لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

همانطور که می‌دانید به دلیل قطع روابط دیپلماتیک ایران و آمریکا، سفارت آمریکا در ایران وجود ندارد و متقاضیان انواع ویزای آمریکا باید به منظور انجام کارهای اداری ویزا و مصاحبه سفارت آمریکا به کشورهای همسایه ایران مراجعه کنند. برای متقاضیان ویزای آمریکا در ایران تورهای سفارت آمریکا به کشورهای ترکیه، ارمنستان، امارات و پاکستان وجود دارد که متقاضیان می‌توانند پس از دریافت وقت سفارت آمریکا از این تورها برای سفر راحت تر و کم هزینه تر استفاده کنند و مراحل اداری و مصاحبه خود در سفارت را انجام دهند.

پس از انجام مصاحبه در سفارت آمریکا امکان دارد که ویزا در عرض چند روز صادر شود و امکان دارد ویزای آمریکای شما وارد مراحل بررسی بیشتر ( یا کلیرنس ) شود و چند ماه بعد صادر شود. در صورتی که ویزای آمریکا با تاخیر صادر شود، نیازی به مراجعه مجدد متقاضی به سفارت آمریکا نیست و شما می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا استفاده کنید و ویزای آمریکا به صورت غیرحضوری بر روی پاسپورت شما چسبانده خواهد شد. در این مقاله قصد داریم درباره چیستی پیکاپ ویزای آمریکا و چگونگی استفاده از خدمات پیکاپ ویزا حامی مهاجر توضیحات کاملی را ارائه دهیم.

حامی مهاجر یک موسسه معتبر مهاجرتی است که ارائه دهنده خدماتی همچون اخذ انواع ویزای آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا، تور سفارت آمریکا در پاکستان، تور سفارت آمریکا در ترکیه و ارمنستان و تور سفارت آمریکا در ابوظبی است. حامی مهاجر همچنین خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در پاکستان، ترکیه، امارات و ارمنستان را نیز انجام می‌دهد. در صورت نیاز به خدمات حامی مهاجر می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید.

پیکاپ ویزا آمریکا چیست؟

همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم، پیکاپ ویزای امریکا خدمتی است که متقاضی ویزای آمریکا از آن استفاده می‌کند تا به منظور چسباندن ویزای آمریکا بر روی پاسپورتش برای بار مجدد به سفارت آمریکا مراجعه نکند. در واقع متقاضیان اخذ ویزای آمریکا فقط یکبار به صورت اجباری باید در سفارت آمریکا حضور پیدا کنند و مراحل اداری صدور ویزا و مصاحبه در سفارت آمریکا را انجام دهند؛ در صورتی که ویزای آن ها با تاخیر صادر شود، نیازی به مراجعه مجدد به سفارت نیست و می‌توانند از خدمات پیکاپ ویزا آمریکا استفاده کنند.

در پیکاپ ویزای آمریکا، شما پاسپورت خود را به همراه یک وکالتنامه رسمی در اختیار موسسه مهاجرتی می‌گذارید. کارگزاران موسسه مهاجرتی پاسپورت شما را با خود به سفارت آمریکا می‌برند و پس از آنکه ویزا بر روی پاسپورت شما الصاق شد، آن را به شما باز می‌گردانند. با استفاده از خدمات پیکاپ ویزا آمریکا در وقت و هزینه شما صرفه جویی می‌شود و بدون آنکه برای بار مجدد به سفارت آمریکا مراجعه کنید، می‌توانید ویزای خود را دریافت کنید.

 خدمات حامی مهاجر در زمینه پیکاپ ویزای آمریکا

در این بخش قصد داریم خدمات حامی مهاجر در زمینه پیکاپ ویزای آمریکا در پاکستان، ترکیه، امارات و ارمنستان و مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای آمریکا در هر کشور را توضیح دهیم. در صورت نیاز به استفاده از خدمات پیکاپ ویزای حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148406 تماس بگیرید.

پیکاپ ویزای آمریکا از پاکستان

اخیرا به دلیل شیوع بیماری کرونا، بیشتر سفارت های آمریکا در منطقه تعطیل می‌باشند، اما سفارت آمریکا در پاکستان مشغول به کار است و خدمات ویزای تحصیلی آمریکا را ارائه می‌دهد. گفتنی است که مصاحبه سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان به زبان انگلیسی انجام می‌شود. دانشجویانی که قبلا مراحل مصاحبه در سفارت آمریکا در پاکستان را انجام داده‌اند و منتظر نامه سفارت برای صدور ویزا هستند، می‌توانند از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در پاکستان استفاده کنند و نیازی نیست که برای بار مجدد به صورت حضوری به پاکستان مراجعه کنند. فقط کافی است که پاسپورت خود را به همراه مدارک زیر در اختیار ما قرار دهند تا به صورت غیرحضوری ویزا بر روی پاسپورت آن ها الصاق شود.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای آمریکا در پاکستان

 • فتوکپی و اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
 • مجوز امضا شده یا وکالتنامه رسمی متقاضی به نماینده موسسه مهاجرتی برای انجام کارهای مربوط به پیکاپ ویزا
 • صفحه تاییدیه فرم DS-160 (فرم ویزای تحصیلی آمریکا) یا تاییدیه وقت سفارت

پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه

سفارت آمریکا در آنکارا ترکیه یکی از بزرگ‌ترین سفارت های آمریکا در منطقه ما است. ایرانیان برای سفر به ترکیه نیاز به ویزا ندارند و تقریبا هر روز پروازی از فرودگاه های به سمت ترکیه وجود دارد. به دلیل نزدیک بودن ارزش پول ایران و ترکیه، اقامت و سفر به ترکیه ارزان تر از سایر کشورها تمام می‌شود و نکته مهم تر این است که مصاحبه سفارت آمریکا در ترکیه به زبان فارسی نیز انجام می‌شود. همه این عوامل باعث شده است که سفارت آمریکا در ترکیه یکی از بهترین سفارت ها برای انجام کارهای کنسولی ایرانیان باشد و سالانه بسیاری از متقاضیان ایرانی ویزای توریستی آمریکا، ویزای لاتاری و ویزای تحصیلی آمریکا به این سفارت مراجعه می‌کنند.

صدور ویزای آمریکا در این سفارت امکان دارد به صورت تک ضرب باشد و متقاضی چند روز بعد از مصاحبه در سفارت ویزای خود را دریافت کند، اما در برخی مواقع فرآیند صدور ویزای آمریکا نیاز به بررسی بیشتر پرونده دارد و امکان دارد ویزای شما چند ماه بعد صادر شود. در چنین شرایطی نیاز نیست که برای دریافت ویزای آمریکا برای بار مجدد به ترکیه بروید و می‌توانید با استفاده از خدمت پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه این کار را به صورت غیرحضوری انجام دهید. فقط کافی است پاسپورت خود را به همراه مدارک زیر در اختیار ما قرار دهید.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه

 • فتوکپی و اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
 • مجوز امضا شده یا وکالتنامه رسمی متقاضی به نماینده موسسه مهاجرتی برای انجام کارهای مربوط به پیکاپ ویزا
 • برگه وقت سفارت
 • یک قطعه عکس ۵*۵
 • یک کپی از فرم درخواست ویزا (در صورت وجود)

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

سفارت آمریکا در ابوظبی امارات نیز یکی از سفارت هایی است که مصاحبه ویزای امریکا در آن به زبان فارسی نیز انجام می‌شود. سفر به امارات نیاز به اخذ ویزای توریستی دارد و به دلیل اختلاف زیاد ارزش پول ایران و امارات، معمولا هزینه سفر به امارات برای مراجعه به سفارت آمریکا گران است؛ اما در برخی مواقع موقعیت هایی پیش می‌آید که به دلیل بسته بودن سایر سفارت ها مجبور هستید به ابوظبی مراجعه کنید. به دلیل گران بودن سفر به امارات، خدمت پیکاپ ویزای آمریکا از ابوظبی امارات نسبت به سایر خدمات پیکاپ ارزنده‌تر است، چرا که متقاضی ویزای آمریکا با صرف هزینه بسیار کمتر و بدون مراجعه مجدد به ابوظبی، می‌تواند ویزای خود را دریافت کند.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای آمریکا در امارات

 • فتوکپی و اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
 • مجوز امضا شده یا وکالتنامه رسمی متقاضی به نماینده موسسه مهاجرتی برای انجام کارهای مربوط به پیکاپ ویزا
 • برگه وقت سفارت
 • نام کاربری و پسوورد حساب کاربری وقت سفارت
 • یک کپی از فرم درخواست ویزا (در صورت وجود)

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

سفارت آمریکا در ایروان ارمنستان نیز یکی از سفارت های سه گانه ای است که مصاحبه ویزای امریکا در آن به زبان فارسی انجام می‌شود. سفر ایرانیان به ارمنستان نیازی به اخذ ویزا ندارد و می‌توان به صورت زمینی و هوایی به ارمنستان سفر کرد. ارمنستان کشور کوچکی است و به همین دلیل هزینه سفر به این کشور مناسب است. چنانچه کارهای اداری ویزای خود را در سفارت آمریکا در ارمنستان انجام داده‌اید، برای دریافت ویزا نیازی به سفر مجدد به ارمنستان ندارید و می‌توانید با استفاده از خدمت پیکاپ ویزای آمریکا در ارمنستان، ویزای خود را به صورت غیرحضوری دریافت کنید. برای استفاده از این خدمت کافی است پاسپورت خود را به همراه مدارک زیر در اختیار ما قرار دهید.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای آمریکا در ارمنستان

 • فتوکپی و اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
 • مجوز امضا شده یا وکالتنامه رسمی متقاضی به نماینده موسسه مهاجرتی برای انجام کارهای مربوط به پیکاپ ویزا
 • نام کاربری و پسوورد حساب کاربری وقت سفارت
 • یک قطعه عکس ۵*۵
 • یک کپی از فرم درخواست ویزا (در صورت وجود)

سخن پایانی

پیکاپ ویزای آمریکا از جمله خدمات بسیار موثری است که موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه متقاضیان ویزای آمریکا خواهد شد. چنانچه پس از انجام مصاحبه در سفارت آمریکا، فرآیند صدور ویزای شما وارد مرحله بررسی بیشتر یا Clearance شود، امکان این وجود دارد که ویزای شما پس از گذشت چند ماه صادر شود؛ بنابراین شما نمی‌توانید تا زمان صادر شدن ویزا در یک کشور خارجی اقامت داشته باشید. برای اینکه هنگام صدور ویزا نیازی به مراجعه مجدد به سفارت آمریکا نداشته باشید، می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا استفاده کنید؛ در این حالت پاسپورت شما توسط نماینده یک موسسه مهاجرتی به سفارت آمریکا برده می‌شود و ویزا بر روی آن چسبانده می‌شود.

حامی مهاجر یک شرکت معتبر مهاجرتی است که ارائه دهنده خدماتی همچون اخذ انواع ویزای آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا، تور سفارت آمریکا در پاکستان، تور سفارت آمریکا در ترکیه و ارمنستان و تور سفارت آمریکا در ابوظبی است. حامی مهاجر همچنین خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در پاکستان، ترکیه، امارات و ارمنستان را نیز انجام می‌دهد. در صورت نیاز به خدمات حامی مهاجر می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید.

 

پاسخ به سوالات متداول در زمینه پیکاپ ویزای آمریکا

پیکاپ ویزای آمریکا به چه معنی است ؟

امکان دارد که پس از مصاحبه در سفارت آمریکا، ویزای شما به صورت تک ضرب صادر نشود و باید برای دریافت ویزا چند ماه بعد مجددا به سفارت آمریکا مراجعه کنید. پیکاپ ویزای آمریکا به حالتی گفته می‌شود که نماینده یک موسسه مهاجرتی پاسپورت متقاضی ویزا را برای الصاق ویزا به سفارت آمریکا می‌برد. در این حالت نیازی نیست که متقاضی ویزا مجددا به سفارت آمریکا در خارج از کشور مراجعه کند، بنابراین در وقت و هزینه متقاضی ویزا صرفه جویی خواهد شد.

خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در کدام کشورها انجام می‌شود؟

 خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در پاکستان ، ترکیه ، امارات و ارمنستان قابل انجام است.

مزایای استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا چیست؟

با استفاده از این خدمت دیگر نیازی به مراجعه مجدد به سفارت آمریکا در خارج از کشور نیست؛ بنابراین در وقت و هزینه متقاضی ویزای آمریکا صرفه جویی خواهد شد.


دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1
مطالب مرتبط
سه شنبه 12 اسفند 1399
نامه درخواست مجدد برای بازدیدکنندگان آمریکا بعد از ریجکتی

این مقاله درباره نامه درخواست مجدد برای بازدید کنندگان آمریکا بعد از ریجکتی می باشد. توصیه می کنم آن را مطالعه کنید. ...

ادامه مطلب
شنبه 05 تیر 1400
پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا از ارمنستان، ترکیه، امارات و باکو

پیکاپ ویزا و پاسپورت آمریکا از ارمنستان، ترکیه، امارات، باکو و ... ...

ادامه مطلب
یکشنبه 05 تیر 1401
مشکل ویزای آمریکا برای سربازان سپاه حل شد؟

مشکل صدور روادید آمریکا برای سربازی سپاه حل شد. این خبری بود که دیروز خبرگزاری‌ها منتشر کردند و منبع این خبر دستورالعمل جدیدی بود که در روزنامه رسمی دولت آمریکا منتشر شد. اما موضوع رفع ممنوعیت صدور ویزای آمریکا برای سربازان سپاه به همین سادگی‌ها هم نیست. ...

ادامه مطلب