حامی مهاجر را دنبال کنید
از نظر نویسنده این مقاله، سخت گیرترین و بدترین سفارت آمریکا، سفارت آمریکا در امارات است. سیاست های کلی سفارت ها برابر اما در رفتار و جزئیات هریک متفاوت هستند. این مورد در باب افسر های کنسولی نیز صادق است.

آدرس سفارت آمریکا در ابوظبی

سفارت آمریکا در ابوظبی در منطقه سفارت خیزی در ابوظبی واقع شده است . در منطقه ای به نام محله سفارت ها! به نظر تمامی سفارت های کشور های دنیا در ابوظبی در همین منطقه واقع شده اند. یکی در کنار دیگری. مختصات جغرافیایی سفارت آمریکا در ابوظبی 24.4299347,54.4241647 میباشد و برای مشاهده موقعیت این سفارت روی نقشه گوگل اینجا کلیک کنید.

هتل های نزدیک به سفارت آمریکا در ابوظبی

در شمال و جنوب منطقه سفارت های ابوظبی به تعداد کافی برای انتخاب هتل وجود دارد. قیمت های متنوع، نزدیک به سفارت و با شرایط خوب. البته ممکن است بخواهید در دوبی اقامت داشته باشید و فقط برای مصاحبه به ابوظبی مراجعه کنید. به هر حال اختیار با شماست.
 

رزرو هتل در ابوظبی

برای رزرو هتل در ابوظبی یا دوبی میتوانید از سایت Booking.com استفاده کنید. البته برای استفاده از این سایت باید کارت اعتباری داشته باشید اما برای سهولت انجام میتوانید از آژانس های مسافرتی بهره مند شوید.

پرواز به ابوظبی

هزینه های پرواز به ابوظبی کاملا بستگی به شرایط و تاریخ و فصل دارد. میتوانید به ابوظبی بروید یا به دوبی، میتوانید در دوبی اقامت داشته باشید و فقط برای وقت سفارت به ابوظبی بروید. ابوظبی فضای تفریحی مناسبی نیست پس بسیاری تصمیم به اقامت در دوبی دارند و فقط روز مصاحبه با از طریق یک جاده مستقیم ظرف دو ساعت خودشان را به ابوظبی میرسانند و مجدد بازمیگردند. اما در حالت کلی حدود یک ساعت و نیم فاصله زمانی با پرواز های یک تا دو میلیون تومانی به صورت رفت و برگشت در انتظار شماست. پرواز مستقیم به ابوظبی وجود دارد. به هرحال بین بلیط سیستمی یا چارتر بسته به شرایط کیس خودتان باید انتخاب درستی انجام دهید. بلیط های چارتری غیر قابل استرداد یا تغییر هستند اما بلیط های سیستمی گرانتر و قابل استرداد و تغییر زمان هستند.

هزینه های مصاحبه در ابوظبی

هزینه مصاحبه در سفارت آمریکا در ابوظبی با تمام سفارت های دیگر برابر است. هزینه های سفارتی در تمام سفارت ها یکسان بوده و برای برندگان لاتاری مبلغ 330 دلار میباشد. این مبلغ در لحظه فعلی که این مقاله نگاشته میشود معتبر میباشد و ممکن است در این لحظه که شما مقاله را مطالعه میفرمایید این مبلغ تغییر کرده باشد. این هزینه قابل استرداد نیست و برای هر نفر باید پرداخت شد. هزینه 330 دلاری برای مصاحبه و تشکیل پرونده نقدا در محل سفارت پرداخت میشود. هزینه سفارت قبل از مصاحبه پرداخت خواهد شد و سپس مدارک شما دریافت میشوند.

مدارک مورد نیاز برندگان لاتاری

مدارکی که در سفارت ابوظبی از شما درخواست خواهند کرد مانند دیگر سفارت های آمریکا در شهر های دیگر خواهد بود. این مدارک پس از بررسی بخشی در سفارت نگهداری خواهد شد و بخشی به شما بازگردانده خواهد شد. هیچ مدرکی برای سفارت پیشاپیش پست نمیشود و تمامی مدارک مورد نیاز سفارت برای یک برنده لاتاری باید در هنگام مصاحبه به همراه شما باشد. لیست مدارک مورد نیاز در بخش مدارک لازم برندگان لاتاری بحث شده است.

مصاحبه برندگان لاتاری

بزرگترین نگرانی برندگان لاتاری و متقاضیان ویزا در سفارت های ایالات متحده آمریکا، ترس از مصاحبه و نگرانی از سوالات احتمالی است. مصاحبه هر نفر پس از پرداخت وجه سفارت ممکن است از 5 دقیقه تا یک ساعت به طول بیانجامد. مشخص نیست در هر سفارت به کدام افسر برخورد کنید. هیچکس بر اساس ساعت اعلامی مصاحبه نمیشود. چیزی شبیه نانوایی. هرکسی که سریعتر وارد سفارت شود سریعتر نوبت میگیرد و سریعتر مصاحبه اش انجام خواهد شد. از این نظر جای بحث دارد. توصیه میکنیم دو ساعت قبل مصاحبه جلوی درب سفارت آماده ورود باشید. از همراه داشتن هرگونه وسایل اضافی مانند گوشی، لوازم آرایش، فلش، دوربین و ... اجتناب کنید، فقط و فقط مدارک.

جهت کسب اطلاعات درباره مهاجرت به آمریکا، پیشنهاد میکنیم مقاله روش های مهاجرت به آمریکا را مطالعه فرمایید.

 

اشتراک مطلب
نظرات شما
ثبت دیدگاه