هزینه های درمانی و مراقبتی در آمریکا چقدر است؟

آنچه در مورد هزینه های بهداشت و درمان در ایالات متحده باید بدانید

به بازدید کنندگان آمریکا و کسانی که قصد مهاجرت به آمریکا دارند، معمولا قبل از بازدیدشان از ایالات متحده برای خرید بیمه درمانی هشدار داده می شود. غالبا این اطلاع رسانی همراه با هشدارهای شدید، حتی داستانهای ترسناک درباره هزینه های درمانی و مراقبتی در آمریکا است. مردم در مورد هزینه های ظالمانه برای افراد بیمه نشده صحبت می کنند که خود را دچار مشکل می کنند. اما این داستانهای دراماتیک واقعا بیان کننده هزینه های درمانی و مراقبتی در آمریکا هستند یا نیستند؟ در این مقاله آنچه که باید در مورد هزینه های درمانی و مراقبتی در ایالات متحده بدانید را کسب خواهید کرد تا بتوانید بهترین گزینه را برای نیازهای سفر خود انتخاب کنید.

علیرغم شهرت های مختلف، خدمات بهداشتی و درمانی در ایالات متحده از کیفیت خوب و بالایی برخوردار است. به عنوان مثال، بهداشت و درمان آمریکا بهترین نتایج در جهان برای زنده ماندن از حمله قلبی یا سکته مغزی را در اختیار دارد. اگرچه این کشور در مورد دیابت و آسم خدماتی خیلی خوبی را ارائه نمی کند. در حالی که زمان انتظار در بسیاری از کشورها نگرانی محسوب می شود، آمریکا با داشتن سیستم مراقبت های بهداشتی پیشرفته برتری قابل وصفی را در اختیار دارد. هزینه های درمانی و مراقبتی آمریکا از سایر کشورهای صنعتی کمتر است. به طور کلی استانداردهای مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده بسیار بالا است، اما ممکن است یک مسافر با روبرو شدن یک قبض عجیب آرام شود.

 

هزینه های پزشکی معمولی در ایالات متحده بدون بیمه درمانی چقدر است؟

در اینجا لیست برخی از خدمات پزشکی معمول مورد نیاز برخی از مراجعان جمع آوری شده است. ما این هزینه ها را گردآوریی کرده ایم و آنها را در زیر خلاصه کرده ایم. نیاز است بدانید که این مبالغ به صورت تخمینی نوشته شده است و هزینه های واقعی با توجه به وضعیت دولت یا توسط مرکز بهداشت و درمان ارائه دهنده خدمات می تواند متفاوت باشد. در زیر هزینه های مختلفی که ممکن است هنگام مراجعه به پزشک یا بیمارستان در آمریکا محتمل شوید را مشاهده می کنید.

میانگین هزینه های درمانی و مراقبتی بدون بیمه در آمریکا

مراقبت اضطراری

خدمات

هزینه

آمبولانس

400 تا 1200 دلار

انتقال به بیمارستان با هلیکوپتر

2000 تا 200000 دلار

ویزیت اتاق اضطراری

150 تا 3000 دلار

مراقبت فوری

50 تا 500 دلار

 

درمان سرطان

خدمات

هزینه

لوزالمعده

50000 تا 200000 دلار

سرطان مغز

50000 تا 700000 دلار

تومور

1800 تا 56000 دلار

پیوند مغز استخوان

350000 تا 800000 دلار

 

برنامه های خانوادگی

خدمات

هزینه

مراقبت های دوران بارداری

100 تا 200 دلار

به دنیا آوردن نوزاد و خدمات دیگر

9000 تا 17000 دلار

بخش سزارین

14000 تا 25000 دلار

بررسی های پس از زایمان

100 تا 200 دلار

 

درمان شکستگی یا پیچ خوردگی

خدمات

هزینه

پیچ خوردن یا شکستگی مچ دست

500 تا 10000 دلار

شکستگی لگن

13000 تا 40000 دلار

پیچ خوردگی یا شکستگی مچ پا

2500 تا 35000 دلار

فیزیوتراپی

50 تا 350 دلار

 

آزمایش های معمولی

خدمات

هزینه

اسکن ام آر آی (MRI)

1000 تا 5000 دلار

عکس برداری با اشعه ایکس (X-ray)

150 تا 3000 دلار

آزمایش خون

100 تا 3000 دلار

تست کلسترول

50 تا 200 دلار

 

داروها

لیست داروها

هزینه

داروی دیابت

200 تا 500 دلار

داروی دیابت

30 تا 350 دلار

داروی آلرژی

20 تا 100 دلار

 

جراحی های مختلف

خدمات

هزینه

جراحی مغز

50000 تا 150000 دلار

جراحی انسداد شرائین اکلیلی قلب

70000 تا 120000 دلار

بیرون آوردن زهدان یا رحم

10000 تا 40000 دلار

برداشتن زائده آپاندیس

10000 تا 35000 دلار

برداشتن کیسه صفرا

10000 تا 20000 دلار

عمل جراحی آب مروارید

7200 تا 12000 دلار

عمل لوزه

4100 تا 6400 دلار

 

هزینه های معمولی برای خدمات درمانی و مراقبتی در آمریکا

هزینه اتاق اضطراری چیست؟

اگر بیمار شوید و به مراقبت های اضطراری نیاز داشته باشید، هزینه ها به درستی اضافه خواهند شد. هزینه یک آمبولانس برای بردن شما به بیمارستان از 400 دلار آغاز می شود. در صورت نیاز به آزمایشات، اضافه شدن هزینه از 100 تا 500 دلار معمولی است. اگر مجبور باشید شب را سپری کنید، ممکن است هزینه اضافی حدود 5000 دلار به صورتحساب شما اضافه شود. با داروهایی برای درمان بیماری شما، هزینه اورژانس یا ویزیت اتاق اضطراری، در کل ممکن است بیش از 6000 دلار یا بیشتر باشد!

هزینه ویزیت دکتر در آمریکا چقدر می باشد؟

مراجعه به مطب پزشک نسبتا مقرون به صرفه است. با این حال، اگر بیمار هستید هزینه های اضافی به سرعت اضافه می شوند. مشاوره اولیه با پزشک حدود 100 تا 200 دلار هزینه خواهد داشت. ویزیت دکتران متخصص بسته به تخصصشان و ماهیت ویزیت معمولا گران تر می باشد. متخصصین برای مشاوره 250 دلار یا بیشتر دریافت خواهند کرد.

پشت هزینه های بهداشت و درمان در ایالات متحده چیست؟ چرا قیمت خدمات پزشکی خیلی گران است؟

برای مسافر یا محلی، هزینه های درمانی و مراقبت در آمریکا گران است. طبق گفته (USA Today): "کل هزینه های یک خانواده چهار نفره معمولی بیمه شده توسط معمولی ترین برنامه درمانی که توسط عوامل مربوطه ارائه می شود به طور متوسط 28166 دلار خواهد بود." از نظر دلار واقعی و درآمد، این هزینه ها به شدت توسط یک فرد با درآمد متوسط احساس می شود. هزینه کسر و حق بیمه با سرعتی بیشتر از درآمد افزایش یافته است. کسری از سال 2011 تا 2016 با 63 درصد رشد، در حالی که حق بیمه 10 تا 20 درصد افزایش یافته، اما حقوق کارگران فقط 11 درصد رشد داشته است.

این هزینه های بالا نتیجه یک چالش خاص نیست، بلکه ترکیبی از عواملی است که همگی در فشار به خط ضعیف جامعه نقش دارند. مطابق (CNBC) این موارد عبارتند از: داروها گرانتر هستند. دکترها پول بیشتری دریافت می کنند. خدمات بیمارستان و آزمایش های تشخیصی هزینه بیشتری دارند. و پول بیشتری به برنامه ریزی، تنظیم و مدیریت خدمات پزشکی در سطح اداری صرف می شود.

 

هزینه های درمانی در آمریکا با داشتن بیمه

اگر هرگز به پزشک مراجعه نکنید، پس این هزینه های زیاد را تجربه نخواهید کرد. بسیاری از افراد با رعایت این خطر احساس راحتی می کنند. برای اکثر افراد، خطرات خیلی زیاد است. برای جبران این خطرات، شما یک برنامه بین المللی بیمه درمانی خریداری می کنید. اگرچه این برنامه نیاز به پرداخت مبلغ دارد در صورتی که حتی به پزشک مراجعه نکنید، اما هزینه های شما برای خدمات مفصل در بالا کاهش می یابد. یک طرح بیمه درمانی با کیفیت بالا، تمام هزینه های شما را کاهش می دهد. بسته به برنامه ای که شما انتخاب می کنید، تمام هزینه های شما بدون محدودیت پوشش داده خواهد شد. برنامه های خاص، سقف مبلغی را برای پرداخت تعیین می کنند (حداکثر پزشکی). انتخاب یک طرح بیمه با سقف حداکثر پزشکی پایین تر حق بیمه ماهانه شما را کاهش می دهد، اما ممکن است خطر بیشتری برای شما ایجاد کند. لازم به ذکر است که اگر صورتحساب های پزشکی بیش از سقف بیمه باشد، هزینه های اضافی بر عهده خود شما خواهد بود. بنابراین هزینه بیمه درمانی در ایالات متحده متفاوت خواهد بود.

هزینه طرح بیمه درمانی مهاجران بسیار بیشتر از هزینه های برنامه بیمه درمانی مسافرتی خواهد بود. به طور معمول، افراد به طور متوسط 300 دلار در ماه برای بیمه جهانی پزشکی و 30 دلار در ماه برای یک برنامه بیمه سفر پرداخت می کنند. در مقایسه با پرداخت قبض پزشکی 10000 دلاری از جیب خود، این حق بیمه معقول به نظر می رسد.

هزینه های معمولی درمانی در آمریکا و سایر کشورها

این هزینه های بالا چه تاثیری بر قیمت رویه ها و روش های درمانی متداول دارد؟ بیایید به هزینه MRI، یک ابزار تشخیصی که اغلب استفاده می شود، بپردازیم. متوسط هزینه این ابزار در آمریکا 1119 دلار است. در استرالیا 215 دلار در حالی که در بریتانیا هزینه MRI حدود 788 دلار می باشد. متوسط هزینه اقامت یک روز در بیمارستان آمریکا حدود 5220 دلار است. در صورتی که این هزینه در اسپانیا حدود 424 دلار می باشد! حتی سوئیس که به دلیل هزینه بالای زندگی مشهور است و استانداردهای تقریبا کاملی دارد، با قیمت 4781 دلار ارزانتر است.

به طور مثال اگر فردی که نیاز به جراحی فوری دارد، متوسط هزینه در ایالات متحده 15930 دلار است، در حالی که در اسپانیا با هزینه بسیار مناسب 2003 دلار این امر انجام می شود. عمل جراحی کمی در استرالیا گران تر است و حدود 3814 دلار می باشد. این هنوز هم حدود 12000 دلار ارزان تر از ایالات متحده است! در پایان چشم گیر تر این مقایسه، هم از نظر قیمت گذاری و هم از نظر خطرات سلامتی، یک عمل مسافر در آمریکا به طور متوسط 78318 دلار هزینه خواهد داشت. در صورتی که همین عمل در اسپانیا حدود 14579 دلار هزینه دارد. این هنوز خیلی به مراتب بیشتر از حد متوسط شخصی است که می تواند از پس آن برآید اما به مراتب کمتر می تواند باعث ورشکستگی پزشکی شود.

چگونه شما می توانید هزینه های درمانی و مراقبتی خود در آمریکا را پوشش دهید؟

بنابراین یک مسافر برای صرفه جویی چه کاری باید انجام دهد؟ اولین قدم این است که به خود اطمینان دهید که داروهای بدون نسخه و تجهیزات کمکهای اولیه در ایالات متحده بسیار گسترده و مقرون به صرفه است. داروهای سردرد، داروهای خفیف سوزش سر دل، کرم عضلات، قرص های تقویت کننده سینوس و پمادهای پوستی همه با قیمت کمتر از 25 دلار در دسترس هستند. بعضی اوقات آنها به اندازه 5 دلار ارزان هستند. گپ و گفتگو با داروساز همیشه رایگان است و آنها می توانند توصیه های صحیحی برای معالجه شرایط غیر فوری و جزئی ارائه دهند. سرما خوردگی شدید در آمریکا دیگر از سایر کشورها گران تر نیست.

دوم، کاملا از بیمه بودن آن اطمینان حاصل کنید. همانطور که مشاهده کردیم، یک مشکل نسبتا بدون عارضه مانند یک پیوست ملتهب می تواند هزینه چندین برابر از سفر را داشته باشد. برای مقابله با هزینه های تهدید کننده سلامت، نیازی نیست که با یک تهدید کننده زندگی روبرو شوید. طیف گسترده ای از محصولات بیمه ای و بسته های طراحی شده برای مسافران وجود دارد. این ها از جامع ترین و فراگیر ترین تا روان تر و با تمرکز بر پوشش برای جدی ترین و گرانترین موارد اضطراری برخوردار هستند. هنگام مسافرت، فوریت های پزشکی به اندازه کافی استرس زا هستند – شما نمی خواهید که زندگی شما و همچنین سفرتان خراب شود.

 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 2
Kamyar
با بیمه چقدر میشه این هزینه هارو کم کرد چند درصدشو?
Zahraelhamian
ایا بیمه بیمارستان سالمندان در لس انجلس پوشش بیمارستانی خارج از کشور را دارد