نمونه نامه درخواست مجدد برای بازدیدکنندگان آمریکا بعد از ریجکتی

(تاریخ)

(نام اسپانسر)

(آدرس)

(شماره تلفن)

(آدرس ایمیل)

به: کنسولگری مرکزی آمریکا – بمبئی خانه لینکلن

به: کنسولگری مرکزی آمریکا – بمبئی خانه لینکلن

(78 Bhulabhai Desai Road, Mumbai 40026, INDIA)

موضوع: درخواست مجدد ویزای توریستی برای مادر شوهرم

آقا/خانم عزیز؛

من (نام متقاضی)، کار می کنم در (نام شرکت) با درآمد سالانه (مبلغ)، دوست دارم از مادر زنم (نام او) دعوت کنم تا 2 ماه کنار ما زندگی کند و از ما دیدن کند. هدف دیدار او صرفا گردشگری است. او کلاس های مربیگری برزیلی خود را اجرا می کند و تنها در طول تعطیلات تابستانی می تواند به آمریکا سفر کند. پس از آن باید قبل از شروع سال تحصیلی جدید در ماه ژوئن بازگردد.

ویزای او در اولین مصاحبه تحت 214 (b) رد شده است، بنابراین من این نامه را می نویسم تا شما را از بازگشت او به کشورش قبل از انقضای اقامت مجاز متقاعد کنم.

ادله لازم جهت اثبات این که او یک مهاجر نیست

 1. همسرم، دخترش، یک زن خانه دار است و من تنها فردی هستم که درآمد خانه را تضمین می کنم. علاوه بر این، والدین من هر دو ویزای 10 سال ورود دارند و آنها نیز از ما دیدن می کنند. بنابراین، من نمی توانم برای مدت طولانی از مادر زنم حمایت مالی کنم.
 2. او یک زندگی حرفه ای موفق در هند با حدود 60 – 70 دانش آموز دارد که هر ساله زیر دست او مشغول آموزش هستند. او شغلش را فدای اقامت آمریکا نخواهد کرد و همچنین نمی تواند به راحتی انگلیسی صحبت کند و کاملا به من وابسته می باشد.
 3. او مالک آپارتمانی است و دارای یک تعادل بانکی قابل توجه، سپرده های ثابت، بیمه، سهام، سیاستهای بیمه و ... می باشد (استشهاد پیوست می باشد).
 4. او برای بیشتر از 3 سال با پسر خواهرش (نام او) زندگی می کند. خواهر زاده اش به خاطر شغل خود در بمبئی می ماند و برای غذا، مسکن و حمایت به او تکیه می کند.
 5. بیست و یک عضو خانواده او در بمبئی اقامت دارند: مادرش، مادر شوهر، برادر، 3 خواهر و خانواده آنها. خانواده خیلی نزدیکی هستند که از او مراقبت می کنند و او دوست دارد به خاطر آنها به کشورش بازگردد.

من به این وسیله به شما اطمینان می دهم که او قطعا یک مهاجر بالقوه نیست. او فقط می خواهد در تعطیلات تابستانی اش از آمریکا دیدن کند که تصادفا بهترین زمان برای دیدن ویرجینیا با شکوفه های گیلاس معروفش است. ما همچنین برنامه ریزی کرده ایم تا از فیلادلفیا، نیوجرسی، نیویورک، آبشار نیاگارا فالز، لاس وگاس و کالیفرنیا بازدید کنیم. من تمام هزینه های او از جمله سفر هوایی به آمریکا، غذا، مسکن، سفر در آمریکا، بیمه پزشکی و تمام هزینه های شخصی او را متحمل خواهم شد.

به شما قول میدهم که او قبل از پایان زمان اعلام شده خاک آمریکا را ترک خواهد کرد. لطفا ویزای توریستی را به او اعطا کنید.

لطفا اگر سوالی دارید از طریق تلفن و یا ایمیل با من تماس بگیرید.

متشکرم

(امضای اسپانسر)

(نام اسپانسر)

مدارک تکمیلی 

جهت تکمیل مدارک، باید موارد زیر را فراهم کنید:

 • فرم گواهی حمایت، فرم (I - 134)
 • کپی از تائید H1B اسپانسر (فرم I- 797)
 • کپی از پاسپورت اسپانسر، ویزا به همراه چاپ (I - 94)
 • نامه استخدام
 • کپی از دو صورت حساب مالی
 • کپی از آخرین صورت حساب های بانکی
 • نامه تائیدیه حساب بانکی
 • کپی از فرم پرداخت مالیات دو سال اخیر (فرم W2)

جهت کسب اطلاعات درباره مهاجرت به آمریکا، پیشنهاد میکنیم مقاله روش های مهاجرت به آمریکا را مطالعه فرمایید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0