رزرو وقت مشاوره برندگان لاتاری

تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان

 

پذیرش کاندیشنال یا مشروط

پذیرش تحصیلی در آمریکا میتواند به صورت مشروط باشد. یعنی شما مدرک زبان ندارید، از دانشگاه یک دوره زبان درخواست میکنید و به شرط گذراندن دوره زبان در رشته مورد نظرتان نیز ثبت نام میکنید. دانشگاه به صورت مشروط در رشته مورد نظر شما به شما پذیرش میدهد و شما باید یک ترم زبان در خاک آمریکا بخوانید و در آزمون زبان آن دانشگاه قبول شوید. در این صورت دیگر نیازی به آیلتس یا تافل نخواهد بود. اگر قبول نشوید نیز باید یک ترم دیگر زبان بخوانید. در ادامه با موسسه حامی مهاجر همراه باشید.

پذیرش زبان از دانشگاه های آمریکا

امکان اخذ پذیرش زبان به تنهایی از برخی از دانشگاه های آمریکایی وجود دارد. شما درخواست دوره زبان از دانشگاهی در آمریکا میکنید و پس از اخذ پذیرش برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام میکنید. پس از پایان دوره هم میتوانید از آمریکا خارج شوید، هم میتوانید برای یک دوره تحصیلی در دانشگاه های آمریکا درخواست پذیرش مجدد کنید و هم میتوانید در خاک آمریکا بمانید و تقاضای تغییر وضعیت ویزا کنید.

تغییر وضعیت ویزای تحصیلی

البته تغییر وضعیت ویزای تحصیلی کار دشواری است اما به کمک یک وکیل در خاک آمریکا خواهید توانست به درستی این درخواست را ثبت کنید. اگر درخواست شما مورد تایید باشد که به نتیجه مطلوب رسیده اید اما اگر درخواست شما رد شود باید خاک آمریکا را ظرف یک ماه ترک کنید.
 

وضعیت دانشگاه های آمریکا

دانشگاه های آمریکا سیستم آموزشی بسیار متمایزی دارد و امکانات تحصیلی بسیاری در اختیار دانشجویان خارجی قرار می دهد، به همین دلیل مورد توجه علاقه مندان به تحصیل در مراکز معتبر علمی و همه افرادی که متقاضی اخذ اقامت آمریکا و یا گرین کارت آمریکا بوده اند، بوده است. بهتر است بدانید دانشگاه ها و مراکز آموزشی آمریکا جز بهترین دانشگاه های برتر دنیا می باشند و تقریبا تمامی رشته های دانشگاهی را پوشش می دهند.

تقویم آموزشی آمریکا

تحصیل در آمریکابه طور طبیعی برای ترم های پاییز و بهار و در واقع سالی 2 بار انجام می گیرد. البته این مورد برای کسانی است که مدرک زبان بین المللی مانند آیلتس یا تافل دارند. اما برای افرادی که هیچ مدرک زبانی ندارند و می خواهند برای دوره زبان اقدام نمایند، محدودیت زمانی برای ثبت نام وجود ندارد و از آنجایی که این متقاضیان باید قبل از دانشگاه دوره زبان را بگذرانند، در هر موقع از سال می توان برای آنها پذیرش اخذ نمود.
 
تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان
 
همانطور که بررسی شد تحصیل در آمریکا به خصوص تحصیل بدون نیاز به مدرک زبان یکی از بهترین فرصت ها می باشد و بسیاری از افراد در پی این موضوع می باشند تا این کار را انجام دهند و آینده شغلی خود و فرزندان خود را تامین نمایند. شما نیز می توانید به راحتی از طریق موسسه حامی مهاجر برای پذیرش در دانشگاه های آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان اقدام نمایید.
 
دفتر مرکزی: تهران، بلوار مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه سوم شمالی، واحد 1103
شماره تماس: 02148000969 
 
اشتراک مطلب
نظرات شما
ثبت دیدگاه

رضایت مشتریان حامی مهاجر