50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

جاهای دیدنی آلمان

کشور آلمان را می توان با غذا، جدیت مردم، قلعه ها و مهمانی ها و ... به یاد آورد. هدف در این مقاله این است که اطلاعات مفید و جدیدی درباره جاهای دیدنی آلمان به شما ارائه کنیم. توصیه می کنیم این مطلب را از دست ندهید.

شهر هانوفر

 

این شهر دارای موزه های بزرگ، فرهنگ و هنر و مرکز نمایشی عظیم، از جاهای دیدنی آلمان بوده که برای گردشگران خارجی خود دلیلی جهت صرف وقت در هانوفر می باشد. در این شهر، جنگلی وجود دارد که بزرگ ترین جنگل شهری در تمام اروپا می باشد. در تابستان های هانوفر نمایشگاه های کامپیوتر و فن آوری برگذار می شود.

شهر لایپزیگ

 

این شهر سالانه بازدید کنندگان زیادی به خود می بیند. شهر لایپزیگ جاذبه های تاریخی و فرهنگی بسیاری دارد که از جاهای دیدنی آلمان به شمار رفته و برای بازدید کنندگان می تواند جالب توجه باشد. این شهر پر از تابلو ها و نقاشی هایی است که می توان از دیدن آن ها لذت برد.

شهر دوسلدورف

 

دوسلدورف شهری ثروتمند در آلمان می باشد که در آن می توان شاهد بناهای تاریخی و فناوری های نوآورانه و خلاقانه بود. این شهر دارای جاذبه های گردشگری زیادی است و رنگی زنده دارد. شهر دوسلدورف از جاهای دیدنی آلمان به شمار می رود.

شهر فرانکفورت

 

فرانکفورت یکی از زیبا ترین و از جاهای دیدنی آلمان است و در این جا بلند ترین سازه های آلمان ساخته شده اند. در این شهر بلندترین ساختمان اداری اروپا واقع شده است. برای دیدن شهر، فرانکفورت راهی بهتر از بالا رفتن از برج اصلی وجود ندارد.شما در بالای این برج می توانید به رستوران لانگ هم سری بزنید.

شهر کلن

 

شهر کلن دارای موزه ها و جاذبه های مختلفی می باشد که بسیاری از آن ها از 1 یورو یا کمتر برای شما هزینه دارد. کلیسای جامع در این شهر یکی از 10 بنای برتر آلمان به شمار می رود و به طور متوسط روزانه جمعیتی حدود 20000 نفر را جذب می کند و یکی از محبوب ترین کلیسا های شهر کلن و کشور آلمان محسوب می شود. شهر کلن یکی از جاهای دیدنی آلمان است.

شهر کوبلنز

 

منطقه گوشه ای از آلمان نقطه عطفی برای شهر کوبلنز است. این منطقه در بین رودخانه های راین و موسل واقع شده است که دارای منظره ای زیبا و منحصر به فرد و از جاهای دیدنی آلمان به شمار می رود. این منطقه در سال 1929 در طول جنگ جهانی دوم ساخته شد و در سال 1990 تعمیر و بازسازی شد.

جاده رمانتیک

 

جاده رمانتیک یکی از جاهای دیدنی آلمان است و با سواری در جاده رمانتیک با عزیزان خود، بیشتر از این نمی توانید حس عاشقانه و رمانتیک داشته باشید. رودخانه ای که از کنار این جاده عبور می کند به زیبایی های این جاده می افزاید. در این مسیر می توانید از شراب های فرانکوئین لذت ببرید.

جشنواره آلمان

 

این جشنواره که به نام پنج فصل نیز شناخته می شود، همراه با توپ های رنگارنگ، جشنواره گل های رز، رژه با گروه های راهپیمایی، رقاصان و ... در خیابان های سراسر آلمان برگذار می گردد. در شهر های کلن، دوسلدورف، مونستر و مینز تمرکز بیشتری بر روی این جشنواره است.

جشنواره رود راین

 

در این جشنواره از شما دعوت می شود که زیبایی های طبیعی رود راین را با هزاران نور مختلف ببینید. آتش بازی های خیره کننده و قایق های بخار روشنایی که از این رود می گذرند. بانک ها و قلعه های رودخانه نیز از جاذبه های این جشنواره محسوب می شوند. این جشن در ماه های می و سپتامبر درآخر هفته ها برگذار می گردد.

جشنواره شراب

 

این جشنواره که به اسم بازار سوسیس نیز معروف است جشنواره ای محبوب در آلمان به شمار می رود. در این جشنواره از شراب محلی منطقه رایلند فالتز اسفتاده می شود که دومین منطقه بزرگ تولید شراب در کشور آلمان می باشد. این جشنواره بزرگ ترین جشنواره شراب در جهان است که در ماه سپتامبر برگذار می شود، این جشن تقریبا به مدت 600 سال است که برگذار می شود.

بازار های کریسمس

 

بازار های کریسمس بخشی شگفت انگیز از سنت تعطیلات آلمان و راهی عالی برای رسیدن به روح کریسمس است. در کشور آلمان، در همه شهر ها این بازار ها برگذار می شوند و می توان از چرخ و فلک های قدیمی، خرید دستباف دکوراسیون، گوش دادن به موسیقی کریسمس آلمانی و ... لذت برد.

کاخ زینگر

 

در این کاخ مجموعه ای گسترده از غرفه ها، گالری ها، باغ های سلطنتی و حیاط های داخلی و زیبا که در اواخر دوره باروک ساخته شده، وجود دارند. موزه های عالی در این کاخ وجود دارند که توصیه می کنیم حتما از آن ها بازدید کنید. این کاخ یکی از جاهای دیدنی آلمان به شمار می رود.

موزه والراف ریچارتز

 

یکی از قدیمی ترین موزه های کلن است و از جاهای دیدنی آلمان است. در این موزه هنر اروپایی از جمله نقاشی های قرون وسطی باروک، رمانتیک آلمانی و واقعیت فرانسه دیده می شود. یکی از جاذبه های این موزه مجموعه هنر های تجسمی است که بزرگترین مجموعه در آلمان می باشد.

موزه سنکننبرگ

 

این موزه که در شهر فرانکفورت است یکی از بزرگترین موزه های تاریخ طبیعی آلمان است. این موزه شامل 400.000 اثر می شود که می توان به دوزیستان فسیلی، ماموت های آمریکایی، مومیایی های مصری و اسکلت های دایناسور های بزرگ اشاره نمود. این موزه یکی از متنوع ترین موزه های اروپا به شمار می رود.

 جزیره اینسل روگن

 

بزرگ ترین و محبوب ترین جزیره در کشور آلمان است که واقع در شمال دریای بالتیک می باشد. این جزیره به خاطر سواحل طولانی و شنی خود شناخته شده است. استراحتگاه های ساحلی بسیاری در این جزیره وجود دارد که می تواند برای گردشگران مکان مناسب باشد. این جزیره تقریبا در همه شهر های آلمان قابل دسترسی است و 4 ساعت با شهر برلین فاصله دارد. این جزیره از جاهای دیدنی آلمان محسوب می شود.

جزیره یوسدوم

 

این جزیره با وجود موقعیت شمالی به جزیره آفتابی معروف شده است و یکی دیگر از جاهای دیدنی آلمان است که در سال، 1906 ساعت آفتابی در ساحل های این جزیره ثبت شده است. این جزیره بین کشور آلمان و لهستان تقسیم شده است و دارای استراحتگاه هایی است که به ساحل نزدیک می باشند. در این جزیره عمارت ها، باغ ها و قدیمی ترین اسکله حفاظت شده در آلمان بنا شده است که به زیبایی های این جزیره می افزایند.

پیست اسکی نبل هرن

 

این پیست دارای 7.5 مایل برف و 6 آسانسور با ارتفاع 2224 متر است. استراحتگاه های این پیست به 3 بخش تقسیم می شوند. به طور کلی این پیست از ماه دسامبر تا اوایل ماه می باز است. در مسیر این پیست نماهایی از رشته کوه های آلپ نیز دیده می شود که به جذابیت های این پیست می افزاید.

پارک آبی جزیره استوایی

 

این پارک بزرگترین پارک آبی واقع در اروپا است. این پارک اندازه 8 زمین فوتبال است و  یکی از جاهای دیدنی آلمان به شمار می رود. مساحتش بیش از 10.000 متر مربع می باشد.این پارک شامل جنگل، سواحل شنی، آبشار های گرمسیری و مجتمع سونا می باشد. یک بالون داخلی در این پارک وجود دارد که در ارتفاع 60 متری از زمین قرار گرفته است.
 
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0