20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

دریافت وقت سفارت آمریکا در دبی امارات

وقت سفارت آمریکا دبی: هزینه و نحوه گرفتن وقت

یکی از مهم‌ترین مراحلی که در فرایند اخذ ویزای آمریکا وجود دارد، مرحله مراجعه به سفارت ایالات متحده و پیگیری امور مرتبط با دریافت ویزا است. به‌خصوص که در رابطه با اخذ ویزاهای مهاجرتی آمریکا، وجود یک بازه زمانی مهم به‌نام «سال مالی»، متقاضیان این‌قبیل ویزاها را وادار می‌کند تا قبل از سی سپتامبر (پایان سال مالی) پرونده ویزای خود را تکمیل کنند. زیرا چنانچه با عبور از سال مالی، افراد هنوز مراحل اخذ ویزای خود را به پایان نبرده و ویزای خود را دریافت نکرده باشند، دیگر ویزایی برای آن‌ها صادر نمی‌شود.

به همین دلیل، در این مقاله قصد داریم به همین موضوع، یعنی وقت سفارت آمریکا بپردازیم. اما می‌دانید که به‌دلیل نبود روابط دیپلماتیک بین ایران و ایالات متحده، ایرانیان ناچارند به یکی از سفارت‌های آمریکا در کشورهای اطراف مراجعه کنند. بنابراین ما قصد داریم به‌صورت اختصاصی، در مورد وقت سفارت آمریکا در دبی امارات صحبت کنیم و با ارائه توضیحاتی درباره تعیین وقت سفارت آمریکا دبی امارات و نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا در دبی امارات، مسئله وقت فوری سفارت آمریکا دبی امارات را بررسی کنیم.

همچنین راجع‌به هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در دبی امارات حرف می‌زنیم و مشخصات این مرکز را به‌طور اختصاصی ذکر می‌کنیم. به این صورت که سایت سفارت آمریکا در دبی امارات، شماره تلفن سفارت آمریکا در دبی امارات و آدرس سفارت آمریکا در دبی امارات را بیان می‌کنیم و درباره چگونگی مصاحبه سفارت آمریکا در دبی امارات نیز توضیح می‌دهیم. با ما همراه باشید.

مجموعه حامی مهاجر، موسسه مهاجرتی معتبری است که در زمینه اخذ انواع ویزاهای آمریکا، به مراجعین خود خدماتی تخصصی ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات، می‌توان به چنین مواردی اشاره کرد: برگزاری تورهای سفارتی آمریکا  مانند برگزاری تور سفارت آمریکا در ابوظبی (ویژه برندگان لاتاری)، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا (فقط با مدرک دیپلم و بدون نیاز به مدرک زبان) و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات حامی مهاجر، شما می‌توانید با شماره تلفن 02148000957 تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان مجربمان در این خصوص استفاده کنید.

دریافت وقت سفارت آمریکا در امارات

وقت سفارت آمریکا

همچنان که در ابتدای مقاله گفتیم، حضور متقاضیان اخذ ویزای آمریکا در سفارت این کشور، یکی از مهم‌ترین مراحل دریافت ویزای ایالات متحده است. چرا که افراد با حضور در سفارت، ضمن انجام‌دادن مراحل گوناگون اخذ ویزا، با افسر سفارتی نیز مصاحبه می‌کنند و جواب درخواست ویزای خود را می‌گیرند.

به همین دلیل، حضور به‌موقع افراد در سفارت آمریکا اهمیت بسیار زیادی دارد. تا آنجا که اگر تاخیری در این روند ایجاد شود، ممکن است شانس متقاضیان برای اخذ ویزا به‌کلی از بین برود. خصوصا که سی سپتامبر هر سال، پایان سال مالی آمریکا محسوب می‌شود و پس از این تاریخ، دیگر ویزایی برای افراد صادر نمی‌شود.

بنابراین متقاضیان برای نهایی‌کردن ویزای خود، باید وقت سفارت آمریکا را دریافت کنند و راهی این مرکز بشوند. اما اینکه گرفتن وقت سفارت آمریکا از کدام سفارت امکان‌پذیر است، در خصوص ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی فرق می‌کند. به این صورت که در ویزاهای غیرمهاجرتی، خود افراد مشخص می‌کنند به کدام سفارت مراجعه کنند. اما در مورد ویزاهای غیرمهاجرتی، حتی اگر اشخاص به سفارت خاصی تمایل داشته باشند، این مرکز کنسولی کنتاکی (KCC) است که تصمیم می‌گیرد با توجه به ترافیک کاری سفارت‌ها، کدام مرکز را برای متقاضیان در نظر بگیرد.

با این وجود، به این دلیل که هیچ‌گونه روابط دیپلماتیکی بین ایران و آمریکا برقرار نیست، خود دولت آمریکا سه سفارت را به ایرانیان پیشنهاد داده است که عبارت‌اند از سفارت‌های آمریکا در ابوظبی، ایروان و آنکارا. گفتنی است که در تمامی این سه سفارت، مصاحبه با افسر هم به زبان انگلیسی صورت می‌پذیرد و هم به زبان فارسی. بنابراین ایرانیانی که خواستار اخذ ویزای آمریکا هستند، می‌توانند با دریافت نوبت از یکی از این سه سفارت و مراجعه به مرکز موردنظر، به‌راحتی با افسر سفارتی مصاحبه کنند و سوالات وی را جواب بدهند.

البته لازم‌به‌ذکر است که دادن اطلاعات اضافی در مصاحبه با افسر، به‌هیچ‌عنوان توصیه نمی‌شود. چرا که همین اتفاق ممکن است باعث مردودشدن فرد در مصاحبه بشود. اما اینکه صحبت‌کردن در مورد چه مسائلی ضروری است و بیان‌کردن کدام موارد توصیه نمی‌شود، چهارچوب ازپیش‌تعیین‌شده‌ای ندارد. بلکه به اطلاعات فردی متقاضیان بازمی‌گردد. به همین خاطر در صورتی که قصد دریافت ویزای مهاجرتی آمریکا را دارید، توصیه می‌کنیم پیش از حضور در سفارت، حتما از خدمات ماک سفارتی حامی مهاجر استفاده کنید.

چرا که کارشناسان مجرب ما در مجموعه حامی مهاجر، با شبیه‌سازی فضای مصاحبه و بیان نکات گوناگون درباره چگونگی گفت‌وگو با افسر، تلاش می‌کنند متقاضیان اخذ ویزای آمریکا را طوری برای روز مصاحبه آماده کنند که آنان به‌هنگام حضور در سفارت، بهترین عملکرد را در برابر افسر داشته باشند و سوالات وی را به سادگی جواب بدهند. همچنین شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ماک سفارتی حامی مهاجر، با شماره تلفن 02148000957 تماس بگیرید و سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

اینفوگرافی ویژگی های ماک سفارتی موسسه حامی مهاجر

وقت سفارت آمریکا در دبی امارات

کشور امارات، در بخش جنوبی ایران قرار دارد و بهترین گزینه برای جنوب‌نشینانی است که قصد دریافت ویزای آمریکا را دارند. اما برخلاف تصور عموم مردم، سفارت ایالات متحده در شهر دبی واقع نشده است. بلکه این سفارت در امیرنشین ابوظبی (پایتخت سیاسی امارات) قرار گرفته است. البته گفتنی است کشور آمریکا در شهر دبی نیز کنسولگری دارد و بسیاری از کیس‌های متقاضی ویزای دانشجویی راهی این مرکز می‌شوند. اما به‌صورت کلی، سفارت آمریکا در ابوظبی است که تمامی پرونده‌های توریستی، تحصیلی، مهاجرتی و... را پوشش می‌دهد.

البته افرادی که می‌خواهند مراحل اخذ ویزای خود را در سفارت آمریکا در ابوظبی دنبال کنند، ابتدا باید به امیرنشین دبی سفر کنند و در آنجا تعدادی آزمایش پزشکی را پشت سر بگذارند که به مرحله مدیکال آمریکا شهرت دارد. همچنین در کنار این مرحله، متقاضیان باید واکسن‌های موردنیاز سفارت آمریکا برای ورود به خاک این سرزمین را دریافت و کارت بین‌المللی واکسیناسیون خود را اخذ کنند.

در نهایت، افراد می‌توانند پس از انجام این مراحل به ابوظبی سفر کنند و باقی مراحل را در آنجا پی بگیرند. گفتنی است که ما درباره این موضوعات، پیش‌تر مطالب مفصلی نوشته‌ایم و آن‌ها را به‌صورت کامل شرح داده‌ایم. یعنی سیرتاپیاز مرحله مدیکال آمریکا را بررسی کرده‌ایم و ریزبه‌ریز جزئیات واکسن‌های موردنیاز سفارت آمریکا را موردبحث قرار داده‌ایم. می‌توانید آن‌ها را مطالعه کنید.

همچنین بدیهی است که سفر به سفارت آمریکا در امارات، هزینه‌هایی را به‌همراه دارد. به‌عنوان مثال متقاضیان اخذ ویزای لاتاری، باید برای انجام مصاحبه و تشکیل پرونده مبلغ 330 دلار به سفارت بپردازند که این مبلغ به‌صورت نقدی پرداخت می‌شود. اما در خصوص سایر ویزاها و هزینه مختص به آن‌ها، باید بگوییم که با توجه به نوع ویزا، مبالغ پرداختی افراد متفاوت است.

لازم به ذکر است که ما پیش‌تر، در خصوص چیستی لاتاری مطلب مفصلی نوشته‌ایم و چگونگی ثبت‌نام در آن را توضیح داده‌ایم. از اینجا بخوانیدش: لاتاری گرین کارت آمریکا چیست و چگونه می‌توان در آن ثبت‌نام کرد؟

از جمله سایر هزینه‌های سفر به امارات، باید به تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و اقامت در این سرزمین نیز اشاره کرد. زیرا در صورتی که افراد برای پرواز به امارات یا اقامت در این کشور برنامه‌ریزی درستی نداشته باشد، ممکن است در پرداخت هزینه‌های خود با مشکل روبه‌رو شوند. این در حالی است که موسسه حامی مهاجر با ارائه تورهای سفارتی مطمئن، تلاش می‌کند ضمن برنامه‌ریزی منعطف و زمان‌بندی دقیق، در هزینه متقاضیان اخذ ویزای آمریکا صرفه‌جویی کند و آن‌ها را در کوتاه‌ترین مدت و با کمترین هزینه، به سفارت آمریکا برساند.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم پیش از گرفتن وقت سفارت آمریکا در امارات، حتما با شماره 02148000957 تماس بگیرید تا هم از شرایط تور سفارت آمریکا در ابوظبی موسسه حامی مهاجر مطلع شوید و هم جهت حضور بی‌دردسر در این سفارت، از خدمات تور سفارتی حامی مهاجر استفاده کنید.

تعیین وقت سفارت آمریکا امارات

تعیین وقت سفارت آمریکا دبی امارات

چنان‌که پیش‌تر اشاره کردیم، برخی موارد در خصوص انواع ویزاهای مهاجرتی آمریکا متفاوت هستند. به‌عنوان مثال، تعیین وقت سفارت آمریکا دبی امارات برای ویزاهای مهاجرتی با تعیین وقت سفارت امریکا برای ویزاهای غیرمهاجرتی کاملا متفاوت است. به این صورت که متقاضیان ویزاهای غیرمهاجرتی، خودشان تعیین می‌کنند در چه تاریخی به سفارت مراجعه کنند. اما تعیین وقت سفارت آمریکا دبی امارات در خصوص کیس‌های مهاجرتی، تنها با توجه به کیس نامبر (شماره پرونده) متقاضیان انجام می‌پذیرد.

به این صورت که ابتدا مرکز کنسولی کنتاکی (KCC) از سفارت آمریکا در ابوظبی استعلام می‌گیرد تا به ظرفیت خالی این سفارت پی ببرد. سپس با توجه به ظرفیت موجود، افرادی را که ارقام پایانی کیس نامبر آن‌ها پایین‌تر است به سفارت دعوت می‌کند و تعیین وقت سفارت آمریکا دبی امارات را برای آن‌ها انجام می‌دهد. بنابراین تنها سازمانی که در تعیین وقت سفارت آمریکا دبی امارات می‌تواند ایفای نقش کند، مرکز کنسولی کنتاکی است و این مرکز ممکن است وقت سفارت را به‌صورت فوری یا تدریجی اعلام کند.

نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا امارات

نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا دبی امارات

به‌مانند تعیین وقت سفارت، نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا دبی امارات نیز برای انواع ویزاهای ایالات متحده متفاوت است. یعنی متقاضیان دریافت ویزاهای غیرمهاجرتی آمریکا برای اینکه بتوانند وقت سفارت این کشور در ابوظبی را دریافت کنند، باید وارد سایت سفارت آمریکا در دبی امارات بشوند و پس از ثبت نام آنلاین، زمان مدنظرشان را برای حضور در سفارت مشخص کنند.

اما در سمت مقابل، نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا امارات برای ویزاهای مهاجرتی متفاوت است. چرا که در این‌قبیل ویزاها افراد نقشی در گرفتن وقت سفارت ندارند. بلکه نامه دعوت به مصاحبه، وقت سفارت افراد را مشخص می‌کند. به این صورت که مرکز کنسولی کنتاکی با در نظر گرفتن مواردی مانند شلوغی سفارت‌ها، ایمیلی را به متقاضیان اخذ ویزاهای مهاجرتی آمریکا ارسال می‌کند که در آن، تاریخ دقیق حضور آن‌ها در سفارت مشخص شده است. به این ایمیل، نامه دعوت به مصاحبه گفته می‌شود.

دراین‌باره بخوانید: نامه دعوت به مصاحبه چیست؟

وقت فوری سفارت آمریکا امارات

وقت فوری سفارت آمریکا دبی امارات

عده‌ای از متقاضیان اخذ ویزای آمریکا ممکن است به‌سبب شرایط خاص خود، به‌دنبال اخذ وقت فوری سفارت آمریکا دبی امارات باشند. بنابراین آن‌ها همواره می‌پرسند آیا می‌توان وقت فوری سفارت آمریکا دبی امارات را دریافت کرد؟ در پاسخ به این عده باید گفت در صورتی که شما درخواست اخذ وقت فوری سفارت آمریکا دبی امارات را داشته باشید، می‌توانید از طریق شماره 02148000957 با مجموعه حامی مهاجر تماس بگیرید تا ضمن درمیان گذاشتن این موضوع، اطلاعات خود را نیز به کارشناسان ما بدهید و منتظر اخذ وقت فوری سفارت آمریکا دبی امارات خود باشید.

هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در امارات

هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در دبی امارات

هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در دبی امارات، مسئله‌ای است که ذهن بسیاری از متقاضیان اخذ ویزاهای مهاجرتی آمریکا را به خود مشغول کرده و آنان را به تکاپو واداشته است. در این خصوص باید گفت که اولا، این تنها ویزاهای مهاجرتی آمریکا هستند که هزینه مدیکال دارند. بنابراین ویزاهای تحصیلی، توریستی و... هیچ هزینه‌ای تحت‌عنوان هزینه مدیکال آمریکا ندارند. از سوی دیگر، در خصوص خود فرایند دریافت وقت باید گفت که هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در دبی امارات، برای انواع گوناگون ویزا متفاوت است و هر ویزا، مبلغ جداگانه‌ای دارد.

اما در خصوص اینکه هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در دبی امارات به‌وسیله مجموعه حامی مهاجر چقدر است، باید گفت این هزینه برابر با مبلغ 350 دلار است که در همان ابتدا، توسط مجموعه دریافت می‌شود.

مصاحبه سفارت آمریکا در دبی امارات

مصاحبه سفارت آمریکا در ارمنستان، با معایب و مزایایی همراه است که در ادامه، به بررسی این نکات می‌پردازیم.

مزایای مصاحبه سفارت آمریکا در دبی امارات:

 • اکثر شهروندان دبی به زبان انگلیسی مسلط هستند. بنابراین افراد به‌راحتی می‌توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند.
 • از جمله مزایای مصاحبه سفارت آمریکا در ابوظبی، وجود محلی برای نگهداری وسایل کوچک مانند موبایل، کیف‌پول و... است.
 • محل اقامت آن‌دسته از متقاضیان اخذ ویزای آمریکا که به مصاحبه در ابوظبی دعوت شده‌اند، دبی است. بنابراین افراد می‌توانند در طی مدت اقامتشان، به گشت‌وگذار در این شهر بپردازند و از امکانات توریستی‌گردشگری دبی بهره‌مند شوند. گفتنی است که در حال حاضر، دبی یکی از جذاب‌ترین مقاصد توریستی دنیا به‌حساب می‌آید و سالیانه، پذیرای مسافرین بسیاری است که از سرتاسر جهان راهی این کشور می‌شوند.
 • طبق نظرات مراجعه‌کنندگان به این مرکز، کارمندان سفارت آمریکا در ابوظبی همواره برخورد خوبی با مراجعین خود داشته‌اند.
 • هم سفارت آمریکا در دبی امارات و هم مرکز مدیکال این کشور (که به NMC معروف است)، هر دو فضای بزرگی دارند.
 • عملکرد این سفارت در طی سال‌های اخیر، بسیار خوب بود و آن‌ها پرونده‌های زیادی را پردازش کردند.
 • در این مرکز، مصاحبه به زبان فارسی نیز صورت می‌گیرد.

مزایای مصاحبه سفارت آمریکا در امارات

معایب مصاحبه سفارت آمریکا در دبی امارات:

 • سفر به کشور امارات، نیازمند اخذ ویزای توریستی دبی است و این امر، هزینه‌هایی به‌همراه دارد.
 • در فصل زمستان، آب‌وهوای کشور امارات مطبوع است؛ اما در فصل تابستان هوا بسیار گرم است.
 • با وجود اینکه در طی سال‌های گذشته، سفارت ابوظبی به‌عنوان بهترین سفارت برای مصاحبه لاتاری و سایر ویزاهای مهاجرتی به‌حساب می‌آمد، بروز برخی تنش‌های سیاسی پیش‌بینی‌نشده سبب شد تا این سفارت در سال 2022، عملکرد مناسبی در پردازش پرونده‌های لاتاری نداشته باشد.
 • به‌سبب مشکلات ناشی از کرونا و نیز مسائلی که سال گذشته فعالیت این مرکز را مختل کرده بود، در حال حاضر مدت‌زمان انتظار برای دریافت نوبت از سفارت آمریکا در ابوظبی نسبتا زیاد است.

معایب مصاحبه سفارت آمریکا در امارات

 

در این زمینه مشاهده کنید: تجربه شیرین مصاحبه سفارت آمریکا در ابوظبی

همچنین ببینید: تجربه اخذ ویزای توریستی آمریکا از کنسولگری دبی

ساعت کاری سفارت آمریکا در امارات

ساعت کاری سفارت آمریکا در دبی امارات

اگر شما نیز از آن دسته متقاضیان اخذ ویزای آمریکا هستید که می‌خواهید بدانید ساعت کاری سفارت آمریکا در دبی امارات به چه صورت است، باید بدانید هم سفارت آمریکا در ابوظبی و هم کنسولگری این کشور در دبی، همه‌روزه از از دوشنبه تا پنجشنبه، از ساعت 7:30 الی 17 مشغول‌به‌کار هستند.

همچنین این دو مرکز، روزهای جمعه نیز از ساعت 7:30 تا 11:30 فعالیت دارند. اما روشن است که در تعطیلات رسمی، هر دوی این مراکز تعطیل هستند. در ادامه، تک‌به‌تک روزهای تعطیل سفارت آمریکا در دبی و ابوظبی امارات را بررسی می‌کنیم.

روزهای تعطیل سفارت آمریکا در دبی امارات سال 2023

روزهای تعطیل سفارت آمریکا در امارات | سال 2023

نوع تعطیلات

تاریخ

روز

تعطیلات آمریکا یا امارات

روز سال نو

2 ژانویه 2023

دوشنبه

آمریکا

روز مارتین لوتر کینگ

16 ژانویه 2023

دوشنبه

آمریکا

تولد جرج واشینگتن

20 فوریه 2023

دوشنبه

آمریکا

عید فطر

20 – 23 آپریل 2023

پنجشنبه تا یکشنبه

امارات

روز یادبود

29 می 2023

دوشنبه

آمریکا

روز آزادی

19 ژوئن 2023

دوشنبه

آمریکا

روز عرفه

27 ژوئن 2023

سه‌شنبه

امارات

عید قربان

28 – 30 ژوئن 2023

چهارشنبه تا جمعه

امارات

روز استقلال

4 جولای 2023

سه‌شنبه

آمریکا

سال جدید هجری

19 جولای 2023

چهارشنبه

امارات

روز کارگر

4 سپتامبر 2023

دوشنبه

آمریکا

ولادت پیامبر

27 سپتامبر 2023

چهارشنبه

امارات

روز کلمبوس

9 اکتبر 2023

دوشنبه

آمریکا

روز کهنه‌سربازان

10 نوامبر 2023

جمعه

آمریکا

روز شکرگزاری

23 نوامبر 2023

پنجشنبه

آمریکا

روز یادبود امارات

1 دسامبر 2023

جمعه

امارات

روز ملی امارات

2 دسامبر 2023

شنبه

امارات

روز کریسمس

25 دسامبر 2023

دوشنبه

آمریکا

آدرس سفارت آمریکا در امارات

مشخصات سفارت آمریکا در دبی امارات

بسیاری از متقاضیان اخذ ویزای آمریکا که می‌خواهند مراحل دریافت ویزای خود را در خاک امارات به سرانجام برسانند، مایلند پیش از سفر به این سرزمین، مشخصات سفارت آمریکا در دبی امارات را بدانند و با آگاهی قبلی راهی امیرنشین‌های این کشور بشوند. به همین خاطر، ما نیز قصد کرده‌ایم در ادامه مشخصات سفارت آمریکا در امارات را بیان کنیم. به این صورت که در کنار مشخصات سفارت آمریکا در ابوظبی، مشخصات کنسولگری ایالات متحده در این کشور را نیز ذکر کنیم و به معرفی سایت رسمی سفارت آمریکا در امارات متحده عربی بپردازیم.

آدرس سفارت آمریکا در امارات

آدرس سفارت آمریکا در امارات (ابوظبی)

Airport Road at Rabdan (29th)

Street Embassies District,

Plot 38, Sector W59-02, Street No. 4

P.O. Box 4009

Abu Dhabi, UAE

آدرس کنسولگری آمریکا در امارات (دبی)

Corner of Al Seef Rd. and Sheikh Khalifa bin Zayed Rd

Dubai, U.A.E

شماره تلفن سفارت آمریکا در امارات

شماره تلفن سفارت آمریکا در امارات (ابوظبی)

+971-2 414 2200

شماره تلفن کنسولگری آمریکا در امارات (دبی)

+971-4-309-4000

سایت سفارت آمریکا در امارات

در پاسخ به این سوال که «سایت سفارت آمریکا در امارات کدام است؟» باید گفت چه سفارت آمریکا در ابوظبی و چه کنسولگری این کشور در دبی، یک سایت دارند. زیرا دولت آمریکا برای هریک از کشورهایی که با آن‌ها روابط دیپلوماتیک دارد تنها یک سایت طراحی کرده است و آن سایت، مشخصات سفارت و همه کنسولگری‌های آمریکا را در خود جای داده است. برای ورود به این سایت، می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

سایت رسمی سفارت آمریکا در امارات

سخن پایانی

در این مقاله، درباره یکی از مهم‌ترین مراحل اخذ ویزای آمریکا، یعنی مرحله حضور در سفارت ایالات متحده صحبت کردیم و به‌صورت اختصاصی، وقت سفارت آمریکا در دبی امارات را موردبحث قرار دادیم. به همین خاطر، راجع‌به تعیین وقت سفارت آمریکا دبی امارات و نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا امارات حرف زدیم و مسئله اخذ وقت فوری سفارت آمریکا امارات را بررسی کردیم تا ببینیم اساسا، چنین موردی امکان‌پذیر است یا خیر.

در ادامه، بحث هزینه گرفتن وقت سفارت آمریکا در امارات را پیش کشیدیم و در خصوص هزینه‌های حضور در دبی امارات متحده عربی توضیحاتی دادیم. همچنین به بیان معایب و مزایای مصاحبه سفارت آمریکا در دبی امارات پرداختیم و در خلال صحبت‌هایمان، به تجربیات چند نفر از مراجعه‌کنندگانمان اشاره کردیم. در پایان نیز، مشخصات سفارت آمریکا در دبی امارات را ذکر کردیم و آدرس سفارت آمریکا در دبی امارات، شماره تلفن سفارت آمریکا در دبی امارات و سایت رسمی سفارت آمریکا در دبی امارات را نوشتیم تا مخاطبانمان، با آگاهی کامل راهی دبی امارات بشوند.

بنابراین بحث وقت سفارت آمریکا در امارات را از تمامی جهات موردبحث قرار دادیم و جزئیات آن را به‌صورت کامل بررسی کردیم. با این حال، اگر هنوز سوال بی پاسخی در ذهن شما وجود دارد، می‌توانید آن را از طریق قسمت نظرات مطرح کنید یا با پیام‌دادن به پشتیبانی واتس‌اپ حامی مهاجر، پرسش خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

پاسخ به سوالات متداول درباره وقت سفارت آمریکا دبی امارات

آیا برای ورود به سفارت آمریکا در دبی امارات نیاز به تست کرونا یا واکسن هست؟

در حال حاضر، به‌سبب بهبود وضعیت کرونایی در سرتاسر دنیا، برای ورود به سفارت آمریکا نیازی به انجام تست کرونا نیست. با این حال، ورود به کشور امارات با توجه به قوانین واکسیناسیون این کشور صورت می‌پذیرد.

آیا گرفتن وقت سفارت آمریکا در تاجیکستان امکان‌پذیر است؟

خیر. اخذ وقت سفارت آمریکا در تاجیکستان برای ایرانیان ممکن نیست. در این باره، پیشنهاد می‌کنیم مقاله وقت فوری سفارت آمریکا را مطالعه کنید و از سفارت‌های مناسب برای ایرانیان متقاضی دریافت ویزای آمریکا مطلع شوید.

چگونه می‌توان وقت سفارت آمریکا در تایلند را اخذ کرد؟

در صورتی که قصد گرفتن وقت سفارت آمریکا در تایلند را دارید، با شماره تلفن 02148000957 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0