لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر
سفارت آمریکا در آنکارا یکی از پرکارترین و بزرگترین سفارت های آمریکاست، این سفارت را میتوان سفارت مادر در منطقه خواند. شلوغی و بزرگی و تعداد بالای کارمند و افسر از ویژگیهای آن است.

آدرس سفارت آمریکا در آنکارا

عمدتا سفارت ها در آنکارا در اطراف بلوار آتاتورک قرار داردند. آدرس سفارت آمریکا در آنکارا را میتوانید در نقشه گوگل در اینجا ببینید. دقیقا در بین سفارت های اتریش و آلمان در مختصات طول و عرض جغرافیایی 39.9081916,32.8539513 در نقشه.

هتل های نزدیک به سفارت آنکارا

از هتل های نزدیک سفارت آمریکا میتوان هتل سونو (Sonno Hotel) و Best western Otel2000 و Rixos Grand Ankara و Class Otel و Ankara Royal و Elit Palas و چندین هتل دیگر را میتوان نام برد. این هتل ها تا سفارت کمتر از 5 دقیقه پیاده روی دارند.  هزینه های این هتل ها بسته به فصل متفاوت است.

رزرو هتل در آنکارا

برای رزرو ارزان هتل میتوانید از Booking.com استفاده کنید و یا برای رزرو بدون دردسر هتل میتوانید به آژانس های مسافرتی مراجعه کنید.
دیگر خدمات حامی مهاجر: اخذ ویزای توریستی آمریکا

پرواز به آنکارا

هزینه های پرواز به آنکارا به هواپیمایی، توقف، فصل و ... بستگی دارد. اما در حالت کلی میتوانید رفت و برگشت را از حدود 900 هزار تومان تا دو میلیون تومان بیابید. اگر چارتر استفاده کنید مزیت کاهش قیمت را خواهید داشت اما امکان تغییر زمان برگشت را نخواهید داشت. اگر سیستمی بلیط تهیه کنید میتوانید مطابق قوانین تا قبل پرواز برگشت نسبت به کنسل کردن بلیط و تغییر آن با محاسبه هزینه های مربوط به آن اقدام بفرمایید. طول سفر به آنکارا معمولا حدود یک ساعت است اما ممکن است پرواز شما تا چهار ساعت نیز زمان ببرد.

هزینه های مصاحبه در آنکارا

هزینه های داخل سفارت برای تمامی سفارت های آمریکا در تمام نقاط دنیا یکسان است و برای برندگان لاتاری 330 دلار میباشد. هر نفر 330 دلار و به صورت نقدی دریافت خواهد شد. این هزینه قابل استرداد نیست و در صورت عدم اخذ ویزا جای هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت. هزینه برندگان لاتاری در سفارت برای کودکان و بزرگسالان یکسان است و صرفا برای انجام امور اداری شما دریافت میشود. این هزینه در ابتدای مصاحبه قبل از حضور شما در برابر افسر مربوط به مصاحبه شما از شما اخذ خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برندگان لاتاری

در مورد آنکارا این مورد حائز اهمیت است که تا سال 2016 باید قبل از ورود به سفارت از طریق پست، نسبت به ارسال مدارک فیزیکی به سفارت اقدام میکردید. اما از دوره لاتاری 2017 این موضوع کنسل شد و هر برنده باید شخصا با حضور در سفارت نسبت به ارائه مدارک اقدام کند. لیست مدارک مورد نیاز برای سفارت برای برندگان لاتاری و البته متقاضیان ویزاهای مهاجرتی در صفحه راهنمای برندگان لاتاری در همین سایت ارائه شده است.

مصاحبه برندگان لاتاری

بزرگترین نگرانی برندگان لاتاری و متقاضیان ویزا در سفارت های ایالات متحده آمریکا، ترس از مصاحبه و نگرانی از سوالات احتمالی است. مصاحبه هر نفر پس از پرداخت وجه سفارت ممکن است از 5 دقیقه تا یک ساعت به طول بیانجامد. مشخص نیست در هر سفارت به کدام افسر برخورد کنید. هیچکس بر اساس ساعت اعلامی مصاحبه نمیشود. چیزی شبیه نانوایی. هرکسی که سریعتر وارد سفارت شود سریعتر نوبت میگیرد و سریعتر مصاحبه اش انجام خواهد شد. از این نظر جای بحث دارد. توصیه میکنیم راس ساعت 7:30 جلوی درب سفارت آماده ورود باشید. از همراه داشتن هرگونه وسایل اضافی مانند گوشی، لوازم آرایش، فلش، دوربین و ... اجتناب کنید، فقط و فقط مدارک.

جهت کسب اطلاعات درباره مهاجرت به آمریکا، پیشنهاد میکنیم مقاله روش های مهاجرت به آمریکا را مطالعه فرمایید.

 


دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 30
کاربر حامی مهاجر
والا نرفته این مطلب روخوندیم ترسیدیم بخدا...چقققدر سخته...ولی وژدانا دلمون به حامی مهاجر گرمه..امیدوارم اگر برنده شدم کمکم کنند..به امید برنده شدن
جواد مرادی

نگران نباشید، اگر برنده لاتاری بشید، در تمامی مراحل کنار شما هستیم و راهنماییتون خواهیم کرد.

مطالب مرتبط
سه شنبه 12 اسفند 1399
فرم i-212 چیست

فرم I-212 فرمی برای درخواست مجوز برای استفاده مجدد برای ورود به ایالات متحده پس از اخراج یا دیپورت می باشد.اگر طبق ماده (INA)بخش 212(a)(9)(A)یا (C) تح ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
جدیدترین و آخرین اخبار لاتاری 2023 + سوالات مهم در مصاحبه

پس از برنده شدن در لاتاری نوبت به انجام امور برای مصاحبه لاتاری می رسد. در این مقاله قصد داریم شما را با روند مصاحبه لاتاری و سوالات مهم لاتاری آشنا کنیم، پس لازم است تا انتهای این مقاله با حامی مهاجر همراه باشید ...

ادامه مطلب
چهارشنبه 19 خرداد 1400
تجربه مصاحبه سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان

در این مطلب با تجربه یک خانم 27 ساله و یک آقای 28 ساله از چگونگی سفر به پاکستان، چگونگی اقامت و مراجعه به سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان و نحوه انجام مصاحبه در سفارت آمریکا در پاکستان آشنا خواهید شد ...

ادامه مطلب