20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

زندگی در استرالیا

اگر تا به حال آرزوی بهبود آینده خود را داشته اید زندگی در استرالیا به معنای مواجهه با فرصت های زیادی است که این امکان را برای شما میسر می کند. این کشور جوان، دارای فرهنگی منحصر به فرد و باز است و دارای یک اقتصاد رو به رشد می باشد. کیفیت زندگی و زیبایی طبیعی بی نظیر استرالیا، این کشور را به مقصد ایده آل برای هر شخصی تبدیل می کند.

درباره استرالیا

استرالیا کشور مناسبی برای کسانی است که دوست دارند از زندگی لذت ببرند اما در عین حال، می خواهند در کشوری کارآمد و برازنده زندگی کنند. شهرهای اصلی انواع خدمات، کار و اوقات فراغت را در یک محیط آرام و جذاب ارائه می دهند از این گذشته، شهرها غالبا با زیبایی چشمگیر طبیعت استرالیا احاطه شده اند سواحل زیبای اقیانوس در دسترس هستند و فضاها و مناظر زیبای بی حد و حصر که به نظر می رسد از دنیای دیگری هستند تنها بخش کوچکی از جاذبه های زندگی در استرالیا هستند.

استرالیا کشوری است که مردم از سراسر جهان می توانند زندگی در یک ملت مدرن را تجربه کنند. استرالیا ممکن است مانند سایر کشورها تاریخ گسترده ای نداشته باشد اما قطعا آینده ای روشن دارد.

استرالیا یک کشور سالم از نظر اقتصاد

اقتصاد استرالیا با گذشت 26 سال متوالی رشد بی وقفه، یکی از موفقیتهای واقعی اقتصادی در 50 سال گذشته است. اکثریت قریب به اتفاق جمعیت از طبقه متوسط تشکیل شده است. به لطف یک فرهنگ کاری متنوع و با ارزش، فرصت های شغلی زیادی در دسترس همه وجود دارد.

در این زمینه، فضای کافی به کارگران خارجی نیز داده می شود. به حدی که از هر 3 نفر استرالیایی 1 نفر در استرالیا به دنیا نیامده اند. نرخ بیکاری بسیار پایین است. در برخی از شهرها، در مورد جوانان و دانشجویان بین المللی، نرخ بیکاری حتی به صفر هم میرسد.

 شیوه زندگی در استرالیا

استرالیا چهارمین کشور خوشحال در کره زمین است که شیوه زندگی خود را به صورتی شکل داده که از لحاظ زندگی بی دغدغه یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین کشورهای دنیا به حساب می آید. به عنوان مثال در یک کلان شهر بزرگ، تعادل مناسب بین کار، خانواده و اوقات فراغت بسیار قابل توجه و قابل لمس است. این توازن باعث می شود بیشتر وقت خود را صرف فعالیت در فضای باز بجای کار و ترافیک کنید.

روح چند فرهنگی

طبیعتا استرالیا کشور بسیار فرهنگی می باشد. این شبهه قاره در حقیقت به لطف مهاجرت در طول دو قرن گذشته جمعیت زیادی داشته است. خارجی ها از سراسر جهان به استرالیا می آیند (از هر سه نفر یک نفر غیر استرالیایی میباشد). این بدان معناست که، به عنوان یک خارجی در استرالیا، هرگز در جامعه آن بیگانه به حساب نخواهید آمد زیرا تنوع یک نقطه قوت در استرالیا محسوب می شود.

بخش آموزش در استرالیا

آموزش در کلاس جهانی، همراه با آب و هوایی خارق العاده، سواحل رویایی و سبک زندگی مشهور جهانی، استرالیا را به سومین مقصد مورد نظر دانشجویان بین المللی تبدیل می کند.

بسیاری از دانشگاه های معتبر در استرالیا واقع شده است و هفت مورد از آنها در بین 100 کشور برتر جهان ذکر شده است. استرالیا دارای یک دوره اموزش کامل است که پاسخگوی نیازها و انتظارات شما میباشد. اگر انگلیسی زبان مادری شما نیست و شما در یک دوره آموزش زبان انگلیسی شرکت نکردید، فرصت خوب را در این کشور انگلیسی زبان از دست میدهید.

جای تعجب ندارد که بخش آموزش یکی از پنج بخشی است که شاهد بیشترین رشد است. این به لطف توجه زیادی است که توسط دولت استرالیا و امکاناتی که برای دانشجویان خارجی از قبیل بورسیه تحصیلی و کمک هزینه به دانشجویان خارجی داده می شود، شده است.

استرالیا کشوری بزرگ با اقلیم و مناطق مختلف

تنوع آب و هوایی زیادی در استرالیا وجود دارد، ممکن است آب و هوای آفتابی، گرمسیری یا آب و هوای خنک تر و بارانی تری را تجربه کنید بنابراین انتخاب مقصد خود اولین تصمیم بزرگی است که باید قبل از عزیمت اتخاذ کنید.

انتخاب شهر اولین تصمیم مهمی است که باید هنگام تصمیم گیری برای سفر بگیرید. برای اینکه اولین تصور خود را از استرالیا به بهترین وجه ممکن انجام دهید، توصیه ما این است که مقصدی را انتخاب کنید که به شخصیت و عادات شما نزدیکتر باشد. شما همیشه می توانید در طول اقامت به یک شهر دیگر سفر کنید. در استرالیا ، سخت است که مردم مدت طولانی در یک مکان بمانند.

آب و هوای استرالیا

آب و هوای استرالیا به طور کلی بسیار دلپذیر و معتدل است. این کشور سالانه بیش از 3000 ساعت در معرض افتاب قرار میگیرد.

به عنوان یک شبه قاره بسیار بزرگ، بسیاری از مناطق بسته به طول و عرض جغرافیایی ، با شرایط مختلف آب و هوایی مشخص می شوند. استرالیا بخشی از نیمکره جنوبی زمین است، بنابراین فصول آن بر خلاف آنچه که قبلاً تجربه کردید متفاوت است. وقتی در اروپا و آمریکای لاتین زمستان است، تابستان در جنوب استرالیا در جریان است.

کار در استرالیا، مشاغل با تقاضای بالا

اول از همه، شناخت خوب از زبان انگلیسی ضروری است. در مرحله دوم، شما باید انعطاف پذیر باشید. اگر در واقع پیدا کردن شغل در طی دو هفته امکان پذیر باشد، کار شایسته یا سطح بالایی نخواهد بود. بسیاری از کارفرمایان می دانند که مسافران فقط چند ماه سابقه کار در استرالیا را خواهند داشت. در ابتدا، این امر حائز اهمیت خواهد بود که به دنبال کار در بخش هایی باشیم که تقاضا بیشتری دارند. وقتی درک عمیق تری از منظر شغلی استرالیا پیدا کردید، باید به دنبال یک شغل واجد شرایط تر بروید. بازار کار استرالیا، تقریبا مانند ایالات متحده و انگلیس، بسیار پویا است و تغییر شغل اغلب به عنوان یک چیز منفی دیده نمی شود. این با میل به پیشرفت خود همراه است و روحیه ای مبتکرانه را نشان می دهد.

استرالیا کشوری است که در آن به یک کار مشغول نخواهید شد زیرا همیشه جایی برای پیشرفت وجود دارد.

ویزای استرالیا

اگر شهروند استرالیا نباشید، برای ورود به کشور به ویزا نیاز دارید (که باید قبل از عزیمت به کشور خود درخواست دهید). انواع مختلف ویزا برای استرالیا وجود دارد، همه اینها بستگی به ملیت، سن و قصد سفر اعلام شده (تحصیل، کار یا تعطیلات) دارد. در زیر چند نوع از انواع ویزای استرالیا را نام برده ایم.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0