20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

خوش شانس ترین برنده لاتاری که همراه همسرش ویزا گرفت

آقای وطن پور 30 ساله، بسیار خوش شانس هستند و در اولین ثبت نام لاتاری برنده شدند. ایشان توانستند به همراه همسر ویزای لاتاری دریافت کرده و به آمریکا مهاجرت کنند. آقای وطن پور در این ویدئو از تجربیاتشان در مورد گرفتن ویزای لاتاری و پاسخ به سوالات افسر سفارت، صحبت می‌کنند.

حس شما زمان دیدن جواب لاتاری

وقتی جواب لاتاری را دیدم، باور نمی‌کردم، واقعا اشکم دراومد. اصلا فکر نمی‌کردم که چنین شانسی داشته باشم. به خاطر همین خاطر خیلی شوکه شدم و بعد هم واقعا سر در گم بودم که بعد از برنده شدن در لاتاری باید چه کارهایی انجام بدم؟ حقیقتا فکر نمی‌کردم تکمیل فرم برندگان لاتاری و مراحل بعد از برنده شدن انقدر پیچیده و تخصصی باشه.

حس شما نسبت به شانس دریافت ویزای لاتاری

در همان لحظه اول واقعا مطمئن نبودم که ویزا دریافت می‌کنم یا خیر. چون نمی‌دونستم باید چه راهی برای دریافت ویزای لاتاری طی کنم. اما بعد از مشاوره با کارشناسان حامی مهاجر، به دریافت ویزا امیدوارتر شدم و متوجه شدم که چه کاری باید انجام دهم.

تجربه مصاحبه در سفارت آمریکا

از همان لحظه ورود به سفارت آمریکا، با رفتار بسیار خوبی مواجه شدیم. بعد از تحویل مدارک مصاحبه ما انجام شد. زبان فارسی افسر سفارت کمی ضعیف بود، اما مصاحبه به خوبی انجام شد و متوجه حرف های ایشان شدیم. در نهایت افسر به ما گفت خبر نهایی ویزا را به شما اعلام خواهیم کرد.

تجربه استفاده از تور سفارتی حامی مهاجر

برای مراجعه به سفارت آمریکا از خدمات تور سفارتی حامی مهاجر استفاده کردیم. در این تور برای ما وقت مدیکال رزرو شد و کارگزار موسسه در تمام مراحل همراه ما بود. به همین خاطر در طی ده روز اقامتی که در خارج از کشور داشتیم، هیچ استرسی نداشتیم و از سفر خود لذت هم بردیم. از تور سفارتی رضایت کامل داشتیم و از اعتماد به حامی مهاجر پشیمان نشدیم.

تجربه استفاده از ماک سفارتی برای پاسخ به سوالات افسر ویزا

اتفاقا هنگامی که در سفارت آمریکا بودیم، با شخصی مواجه شدیم که مدارک اشتباه با خودش آورده بود و به همین دلیل دچار مشکل شده بود. در صورتی که اگر این فرد با یک کارشناس مجرب مشورت می‌کرد. هیچوقت در یک کشور غریب با چنین مشکلی روبرو نمی‌شد.

به دلیل شرکت در جلسه ماک سفارتی، برای مصاحبه لاتاری آمادگی کامل داشتیم. آمادگی ما به حدی بود که آخرین نفر وارد سفارت شدیم، ولی اولین نفر بودیم که کار ما در سفارت انجام شد و از آنجا خارج شدیم. حتی کارکنان سفارت هم تحت تاثیر نظم و ترتیب مدارک و کارهای ما قرار گرفته بودند.

توصیه شما به متقاضیان ثبت نام لاتاری

حتما ثبت نام خود را به صورت صحیح انجام دهید. نکته مهم درباره ثبت نام لاتاری این است که باید حتما شرایط عکس لاتاری را رعایت کنید. اگر عکس قدیمی یا نامناسب در فرم ثبت نام لاتاری آپلود کنید، از قرعه کشی لاتاری حذف می‌شوید.

رضایت شما از خدمات حامی مهاجر چقدر است؟

من به خدمات حامی مهاجر نمره کامل می‌دهم و صددرصد حامی مهاجر را به تمام دوستان و آشنایان خودم معرفی می‌کنم. تمام پرسنل حامی مهاجر دلسوزند و در کار خودشان درجه یک هستند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 3 | کل دیدگاه های تایید شده: 1
عباس
سلام وقت بخیر بنده تا 3 ماه دیگه 18 سال میشم و اکنون مشغول تحصیل در پایه دوازدهم هستم و نهایتا تا 4 ماه دیگه دیپلم میگیرم موقع ثبت نام به دلایلی متقاضی اصلی ثبت نام کردم خواستم ببینم در صورت برنده شدن برام مشکل ساز میشه چون در سایت شما هم خوندم نوشته بود مشکلی نیست و امکان پذیره
کارشناس حامی مهاجر

درود عباس عزیز 

لاتاری برای افراد زیر 16 سال شرایط ویژه ای دارد 

کیسی داشتیم با 16 سال سن که ویزا لاتاری خود را دریافت کردند و الان در امریکا حضور دارند .

جای نگرانی نیست بعد از برنده شدن حامی مهاجر شما را راهنمایی می کند