20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

پیکاپ پاس انگلیس

پیکاپ پاسپورت انگلیس چیست؟

پیکاپ به ارسال پاسپورت به سفارت انگلیس و بازگرداندن آن به متقاضی می گویند که به دلایل سیاسی فعالیت های برخی از سفارت خانه ها در ایران لغو شده است و متقاضی برای اخذ ویزا و پاسپورت به کشور واسط  باید سفر کند . که این شرایط برای کشور انگلیس در ایران صدق میکند. یعنی این که شهروندان ایرانی برای اخذ ویزا و پاسپورت انگلیس مجبورند به کشورها ی ترکیه یا امارت سفر کنند و در سفارت خانه ی انگلیس درخواست ویزا دهند.

در اولین مراجعه ی شما به کشور واسط برای مصاحبه، امضا و انگشت نگاری و تحویل مدارک الزامی است

در واقع دولت انگلیس اصل  پاسپورت های اخیر را از متقاضی می خواهد . بعد از انجام تمامی مراحل گفته شده طی مدتی یک ایمیل از طرف سفارتخانه ی انگلیس در کشور واسط برای متقاضی ارسال می گردد که حاکی از پذیرش یا عدم پذیرش درخواست متقاضی برای اخذ ویزا می باشد. که اگر با درخواست اخذ ویزای شما موافقت شد باید مدارک خود را برای پیکاپ پاسپورت آماده نمایید. از آن جایی که جهت درج ویزا به پاسپورت تان نیازی به حضور متقاضی نیست ، پاسپورت ها می توانند از طریق نماینده به سفارت تحویل داده شوند که این باعث کاهش هزینه می شود.

مدارکی که باید همراه با پاسپورت تان به سفارت خانه ی انگلیس ببرید

  • اصل رسید هزینه های پرداختی سفارت
  • اصل گذر نامه
  • کپی ایمیل سفارت
  • وکالت نامه ی امضا شده

ولی اگر با درخواست اخذ ویزای تان موافقت نشود یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که حاکی از این است که متقاضی باید در چند روز آینده مدارک خود را از سفارت انگلیس تحویل بگیرد.

مدارک مورد نیاز پیکاپ پاسپورت انگلیس

  • اسکن رسید هزینه های پرداختی سفارت خانه
  • اسکن صفحه ی اول پاسپورت

مراحل پیکاپ پاسپورت انگلیس

پیکاپ پاسپورت انگلیس به نحوی است که متقاضی باید در روز مصاحبه و انگشت نگاری به کشور واسط سفر کند و در سفارت خانه حضور داشته باشد. باید تمام مدراک همراه را ترجمه کرده و تمام اصل پاسپورت های اخیر را همراه خود برای تحویل به سفارت انگلیس داشته باشد و سفارت خانه ی انگلیس اصل تمامی پاسپورت ها را نگه می دارد سپس متقاضی برای برگشت به کشور باید یک برگه ی عبور را در سفارت خانه دریافت نماید. که بعد از طی مدت زمانی 2 تا 3 هفته سفارت خانه یک ایمیل به متقاضی ارسال می کند که مدارک آماده پیکاپ می باشند.

نحوه ی دریافت برگه ی عبور

متقاضی باید قبل از تحویل مدارک و پاسپورت به شرکت مربوطه رجوع کند و رسیدی از آنجا برای متقاضی صادر می شود که برای صدور این رسید باید مدارک زیر را داشته باشید.

  • اصل شناسنامه
  • اصل کارت ملی
  • 4 قطعه عکس

هزینه پیکاپ پاسپورت انگلیس

هزینه ی پیکاپ پاسپورت انگلیس 60 دلار می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه حامی مهاجر ارتباط برقرار کنید. موسسه حامی مهاجر با سالها تجربه در زمینه پیکاپ پاسپورت آمریکا و کانادا و انگلیس میتواند شما را در این امر یاری دهد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0