20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

ثبت شرکت در اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی تضمینی 2021

ثبت شرکت در اسلواکی برای خارجیان مجاز است و برای ثبت شرکت ، اجازه اقامت لازم نیست. هنگامی که یک فرد تنها یک کسب و کار را بدون سرمایه باز می کند و کل مسئولیت سود و بدهی متعلق به اوست، به عنوان یک شرکت خصوصی ثبت شده است. برای کسب و کار های بزرگ تر حداقل سرمایه گذاری 25000 یورو می باشد. با توجه به این که ثبت شرکت در اسلواکی امری بسیار تخصصی می باشد توصیه ما به شما این است که برای اقامت اسلواکی با ثبت شرکت تضمینی 2019 از خدمات موسسه حامی مهاجر بهره بگیرید.

مراحل ثبت شرکت در اسلواکی تضمینی

مرحله ابتدائی ثبت شرکت در اسلواکی نامی که برای شرکت شما انتخاب شده است، برای منحصر به فرد بودن بررسی می شود و گواهی باید با نام انتخاب شده صادر شود. گواهی صادر شده برای مجوز های تجاری، ثبت مالیات بر درآمد و شرکت بیمه درمانی باید در دفتر مرکزی ثبت شود. سپس، سرمایه باید در یک حساب بانکی سپرده شود و همراه مجوز های تجاری، گواهی سپرده بانکی باید به ثبت نام دادگاه منطقه ای منتقل شود. سپس فرد ثبت کننده شرکت بعد از گذشت 5 روز می تواند فرم ثبت شرکت را پر کند. بعد از انجام این کارها شرکت ثبت شده در اسلواکی یک شماره شناسایی کسب و کار، کسب می کند.

ثبت مالیات

یکی از مهمترین مراحل مربوط به ثبت شرکت در اسلواکی ، مربوط به ثبت نام برای اهداف مالیاتی است. همه شرکت ها در اسلواکی باید یک شماره مالیاتی و یک شماره مالیات بر ارزش افزوده دریافت کنند که آنها را قادر به انجام معاملات مالی و فعالیت های تجاری می کند. برای ثبت نام یک شرکت برای مالیات در اسلواکی همه سهامداران باید از اداره مالیات محلی برای کار در شرکت تائید شوند.

ثبت شرکت تضمینی با مسئولیت محدود در اسلواکی

یک شرکت با مسئولیت محدود ، بهترین راه کسب و کار در اسلواکی است. در مواردی که در شرف تجارت بیشتر هستید و می خواهید که به صورت حرفه ای عمل کنید، باید از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اسواکی اقدام نمائید. شما باید شرکت خود را در اداره مالیات، برای پرداخت مالیات بر درآمد ثبت کنید. پس از امضای اسناد و قرارداد، معمولا پس از 10 الی 14 روز کاری شرکت شما تاسیس خواهد شد. هزینه درخواست ثبت شرکت محدود در اسلواکی 429 یورو می باشد. هزینه های دیگر فقط شامل هزینه های اداری برای صدور مجوز های تجارت آزاد (7.5 یورو) و تائید امضاء و هزینه تائید پیوست (15 یورو).

الزامات برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اسلواکی

حداقل مبلغ سرمایه ای که باید داشته باشید 5000 یورو است. مدیر و سهامدار شرکت می تواند یک خارجی باشد، اما مدیر عامل شرکت باید شهروند اتحادیه اروپا باشد. سهامداران می توانند شهروند هر کشور باشند. مدیران می توانند افرادی با سابقه کیفری باشند، اما مدیران نباید سوابق جنایی داشته باشند.

تشکیل دفتر شعبه اسلواکی

یک شعبه بهترین راه برای کسب و کار است در مواردی که شرکت خارجی شروع به کسب و کار در اسلواکی می کند. تشکیل دفتر شعبه اسلواکی معمولا ابزار مناسب برای پروژه های کوچکتر در اسلواکی است. تشکیل و بستن شعبه بسیار ساده تر از یک شرکت جداگانه است. ویژگی اصلی دفتر شعبه این است که شرکت مادر مسئولیت کامل بدهی ها را بر عهده دارد. پس از امضای اسناد و قرارداد، معمولا پس از 10 الی 14 روز کاری دفتر تاسیس می شود.

الزامات تشکیل دفتر شعبه اسلواکی

هیچ سرمایه ای برای تشکیل شعبه وجود ندارد، فقط باید شرکتی به عنوان شرکت مادر باشد تا بتوان دفتر شعبه را ثبت کرد. هزینه تشکیل دفتر شعبه اسلواکی 680 یورو است. مدیر شعبه می تواند شهروند خارجی باشد، اما مدیر عامل باید شهروند اتحادیه اروپا باشد. شرکت مادر، معمولا باید شرکتی خارج از اتحادیه اروپا باشد.

شرکت های آماده در اسلواکی

شرکت هایی در اسلواکی هستند که به طور انحصاری به منظور فروش به مشتری ساخته می شوند، بنابراین دارایی و بدهی ندارند. این سرویس برای افرادی که به ثبت شرکت در یک زمان کوتاه نیاز دارند، در نظر گرفته شده است. انجام کسب و کار به نام شرکت جدید می تواند در عرض چند ساعت باشد. شما بلافاصله پس از امضای قرارداد صاحب شرکت خواهید شد و می توانید بلافاصله عمل کنید.

ثبت شرکت عمومی اسلواکی

در یک مشارکت عمومی اسلواکی همکاران به همان اندازه مسئول بدهی های شرکت هستند، حتی با دارایی های شخصی خود. همه تصمیمات به طور یکسان توسط شرکا گرفته می شود، مگر اینکه در توافقنامه مشارکت غیر از این قید شده باشد.

قوانین ثبت شرکت در اسلواکی

مهمترین اسنادی که باید در هنگام ثبت شرکت تهیه شود، یادداشت و مقررات است که باید قبل از ارسال آن با ثبت شرکت، طراحی و تائید شود.
  • اطلاعات در مورد سهامداران شرکت که می توانند افراد طبیعی یا شرکت های سازمانی باشند.
  • اطلاعات در مورد مدیران شرکت که باید افراد طبیعی باشند
  • اطلاعات در مورد سرمایه شرکت و تقسیم آن بین سهامداران
  • آدرس شرکت، اطلاعات در مورد هدف فعالیت شرکت و ارزش سهام
  • اطلاعات اضافی مانند توافقنامه سهامداران و مقررات ویژه نیز می تواند در قوانین ثبت شرکت در اسلواکی گنجانده شود.

مدت زمان ثبت شرکت در اسلواکی

اگر تمامی مدارک به درستی ارائه شود، شرکت ثبت شده در اسلواکی می تواند فعالیت تجاری خود را در حدود دو هفته شروع کند.

مدارک لازم ثبت شرکت تضمینی 2021 در اسلواکی

  • اسناد محرمانه انجمن
  • گواهی پرداخت هزینه ثبت نام
  • گواهی سپرده بانکی و اثبات نام منحصر به فرد شرکت
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 3 | کل دیدگاه های تایید شده: 0