سفارت آمریکا در ابوظبی: تور، وقت فوری + اخذ مجوز ورود

همانطور که در مقاله مشاوره برندگان لاتاری گفتیم، یکی از سفارت هایی که برندگان لاتاری ایران برای انجام امور اداری به آن مراجعه می‌کنند، سفارت آمریکا در ابوظبی امارات است. شیوع بیماری کرونا در سال اخیر بسیاری از سفارت های آمریکا در منطقه را به تعطیلی کشاند و این تعطیلی موجب سرگردانی برندگان لاتاری 2021 آمریکا شد که به شدت منتظر تعیین زمان سفارت برای مصاحبه هستند. برندگان لاتاری 2021 فرصت کمی برای دریافت ویزای لاتاری دارند و به همین دلیل برندگان لاتاری 2021 به شدت نگران وضعیت خود هستند. اخیرا سفارت آمریکا در ابوظبی امارات آمادگی خود را برای مصاحبه برندگان لاتاری 2021 ایران اعلام کرده است؛ اما وضعیت شهر ابوظبی امارات به گونه ای است که اتباع کشورهای قرمز کرونایی (که ایران هم شامل این کشورها می‌شود) به راحتی نمی‌توانند وارد شهر ابوظبی شوند و به این منظور باید اقدامات خاصی انجام دهند و حتما مجوز ورود به ابوظبی را کسب نمایند.
تور سفارت آمریکا در ابوظبی امارات را بخوانید. 
حامی مهاجر یک موسسه معتبر مهاجرتی و متخصص در امور مهاجرتی مختلف است. در صورت تمایل به استفاده از خدمات حامی مهاجر در زمینه ثبت نام لاتاری آمریکا، مشاوره برندگان لاتاری، تور کامل سفارت آمریکا در ابوظبی امارات ، تور سفارت آمریکا در آنکارا ترکیه، تور سفارت آمریکا در ایروان ارمنستان و تور سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان (مخصوص ویزای دانشجویی) می‌توانید با شماره 02148406 تماس بگیرید.

آدرس سفارت آمریکا در ابوظبی

سفارت آمریکا در ابوظبی در منطقه سفارت خیزی در ابوظبی واقع شده است . در منطقه ای به نام محله سفارت ها! به نظر تمامی سفارت های کشور های دنیا در ابوظبی در همین منطقه واقع شده اند. یکی در کنار دیگری. مختصات جغرافیایی سفارت آمریکا در ابوظبی 24.4299347,54.4241647 میباشد و برای مشاهده موقعیت این سفارت روی نقشه گوگل اینجا کلیک کنید.

Plot 38, Rabdan Street, Airport Road Embassies District, Sector W59-02 - Abu Dhabi - United Arab Emirates

آدرس

(971) (4) 309-4000

تلفن

(971) (4) 3547369

فکس

یکشنبه تا پنجشنبه – 8:00 الی 17:00

ساعات کاری

هتل های نزدیک به سفارت آمریکا در ابوظبی

در شمال و جنوب منطقه سفارت های ابوظبی به تعداد کافی برای انتخاب هتل وجود دارد. قیمت های متنوع، نزدیک به سفارت و با شرایط خوب. البته ممکن است بخواهید در دوبی اقامت داشته باشید و فقط برای مصاحبه به ابوظبی مراجعه کنید. به هر حال اختیار با شماست.
 

رزرو هتل در ابوظبی

برای رزرو هتل در ابوظبی یا دوبی میتوانید از سایت Booking.com استفاده کنید. البته برای استفاده از این سایت باید کارت اعتباری داشته باشید اما برای سهولت انجام میتوانید از آژانس های مسافرتی بهره مند شوید.

پرواز به ابوظبی

هزینه های پرواز به ابوظبی کاملا بستگی به شرایط و تاریخ و فصل دارد. میتوانید به ابوظبی بروید یا به دوبی، میتوانید در دوبی اقامت داشته باشید و فقط برای وقت سفارت به ابوظبی بروید. ابوظبی فضای تفریحی مناسبی نیست پس بسیاری تصمیم به اقامت در دوبی دارند و فقط روز مصاحبه با از طریق یک جاده مستقیم ظرف دو ساعت خودشان را به ابوظبی میرسانند و مجدد بازمیگردند. اما در حالت کلی حدود یک ساعت و نیم فاصله زمانی با پرواز های یک تا دو میلیون تومانی به صورت رفت و برگشت در انتظار شماست. پرواز مستقیم به ابوظبی وجود دارد. به هرحال بین بلیط سیستمی یا چارتر بسته به شرایط کیس خودتان باید انتخاب درستی انجام دهید. بلیط های چارتری غیر قابل استرداد یا تغییر هستند اما بلیط های سیستمی گرانتر و قابل استرداد و تغییر زمان هستند.

هزینه های مصاحبه در ابوظبی

هزینه مصاحبه در سفارت آمریکا در ابوظبی با تمام سفارت های دیگر برابر است. هزینه های سفارتی در تمام سفارت ها یکسان بوده و برای برندگان لاتاری مبلغ 330 دلار میباشد. این مبلغ در لحظه فعلی که این مقاله نگاشته میشود معتبر میباشد و ممکن است در این لحظه که شما مقاله را مطالعه میفرمایید این مبلغ تغییر کرده باشد. این هزینه قابل استرداد نیست و برای هر نفر باید پرداخت شد. هزینه 330 دلاری برای مصاحبه و تشکیل پرونده نقدا در محل سفارت پرداخت میشود. هزینه سفارت قبل از مصاحبه پرداخت خواهد شد و سپس مدارک شما دریافت میشوند.

مدارک مورد نیاز برندگان لاتاری

مدارکی که در سفارت ابوظبی از شما درخواست خواهند کرد مانند دیگر سفارت های آمریکا در شهر های دیگر خواهد بود. این مدارک پس از بررسی بخشی در سفارت نگهداری خواهد شد و بخشی به شما بازگردانده خواهد شد. هیچ مدرکی برای سفارت پیشاپیش پست نمیشود و تمامی مدارک مورد نیاز سفارت برای یک برنده لاتاری باید در هنگام مصاحبه به همراه شما باشد. لیست مدارک مورد نیاز در بخش مدارک لازم برندگان لاتاری بحث شده است.

مصاحبه برندگان لاتاری

بزرگترین نگرانی برندگان لاتاری و متقاضیان ویزا در سفارت های ایالات متحده آمریکا، ترس از مصاحبه و نگرانی از سوالات احتمالی است. مصاحبه هر نفر پس از پرداخت وجه سفارت ممکن است از 5 دقیقه تا یک ساعت به طول بیانجامد. مشخص نیست در هر سفارت به کدام افسر برخورد کنید. هیچکس بر اساس ساعت اعلامی مصاحبه نمیشود. هرکسی که سریعتر وارد سفارت شود سریعتر نوبت میگیرد و سریعتر مصاحبه اش انجام خواهد شد. از این نظر جای بحث دارد. توصیه میکنیم دو ساعت قبل مصاحبه جلوی درب سفارت آماده ورود باشید. از همراه داشتن هرگونه وسایل اضافی مانند گوشی، لوازم آرایش، فلش، دوربین و ... اجتناب کنید، فقط و فقط مدارک.

جهت کسب اطلاعات درباره مهاجرت به آمریکا، پیشنهاد میکنیم مقاله روش های مهاجرت به آمریکا را مطالعه فرمایید.

 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0