50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

راهنمای خرید و اجاره خودرو برندگان لاتاری در آمریکا

خرید و اجاره خودرو برندگان لاتاری در آمریکا

با اطلاع از اینکه دولت آمریکا به برندگان لاتاری، ماشین و خانه نمی‌دهد (برخلاف تصور عموم که فکر می‌کنند با برنده شدن در لاتاری، پول، خانه یا ماشین و کار به آنها داده می‌شود)، اولین نکته‌ای که بعد از پیدا کردن خانه به ذهن برندگان لاتاری می‌رسد، خرید ماشین است. اینکه چه مقدار هزینه باید برای خرید ماشین دست دوم در آمریکا کنار بگذارند یا حتی ماشین جدید تهیه کنند، اطلاعاتی‌ست که ما در این مقاله با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. 

با خرید ماشین در آمریکا علاوه‌بر راحتی افراد در رفت‌وآمد، افرادی که مهارتی برای شغل ندارند، می‌توانند شغل‌هایی مانند کار در اوبر را داشته باشند. ما دراین مقاله به بررسی جامع خرید و اجاره ماشین در آمریکا می‌پردازیم. از خرید ماشین ارزان‌قیمت در آمریکا و بیمه خودرو و اپلیکیشن و سایت خرید و فروش خودرو در آمریکا گرفته تا شرایط، مدارک و قیمت را برایتان توضیح داده‌ایم. پس با حامی مهاجر همراه باشید تا بهترین تجربه را در خرید خودرو در آمریکا داشته باشید. 

حامی مهاجر، موسسه مهاجرتی متخصص در اموری همچون ثبت نام لاتاری، مشاوره برندگان لاتاری، برگزاری تور سفارتی و برگزاری ماک مصاحبه سفارتی است که می‌توانید از طریق شماره 02191319191 با کارشناسانمان تماس حاصل فرمایید.

همین‌حالا نتیجۀ لاتاری را بررسی کنید!

راهنمای خرید و اجاره خودرو در آمریکا

خرید یا اجاره خودرو به مدت زمان اقامت شما در آمریکا بستگی دارد. بیشتر مهاجران آمریکا و کارشناسان خودرو، توصیه می‌کنند که خرید ماشین در آمریکا فقط برای اقامت‌های بیش از سه ماه ارزش دارد و در غیر این صورت اجاره خودرو بهتر است. اما با این حال، تصمیم برای خرید و اجاره خودرو به شخص و شرایط زندگی او بستگی دارد. در جدول زیر، می‌توانید بهترین گزینه برای افراد با انواع اقامت را ببینید:

اقامت تا 90 روز

اجاره خودرو

اقامت تا 6 ماه

اجاره یا خرید خودرو

اقامت بیش از 6 ماه

خرید خودرو

دارندگان گرین کارت

خرید خودرو

شرایط خرید خودرو برندگان لاتاری در آمریکا

خرید ماشین در آمریکا کار پیچیده و سختی نیست و هر کسی می‌تواند در ایالات متحده ماشین بخرد. همه افراد با توجه به بودجه‌ای که برای خرید ماشین دارند می‌توانند برای خرید خودرو نو و دسته دوم اقدام کنند. برای خرید خودرو در نمایندگی یا از طریق شخصی که خودروی خود را می فروشد، نیازی به اثبات شهروندی نیست. با این حال، برای رانندگی قانونی به گواهینامه نیاز دارید.

شرایط خرید خودرو برندگان لاتاری در آمریکا

مدارک مورد نیاز خرید ماشین در آمریکا

مدارک مورد نیاز ذکر شده در سایت خرید ماشین در آمریکا شامل موارد زیر می‌باشد:

 • گواهینامه
 • بیمه ماشین
 • شماره تامین اجتماعی (SSN)
 • پاسپورت
 • گرین کارت
 • مدارک مالی
برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله  SSN آمریکا برای برندگان لاتاری را بخوانید.

لازم به ذکر است که بگوییم ممکن است این مدارک در هرایالت یا در هر نمایندگی فروش متفاوت باشد. در بعضی موارد ممکن است از شما یک یا دو مورد ازاین مدارک را بخواهند، یا تمام این مدارک یا حتی مدارک بیشتر نیز بخواهند. همچنین در خرید ماشین دست دوم ممکن است مدارک کمتری از شما بخواهند.

قرارداد خرید ماشین در آمریکا 

اگر قصد خرید خودرو در ایالات متحده را دارید، باید در ثبت قرارداد خرید دقت کنید. این قرارداد باید حاوی موارد زیر باشد:

 • اطلاعات فروشنده و خریدار
 • سازنده خودرو
 • سال ساخت خودرو
 • نوع خودرو
 • شماره شناسایی
 • قیمت فروش
 • تاریخ فروش
 • امضاء هر دو طرف

قیمت ماشین در آمریکا

ما در جداول زیر لیستی از قیمت ماشین‌های مختلف را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم تا بتوانید با توجه به شرایط خود، یک ماشین خوب برای زندگی در آمریکا تهیه کنید.

قیمت ماشین در آمریکا

ماشین های ارزان قیمت در آمریکا

در جدول زیر، قیمت خودرو کارکرده در آمریکا که به‌نسبت قیمت به‌صرفه‌ای دارند، نوشته شده است. ممکن است قیمت‌های ذکر شده در برخی ایالات متفاوت باشند. 

مدل ماشین

قیمت ماشین دست دوم در آمریکا (به دلار)

Suzuki Reno 2008

1,285 – 3,545

Volkswagen New Beetle 2009

2,871 – 6,951

Hyundai Accent 2011

3,552 – 6,647

Cadillac STS 2007

4,297 – 11,463

Jeep compass 2008

4,563 – 5,342

Chevrolet Spark 2013

5,664 – 6,637

قیمت خودرو های جدید در آمریکا

جدول زیر می‌تواند در تصمیم‌گیری خرید خودرو در آمریکا به شما کمک کند که به‌سراغ خرید ماشین دست‌دوم در آمریکا بروید یا اینکه کمی پول‌های خود را جمع‌وجور کنید و از سایت خرید ماشین در آمریکا، ماشین جدیدی تهیه کنید. 

مدل ماشین

قیمت (دلار)

Mercedes Benz S class 2023

114,500 – 229,000

Audi R8 2023

158,600 – 222,100

Lucid Air 2023

87,400 – 179,000

Porsche Cayman 2023

63,400 – 149,100

GMC Yukon 2023

57,400 – 97,255

Ford Bronco 2023

32,295 – 73,780

Ford Mustang 2023

27,770 – 55,570

وام خودرو در آمریکا برای مهاجران

مهاجران در ایالات متحده می‌توانند وام خودرو دریافت کنند. افراد تا زمانی که گرین کارت آمریکا یا ویزا دارند، واجد شرایط دریافت وام ماشین هستند، اما در برخی شرایط نیز ممکن است به برخی افراد وام تعلق نگیرد یا شرایط دریافت وام بسیار سخت باشد. زیرا هنگامی که وام‌دهندگان سایت خرید و فروش ماشین در آمریکا، درخواست‌های وام را ارزیابی می‌کنند، به چند عامل خاص نگاه می کنند و شاید مهم‌ترین آنها امتیاز اعتباری باشد.

وام خودرو در آمریکا برای مهاجران

امتیاز اعتباری نشان می‌دهد که متقاضی وام چقدر در بازپرداخت وام‌ها و پرداخت بدهی‌ها قابل اعتماد است. اما مهاجرانی که تازه وارد ایالات متحده شده‌اند، از کارت های اعتباری ایالات متحده استفاده نکرده اند یا در سیستم اعتباری ایالات متحده شرکت نکرده اند، بنابراین معمولاً هنگام ورود به ایالات متحده هیچ سابقه اعتباری ندارند و ممکن است بعد از چند ماه که از ورود آن‌ها گذشت بتوانند برای دریافت وام اقدام کنند.

با این حال، افرادی که با ویزای مهاجرتی کاری یا سرمایه گذاری وارد ایالات متحده شده‌اند راحت تر و سریع تر می‌توانند وام خودرو دریافت کنند.

بیمه ماشین در آمریکا

اگر می خواهید یک خودرو در ایالات متحده داشته باشید، با توجه به قوانینی که در سایت های خرید خودرو در آمریکا نیز گفته شده است، به بیمه مسئولیت شخص ثالث نیاز دارید. با این حال، به عنوان یک خارجی، نه تنها باید حق بیمه بیشتری بپردازید، بلکه معمولاً باید گواهینامه رانندگی ایالات متحده را نیز ارائه دهید.

بیمه ماشین در آمریکا

برای دریافت بیمه خودرو بهتراست که با یک کارگزار قابل اعتماد که بازار بیمه را به خوبی می شناسد مشورت کنید. همچنین شما ممکن است بتوانید بیمه خودروی ارزان قیمت مالک قبلی را به عهده بگیرید که هنگام مذاکره می‌توانید دراین مورد توافق کنید.

خرید ماشین قسطی در آمریکا

برخی از نمایندگی‌های فروش خودرو در آمریکا، فروش اقساطی را ارائه می‌دهند. برای خرید اقساطی خودرو در آمریکا نیز باید امتیاز اعتباری و سابقه مالی خوبی داشته باشید و همچنین باید توانایی مالی خود را ثابت کنید.

همانطور که گفتیم، برندگان لاتاری که تازه وارد آمریکا شده‌اند ممکن است نتوانند از این شرایط استفاده کنند زیرا هنوز هیچ امتیاز اعتباری و سابقه مالی ندارند اما با گذشت چند ماه و کسب امتیاز اعتباری و سابقه مالی یا با پیدا کردن شغل مناسب، ممکن است بتوانند برای خرید اقساطی خودرو اقدام کنند.

خرید ماشین دست دوم در آمریکا

مراجعه به سایت خرید ماشین دست دوم در آمریکا را می‌توان بهترین گزینه برای خرید ماشین در آمریکا برای مهاجران تازه وارد به آمریکا دانست. دراین روش ممکن است مدارک زیادی از شما خواسته نشود و خیلی راحت تر از چیزی که فکرش را بکنید، کارهای خرید ماشین و تغییر مالکیت انجام شود.

خرید ماشین دست دوم در آمریکا

همچنین ماشین دسته دوم از نظر هزینه نیز بهترین انتخاب است؛ زیرا که با کمترین هزینه می‌توانید ماشین مورد نظرتان را بخرید. برای این کار نیز سایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها ماشین مورد نظر خود را بیابید. همچنین برای انجام تغییر مالکیت باید به یکی از شعبه‌های DMV محل زندگی خود مراجعه کنید.

مراحل خرید خودرو دست دوم در آمریکا

هنگام خرید اتومبیل دسته دوم در ایالات متحده، مراحل زیر را طی خواهید کرد:

 1. پیدا کردن خودرو مناسب
 2. بررسی‌های ظاهری خودرو
 3. بررسی های اسناد خودرو و سابقه خودرو
 4. مذاکره قیمت
 5. امضای قرارداد خرید
 6. پرداخت
 7. ثبت خودرو در DMV

اپلیکیشن خرید و فروش خودرو در آمریکا

اگر به دنبال خرید ماشین دسته دوم یا نو در آمریکا هستید می‌توانید از طریق اپلیکیشن‌های گوناگون، ماشین مورد نظر خود را بیابید. در ادامه به چند مورد از بهترین اپلیکیشن‌ها می‌پردازیم:

اپلیکیشن خرید و فروش خودرو در آمریکا

 • Edmunds

اپلیکیشن خرید و فروش خودرو در آمریکا به شما کمک می‌کند تا قیمت‌ ماشین‌های مختلف را ببینید و بررسی کنید. همچنین این برنامه اطلاعاتی در مورد همه چیز از میانگین هزینه سوخت گرفته تا معاملات در منطقه شما را ارائه می دهد. این اپلیکیشن علاوه بر جستجوی اتومبیل، به شما امکان می دهد وسایل نقلیه مشابه را با هم مقایسه کنید، جستجوهای خود را ذخیره کنید، پرداخت های ماهانه وام را محاسبه کنید و به فروشندگان پیام دهید.

 • Carvana

کاروانا به خریداران خودرو این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به ترک خانه، خودروی مورد نظر خود را پیدا، خریداری و دریافت کنند. مزیت عمده ای که با خرید از کاروانا حاصل می شود، خرید با حداقل هزینه ها است. با توجه به فرآیند کاملاً آنلاین، در هزینه های کمیسیون و کارمزدها صرفه جویی خواهید کرد. همچنین دارای یک دوره تست رانندگی هفت روزه است.

 • Iseecars

برنامه و وب سایت iSeeCars به ​​کاربران امکان می دهد اتومبیل های دست دوم را جستجو کنند و بهترین خودروهای موردنیازشان را در منطقه خود بیابند. این سایت بیش از 50 تا فیلتر برای جستجوی سریع و یافتن ماشین مورد نظرتان دارد. همچنین می‌توانید هشدارهای قیمت را تنظیم کنید تا وقتی ماشینی که به آن علاقه دارید کاهش قیمت داشته باشد، برنامه به شما اطلاع دهد.

اجاره ماشین در آمریکا برای مهاجران

اگر به یک ماشین در ایالات متحده نیاز دارید، دو گزینه دارید. می توانید ماشین اجاره کنید یا بخرید. هر گزینه مزایا و معایبی دارد و همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، بهترین انتخاب برای شما به شرایط شخصی شما بستگی دارد. بهتر است بدانید که اجاره خودرو در دراز مدت تقریبا همیشه پرهزینه تر از خرید است. همچنین اجاره خودرو برای برخی افراد امکان داشتن خودروهای روز دنیا یا خودرو مورد علاقه آنها که توان خرید آن را ندارند، فراهم می‌کند.

شرایط اجاره ماشین در آمریکا

برای اجاره خودرو در آمریکا باید حداقل 25 سال سن داشته باشید. البته این بدان معنا نیست که افراد زیر 25 سال نمی‌توانند ماشین اجاره کنند، بلکه افراد 18 تا 24 سال باید یک هزینه اضافی برای اجاره خودرو بپردازند. همچنین این افراد باید گواهینامه رانندگی معتبر و مورد تایید ایالات متحده داشته باشند و داشتن گواهینامه رانندگی در اجاره خودرو ضروری است.

شرایط اجاره ماشین در آمریکا

در برخی مواقع ممکن است از شما علاوه بر گواهینامه پاسپورت نیز بخواهند. علاوه براین‌ها، برای اجاره خودرو شما باید امتیاز اعتباری و سابقه مالی خوبی داشته باشید. البته به عنوان یک مهاجر تازه وارد به ایالات متحده، سابقه مالی و امتیاز اعتباری در آمریکا را ندارید اما می‌توانید با شرایط و مدارک دیگری این را ثابت کنید.

معرفی بهترین سایت های اجاره ماشین در آمریکا

یافتن ماشین مناسب برای اجاره کار سختی نیست. سایت‌های زیادی برای پیدا کردن ماشین مناسب برای اجاره وجود دارد که در ادامه به چند مورد از بهترین سایت‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. Expedia

Expedia یک سایت محبوب است که از دهه 1990 وجود داشته است. این سایت مکان محبوبی برای رزرو پرواز، هتل، اتومبیل کرایه‌ای و سفرهای دریایی است. دراین سایت می‌توانید با استفاده از گزینه‌های فیلتر و مرتب سازی، به سرعت آنچه را که می‌خواهید پیدا کنید.

 1. Momondo

این سایت یکی دیگر از سایت‌های خوب برای اجاره ماشین است که قیمت‌های آژانس‌ها و کمپانی‌های مختلف اجاره ماشین را نشان می‌دهد. شما می‌توانید از طریق این سایت قیمت‌های مختلف را ببینید و سپس برای اجاره و رزرو به آن آژانس یا کمپانی به صورت آنلاین منتقل شوید.

 1. Kayak

مانند Momondo، این سایت نیز یک موتور فراجستجو است که قیمت‌ها را در وب‌سایت‌های دیگر در یک نقطه به شما نشان می‌دهد. این یک راه عالی برای جستجوی سریع خودروهای ارزان قیمت، پروازها و هتل‌ها است. در نهایت اگر قصد رزرو از طریق این سایت را داشتید، با ایجاد حساب کاربری می‌توانید از تخفیف‌های این سایت استفاده کنید.

معرفی بهترین سایت های اجاره ماشین در آمریکا

 1. Orbitz

Orbitz وب سایت بزرگ دیگری است که برای رزرو پروازها، هتل ها و اتومبیل های کرایه ای استفاده می شود. این سایت نیز گزینه‌های جستجوی پیشرفته و تخفیف‌های خوب برای کسانی که حساب کاربری در این سایت ایجاد می‌کنند، دارد.

 1. Priceline

این سایت نیز یکی دیگر از سایت‌های اجاره ماشین است که با داشتن گزینه‌های مذاکره کننده قیمت (priceline negotiator)  و قیمت خود را بگویید(name your own price) به شهرت رسید. در این سایت نیز شما می‌توانید با استفاده از گزینه‌های جستجوی پیشرفته، ماشین مورد نظرتان را بیابید.

سخن پایانی

ما دراین مقاله سعی کردیم تا کامل‌ترین راهنمای خرید ماشین در آمریکا و اجاره آن را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. حالا می‌توانید با توجه به نکاتی که از سایت های خرید و فروش خودرو در آمریکا ذکر کردیم، بهترین تصمیم را بگیرید. همانطور که شعارمان «حامی مهاجر، بی حد و مرز» بیان می‌کند، ما همیشه و در همه جا همراه برندگان لاتاری هستیم تا زندگی جدید و پر از آرامشی را در آمریکا شروع کنند. 

پس اگر شما هم برنده لاتاری هستید و نمی‌دانید باید چه نکاتی را رعایت کنید تا ویزای آمریکا را دریافت کرده و راهی این کشور رویایی شوید، از طریق شماره 02191344330 با کارشناسان حامی مهاجر تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید. 

سوالات متداول درباره اجاره و خرید ماشین در آمریکا

می‌دانیم که سوالات زیادی در ذهنتان است و یکی دیگر از مسائلی که ممکن است ذهنتان را درگیر کند، تبدیل گواهینامه ایرانی به آمریکایی است. برای اطلاع از این موضوع روی کلمه مربوطه کلیک کرده و مقاله تخصصی حامی مهاجر را بخوانید. درصورت داشتن هرگونه سوال دیگر نیز، در قست دیدگاه برایمان بنویسید تا کارشناسان حامی مهاجر پاسخگوی شما عزیزان باشند. 

آیا برای خرید ماشین در آمریکا باید حتما شهروند آمریکا باشیم؟

خیر. همه افراد از جمله مسافران، دانشجویان و مهاجران دارای گرین کارت می‌توانند با توجه به مدت زمان اقامتشان در آمریکا برای خرید یا اجاره خودرو در آمریکا اقدام کنند.

آیا می توانم بدون گواهینامه رانندگی در آمریکا ماشین بخرم؟

بله، اگر مدرک شناسایی معتبر داشته باشید می توانید به صورت قانونی بدون گواهینامه رانندگی خودرو بخرید. اما به‌خاطر داشته باشید که بدون گواهینامه رانندگی و بیمه، اجازه رانندگی قانونی را نخواهید داشت.

آیا می توانم در ایالات متحده بدون SSN ماشین بخرم؟

در واقع در برخی شرایط امکان خرید خودرو بدون شماره تامین اجتماعی(SSN) وجود دارد، اما هر خرید بزرگی در آمریکا باید به خدمات درآمد داخلی گزارش شود و این بدان معناست که فروشندگان به شماره تامین اجتماعی شما نیاز خواهند داشت.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 3 | کل دیدگاه های تایید شده: 0