20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

شغل های بدون نیاز به داشتن تجربه در کانادا کدام است؟

لیست مشاغل در کانادا بدون نیاز به داشتن تجربه

کانادا به خاطر کیفیت زندگی بسیار بالای خود شناخته شده است و تعادل مناسبی بین کار و زندگی را به شهروندان خود ارائه می‌دهد. همچنین، این کشور بهترین شرایط را برای لذت بردن از هر دو فراهم می‌کند. علاوه بر این، در کانادا، تعصبات بسیار کمتری نسبت به دیگر کشورها وجود دارد و مهاجران با دلگرمی در آنجا می‌توانند سکونت پیدا کنند.

بیشتر کانادایی‌ها باور دارند که تنوع، قویترین عامل تقویت یک کشور است و برای سال‌ها از مهاجران خواسته‌اند که در آنجا سکونت پیدا کنند، اما اگر تجربه کاری ندارید، آیا می‌توانید در آنجا کار پیدا کنید؟

اگرچه عدم تجربه باعث می‌شود پیدا کردن کار سخت‌تر شود، اما کاملا غیرممکن نیست. در اینجا فهرستی از شغل‌هایی در کانادا که نیاز به تخصص خاصی ندارند، آورده شده است.

مشاغل صنعت غذا

حتی بدون تجربه کاری قبلی، در کانادا فرصت‌هایی برای کار به عنوان آشپز، کارمند هتل، سرویس کار، حرفه‌ای در بازاریابی و یا راننده تحویل وجود دارد. برخی از مشهورترین رستوران‌های جهان در کانادا قرار دارند. اگر شما آماده یادگیری در حین کار یا شرکت در دوره‌های آموزشی بیشتر هستید، احتمالا موفق به پیدا کردن کار در صنعت غذای کانادا خواهید بود.

در ادامه ، پنج بیزینس معتبر صنعت غذای کانادا را معرفی می‌کنیم:

- Nestle Canada

- McCain Foods Limited

- Chef Connexion

- Kraft Heinz Canada

- Tyson foods Canada

میانگین حقوق سالیانه کارکنان تازه وارد در صنعت غذای کانادا حدودا بین 26,000 تا 46,000 دلار است.

مشاغل صنعت گاز و نفت

به عنوان مهندس، فروشنده، تکنسین یا کارگر نگهداری، می‌توانید در صنعت گاز و نفت بدون تجربه کاری بسیاری از شغل‌ها را پیدا کنید، به خصوص اگر مشتاق یادگیری در حین کار باشید. علاوه بر این، در این صنایع نیاز به رانندگان، اپراتورهای تجهیزات و مدیران پروژه نیز وجود دارد.

بزرگترین و مهم‌ترین شرکت‌های نفت و گاز جهان عبارتند از:

- BP

- Shell

- Total

- Exxon Mobil

صنعت نفت و گاز کانادا به کارمندانش در سال بین ۳۳,۶۵۴ تا ۵۸,۳۵۴ دلار حقوق پرداخت می‌کند.

مشاغل صنعت حمل و نقل

اگر شما تجربه‌ای از رانندگی ندارید و به دنبال کار در کانادا هستید، شانس خوبی دارید که شغل‌های رانندگی مختلفی را در این کشور پیدا کنید که نیازی به تجربه قبلی ندارند. برای این کار، فقط یک گواهینامه رانندگی معتبر و سابقه رانندگی بی‌عیب و نقص همراه با گذراندن آزمون رانندگی مورد نیاز است.

به عنوان یک راننده با تجربه کم، می‌توانید به راحتی کار در شرکت‌های حمل و نقل کوچک یا پیمانکاران مستقل پیدا کنید. برخی شرکت‌های حمل و نقل کامیون حتی برنامه‌های آموزشی را برای کمک به رانندگان تازه‌کار در یادگیری مهارت‌های لازم، ارائه می‌دهند.

رانندگی برای شرکت‌های تحویل، رانندگی تاکسی، رانندگی کامیون و رانندگی اتوبوس، برخی از شغل‌های رانندگی معمول در کانادا هستند. برای اعمال به این شغل‌ها، بسیار مهم است که قبل از آنها، شرایط و مزایا را بررسی کنید زیرا هر یک از این شغل‌ها شرایط و مزایای متفاوتی دارد.

سالانه درآمد یک راننده در کانادا بین 35,950 تا 48,784 دلار کانادایی متغیر است.

شغل‌های صنعت بهداشت

اگر شما تجربه‌ای ندارید و به دنبال کار در حوزه بهداشت هستید، ممکن است ندانید که از کجا شروع کنید. با این حال، تبدیل شدن به یک دستیار پزشکی یا کارآموز پرستاری گزینه‌های مناسبی برای شما هستند. دستیاران پزشکی وظایف مختلفی از جمله گرفتن یادداشت‌های مربوط به جلسات پزشکی، سازماندهی پرونده‌های پزشکی و آماده‌سازی بیماران برای آزمایشات را بر عهده دارند.

از طرفی، کارشناسان ادعا با شرکت‌های بیمه همکاری کرده و برای بررسی و حل ادعاها کمک می‌کنند. اگر تجربه‌ای در حوزه بهداشت ندارید، می‌توانید به عنوان پرستار کارآموز نیز فکر کنید. در بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها، پرستاران کارآموز از زمان تشخیص تا بهبودی بیماران را درمان می‌کنند.

احتمالا در شرکت‌های برتر بهداشتی زیر می‌توانید به کار بپردازید:

- Abbott

- Bausch Health

- McKesson

- Mount Sinai Health System

- Philips Healthcare

در صنعت بهداشت و درمان، حقوق متوسط برای کارکنان جدید معمولاً بین 35,000 تا 55,000 دلار کانادایی متغیر است، اما این ممکن است به تعویق بیافتد و به شرکت کارفرما بستگی دارد.

کشف مشاغل پرتقاضا در کانادا برای مهاجران

شغل‌های صنعت ساختمانی

شغل‌های صنعت ساختمانی در کانادا

کانادا مکانی مناسب برای جستجوی شغل در صنعت ساختمانی است، حتی اگر تجربه قبلی نداشته باشید. شغل‌هایی مانند نجار، برق‌کار، لوله‌کش، کاشی‌کار، مدیر سایت، تعمیرکار پنجره، باغبان و مکانیک برای افرادی که تجربه کاری ندارند در دسترس هستند.

همچنین، می‌توانید در برنامه‌های کارآموزی کانادا شرکت کنید یا شغل پیمانکاری یا موقت پیدا کنید. گزینه دیگر، شرکت در برنامه‌های دیپلم کانادا است.

چهار شرکت برتر ساختمانی در کانادا به شرح زیر هستند:

- PCL Construction

- EllisDon Corporation

- Aecon Group Incorporated

- Ledcor Group of Companies

شرکت‌های ساختمانی کانادا حقوق متوسطی در بازه 33,750 تا 43,920 دلار در سال به کارکنان جدید پرداخت می‌کنند.

مشاغل صنعت تولیدی

تغییر حرفه در بخش صنعتی بدون تجربه قطعاً ممکن است. صنعت تولیدی چندین شغل دارد که نیازی به تجربه قبلی ندارند. در واقع، بسیاری از جایگاه‌های این بخش نیاز به آموزش کم تا هیچی ندارند.

صنعت تولیدی تعداد زیادی از افراد را شامل می‌شود که شامل مهندسان، کارکنان بسته‌بندی، مدیران پروژه، مدیران زنجیره تأمین، مدیران صادرات، تکنسین‌های R&D، مدیران پروژه ساخت و ساز، مدیران تولید، کارگران انبار و حسابداران هستند.

این شرکت‌های تولیدی برتر کانادا هستند که می‌توانید برای فرصت‌های شغلی بررسی کنید:

- ArcelorMittal Dofasco

- BASF Canada Inc.

- Cisco Systems Canada Co.

- Danone Canada

- Ford Motor Company of Canada Ltd.

در شرکت‌های تولیدی، حقوق متوسط کارکنان بدون تجربه در بازه 23،500 تا 31،200 دلار کانادا است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0