20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

سفارت آمریکا در ارمنستان؛ هزینه و نحوه گرفتن وقت

وقت سفارت آمریکا ارمنستان هزینه و نحوه گرفتن وقت | حامی مهاجر

یکی از مهم‌ترین سوالات کسانی که تصمیم به دریافت ویزای آمریکا گرفته‌اند این است که بهترین راه برای گرفتن وقت سفارت آمریکا چیست؟ از آنجا که برای دریافت ویزای آمریکا نیاز به مصاحبه حضوری و متقاعد کردن شفاهی افسر سفارت است، اینکه چگونه برای دریافت وقت سفارت آمریکا اقدام نماییم از اهمیت بالایی برخوردار است که در این مقاله قصد داریم در مورد تمام مراحل آن توضیح دهیم. در ادامه خواهیم گفت که چه راهکارهایی برای گرفتن وقت سفارت آمریکا وجود دارد و کدام سفارت آمریکا برای مصاحبه بهتر است.

همچنین خواهیم گفت که با چه روش‌هایی می‌توان فوری و بدون معطلی از سفارت آمریکا وقت گرفت. از دیگر مباحثی که در این مقاله به طور کامل توضیح خواهیم داد اهمیت شرکت در ماک سفارتی برای دریافت ویزای آمریکا است. توضیح خواهیم داد که استفاده از تورهای سفارتی چه تاثیرات مثبتی برای متقاضیان ویزای آمریکا دارد. خواهیم گفت که برای گرفتن وقت سفارت آمریکا از چه افرادی کمک بگیرید. در مورد مزایای سفارت آمریکا در ارمنستان نسبت به باقی سفارت‌ها نیز به طور کامل توضیح خواهیم داد و همچنین خواهیم گفت که چه مراحلی را از زمان ورود به سفارت تا انجام مصاحبه طی خواهید کرد.

در این مقاله همچنین در خصوص نحوه دریافت وقت سفارت آمریکا، دریافت وقت سفارت آمریکا در ارمنستان، روش‌های گرفتن وقت فوری سفارت امریکا ارمنستان، نحوه تعیین وقت سفارت آمریکا ارمنستان، شماره تلفن سفارت آمریکا در ارمنستان، راه‌های گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان، نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا ارمنستان، بررسی مصاحبه سفارت آمریکا در ارمنستان، معرفی سایت سفارت آمریکا در ارمنستان، آدرس سفارت آمریکا در ارمنستان و در نهایت هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان کاملا توضیح خواهیم داد.

شرکت حامی مهاجر  دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو به آمریکا یا کانادا است و ارائه دهنده خدماتی همچون اخذ انواع ویزای آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا، تور سفارت آمریکا در پاکستان، پیکاپ ویزای آمریکا، تور سفارت آمریکا در ترکیه و ارمنستان و تور سفارت آمریکا در ابوظبی است. در صورت نیاز به خدمات حامی مهاجر می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید.

وقت سفارت آمریکا

قبل از ورود به بحث وقت سفارت آمریکا گفتنی است از آنجا که کشور آمریکا با ایران روابط دیپلماتیک ندارد، متقاضیان دریافت ویزای آمریکا، برای مصاحبه حضوری می‌بایست به یکی از کشورهایی که دارای سفارت آمریکا هستند مراجعه نمایند. برای متقاضیان ایرانی، کشورهای همسایه‌ای که آمریکا در آن‌ها سفارت فعال دارد مانند ارمنستان، ترکیه و امارات گزینه‌های مناسبی هستند.  اما متقاضیان برای دریافت وقت سفارت آمریکا باید اطلاعات جامع‌تری در این خصوص داشته باشند که در این مقاله به صورت گام به گام مطرح می‌شود.

قبل از کسب اطلاع از نحوه دریافت وقت سفارت آمریکا اولین قدم این است که تصمیم بگیریم کدام کشور را برای مراجعه حضوری به سفارت آمریکا انتخاب کنیم. بدیهی است هر شخص با مدارک و شرایط فردی خود می‌بایست تصمیم بگیرد که کدام کشور برای مصاحبه حضوری او مناسب‌تر است، اما اگر بخواهیم به طور کلی یکی ازمناسب‌ترین کشورها را برای دریافت وقت سفارت آمریکا انتخاب کنیم در بخش‌های بعدی مفصل به این موضوع خواهیم پرداخت.

وقت سفارت آمریکا در ارمنستان

تعداد قابل توجه‌ای از متقاضیان ایرانی که قصد اخذ ویزای آمریکا را دارند در بین کشورهای همسایه دارای سفارت آمریکا یعنی ارمنستان، ترکیه و امارات، کشور ارمنستان را برای مصاحبه حضوری انتخاب می‌کنند و به طور کلی دریافت وقت سفارت آمریکا در ارمنستان یکی از مناسب‌ترین گزینه‌‎ها برای متقاضیان ویزای این کشور است.

علاوه بر اینکه ارمنستان در همسایگی ایران واقع شده و دسترسی به آن آسان است، دلایل دیگری برای دریافت وقت سفارت آمریکا در ارمنستان وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. مزایای انتخاب سفارت آمریکا در ارمنستان برای مصاحبه حضوری به شرح زیر است:

 • تسلط برخی افسران سفارت به زبان فارسی و امکان مصاحبه فارسی با مراجعین
 • امکان سفر به ارمنستان بدون نیاز به اخذ ویزا
 • آشنایی افسران سفارت با شرایط زندگی و سفرهای مذهبی ایرانی‌ها
 • هزینه‌های پایین سفر به علت ارزش کم پول ارمنستان‌
 • نزدیک‌ترین فاصله به ایران نسبت به باقی سفارت‌ها
 • امکان دریافت وقت فوری از این سفارت توسط موسسه حامی مهاجر

اما مانند هر سفارت دیگری، دریافت وقت سفارت آمریکا در ارمنستان دارای معایبی نیز هست که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

 • تعداد مراجعین زیاد و در عین حال کوچک بودن فضای سفارت (نسبت به سفارت آمریکا در ابوظبی که دارای فضای بسیار بزرگی است)
 • تعداد کم کارمندان در سفارت و گاها زمان‌بر شدن پروسه انجام امور
 • تعداد محدود مراکز مدیکال آمریکا در ارمنستان (نسبت به مرکز مدیکال آمریکا در ابوظبی که دارای یک مجموعه بزرگ پزشکی برای مدیکال است)

از دیگر کشورهای مناسب برای دریافت وقت سفارت آمریکا دو کشور تاجیکستان و تایلند هستند که هر کدام مانند تمامی کشورهای دارای سفارت آمریکا از مزایا و معایب مختص خود برخوردارند. برای اطلاعات بیشتر از شرایط مراجعه به کشور تایلند برای دریافت ویزای آمریکا می‌توانید به مقاله وقت سفارت امریکا در تایلند مراجعه نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات در مورد شرایط دریافت ویزای آمریکا در کشور تاجیکستان لطفا به مقاله وقت سفارت آمریکا در تاجیکستان مراجعه کنید.

وقت فوری سفارت امریکا ارمنستان

وقت فوری سفارت امریکا ارمنستان

یکی دیگر از موارد مهم، نحوه دریافت وقت فوری سفارت امریکا ارمنستان است. برندگان خوش شانس لاتاری آمریکا باید بدانند که دولت آمریکا امکان ارائه اقامت دائم به تمامی برندگان را ندارد و الویت با کسانی است که سریع‌تر اقدام به مصاحبه حضوری در سفارت می‌کنند، در نتیجه زمان دعوت به مصاحبه برندگان لاتاری در پروسه دریافت ویزای لاتاری بسیار مهم است.

 اما نکته مهمی که باید بدانید این است که وقت سفارت آمریکا برای برندگان لاتاری توسط خود سفارت تعیین می‌شود و امکان دریافت وقت توسط متقاضیان وجود ندارد. نحوه دریافت وقت سفارت یکی از تفاوت‌های اصلی دریافت ویزای لاتاری با سایر ویزاهای آمریکاست.

از طرفی متقاضیان ویزای تحصیلی آمریکا بعد از پذیرش در دانشگاه‌های معتبر این کشور، لازم است که به موقع برای ثبت نام حضوری و انجام امور دفتری خود را به آمریکا برسانند، برای همین امکان دریافت وقت فوری سفارت امریکا ارمنستان برای متقاضیان یک مزیت محسوب می‌شود.

در خصوص دریافت وقت فوری سفارت امریکا ارمنستان می‌بایست از یک موسسه مهاجرتی معتبر کمک گرفت. موسسات مهاجرتی معتبر با تجربیاتی که در زمینه مهاجرت به آمریکا دارند می‌توانند امکان دریافت وقت فوری سفارت امریکا ارمنستان را برای متقاضی فراهم کنند. برای دریافت وقت فوری سفارت آمریکا می‌توانید از طریق شماره تماس خط ویژه 02148406 با مشاورین متخصص موسسه حامی مهاجر در تماس باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به دریافت وقت سفارت آمریکا برای شما کنند.

تعیین وقت سفارت آمریکا ارمنستان

اهمیت تعیین وقت سفارت آمریکا ارمنستان با توجه به نوع ویزای درخواستی مشخص می‌شود. برای برندگان لاتاری آمریکا که نیاز است در مدت یک سال مراحل دریافت ویزا را به انجام برسانند، همچنین نوبت‌دهی می‌بایست با توجه به شماره پرونده (Case Number) به درستی و به ترتیب انجام شود، در نتیجه تعیین وقت سفارت آمریکا ارمنستان بر عهده مسئولین سفارت آمریکا است.

اما در خصوص متقاضیان ویزای تحصیلی آمریکا مسئله متفاوت است. تعیین وقت سفارت آمریکا ارمنستان برای این افراد باتوجه به زمان و نحوه اقدام به دریافت وقت، مشخص می‌شود. از این رو بهتر است برای دریافت وقت سفارت از متخصصین این کار کمک بگیرید تا در زمینه گرفتن وقت فوری سفارت امریکا ارمنستان به شما کمک کنند.

گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان

همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم برای گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان قبل از هرچیز نوع ویزای درخواستی و شرایط هرفرد اهمیت دارد. گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان به عوامل مختلفی بستگی دارد، برای مثال تعداد متقاضیان در آن بازه زمانی از عوامل مهم در دریافت وقت است. چنانچه در زمانی که اقدام به گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان می‌کنیم تعداد متقاضیان بالا باشد، احتمال آنکه وقت سفارت برای چند ماه بعد داده شود زیاد است.

از آنجا که کشور آمریکا یکی از پرطرفدارترین مقاصد مهاجرتی دنیا به حساب می‌آید، به همین دلیل احتمال موجود نبودن وقت نزدیک برای متقاضیان زیاد است و استفاده از خدمات موسسات معتبر مهاجرتی مانند حامی مهاجر در دریافت وقت فوری سفارت از اهمیت بالایی برخوردار است.

نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا ارمنستان

قبل از توضیح در خصوص نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا ارمنستان می‌بایست مراحل درخواست وقت سفارت را به خوبی بدانیم. متقاضیان ویزای غیرمهاجرتی باید حتما نسبت به پرداخت هزینه درخواست ویزا یا MRV اقدام نمایند و به طور کلی در نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا ارمنستان پرداخت کارمزدها و انجام اقدامات اولیه اهمیت بالایی دارند. برای برندگان لاتاری هزینه درخواست ویزا به صورت نقد در سفارت پرداخت می‌شود.

همچنین نکته بسیار حائز اهمیت در نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا ارمنستان پر کردن صحیح فرم DS-160 است که در دریافت ویزای متقاضی نقش مهمی دارد. فرم DS-160 به صورت آنلاین تکمیل می‌شود و در آن اطلاعات فردی متقاضی دریافت می‌شود. بهتر است برای پر کردن این فرم از مشاورین متخصص این کار راهنمایی بگیریم، چرا که اطلاعات ثبت شده در فرم DS-160 مستقیما در تصمیم افسر سفارت تاثیر می‌گذارد.

برای دریافت راهنمایی در خصوص تکمیل و ثبت فرم DS-160، پرداخت تمامی کارمزدها و به طور کلی انجام تمامی مراحل دریافت وقت از سفارت آمریکا و دریافت ویزا، لطفا با شماره تماس خط ویژه 02149078 تماس بگیرید تا مشاورین حرفه‌ای موسسه حامی مهاجر شما را راهنمایی کنند.

شماره تلفن و آدرس سفارت آمریکا در ارمنستان

برای سادگی کار شما، اطلاعات کلی سفارت آمریکا در ارمنستان را در جدولی قرار دادیم که شامل شماره تلفن سفارت آمریکا در ارمنستان، آدرس سفارت آمریکا در ارمنستان و سایت سفارت آمریکا در ارمنستان است. توجه شما را به جدول مشخصات سفارت آمریکا در ارمنستان جلب می‌کنیم:

آدرس سفارت آمریکا در ارمنستان

شماره تلفن سفارت آمریکا در ارمنستان

ساعت کاری سفارت آمریکا در ارمنستان

سایت سفارت آمریکا در ارمنستان

1 American Avenue

Yerevan 0082,

Republic of Armenia

+374 10 464700

دوشنبه تا جمعه

ساعت 09:00 الی 18:00

سایت رسمی سفارت آمریکا در ارمنستان

هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان

هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان

هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان از دیگر موارد مهم در پروسه دریافت ویزای آمریکا محسوب می‌شود. هزینه مصاحبه در سفارت آمریکا با توجه به نوع ویزایی که قصد دریافت آن را دارید، متفاوت است. معمولا هزینه مصاحبه ویزاهای غیرمهاجرتی ارزان‌تر از ویزاهای مهاجرتی است. برای آشنایی با انواع ویزای آمریکا می‌توانید مقاله آشنایی با ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی آمریکا را بخوانید.

 

هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان با توجه به زمان تقاضا متفاوت خواهد بود، درنتیجه امکان ارائه مبلغ مشخص در خصوص هزینه وقت سفارت آمریکا وجود ندارد. برای استعلام هزینه‌های دریافت وقت سفارت با توجه به شرایط فردی و سوابق تحصیلی و انجام تمامی مراحل دریافت ویزای تحصیلی و لاتاری، می‌توانید از طریق شماره تماس خط ویژه 02148406 با مشاورین مجرب موسسه معتبر حامی مهاجر در تماس باشید.

مراحل کلی از ورود به سفارت آمریکا در ارمنستان تا انجام مصاحبه

اینکه از مراحل کار سفارت آمریکا در ارمنستان برای انجام مصاحبه باخبر باشید بسیار مفید خواهد بود، چراکه به شما کمک می‌کند بدون نگرانی، اضطراب و با آگاهی کامل اقدام به انجام مصاحبه کنید، برای همین تصمیم گرفتیم که در مورد مراحل کلی مصاحبه در سفارت آمریکا ارمنستان به شما توضیح دهیم.

بعد از دریافت وقت سفارت آمریکا بهتر است طبق زمان مقرر در سفارت حضور پیدا کنید، چراکه در هر بازه زمانی تعداد مشخصی از افراد امکان ورود به سفارت را خواهند داشت و حضور قبل از زمان مقرر باعث معطلی بیشتر شما پشت درب سفارت خواهد شد. هنگام ورود به سفارت آمریکا در ارمنستان یک گیت قرار گرفته است که در آن‌جا وسایل همراه متقاضیان مورد بازرسی قرار می‌گیرد و هر چیزی به غیر از مدارک، از متقاضیان تحویل گرفته می‌شود.

بعد از بازرسی، سه صف مختلف وجود دارد که در آن‌ها به متقاضیان شماره نوبت داده می‌شود. ترتیبی برای اینکه اول در کدام صف قرار بگیرید وجود ندارد و مسئولین سفارت باتوجه به جمعیت و برای مدیریت پراکندگی آن، شما را به یکی از صف‌ها هدایت خواهند کرد و به طور کلی موضوع هر صف به شرح زیر است:

 • صفی که برای بررسی مدارک، نوبت (شماره) می‌دهد.
 • صفی که برای ثبت اطلاعات بیومتریک و انگشت‌نگاری، نوبت (شماره) می‌دهد.
 • صفی که برای پرداخت هزینه‌ها (برای برندگان لاتاری)، نوبت (شماره) می‌دهد.

بعد از انجام این سه مرحله نوبت مصاحبه به شما داده خواهد شد. متقاضیان بعد از دریافت نوبت از این صف، در سالن انتظار تا زمان رسیدن نوبتشان منتظر خواهند ماند و سپس به باجه تعیین شده مراجعه می‌کنند تا مصاحبه آن‌ها انجام شود.

زمان انجام مصاحبه برای هر شخص با توجه به پرونده، نوع ویزای درخواستی و مدارک ارائه شده متفاوت است و امکان دارد مصاحبه به کوتاهی 5 دقیقه و به بلندی 30 دقیقه نیز باشد. سوالات افسر مصاحبه نیز با توجه به شرایط هر فرد متفاوت بوده و پاسخ صحیح به سوالات از اهمیت بالایی برخوردار است.

به منظور ایجاد آمادگی لازم برای شرکت در مصاحبه حضوری سفارت آمریکا، آشنایی با سوالات احتمالی و تسلط بر پاسخ‌های صحیح آن‌ها می‌توانید در جلسه ماک سفارتی موسسه حامی مهاجر شرکت کنید تا مشاورین متخصص ما شما را از هر لحاظ برای مصاحبه حضوری سفارت امریکا آماده کنند. برای ارتباط با مشاورین حامی مهاجر لطفا با شماره خط ویژه 02148406  تماس حاصل نمایید.

نکات مهم مصاحبه سفارت آمریکا در ارمنستان

مصاحبه سفارت آمریکا در ارمنستان

نکات بسیار مهمی در مورد مصاحبه سفارت آمریکا در ارمنستان وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها توانایی گفتگوی شفاهی و پاسخ به سوالات افسر سفارت است. متقاضیان دریافت ویزای آمریکا و برندگان لاتاری آمریکا می‌بایست در خصوص پاسخ‌دهی به سوالات افسر بسیار مسلط عمل کنند. علاوه بر مدارک ارائه شده توسط متقاضی، رفتار و پاسخ‌های او نیز در تصمیم افسر سفارت آمریکا تاثیر مستقیم دارد، در نتیجه اینکه بدانیم به هر سوالی چگونه پاسخ دهیم بسیار مهم است.

از دیگر نکات مهم در خصوص مصاحبه سفارت آمریکا در ارمنستان اطمینان از تکمیل بودن تمامی مدارک مورد نیاز در سفارت است. بهتر است در این خصوص از مشاورین متخصص حامی مهاجر در این حوزه کمک بگیرید که نقص‌های مدارک شما را به خوبی تشخیص دهند تا بتوانید با مدارک کامل برای مصاحبه حضوری اقدام نمایید. در ادامه به نکات بسیار مهم در خصوص زمان مراجعه به سفارت آمریکا نیز اشاره خواهیم کرد که بسیار حائز اهمیت است.

نکات مهم در خصوص زمان مراجعه به سفارت آمریکا در ارمنستان

در زمان مراجعه برای مصاحبه سفارت آمریکا در ارمنستان نکات مهمی است که باید به آن‌ها توجه کنیم و در صورت رعایت نکردن آن‌ها ممکن است با برخورد مسئولین سفارت مواجه شویم. در لیست زیر نکات مهمی در خصوص زمان مراجعه به سفارت جمع‌آوری شده که نظر شما را به آن جلب می‌کنیم:

 • حتما توجه نمایید که در محدوده داخل یا خارج سفارت آمریکا، به هیچ عنوان اقدام به گرفتن سلفی یا عکس نکنید، همچنین از برقراری ارتباط تصویری یا همان ویدیوکال جدا خودداری نمایید. بارها دیده شده که متقاضیان بعد از دریافت ویزای خود، از خوشحالی نزدیک درب خروج سفارت آمریکا مشغول به گرفتن سلفی برای اطلاع دادن نتیجه ویزا به خانواده یا آشنایان خود شده‌اند که با برخورد قانونی مسئولین سفارت مواجه شده‌اند.
 • سفارت آمریکا در ارمنستان دارای صندوق‌ها یا سیف باکس‌هایی است که برای نگه‌داری اقلامی که اجازه ورود به سفارت را ندارند در نظر گرفته شده‌است. برای مثال همراه داشتن گوشی تلفن همراه در داخل سفارت ممنوع است که متقاضیان می‌توانند گوشی خود را در صندوق‌ها نگه‌داری کنند اما بهتر است از همراه بردن وسایل بزرگ‌تر مانند کوله‌پشتی‌های بزرگ و چمدان‌ها خودداری کنند، چرا که جایگاه مناسبی در سفارت برای نگه‌داری اجسام بزرگ وجود ندارد و مجبور به رها کردن آن‌ها در خارج سفارت خواهید شد.
 • دقت داشته باشید که مصاحبه شما دقیقا در زمان مقرر انجام نخواهد شد و متقاضیان در ابتدای ورود به سفارت در صف می‌ایستند تا طبق شماره نوبتی که دریافت می‌کنند به ترتیب مصاحبه خود را انجام دهند، پس تا زمان انجام مصاحبه صبور باشید.
 • همراهی شخص دیگر با شما در سفارت آمریکا مجاز نیست. فقط افرادی امکان ورود با شما را دارند که قصد دارند، همراه شما ویزا دریافت کنند و وارد آمریکا شوند.
 • بهتر است مدارک خود را از قبل داخل یک پوشه قرار داده باشید و همچنین مدارک را بر اساس موضوع فایل‌بندی کنید تا در هنگام ارائه به افسر سفارت نیاز به جستجو میان مدارک نباشد.
 • سفارت آمریکا در ارمنستان دارای اتاق بازی برای کودکان است و می‌توانید در حین انجام امور دریافت ویزا، فرزندان خود را در آن اتاق‌ها به مسئولین این بخش بسپارید.
 • قوانینی مبنی بر پوشش خاص برای حضور در مصاحبه سفارت آمریکا نیست اما بهتر است با پوشش رسمی در مصاحبه شرکت کنید.
 • در نظر داشته باشید که با توجه به شرایط مختلف، ممکن است پروسه دریافت ویزای آمریکا برای شما بیشتر از یک روز زمان ببرد یا چند روزی به تعویق بیافتد و در کل نسبت به برنامه‌ریزی شما، نیاز به اقامت بیشتری در شهر میزبان باشد. در نتیجه استفاده از خدمات تورهای سفارتی موسسه حامی مهاجر انتخاب مناسبی خواهد بود، چرا که این تورها طوری برنامه ریزی ‌می‌شوند که در صورت لزوم رزرو هتل قابل تمدید بوده وهمچنین امکان تغییر بلیط برگشت نیز وجود داشته باشد. از دیگر مزایای تورهای سفارتی انتخاب هتل‌های نزدیک به سفارت آمریکا است که رفت و آمد به سفارت را برای متقاضیان راحت خواهد کرد.
 • در صورتی که مراحل دریافت ویزای آمریکای خود را به موسسه معتبر حامی مهاجر سپرده باشید می‌توانید از تمامی مراحل پروسه کار بعد از اتمام مصاحبه، از طریق ارتباط با پشتیبان خود باخبر باشید.

برای دریافت خدمات تورهای سفارتی آمریکا با امکان تمدید روزهای اقامت و تغییر بلیط بازگشت، انتخاب هتل‌های مناسب در نزدیکی سفارت آمریکا، سرویس رفت و برگشت و همچنین حضور کارگزار تور در تمامی مراحل دریافت ویزای آمریکا با امکان راهنمایی در خصوص رفع تمامی مشکلات احتمالی، لطفا با مشاورین متخصص موسسه حامی مهاجر از طریق شماره تماس خط ویژه 02148406 در تماس باشید تا بدون نگرانی و استرس تمامی مراحل دریافت ویزای آمریکا را پشت سر بگذارید.

سخن پایانی

سفارت آمریکا در ارمنستان مانند هر سفارت دیگری دارای مزایا و معایبی برای متقاضیان ایرانی ویزای آمریکا است که در این مقاله به طور کامل در مورد آن‌ها توضیح دادیم. همچنین گفتیم که برای گرفتن وقت سفارت آمریکا چه مراحلی پیش روی شماست و بین کشورهای دارای سفارت آمریکا کدام گزینه مناسب‌تری برای مصاحبه به حساب می آید. روش‌های دریافت وقت فوری سفارت آمریکا به طور کامل توضیح داده شد و اهمیت شرکت در ماک سفارتی به منظور آمادگی برای مصاحبه حضوری سفارت آمریکا در این مقاله مفصل مورد بررسی قرار گرفت.

در این مقاله در مورد مزایای بی‌شمار تورهای سفارتی برای متقاضیان ویزای آمریکا توضیح داده شد و در زمینه دریافت خدمات تورهای سفارتی راهنمای‌های لازم ارائه شد. همچنین به طور کامل و با جزئیات شرح داده شد که چه مراحلی از زمان ورود به سفارت آمریکا در ارمنستان تا پایان مصاحبه حضوری طی خواهد شد. تمامی اطلاعات لازم برای دریافت وقت سفارت آمریکا از سفارت آمریکا در ارمنستان در این مقاله به طور جامع ارائه شد.

سوالات متداول در خصوص وقت سفارت آمریکا در ارمنستان

 • ساعت کاری سفارت آمریکا در ارمنستان به چه صورت است؟

ساعت کاری سفارت آمریکا در ارمنستان 09:00 صبح الی 18:00  بعد از ظهر است که اطلاعات کامل‌تر در این مقاله قرار داده شده است.

 • روز های تعطیل سفارت آمریکا در ارمنستان کدامند؟

سفارت آمریکا در ارمنستان در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل است که اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات این سفارت به طور جامع در این مقاله ارائه شده است.

 • آیا برای ورود به سفارت آمریکا در ارمنستان نیاز به تست کرونا یا واکسن هست؟

این سوال در زمان‌های مختلف پاسخ متفاوتی دارد. برای اطلاع از واکسن‌های مورد نیاز برای سفارت آمریکا در ارمنستان می‌توانید با شماره تلفن خط ویژه 02149078 با مشاورین مجرب حامی مهاجر در تماس باشید.

 • چه وسایلی را می‌توانیم با خود به سفارت آمریکا در ارمنستان ببریم؟

هر وسایلی به جز مدارک مورد نیاز، در هنگام ورود به سفارت آمریکا در ارمنستان از شما تحویل گرفته می‌شود و بهتر است از همراه داشتن وسایل اضافی خودداری نمایید. در خصوص وسایلی که برای ورود به سفارت آمریکا مجاز هستند در مقاله توضیحات کاملی داده شده است.

 • آیا امکان بردن همراه با خود به سفارت آمریکا در ارمنستان وجود دارد؟

می‌توانید یک همراه با خود به سفارت آمریکا در ارمنستان ببرید که شرایط بردن همراه به سفارت به طور کامل در مقاله توضیح داده شده است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0