20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

جاذبه های گردشگری آلمان

آلمان یک کشور اروپای غربی است و منظره ای از جنگل ها ، رودخانه ها ، رشته کوه ها و سواحل دریای شمال را در خود جای داده است. تاریخ این کشور به بیش از 2 هزار سال بر می گردد. برلین ، پایتخت آن ، محل زندگی صحنه های هنر و زندگی شبانه ، دروازه براندنبورگ و بسیاری از دیدنی های مرتبط با جنگ جهانی دوم است. مونیخ به دلیل سالن های اکتبرفست و آبجو از جمله هافبروهاوس قرن شانزدهم شناخته شده است. فرانکفورت با آسمان خراش های خود بانک مرکزی اروپا را در اختیار دارد.

تاریخ ، فرهنگ و زیبایی های طبیعی شاید بهترین توصیف جوهره تعطیلات در آلمان باشد. بازدید كنندگان با وجود بسیاری از شهرهای تاریخی و جنگلها و كوهها ، هنگام انتخاب محلی بی نظیر برای بازدید در آلمان ، شاید در دو راهه گیر کنند . افرادی که مایل به گشت و گذار هستند و می خواهند زیبایی های هنری را بیشتر نظاره گر باشند باید به سمت کلان شهرهایی مانند مونیخ ، فرانکفورت یا هامبورگ حرکت کنند ، در حالی که افرادی که به دنبال فعالیت های تفریحی هستند باید از جاهایی مانند آلپ ، جنگل سیاه یا دره راین بازدید کنند.

محبوب ترین مقصد گردشگران ، برلین است که یکی از جذاب ترین پایتخت های اروپاست. بسیاری از شهرهای بزرگ دیگر آلمان دارای تاریخهای افتخارآمیز به عنوان ایالت های مستقل یا به عنوان پایتخت پادشاهی در نوع خود هستند. اما جاذبه های گردشگری در آلمان به هیچ وجه محدود به شهرها نیست و بسیاری از جاذبه های عالی دیگر را می توان در هر نقطه از این کشور پیدا کرد.

کلیساهای قدیمی و کاخ های بزرگ زیبا در همه جای آلمان وجود دارد ، شهرهای قدیمی قرون وسطایی هنوز دست نخورده هستند و بسیاری از سنت های قدیمی طی قرن ها ، تا امروز ادامه داشته اند، از جمله بازارهای سنتی کریسمس ، جشنواره ها و نمایشگاه ها. در قلب فرهنگی آلمان ، پایتخت برلین قرار دارد که دارای بسیاری از موزه ها و گالری های بی نظیری است.

کوه‌های هرز

 

یکی از مرتفع ترین کوه های آلمان ، رشته کوه هرز است ، منطقه ای که دارای خانه های زیبا ،سنتی ، قله های پوشیده از برف و رودخانه های آرام است. برادران گریم، که یکی از معروف ترین افسانه های جهان است، برخی از داستان های خود را در کوه های هرتز بیان کردند. با داشتن تعداد محدودی از گردشگران، کوه های هرتز با فاصله کمی از مسیر اصلی فعالیت هایی مانند پیاده روی به قله بروکون یا اینکه گردشگران سوار قطار بخار می شوند و در میان کوه ها و دره ها عبور می کند که منظره زیبایی را برای گردشگران به وجود می آورد.

کلیسای جامع آخن

 

کلیسای جامع آخن واقع در نزدیکی مرز بلژیک و هلند، قدیمی ترین کلیسای جامع شمال اروپا است. ساخت و ساز روی کلیسای جامع از قرن هشتم آغاز شد و طراحی ترکیبی از سبک های کارولینگین و گوتیک است. این کلیسای جامع توسط شاه شارلمانی ساخته شده است و جشن های تاج گذاری بی شماری در گذشته در آنجا برگزار شده است.

كودلینبورگ

 

شمال پارک ملی هارز کوهستان شهر زیبا و دیدنی از کوودینبورگ است. هنگامی که بازدید کنندگان در خیابان های سنگفرش شده قدم می زنند، آنها می توانند بیش از 1000 خانه نیمه محکم را مشاهده کنند. از آنجایی که این شهر در طول جنگ های جهانی آسیب کمتری را متحمل شده است، یکی از معدود مقصد در آلمان است که سبک و سیاق کم نظیر و تاریخی خود را حفظ کرده. علاوه بر اقامتگاه های سنتی ، كودلینبورگ محل کلیسای جامع رومانیایی آلمانی است به نام Dom و دارای انواع موزه ها برای نمایش معماری ، تاریخ و هنر محلی می پردازد.

قلعه شوورین

 

قلعه شوورین در شهر شوورین یکی از مهمترین جاذبه های ایالت مکلنبورگ - وورپومرن است. این قلعه در یک جزیره در وسط Schweriner See واقع شده است و به جذابیت غیرمعمول آن می افزاید. قلعه شوورین که در قرن چهاردهم ساخته شده است، اکنون یک کرسی دولتی است و برای تورهای مستقیم و خودمحور باز است. گفته می شود این قلعه توسط شبح موجودی به نام پیترمانشین تسخیر شده و این افسانه ها هر ساله تعداد بازدید کنندگان کنجکاو را به همراه می آورد.

برشتزگادن

 

در بایرن جنوبی ، درست تا مرز اتریش ، شهر كوچكی به نام برشتزگادن واقع شده است. با وجود وسعت آن ، برشتزگادن نقش مهمی در شکل گیری تاریخ آلمان داشت. برشتزگادن در طول تاریخ به دلیل معادن نمکی خود شناخته شده است. بیشتر بازدید کنندگان برای دیدن Kehlsteinhaus یا لانه عقاب در بلند ترین نقطه ی برشتزگادن می آیند. حتی پس از پایان جنگ جهانی دوم، سازه نجات یافت و اکنون به عنوان موزه فعالیت می کند .

قلعه هوهنولرنر

 

قلعه نئو گوتیک هوهنولرنر روی یک بلوار مشرف به دو شهر کوچک در کوهپایه آلپ قرار دارد . قلعه هوهنولرنر با چشم اندازهای گسترده و اتاق های زیبا و پر از پنجره های شیشه ای رنگ آمیزی شده و نقاشی های دیواری تزئینی که دراد به یکی از مکان های دیدنی آلان تبدیل شده است است.

زگسپیتز

 

بلندترین کوه آلمان زوگسپیتز است که در بالای شهر گارمیش واقع شده است. البته این مکان برای اسکی بازان حرفه ای است .

جنگل سیاه

 

شوارتزوالد یا جنگل سیاه را می توان در گوشه جنوب غربی این کشور یافت. این نام از سایبان درخت ضخیم گرفته شده است و این جنگل برای کسانی که عاشق مناظر زیبا و تفریح ​​در فضای باز هستند فراهم شده است. پیاده روی ، شنا در دریاچه های خنک آلپ و دوچرخه سواری در کوهستان، سرگرمی های محبوب  هستند. اما جنگل سیاه همچنین گزینه های تفریحی دیگری دارد. در داخل جنگل چندین شهر وجود دارد. بادین یک استراحت گاه آبگرم معروف در جهان است و فرایبورگ یک شهر شلوغ و دارای غذاهای شگفت انگیز می باشد و همچنین برای پیاده روی های شبانه عالی است.

راین رمانتیک

 

رودخانه راین راه خود را از طریق تپه های شیب دار تاکستانی پوشیده از قلعه ها و ویرانه های بی شماری آغاز می کند. این رودخانه از زمان های بسیار قدیم یک مسیر مهم تجاری به اروپا مرکزی بوده است و تعدادی از شهرهای کوچک در امتداد سواحل رشد کرده اند. این شهر ها کاملا حس تاریخی بودن را در خود حفظ کرده اند.

فرانکریچ در درسدن

 

  Frauenkirche (کلیسای بانوی ما) واقع در درسدن ، در طول جنگ جهانی دوم به کلی نابود شد. این کلیسا با استفاده از نقشه های اصلی از دهه 1720 بازسازی شد و در سال 2005 دوباره افتتاح شد. شهر کاونتری ، که توسط لفت وافه مورد حمله قرار گرفت ، صلیب طلایی را برای گنبد کلیسا اهدا کرد. از زمان بازگشایی آن ، فرانکریچ از جاذبه های گردشگری بسیار محبوب در درسدن بوده است. در سال 2009 این کلیسا توسط رئیس جمهور آمریکا باراک اوباما مورد بازدید قرار گرفت.

لینداو

 

شهر تاریخی لینداو در نزدیکی محل ملاقات مرزهای اتریش ، آلمان و سوئیس در قسمت شرقی دریاچه کنستانس (Bodensee) واقع شده است. این شهر از طریق پل و راه آهن با سرزمین اصلی ارتباط دارد و حدود 3،000 نفر جمعیت دارد. پر از ساختمان های قرون وسطایی و نیمه محکم ، لینداو یک جاذبه گردشگری محبوب است.

کلیسای جامع کلن

 

به راحتی بزرگترین کلیسای جامع گوتیک در آلمان ، کلیسای جامع کلن (Kölner Dom) مشهورترین نشانه کلن در طول قرن ها سال بوده است. ساخت کلیسای جامع کلن در سال 1248 آغاز شد و با وقفه ای بیش از 600 سال به طول انجامید. این مختص مقدسین پیتر و مریم است و محل کشیش اعظم کاتولیک کلن است.

هولستنتور در لیبک

 

هولستنتور یکی از دو دروازه شهری باقی مانده در شهر لیبک است. این دروازه که در سال 1464 ساخته شد ، اکنون به عنوان موزه فعالیت می کند. به دلیل دو برج گرد جذاب و ورودی طاقدار آن ، نمادی از لیبک به حساب می آید. همراه با مرکز شهر قدیمی  لیبک یکی از بهترین جاذبه های گردشگری در آلمان است.

شهر قدیمی هایدلبرگ

 

هایدلبرگ واقع در دره رودخانه نکارکار ، محبوب ترین مقصد توریستی آلمان است. در طول جنگ جهانی دوم ، این شهر تقریباً کاملاً از بمبگذاری های متفقین که بیشتر شهرهای داخلی بزرگ آلمان را نابود کرده بود ، نجات یافت. در نتیجه ، هایدلبرگ جذابیت های خود را در خیابان های باریک ، خانه های زیبا و قلعه معروف هایدلبرگ حفظ کرده است.

دروازه براندنبورگ در برلین

 

دروازه براندنبورگ تنها دروازه بازمانده شهر برلین است و نماد اتحاد مجدد برلین شرقی و غربی است. دروازه براندنبورگ ساخته شده در قرن 18، ورود به Unter den Linden ، بلوار برجسته درختان زردچوبه است که زمانی مستقیماً به کاخ پادشاهان پروس پیشکش می شدند. این شهر به عنوان یکی از مشهورترین نقاط دیدنی اروپا شناخته می شود.

نووشوانشتاین

 

نوشوانشتاین قلعه نهایی پری ، در تپه ای ناهموار در نزدیکی فوسن در جنوب غربی بایرن واقع شده است. این الهام بخش قلعه های زیبایی رویائی در پارک های دیزنی لند بود. این قلعه توسط پادشاه لودویگ دوم از باواریا ساخته شد و دستور داده شد وقتی قلعه تقریباً در سال 1886 تمام شد قلعه‌ اعلام شود اما چند روز بعد کشته شد. نووشوانشتاین بهترین ساختمان در کشور و یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری در آلمان است

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0