‌شود و دانش آموزانِ هم سطح در کلاسهای نهایتا 15 نفره قرار می‌گیرند. دانش آموزان هر هفته 5 ساعت (دانش آموزان عضو کمپ حرفه ای هفته ای 6 ساعت) کلاس زبان انگلیسی یا اسپانیایی دارند.

برنامه های تحصیلی و آموزشی در مدرسه فوتبال اسپانیا

در بعضی از مدارس فوتبال اسپانیا ، شرکت کنندگان می‌توانند از سه روش به تحصیلات آکادمیک خود ادامه دهند. یکی از انتخاب‌ها این است که می‌توانند از روش تحصیل از راه دور در همان مدرسه‌ای که قبل از ملحق شدن به آکادمی فوتبال در آن تحصیل می‌کردند، ادامه تحصیل بدهند. یا می‌توانند در مدرسه های طرف قرارداد با آکادمی ای که ثبت نام کردند، درسشان را ادامه دهند ( به زبان اسپانیایی) که شهریه و هزینه این مدرسه ها جزو همان شهریه ای است که به آکادمی پرداخت کردید. روش سوم برای ادامه تحصیل هم این است که به صورت آنلاین در یکی از مدرسه های آمریکا، انگلیس، مکزیک، فرانسه و یا روسیه درسشان را ادامه دهند. که البته برای این روش باید شهریه و هزینه مدرسه را جدا پرداخت کنند. 

پروسه قانونی جذب بازیکن در مدارس فوتبال

پروسه قانونی جذب بازیکن بدین صورت است که مدارک مورد نیاز به آژانس تحویل داده شده و آژانس طی دو تا سه هفته کاری مدرسه فوتبال مورد نظر را بر اساس توانایی و رزومه و شرایط فرد متقاضی پیدا می‌کند و از آنها یک دعوتنامه می‌گیرد. این دعوتنامه برای مدارس فوتبال در واقع به معنی پذیرش کامل فوتبالیست کارآموز است.

مدرسه فوتبال رئال مادرید

باشگاه فوتبال رئال مادرید که جزو معروف ترین باشگاه های اسپانیا و حتی دنیا است، مدرسه فوتبال تابستانی برگزار می‌کند. در طول اقامت در هر دوره، کودکان توسط متخصصان بسیار حرفه ای در ورزش و جنبه های آموزشی دیگر، آموزش خواهند دید. چه در کمپ فوتبال عمومی ثبت نام کنید و چه در کمپ فوتبال حرفه ای، میتوانید اقامت یک هفته ای یا دو هفته ای را انتخاب کنید.

کمپ فوتبال عمومی

تمام پسران 9 تا 17 سال میتوانند در این برنامه ثبت نام کنند. هیچ تجربه و توانایی فوتبالی نیاز نیست.

کمپ فوتبال حرفه ای

پسران 9 تا 17 ساله ای که با تیم فوتبالی در شهر خودشان قرارداد داشته باشند. هدف از این طرح گسترش امکانات و آموزش عالی برای کودکان و نوجوانانی است که در حال حاضر در سطح فوتبالی متوسط و متوسط رو به بالایی هستند. در این طرح شرکت کنندگان یک ساعت بیشتر از حالت عمومی تمرین فیزیکی و تئوری دارند.
 

مدرسه فوتبال بارسلونا

آکادمی فوتبال بارسلونا متخصص در انتخاب و آموزش و مربی گری دختران و پسرانی (9 الی 16 ساله) است که در کنار استعداد فوتبال ذاتی، انگیزه و شور زیادی نسبت به فوتبال دارند و حاضرند برای رسیدن به هدف اصلی خود ( فوتبالیست حرفه ای شدن) هرگونه تعهد و فداکاری را انجام دهند.

برنامه های کوتاه مدت

  • برنامه های 4-1 هفته در تابستان
  • برنامه های هفتگی در کریسمس و عید پاک
  • برنامه های 6-1 هفته در بقیه سال

برنامه حرفه ای ( 10ماهه)

این یک برنامه ویژه و بسیار حرفه ای برای بازیکنان از سرتاسر دنیاست که علاوه بر استعداد ذاتی، شوق و انگیزه بسیار زیادی برای فوتبالیست حرفه ای شدن دارند و ظرفیت بالایی برای تلاش و فداکاری در راستای این هدف دارند. این برنامه از سپتامبر شروع میشود و تا جون ادامه دارد. ( قابلیت تمدید هم دارد) 
 

مدرسه فوتبال والنسیا

آکادمی فوتبال والنسیا جزو معتبرترین و قوی ترین آکادمی فوتبال های اسپانیاست که هم از لحاظ مسائل مربوط به فوتبال و ورزش و هم از لحاظ بحث آموزشی و تحصیلی بسیار قوی است. در کمپ فوتبال والنسیا مربیان با روش ها و متدهای نوینی علاوه بر آموزش فوتبال به آموزش مسائلی مربوط به تغذیه صیح ورزشکاران، روان شناسی فوتبال و مسائلی از این قبیل میپردازند. 
آکادمی فوتبال بارسلونا دو برنامه طولانی مدت و کوتاه مدت را ارائه میدهد. هر دو برنامه شامل بازیکن های داخل زمین و دروازه بان می‌باشد.
برنامه طولانی مدت شامل برنامه 5 ماهه و برنامه 10 ماهه است. هدف این دوره این است که فوتبالیست ها بتوانند با روش های فوتبال مدرن سازگار شوند، بنابراین تمرکز بر دانش تاکتیکی و تجزیه و تحلیل مستمر است.

برنامه طولانی مدت سالانه (10ماهه) 

این برنامه حرفه ای ترین، اصلی ترین و توصیه شده ترین برنامه آکادمی است. 10 ماه یک تایم ایده آل برای ترکیب آموزش و تمرین فوتبال با سایر برنامه ها و کلاس های آموزشی است. این دوره میتواند کاملا متناسب با نیازهای دانش آموزان انعطاف پذیر باشد. 

برنامه طولانی مدت 5 ماهه 

برای بازیکن هایی که نمیخواهند دوره فول تایم سالانه را شرکت کنند، این امکان وجود دارد که دوره 5ماهه را شرکت کنند، بعد از ثبت نام و آزمون ورودی، در گروه های مناسب با سطح و سن خودشان قرار میگیرند و سپس به بازیکن های دوره سالانه ملحق میشوند. 
 

 مزایای ثبت نام در مدرسه فوتبال اسپانیا

  • استفاده از آموزش های مربیان حرفه ای 
  • 3 وعده غذای اصلی و میان وعده
  • ترانسفر از خوابگاه به زمین فوتبال
  • بیمه درمانی برای مدت اقامت در کمپ
  • کلاس زبان انگلیسی یا اسپانیایی
  • یک کیت کامل باشگاه 
  • پیدا کردن دوستان جدید از سراسر جهان
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 218 | کل دیدگاه های تایید شده: 14
دانیال اسدی
من می‌خواهم در تست شرکت کنم بازیم عالیه رکورد روپایی ۱۰۰۰
Omar
من میخواهم در تیم بارسلونا باشم چی باید کرد بتوانم باشم تشکر
Omar
سلام من فردوس استم از افغانستان 16سال سن دارم میخواهم در اکادمی فوتبال بارسلونا باشم چی کار باید انجام بدهم تا انجا تمرین نمایم
علیرضا همتی
سلام من17سالم هست میخواهم فوتبالم را در کشور خارج ادامه بدم باید چیکار کنم؟
اکبر مظفری
درود بر شما پسرم ۱۵ سال دارد و می خواهم بفرستمش مدرسه فوتبال بارسا هزینه سالی چند نیاز داره و هزینه خدمات شما برای این کار چقدر است؟ آیا به این روش والدین می توانند بعنوان همراه به اسپانیا مهاجرت کنند؟ تشکر از راهنمایی شما