20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

سفارت آمریکا در آنکارا؛ آدرس و هتل‌های نزدیک آن

وقت سفارت آمریکا در آنکارا، آدرس و هتل‌های نزدیک آن

طراحی سفارت آمریکا در آنکارا شامل چندین حیاط است که از سنت معماری غنی آنکارا الهام گرفته است. هدف این طراحی تسهیل و ترویج ارتباطات دیپلماتیک، ایجاد یک فضای اجتماعی و الهام بخش برای تبادلات فکری است.

سفارت آمریکا بر روی یک سایت شیبدار ساخته شده است. این طراحی، فضایی رسمی و منظم را برای جابجایی بازدیدکنندگان و کارکنان در سراسر سایت فراهم می‌کند. در ضمن، فضای ورودی اصلی با نصب درختان و گیاهان سبز، فضای سبز را به منظره شهری بازگردانده است.

بعد از عبور از پاویون‌های ورودی، بازدیدکنندگان از مسیری که از میان باغ‌ها عبور می‌کند، به سمت چنسری حرکت می‌کنند. چنسری یک ساختمان معماری منحصر به‌فرد است که حاشیه داخلی از حیاط‌های اداری تشکیل شده است. حیاط فضای بازی است که جامعه سفارت از آن برای گردآوری و تبادل اطلاعات استفاده می‌کند و بخشی از فضای آن، به دلایل امنیتی، برای استفاده تنها توسط اعضای جامعه سفارت در نظر گرفته شده است.

اگر قصد دارید به سفارت آمریکا در آنکارا مراجعه کنید،
از خدمات موسسه حامی مهاجر برای رزرو وقت سفارت آمریکا استفاده کنید، تا بتوانید با ذهنیت آرام به مصاحبه خود بپردازید و بیشتر در آن تمرکز کنید.

 

حیاط اصلی، مرکزی است که دور آن، برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که بصورت مشترک توسط اعضای سفارت آمریکا و بازدیدکنندگان برگزار می‌شوند، قرار می‌گیرند. در این حیاط، گیاهان بومی منطقه کاشته شده و به چندین فضای جمعیتی تقسیم می‌شود. برای مراسم‌های رسمی فضاهای بزرگتر و برای استراحت غیررسمی، باغ‌های کوچکتری طراحی شده است. همچنین در این حیاط، از یک پرده بتنی بسیار مقاوم استفاده می‌شود که از الگوهای سنتی ترکی الهام گرفته شده است.

نمای ساختمان چنسری با استفاده از سنگ محلی ساخته شده که همسان با محیط اطراف باشد و در عین حال امنیت و راحتی مورد نیاز یک سفارت را نیز تامین کند. همچنین استفاده از این نوع سنگ، امکان کنترل نور خورشیدی، نور روز و نمایی از شهر را فراهم می‌کند.

دلیل انتخاب سفارت آمریکا در آنکارا

اصولا، متقاضیان ساکن ایران می‌توانند به هر سفارت یا کنسولگری آمریکا که ویزای غیرمهاجرتی پردازش می‌کند، سفر کنند و درخواست خود را ارائه دهند. با این حال، به خاطر داشته باشید که سفارت آمریکا در آنکارا، دارای افسران کنسولی فارسی زبان هستند که با متقاضیان ایرانی و شرایط کشور آشناتر هستند. بنابراین، اگر می‌خواهید در طول فرآیند درخواست ویزای خود راحت‌تر باشید، بهتر است وقت سفارت خود را از این مکان بگیرید.

در طول فرایند درخواست ویزا، به طور معمول در مصاحبه، یک اسکن اثر انگشت دیجیتال بدون جوهر تهیه می‌شود. این فرآیند برای تأیید هویت شما و اطمینان از عدم قرار گرفتن در لیست‌های امنیتی استفاده می‌شود. با این حال، برخی از درخواست‌های ویزا نیاز به پردازش اداری بیشتر دارند که پس از مصاحبه متقاضی ویزا توسط مقام دیپلماتیک انجام می‌شود و به همین دلیل، دریافت ویزای شما ممکن است کمی طول بکشد.

در طی سال‌های گذشته، سفارت آمریکا در آنکارا، عملکرد متوسطی در خصوص پردازش پرونده‌های ویزای آمریکا داشت. اما به‌واسطه بزرگتر شدن ساختمان سفارت، انتظار می‌رود که این مرکز سرعت بالایی در پیگیری پرونده‌های لاتاری داشته باشد. همچنین در نظر داشته باشید که در سرتاسر ترکیه، تنها یک مرکز مدیکال وجود دارد و ممکن است روند کار کمی کند پیش رود. 

نکته: اگر درخواست ویزای شما در این سفارت ریفیوز شود، تا 24 ماه نمی‌توانید از این سفارت وقت بگیرید.

اگر از حضور در مصاحبه ویزای خود استرس دارید، با شرکت در ماک سفارتی آمریکا، استرس خود را کاهش دهید.
این خدمت به شما اجازه می‌دهد تا با حضور در جلسات تمرینی و با حضور حرفه‌ای‌های مجرب،
مهارت‌های مصاحبه خود را بهبود داده و با اطمینان به مصاحبه ویزای خود بروید.

12 هتل‌ نزدیک سفارت آمریکا، آنکارا

شما می‌توانید با استفاده از تور سفارتی و انگشت‌نگاری که توسط آژانس مسافرتی حامی مهاجر ارائه می‌شود، به آنکارا سفر کنید و در هتلی نزدیک سفارت آمریکا در ترکیه اقامت کنید. همچنین، می‌توانید از خدمات ویژه‌ای مانند ترانسفر رفت و برگشت به سفارت استفاده کنید.

>> هتل وینگز نوا پالاس (The Wings Hotels Neva PalasOpens in new window)

>> هتل جیناح (Hotel Cinnah)

>> هتل اکسیدنتال (Occidental Ankara)

>> هتل هیلتون اس‌ای (Ankara HiltonSA)

>> هتل دمورا (Demora Hotel)

>> هتل وارویک (Warwick Ankara)

>> هتل هالیدی این آنکارا کاواکلیدر (Holiday Inn Ankara-Kavaklidere, an IHG Hotel)

>> هتل آنکارا پلازا (Ankara Plaza Hotel)

>> هتل لاتانیا (Latanya Hotel Ankara)

>> هتل دمونتی (Demonti Hotel)

>> هتل بست (Hotel Best)

>> هتل میداس (Midas Hotel)

آدرس سفارت آمریکا در آنکارا

آدرس سفارت آمریکا در آنکارا

آدرس

1480 Sok No:1 Cukurambar Mah Cankaya 06530, Ankara

تلفن (فقط در موارد اضطراری)

90-312-294-0000

فکس

(90-312) 467-0019

سایت

https://tr.usembassy.gov/embassy-consulates/ankara/

خلاصه کلام

سفارت آمریکا در آنکارا به‌عنوان نمادی از ارزش‌های فرهنگی و درک متقابل بین ایالات متحده و آنکارا، مطرح است. طراحی دقیق آن المان‌های سنتی و مدرن را به هم می‌آمیزد، دیپلماسی را ترویج می‌دهد و احساس اجتماعی را تقویت می‌کند.

به همین دلیل، سفارت آمریکا در آنکارا به‌عنوان یک نمونه برجسته از ارتباط بین فرهنگ و تفاهم متقابل شناخته می‌شود که معماری برجسته آن نماینده ارزش‌های دیپلماسی است.

تیم حرفه‌ای حامی مهاجر در تلاش است تا با ارائه پشتیبانی و راهنمایی باکیفیت بالا، در طول فرآیند درخواست ویزا، به شما کمک کند.

 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 31 | کل دیدگاه های تایید شده: 2
ناشناس
آیا مصاحبه ها برای گرفتن ویزای مهاجرتی در آنکارا انجام میشه؟ ممنون از پاسختون
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله در حال حاضر برگزار میشه.

ناشناس
والا نرفته این مطلب روخوندیم ترسیدیم بخدا...چقققدر سخته...ولی وژدانا دلمون به حامی مهاجر گرمه..امیدوارم اگر برنده شدم کمکم کنند..به امید برنده شدن
کارشناس حامی مهاجر

نگران نباشید، اگر برنده لاتاری بشید، در تمامی مراحل کنار شما هستیم و راهنماییتون خواهیم کرد.