بهترین اپلیکیشن‌ها برای زندگی در آمریکا: از سفارش غذا تا خرید خانه

افرادی مثل برندگان لاتاری که به کشور آمریکا مهاجرت می‌کنند، ابتدا در صدد برآوردن نیازهای اساسی مثل خرید خانه یا اجاره منزل در آمریکا، حمل و نقل، غذا و خوراک، اشتغال در آمریکا و ... هستند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، برآورده کردن تمامی این نیازها از طریق تلفن همراه و با استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف امکان پذیر شده است.

 استفاده از اپلیکیشن‌های کاربردی در آمریکا در انجام سریع کارها و صرفه‌جویی در زمان بسیار موثر است. برندگان لاتاری در بدو ورود خود به ایالات متحده، می‌توانند با نصب اپلیکیشن‌های مهم و ضروری در آمریکا مثل اپلیکیشن خرید خانه در آمریکا، اپلیکیشن بانکی در آمریکا، اپلیکیشن غذا و خوراک در آمریکا و ... بر روی تلفن‌های همراه خود به راحتی این امور را انجام دهند.

برخی از اپلیکیشن‌ها نیز به عنوان اپلیکیشن‌های محبوب در آمریکا شناخته می‌شوند. در ادامه این مقاله کاربردی‌ترین و بهترین اپلیکیشن‌ها و سایت‌ها نظیر اپلیکیشن‌های حمل و نقل در آمریکا، اپلیکیشن‌های خرید خانه در آمریکا، برنامه‌ها و سایت‌های کاریابی در آمریکا، اپلیکیشن‌های خرید از فروشگاه‌ها، اپلیکیشن‌های خرید بلیط در آمریکا و همچنین اپلیکیشن‌های محبوب در آمریکا را معرفی خواهیم کرد. پس تا پایان این مطلب با حامی مهاجر همراه باشید.

حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی با سابقه و متخصص در زمینه انواع خدمات مهاجرتی و همچنین انواع خدمات مهاجرت به آمریکا نظیر ثبت‌نام لاتاری، خدمات مشاوره برندگان لاتاری، ویزای تحصیلی آمریکا، اخذ اقامت دائم آمریکا و برگزارکننده تورهای سفارتی آمریکا است. در صورت تمایل برای استفاده از این خدمات می‌توانید با کارشناسان و مشاوران حامی مهاجر با شماره 02149078 تماس حاصل فرمایید.

اپلیکیشن‌های مهم و ضروری در آمریکا

برندگان لاتاری و به طور کلی افرادی که به آمریکا مهاجرت می‌کنند، در ابتدا باید تعدادی از اپلیکیشن‌های مهم و ضروری در آمریکا را بر روی تلفن همراه خود نصب کنند. در زیر به معرفی تعدادی از این اپلیکیشن‌ها پرداخته‌ایم.

اپلیکیشن‌های اجاره و خرید خانه در آمریکا

اپلیکیشن‌های اجاره و خرید خانه در آمریکا

از مهم‌ترین کارهایی که افراد پس از رسیدن به آمریکا باید انجام دهند، اجاره منزل یا خرید خانه در آمریکا برای زندگی است. روش‌های زیادی برای پیدا کردن مسکن وجود دارد اما با استفاده از اپلیکیشن‌های مربوط به این حوزه، می‌توان با مقایسه قیمت‌ها، مشاهده امکانات و در کمترین زمان این کار را انجام داد. موارد زیر، بهترین اپلیکیشن‌های خرید خانه در آمریکا در سال 2023 هستند.

اپلیکیشن Zillow

برنامه Zillow به دلیل موجودی و دامنه گسترده‌ای که در ایالات متحده دارد، در مجموع بهترین برنامه در حوزه املاک و مستغلات در آمریکا شناخته شده است. این برنامه در سال 2004 توسط دو مدیر سابق مایکروسافت تاسیس شد. وب‌سایت Zillow نیز پربازدیدترین وب‌سایت املاک در آمریکا است. این اپلیکیشن به دلیل به روز ماندن در بازار املاک و مستغلات و همچنین سرعت بالایی که دارد، مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

مزایای اپلیکیشن Zillow

 • دسترسی به بیش از 135 میلیون کیس خرید یا اجاره مسکن
 • معیارهای جستجو و فیلتر بسیار دقیق
 • دارای پروفایل‌های اجاره شخصی
 • امکان بازدید از املاک به صورت مجازی

اپلیکیشن Xome

یکی از بهترین برنامه‌ها برای مناقصه و مزایده املاک در آمریکا است. در این اپلیکیشن می‌توان حراج‌های مسکونی یا تجاری را بر اساس موقعیت مکانی، وضعیت و نوع دارایی جستجو کرد. همچنین این برنامه به دلیل ویژگی‌های جامعی که در اختیار منقاصه‌گران می‌گذارد، بهترین اپلیکیشن در زمینه حراجی‌های املاک و مستغلات است.

مزایای اپلیکیشن Xome

 • یکی از بزرگترین بانک‌های اطلاعاتی حراج املاک
 • دسترسی به املاک پیش از حراج
 • هشدار برای پیشنهادات رقابتی
 • امکان امضای الکترونیکی قرارداد در داخل برنامه

اپلیکیشن Redfin

یکی از بهترین برنامه‌ها برای خرید خانه که در سال 2006 راه‌اندازی شده است. کاربران این اپلیکیشن می‌توانند خانه‌ها، آپارتمان‌ها و خانه‌های ویلایی را بر اساس فهرست برای خرید یا فروش جستجو کنند. همچنین افرادی که از این پلت‌فرم استفاده می‌کنند، از هزینه کارگزاری کمتر و همچنین از تخفیف پرداخت کمسیون بهره‌مند خواهند شد.

مزایای اپلیکیشن Redfin

 • جستجوهای سفارشی
 • برآورد دقیق ارزش ملک
 • محاسبه وام مسکن، بیمه و مالیات بر دارایی

اپلیکیشن Airbnb

یک برنامه مجازی آنلاین است که در سال 2008 به منظور اجاره مکان‌های اقامتی برای اقامت‌های کوتاه‌مدت راه‌اندازی شده است که مرکز اصلی آن در سانفرانسیسکو قرار دارد. کاربران می‌توانند با استفاده از فیلترهای نوع محل اقامت، تاریخ، مکان و قیمت، محل اقامت مورد نظر خود را از بین 1500000 مورد فهرست‌شده در 190 کشور مختلف جستجو کنند.

مزایای اپلیکیشن Airbnb

 • تنوع انتخابی بسیار گسترده با توجه به سلیقه کاربر
 • فهرست‌بندی رایگان دارایی‌ها برای میزبانان
 • تعیین قیمت دلخواه توسط میزبانان
 • جستجوی قابل تنظیم بر اساس قیمت، نوع ملک، امکانات، زبان میزبان و ...
 • حفاظت از اطلاعات و مبالغ پرداختی و دریافتی مشتری و میزبان
 • پوشش بیمه‌ای برای کاربران

اپلیکیشن‌های حمل و نقل در آمریکا

اپلیکیشن‌های حمل و نقل در آمریکا

از دیگر اپلیکیشن‌های مهم و ضروری در آمریکا، برنامه‌های حمل و نقل در این کشور است. افرادی که به این کشور سفر یا مهاجرت می‌کنند، در مواردی همچون جابجایی شهری و بین شهری، باربری و حمل اثاث، اجاره دوچرخه و استفاده از اتوبوس یا مترو نیاز به خدمات دارند. موارد زیر بهترین اپلیکیشن‌های حمل و نقل در آمریکا هستند.

اپلیکیشن Uber

اوبر یکی از قدیمی‌ترین و برترین شرکت‌های تاکسی اینترنتی در آمریکا و برخی دیگر از کشورهای جهان با حدود 110 میلیون کاربر است که در سال 2009 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو قرار دارد.

علاوه بر اینکه کاربران می‌توانند از اوبر به عنوان تاکسی اینترنتی استفاده کنند، می‌توانند به عنوان راننده در این شرکت نیز استخدام شوند. تقریبا نیمی از رانندگان شرکت Uber چندین شغل دارند. از سال 2018 Uber در 700 شهر و 63 کشور در دسترس قرار گرفت و به طور متوسط ماهانه 50000 راننده جدید استخدام می‌کند.

اپلیکیشن Bellhop

Bellhop یک پلت‌فرم خدمات جابجایی و حمل و نقل است که در سال 2011 تاسیس شد. Bellhop در رزرو سریع وسیله باری و نیروی کار به صورت آنلاین تخصص دارد. این شرکت خدمات جابجایی ارائه نمی‌دهد و مانند اوبر نقش یک واسطه را ایفا می‌کند. به این صورت که افراد، رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل را استخدام می‌کند تا از پلت‌فرم خود به عنوان پیمانکاران مستقل استفاده کنند.

بل‌هاپ تنها در 27 ایالت آمریکا و واشنگتن دی‌سی خدمات ارائه می‌کند و کاربران برای استفاده از این خدمات، باید در یکی از مناطق خدماتی آن زندگی کنند که برای رزرو خدمات جابجایی نیز باید 5 درصد از مبلغ کل را به عنوان بیعانه بپردازند.

اپلیکیشن Turo

یک شرکت اشتراک خودرو در سانفرانسیسکو که در سال 2010 راه‌اندازی شده است. این شرکت به مالکان خودروهای خصوصی این امکان را می‌دهد تا وسایل نقلیه خود را از طریق اپلیکیشن به صورت ساعتی یا روزانه به مشتریان اجاره دهند. از سال 2020 این شرکت دارای 14 میلیون عضو و 450000 وسیله نقلیه در بیش از 56 کشور جهان است.

کاربران می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن، با توجه به قیمت، تعداد روز و امکانات، خودروی مورد نظر خود را اجاره کنند.

اپلیکیشن Transit

یک برنامه تلفن همراه که در سال 2012 راه‌اندازی شده است و داده‌های حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس و مترو را در زمان واقعی ارائه می‌دهد. این برنامه در بیش از 175 منطقه شهری در سراسر جهان قابل استفاده است و کاربران می‌توانند با استفاده از آن، موقعیت و زمان دقیق رسیدن اتوبوس و یا قطار را مشاهده کنند و در صورت وجود مشکل، هشدارهای لازم را دریافت نمایند.

سایت‌ها و اپلیکیشن‌های کاریابی در آمریکا

سایت‌ها و اپلیکیشن‌های کاریابی در آمریکا

یکی از اولین اقداماتی که افراد پس از مهاجرت و رسیدن به آمریکا انجام می‌دهند، جستجو برای پیدا کردن یک شغل مناسب با درآمد خوب است. با استفاده از سایت‌های و اپلیکیشن‌های کاریابی در آمریکا می‌توان با توجه به تخصص و توانایی‌ها و با حقوق مد نظر یک شغل مناسب پیدا کرد. در زیر تعدادی از بهترین اپلیکیشن‌های کاریابی در آمریکا معرفی شده‌اند.

Linked in

لینکدین یک پلت‌فرم رسانه اجتماعی متمرکز بر مشاغل است که در سال 2003 راه‌اندازی شد و اکنون متعلق به شرکت مایکروسافت است. لینکدین از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار دارد.

Linked in در درجه اول برای شبکه‌های حرفه‌ای و توسعه شغلی استفاده می‌شود و به جویندگان کار اجازه می‌دهد تا رزومه کاری خود را ارسال کنند و کارفرمایان آنها را با توجه به رزومه و تخصص، برای پست‌های شغلی مناسب انتخاب کنند.

اپلیکیشن Indeed

یکی دیگر از سایت‌ها و اپلیکیشن کاریابی در آمریکا Indeed نام دارد که در سال 2004 راه‌اندازی شد. Indeed یک پلت‌فرم شغلی آمریکایی در سراسر جهان است که جویندگان کار بر اساس فهرست‌بندی‌های شغلی می‌توانند کار مورد نظر خود را پیدا کنند. Indeed در 62 کشور جهان در دسترس است و در سال 2010 به عنوان محبوب‌ترین وب‌سایت کاریابی شناخته شد.

اپلیکیشن Snagajob

برترین اپلیکیشن در حوزه استخدام نیرو برای مشاغل ساعتی و پاره‌وقت است که در سال 2000 راه‌اندازی شد و خیلی سریع به یکی از بزرگترین پلت‌فرم‌ها تبدیل شد. این اپلیکیشن از محبوبیت خاصی برخوردار است و دلیل این محبوبیت این است که Snagajob صرفا روی کار ساعتی و پاره‌وقت تمرکز می‌کند.

تا کنون حدود 100 میلیون جویای کار و 700 هزار فرصت شغلی در ایالات متحده آمریکا و کانادا در این پلت‌فرم به ثبت رسیده است.

اپلیکیشن‌های غذا و خوراک در آمریکا

اپلیکیشن‌های غذا و خوراک در آمریکا

رستوران‌ها و فست‌فودهای زیادی در آمریکا وجود دارد که از نظر طعم غذا و کیفیت بسیار معروف هستند اما شاید فرصت رفتن به رستوران به صورت حضوری برای همه افراد وجود نداشته باشد. در زیر تعدادی از بهترین اپلیکیشن‌های سفارش غذا در آمریکا که مربوط به برندهای معروفی هستند و افراد می‌توانند به صورت انلاین غذا سفارش بدهند، معرفی شده است.

اپلیکیشن Doordash

بزرگترین پلت‌فرم سفارش و تحویل غذا که در سال 2013 توسط تعدادی از دانشجویان تاسیس شده است و مرکز اصلی آن در سانفرانسیسکو قرار دارد. این برنامه به مشتری امکان آن را می‌دهد که از رستوران‌های اطراف غذا سفارش دهد و در زمان مشخص شده تحویل بگیرد.

Doordash در سال 2019 به عنوان محبوب‌ترین سرویس سفارش و تحویل غذا در آمریکا شناخته شد و در سال 2021 همزمان با همه‌گیری کرونا، به دلیل ارائه غذای ایمن و سالم و بدون تماس، محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

McDonald’s

معروف‌ترین رستوران و برند فست‌فود در جهان که در سال 1940 توسط برادران مک‌دونالد در آمریکا افتتاح شد. در حال حاضر مک دونالد بزرگترین رستوران زنجیره‌ای فست فود در جهان است که روزانه به بیش از 69 میلیون مشتری در بیش از 100 کشور جهان در بیش از 40 هزار شعبه خدمات ارائه می‌کند.

افرادی که علاقه به فست فود دارند، می‌توانند از اپلیکیشن مک دونالد نیز برای سفارش غذا استفاده نمایند.

اپلیکیشن Uber Eats

یکی دیگر از برنامه‌های سفارش و تحویل غذا است که از همان فناوری اوبر استفاده می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی و در سریع‌ترین زمان غذای خود را از رستوران‌های سفارش دهند و از پیک‌های اوبر تحویل بگیرند. این سامانه در سال 2014 راه‌اندازی شده است. وجود نداشتن حداقل سفارش، زمان‌بندی سفارش، انتخاب بهترین رستوران‌ها، انتخاب محل دقیق تحویل غذا و ... از ویژگی‌های این اپلیکیشن است.

اپلیکیشن Boxed Halal

افراد مسلمانی که به کشور آمریکا مهاجرت می‌کنند، برای استفاده از محصولات پروتئینی و دریایی به دنبال فروشگاهی برای تهیه گوشت حلال هستند. پلت‌فرم گوشت حلال در سال 2019 توسط شخصی به نام ابراهیم علی راه‌اندازی شد که با استفاده از این اپلیکیشن افراد نیازی برای تلاش کردن و یافتن فروشگاه ندارند. در این برنامه کاربران می‌توانند به راحتی گوشت، مرغ، مواد پروتئینی و محصولات دریایی که همگی آنها حلال و کاملا بهداشتی هستند را سفارش دهند و درب منزل خود تحویل بگیرند.

اپلیکیشن‌های پرداخت و انتقال وجه در آمریکا

اپلیکیشن‌های پرداخت و انتقال وجه در آمریکا

افرادی مثل برندگان لاتاری که اقامت دائم و قانونی آمریکا را دارند، پس از افتتاح حساب بانکی در آمریکا برای پرداخت‌های بانکی، انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید شارژ و یا هر عملیات بانکی دیگر، نیاز به اپلیکیشن‌هایی دارند که به راحتی بتوانند این کارها را انجام دهند. مواردی که در زیر معرفی شده‌اند، از بهترین اپلیکیشن‌های پرداخت و انتقال وجه در آمریکا هستند.

اپلیکیشن PayPal

پی‌پال یک سیستم پرداخت آنلاین است که از سال 1998 در اختیار کاربران قرار گرفته است. این پلت‌فرم بیش از 360 میلیون کاربر فعال در بیش از 100 کشور جهان دارد. برای استفاده از این پلت‌فرم باید حساب بانکی یا کارت اعتباری به حساب پی‌پال متصل باشد. پس از آن می‌توان از PayPal برای خرید انلاین از فروشگاه‌ها، انتقال وجه به دیگران، دریافت پول از دیگران، پرداخت قبوض و دیگر خدمات بانکی استفاده کرد. همچنین از مهمترین ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به امن بودن تراکنش‌ها و رابط کاربری آسان اشاره کرد.

اپلیکیشن Square Cash

یکی دیگر از برنامه‌های پرداخت تلفن همراه در آمریکا است که در سال 2013 با عنوان سریع‌ترین و آسان‌ترین راه برای پرداخت راه‌اندازی شد و علاوه بر خدمات بانکی، خدمات ارز دیجیتال، خدمات سرمایه‌گذاری و خدمات مالی را نیز ارائه می‌دهد.

اپلیکیشن World Remit

یک پلت‌فرم دیجیتالی آنلاین برای حواله‌های مرزی که در سال 2010 راه‌اندازی شده است. این برنامه خدمات انتقال پول و حواله‌های بین‌المللی را در بیش از 130 کشور و با بیش از 70 ارز به کاربران خود ارائه می‌دهد.

یکی از مهمترین خدماتی که حامی مهاجر به مشتریان خود ارائه می‌کند، تمامی خدمات پرداخت‌ها و نقل و انتقالات بانکی بین‌المللی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما با شماره 02149078 تماس حاصل فرمایید.

اپلیکیشن‌های خرید از فروشگاه در آمریکا

اپلیکیشن‌های خرید از فروشگاه در آمریکا

امروزه بیشتر مردم سعی می‌کنند تا کارهای روزمره خود را از طریق اینترنت انجام دهند. یکی از کارهایی که روز به روز شاهد فراگیر شدن آن هستیم، خرید از فروشگاه‌های اینترنتی یا همان آنلاین‌شاپ‌ها است. در زیر به معرفی چند مورد از بهترین آنلاین شاپ‌ها پرداخته شده است.

 Amazon

بزرگترین و معروف‌ترین آنلاین شاپ جهان با بیشترین تنوع کالایی در آمریکا که در سال 1994 توسط جف‌بزوس تاسیس شده است. آمازون یک شرکت چند ملیتی فناوری آمریکایی است که در تجارت الکترونیک، هوش مصنوعی و دیجیتال تخصص دارد. شرکت آمازون یکی از بزرگترین خرده‌فروشان آنلاین در جهان است که طیف وسیعی از محصولات مثل کتاب، موسیقی، لوازم خانه، پوشاک و ... را ارائه می‌دهد.

همچنین خدماتی مانند آمازون پرایم، دسترسی نامحدود به فیلم‌ها و برنامه‌های تلوزیونی و خدمات ارسال رایگان را به کاربران خود ارائه می‌کند.

eBay

یک سایت و اپلیکیشن خرید آنلاین است که به دلیل حراج‌هایی که برگزار می‌کند، بسیار معروف است. شرکت eBay در سال 1995 توسط پیر امیدیار، برنامه نویس ایرانی آمریکایی تاسیس شده است که مرکز اصلی آن در سن خوزه کالیفرنیا قرار دارد و در بسیاری از کشورهای مختلف نیز در دسترس است.

Etsy

یک شرکت تجارت الکترونیک و بازار خرید و فروش آنلاین است که روی فروش کالاهایی مثل اقلام قدیمی و عتیقه، کالاهای دست‌ساز، صنایع دستی و هنری، جواهرات، کیف، لباس، دکوراسیون منزل، لوازم و ابزارآلات تمرکز دارد. این پلت‌فرم در سال 2005 راه‌اندازی شده است که مرکز اصلی آن در بروکلین نیویورک قرار دارد.

Walmart

یک شرکت خرده‌فروشی چند ملیتی آمریکایی که شامل زنجیره‌ای از هایپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های بزرگ تخفیف‌دار و فروشگاه‌های بزرگ مواد غذایی که در سال 1962 تاسیس شده است و مرکز اصلی آن در بنتونویل آرکانزاس قرار دارد.

اپلیکیشن‌های خرید بلیط در آمریکا

اپلیکیشن‌های خرید بلیط در آمریکا

از برنامه‌های زیر می‌توان برای خرید بلیط های مختلف مثل خرید بلیط کنسرت و سینما، هواپیما، قطار و اتوبوس استفاده کرد.

اپلیکیشن Ticketmaster

Ticketmaster یکی از ارائه دهندگان برتر خدمات رزرو و فروش بلیط در صنعت هنر و سرگرمی است. این شرکت در سال 1976 در یکی از کالج‌ها به منظور فروش بلیط کنسرت در محوط دانشگاه شروع به کار کرد. در حال حاضر علاوه بر بلیط های کنسرت، فروش بلیط برای استادیوم‌ها، مسابقات کشتی، مراکز هنرهای نمایشی، سینما و موزه‌ها را بر عهده دارد.

اپلیکیشن Hopper

برنامه‌ای است که برای یافتن بهترین قیمت‌ هتل‌ها و پروازها طراحی شده است. این اپلیکیشن توسط فردریک لالوند در سال 2015 راه‌اندازی شده است و کاربران می‌توانند با استفاده از آن هتل و پروازهای مورد نظر خود را رزرو و خریداری کنند.

اپلیکیشن Wanderu

یک پلت‌فرم جستجوی آنلاین است که به مسافران کمک می‌کند تا بلیط‌های ارزان اتوبوس‌ها و قطارهای بین‌شهری را جستجو، مقایسه، رزرو و خریداری کنند. این شرکت در سال 2011 تاسیس شده است و در حال حاضر مسیرهای سراسر آمریکای شمالی و اروپا را پوشش می‌دهد.

اپلیکیشن‌های محبوب در آمریکا

اپلیکیشن‌های محبوب در آمریکا

برخی از اپلیکیشن‌ها خصوصا برنامه‌های شبکه اجتماعی نه تنها جزو اپلیکیشن‌های محبوب در آمریکا است؛ بلکه جزو اپلیکیشن‌های محبوب در سراسر جهان به حساب می‌آید. در زیر چند مورد از این اپلیکیشن‌های محبوب را معرفی کرده‌ایم.

اپلیکیشن Tik Tok

یک برنامه اشتراک ویدیو است که محبوبیت ویژه‌ای بین آمریکایی‌ها دارد. این اپلیکیشن به کاربران خود امکان می‌دهد که ویدیوهای کوتاه را به همراه موسیقی و جلوه‌های ویژه با دیگران به اشتراک بگذارند. تیک تاک برای دومین سال متوالی به عنوان محبوب‌ترین اپلیکیشن معرفی شده است.

اپلیکیشن Instagram

پلت‌فرم رسانه اجتماعی که کاربران می‌توانند عکس‌ها و ویدیوهای مورد نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. این برنامه بیش از 1 میلیارد کاربر فعال دارد.

اپلیکیشن Facebook

یک وب‌سایت شبکه اجتماعی است که به کاربران امکان می‌دهد با دوستان و خانواده خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. این پلت‌فرم بیش از 2 میلیارد کاربر فعال دارد و یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌ها از گذشته تا به الان بوده است.

پیام‌رسان واتس‌اپ

یک برنامه پیام رسان که امکان ارسال پیام‌های متنی، صوتی و تصویری را به صورت رایگان به کاربران خود می‌دهد. همچنین امکان چت‌های گروهی، اشتراک عکس و ویدیو و تماس‌های صوتی و تصویری در این پیام‌رسان وجود دارد. واتس‌اپ بیش از 1 میلیاد کاربر فعال دارد.

اپلیکیشن اسنپ‌چت

یک برنامه پیام‌رسانی چند رسانه‌ای است که برای ارسال تصاویر، فیلم‌ها و متن استفاده می‌شود. این اپلیکیشن به دلیل استفاده از فیلترهایی که می‌تواند برای تغییر ظاهر تصاویر و ویدیوها استفاده شود، از محبوبیت خاصی برخوردار است.

اپلیکیشن تلگرام

یکی دیگیر از برنامه‌های پیام‌رسانی با تمرکز بر امنیت و سرعت است که در سال 2013 توسط پاول دوروف معرفی و راه‌اندازی شد. تلگرام به دلیل امکانات بسیار زیاد و به روز رسانی‌های پی در پی، محبوبیت ویژه‌ای در بین کاربران خود دارد.

 

 • از دیگر اپلیکیشن‌هایی که در آمریکا از محبوبیت برخوردار هستند، می‌توان به برنامه‌های Pandora، YouTube، Netflix، Twitter، Skype، Pinterest و ... اشاره کرد.

سخن پایانی

افرادی که از طریق ویزای تحصیلی آمریکا به این کشور سفر می‌کنند و یا برندگان لاتاری که برای اقامت دائم به آمریکا مهاجرت می‌کنند، به دنبال راهی آسان برای رفع نیازهای روزمره خود هستند. با پیشرفت روزانه تکنولوژی، ارائه خدمات از طریق اینترنت و اپلیکیشن‌های مختلف پیشرفت چشم‌گیری داشته است و هر روز شاهد استقبال بیشتر کاربران از این روند هستیم.

در طول این مقاله به معرفی برخی از اپلیکیشن‌های کاربردی در آمریکا مثل اپلیکیشن خرید خانه در آمریکا، اپلیکیشن‌های مهم و ضروری در آمریکا و همچنین اپلیکیشن‌های محبوب در آمریکا پرداختیم. اگر قصد مهاجرت به آمریکا را دارید، خواندن این مطلب برای شما بسیار مفید و کارآمد خواهد بود.

حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر و با سابقه است که خدماتی همچون ثبت‌نام لاتاری، مشاوره برندگان لاتاری، مشاوره تحصیلی آمریکا، دریافت ویزای تحصیلی آمریکا، تور سفارتی و انگشت‌نگاری آمریکا و خدمات اقامت دائم آمریکا را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر می‌توانید با کارشناسان و مشاوران حامی مهاجر با شماره 02149078 ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0