20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

ویزای توریستی پاراگوئه

پاراگوئه کشوری واقع در آمریکای جنوبی است که به تولید انبوه گوشت و سویا زبانزد است. پاراگوئه هرچند از لحاظ طبیعت و گردشگری کشوری غنی و زیبا است، از لحاظ اقتصادی دچار ضعف و فقر است. به طوریکه اگر در خیابان های آسونسیون، پایتخت کشور پاراگوئه تردد کنید احتمال دیده شدن بی خانمان ها زیاد است. با وجود تمام این حقایق پاراگوئه می تواند تجربه ای بکر و به یاد ماندنی را برای گردشگران رقم بزند. برای مثال می توانید با کشتی مسافربری چوبی و شیک Crucero Del Paraguay از آسونسیون به پانتانول و چاکو دیگر مناطق چشم نواز پاراگوئه سفر کنید. پایتخت این کشور، آسنسیون نیز شهری با قدمت تاریخی است و اگر به بنا و سازه های این کشور توجه کنید به شکوه و عظمتی که در گذشته داشته اند پی خواهید برد.

چه کشورهایی ملزم به دریافت ویزای پاراگوئه هستند؟

برای سفر به پاراگوئه ممکن است متقاضی به اخذ ویزای این کشور ملزم شود. زیرا سیاست های این کشور در موضع گردشگری به گونه ای تصویب شده است که تنها شهروندان 59 کشور مجاز به سفر، بدون اخذ ویزا هستند. این کشورها که عبارتند از: تمامی شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا، آندورا، آرژانتین، ارمنستان، استرالیا، باهاما، باربادوس، بلیز، بولیوی، کانادا، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، دومینیکا، اکوادور، السالوادور، جورجیا، گرنادا، گواتمالا، گویان، هندوراس، هنگ کنگ، ایسلند، اسرائیل، جامائیکا، ژاپن، لیختن اشتاین، ماکائو، مالزی، مکزیک، موناکو، مغولستان، مونته نگرو، نیوزلند، نیکاراگوئه، نروژ، پاناما، پرو، روسیه، سنت کیتس و نووی می توانند تا حداکثر 90 روز بدون اخذ ویزا در پاراگوئه اقامت داشته باشند. به غیر از کشورهای نام برده، شهروندان کشور عمان، امارات متحده عربی و قطر نیز به محض ورود به پاراگوئه می توانند ویزای خود را دریافت کنند و 7 کشور دیگر نیز می توانند با ورود به فرودگاه سیلویو پتروسی ویزای خود را اخذ نمایند. سایر کشورها باید از طریق کنسولگری پاراگوئه واقع در کشور خود برای اخذ ویزای این کشور اقدام نمایند.

مراحل مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی پاراگوئه

هزینه درخواست ویزای گردشگری پاراگوئه برای تمامی ملیت ها به جز استرالیا و ایالات متحده آمریکا به این صورت است که برای  Single Entry Visaمبلغ 43 یورو و برای Multiple Entry Visa مبلغ 67 یورو باید پرداخت نمایند (شهروندان استرالیا و ایالات متحده باید مبلغ بالاتری پرداخت نمایند). اعتبار ویزای گردشگری 90 روز است و تحت شرایطی می تواند 90 روز دیگر نیز تمدید گردد. و به طور معمول دریافت ویزا 2 الی 3 روز کاری زمان می برد اما این احتمال وجود دارد که با توجه به شرایط متقاضی این پروسه تا 30 روز کاری به طول بیانجامد.

 مدارک مورد نظر برای درخواست ویزای توریستی پاراگوئه

  • دارا بودن یک پاسپورت معتبر که حداقل 1 سال پس از ورود به پاراگوئه اعتبار داشته باشد.
  • دو فوتوکپی رنگی از صفحات نخست، دوم و آخر پاسپورت متقاضی
  • تکمیل نمودن دو فرم درخواست ویزا به صورت الکترونیکی و امضا کردن آن توسط شخص درخواست دهنده (توجه داشته باشید که پر کردن نسخه فیزیکی فرم مانند فوتوکپی مورد تایید قرار نخواهد گرفت)
  • سه قطعه  عکس 2*2 در پس زمینه سفید رنگ که به تازگی گرفته شده باشد.
  • توضیحات کتبی متقاضی از انگیزه خود برای سفر به پاراگوئه
  • نشان دادن فیش رزرو هتل و بیلط هوپیما به همراه تاریخ پرواز و سایر اطلاعات
  • نشان دادن دعوت نامه فرد متقاضی از کشور پاراگوئه (در صورت وجود)
  • اثبات تمکن مالی در مدت زمان اقامت در پاراگوئه و وضعیت حساب بانکی وی به همراه یک کپی از تراکنش های 3 ماه اخیر کارت اعتباری متقاضی
  • متقاضیانی که برای شرکت در یک رویداد ورزشی، هنری، کنفرانس و ... قصد سفر به پاراگوئه را دارند باید دعوت نامه خود را به سفارت خانه یا کنسولگری واقع در کشور خود فکس نمایند.
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0