20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

جاذبه های گردشگری فرانسه

فرانسه، در اروپای غربی واقع شده و شامل شهرهای قرون وسطایی، روستاهای آلپ و سواحل مدیترانه است. پایتخت آن پاریس، به دلیل خانه ها و موزه های هنری کلاسیک از جمله لوور و بناهای تاریخی مانند برج ایفل مشهور است. این کشور همچنین به خاطر شراب و غذاهایش مقصد بسیاری از توریست ها قرار گرفته است. نقاشی های غار باستانی لاساک، تئاتر رومی لیون و کاخ وسیع ورسای، گواهی بر تاریخ غنی این کشور است.

شاتون چنونسو

شاتون چنونسو شاید مشهورترین کاخ دره لوریه است. این محوطه ساخته شده در قرن شانزدهم، که رودخانه چیر در آن قرر دارد دارای گذرگاه هایی برای عبور قایق می باشد. بعد از ورسای، این مکان بازدید کننده ترین کاخ در فرانسه است و بعنوان یکی از باغ های زیبا از آن یاد شده است. این کاخ پس از بمباران در جنگ جهانی دوم احیا شد.

لو پوی آن ولای

 

لو پوی آن ولای در جنوب فرانسه به سه چیز مشهور است: کلیسای جامع ، عدس و ساخت توری. زیارتگاه مریم باکره در بالای مونس آنیکیوس از قبل از قرون وسطی زائران را به خود جلب کرده است. کلیسای جامع نوتردام محبوب ترین جاذبه گردشگری است.

شامپاین Epernay

 

Epernay ، شهری کوچک در جنوب Reims به شامپاین معروف است. در واقع ، این مکان را پایتخت شامپاین می نامند، زیرا بسیاری از شامپاین های برتر در اینجا تولید می شوند.

جشنواره کن

 

درهر ماه مه ، نخبگان صنعت فیلم سازی جهان برای این جشنواره جهانی به فرانسه می آیند. در حالی که این نمایش ها برای عموم آزاد نیست، طرفداران می توانند به هنگام ورود و ترک سالن های فیلم، به دنبال ستاره های مورد علاقه خود باشند ، در رستوران ها شام بخورند ، از یکی از سواحل زیبا دیدن کنند.

Val d'Isere

 

 یک پیست اسکی محبوب در جنوب شرقی فرانسه و نزدیک مرز با ایتالیا است. این میزبان مسابقات اسکی مردان ، از جمله سراشیبی و اسلالوم ، در بازی های المپیک زمستانی 1992 و به طور منظم میزبان مسابقات جام جهانی است و دهکده ی جذابی با 1800 نفر در آن جا سکونت دارند.

بناهای تاریخی روم نیمس

 

نیمس شهری در جنوب فرانسه است که زمانی یکی از مهمترین شهرهای روم بوده است. یک آمفی تئاتر شگفت انگیز و یک معبد رومی قدیمی که به خوبی حفظ شده و به همین دلیل ، اغلب از نیمس به عنوان روم فرانسه یاد می شود.

کامارو

 

کامارو واقع در بین دریای مدیترانه و دلتا رودخانه رون ، بزرگترین دلتای رودخانه در اروپای غربی را تشکیل می دهد. این منطقه به دلیل حیات پرنده ها، همیشه به پر آب بودن و هوای دل انگیزش معروف است (حدود 500 گونه پرنده از جمله فلامینگو صورتی و اسب های سفید کامارگو) که در مراتع تپه های وسیعی پرسه می زنند، به همان اندازه مشهور هستند.

ویو لیون

 

ویو لیون یا شهر قدیمی لیون، بزرگترین منطقه رنسانس در لیون است. این  شهر قدیمی پر از خیابان های باریکی است که با ساختمان های دیدنی پوشیده شده است که اکنون به جای مردم موزه ها و مغازه ها را در خود جای داده است.

بونیفاسیو

 

بونیفاسیو شهری در منطقه جنوب غربی جزیره کورسیکا است. سواحل اطراف دارای صخره های آهکی سفید ی می باشد.  فرسایش در صخره ها به رنگ سفید در آمده است و این طور به نظر می رسد که ساختمانها تقریباً در لبه بنا شده اند و قبلا یک قلعه دراین مکان جای داده شده بود اما اکنون موزه تاریخی می باشد.

پل میلاو

 

پل Millau بلندترین پل جهان با 343 متر (1212 فوت) می باشد. این پل چهار خطی دره رودخانه تارن در جنوب فرانسه را فرا گرفته است. با افتتاح در سال 2004 ، این پل یکی از بزرگترین شاهکارهای مهندسی فرانسه به حساب می آید.

کلیسای جامع ریمس

 

کلیسای جامع ریمس برای سلطنت فرانسه استفاده می شد و از آنجایی که پادشاهان این کشور در این مکان تاج گذاری کرده اند از اهمیت زیادی برخوردار است. این بنا به سبک گوتیک فرانسوی از سال 1211 تا 1275 ساخته شده است. کلیسای جامع سالانه حدود 1 میلیون بازدید کننده را به خود جلب می کند.

شهر قدیمی استراسبورگ

 

استراسبورگ شهری قرون وسطایی است که به عنوان پایتخت آلزاس فعالیت می کند. شهری است قدیمی که توسط خیابان های تخته سنگی باریک که از ساختمانهای کم ارتفاع پوشیده شده. بازدیدکنندگان می گویند بهترین راه برای کشف شهر قدیمی استراسبورگ پیاده روی یا دوچرخه سواری است که پیاده روی در امتداد خیابان ها یک فعالیت محبوب را به خود اختصاص داده است.

پرومینادی دیس آنگلایس

 

این نام برای بازدید کنندگان انگلیسی است که از قرن 18 در اینجا می جنگند. امروزه گردشگران زیادی را برای حمام آفتاب ، اسکیت بورد و ورزش های آبی دیگر به خود جذب کرده است.

انسی

 

آنسی در انتهای شمالی دریاچه آنیسی در آلپ های روون قرار دارد. این شهر زیبا و جذاب در گذشته بخشی از سوئیس و ساردینیا بود اما در سال 1860 به فرانسه پیوست. این شهر قرون وسطایی توسط کانال های آب کوچک و جریان هایی ازرودخانه ها تشکیل شده. و از جذابیت های این شهر محسوب می شود.

کاخ فونتنبیلو

 

کاخ Fontainebleau با فاصله کمتر از 65 مایل از مرکز پاریس، یکی از بزرگترین کاخ سلطنتی فرانسه است. یکی از شکارگاه های قدیمی است که از قرن دوازدهم مورد استفاده قرار می گرفت. مکانی است که ناپلئون قبل از تبعید به البا، امپراطوری خود را بنا می کرد. این مجتمع مملو از ساختمان های زینتی است که حتی فضای داخلی آن زینت بیشتری دارند.

پونت دو گارد

 

پنت دو گارد یا پل قدیمی رومی که از رودخانه گاردون در جنوب فرانسه عبور می کند. در حدود 40 سال پیش ساخته شده است ، بخشی از یک مسیر آبی طولانی برای آوردن آب از چشمه در اوز به مستعمره روم نیمس بود. با ارتفاع 49 متر (160 فوت) بلندترین پل از تمام پل های قنات رومی است.

کاراکاسون

 

یک شهر با استحکام تاریخی در منطقه لونگودوگ است. قدمت این شهر به حدود 2500 سال بر می گردد و در اواسط قرن 13 بخشی از فرانسه شد. در یک زمان مرکز صنعت نساجی پشمی فرانسه بود. از قرن نوزدهم سیت کارساسون به یک مقصد محبوب توریستی امروزی تبدیل شده است.

کلیسای جامع کارترس

 

کلیسای جامع Chartres در شهری کوچک در نزدیکی پاریس واقع شده است . شبستان وسیع ، ایوانهای تزئین شده با مجسمه های زیبا و پنجره های شیشه ای با شکوه قرن دوازدهم و سیزدهم ، آن را به یکی از بهترین نمونه های سبک گوتیک فرانسه تبدیل کرده است.

Dune of Pyla

 

Dune of Pyla واقع در منطقه خلیج آرکاچون ، بلندترین تپه ماسه ای در اروپا است. که در حال رشد به طرف شرق با حدود 4.5 متر در سال است که درختان ، محل اتصال جاده و حتی هتل را بلعیده است. در قله تپه این منظره با ساحل اقیانوس اطلس و ورودی خلیج از یک طرف و یک جنگل کاج بزرگ از طرف دیگر،  بسیار دیدنی است.

Palais des Papes

 

یکی از بزرگترین و مهمترین ساختمان های گوتیک قرون وسطایی در اروپا است. این کاخى است كه پاپ ها از آوینیون در دوره ای كه پاپیس تقسیم شده بود در آن پاپ در روم و دیگری در آوینیون حكومت می كردند. دیوارهای ضخیم 3 متر (10 فوت) و برج های دیدنی بر نمای قلعه مانند کاخ به نمایش در آمده اند.

شامبورد

 

شامبورد شاهکار رنسانس فرانسه است. ساختن Chateau de Chambord در سال 1519 توسط شاه فرانسوی اول آغاز شد تا بتواند در جنگل های مجاور شکار کند.

جرج دی ویردون

 

Gorge du Verdon ، واقع در جنوب شرقی فرانسه ، یکی از زیباترین رودخانه های اروپا به حساب می آید. در عمیق ترین سطح خود (بین 2300 فوت تا عمق 700 متر) بین Castellane و Moustiers-Sainte-Marie قرار دارد ، منطقه ای که بهترین منظره ها را از رودخانه سبز و زمرد ویردون ارائه می دهد که از میان این دره عبور می کند.

کاخ ورسای

 

کاخ سلطنتی در سال 1624 به عنوان یک شکارگاه تاسیس شد و در طول سال ها زینت بخش تر شد. ورسای واقع در خارج از پاریس ، به سالن آینه ها و باغ های زیبا معروف است.

شامونی

 

دره Chamonix یکی از قدیمی ترین استراحتگاه های اسکی در فرانسه است. اولین المپیک زمستانی در اینجا در سال 1924 برگزار شد. در نزدیکی مونت بلان در آلپ های فرانسه واقع شده است. در زمستان اسکی بازان به این طرف می آیند. Chamonix یک کوه برای کوهنوردان کوهستانی و دوچرخه سواران کوهستانی است. در تابستان نیز می توانید با تلکابین تمام شامونی را از بالا نظاره گر باشید.

خیابان تروپز

 

تروپز یک اقامتگاه تفریحی فرانسه است. زمانی یک دژ و دهکده ماهیگیری و یک کلنیست بود ، اما اکنون یک زمین بازی برای جت ، مد و میلیونرها است. این سواحل برای حمام آفتاب در نظر گرفته شده و همین طور گردشگران برای استفاده از بادگیر ، قایقرانی ، ورزش های آبی موتوری و قایقرانی به این مکان سفر می کنند. در پایان اوج تابستان، افراد مشهور کمتری به آن جا می آیند اما از آنچه هنرمندان ، نویسندگان و سازندگان فیلم را به این دهکده زیبا جذب کرده ، قدردانی خواهید کرد.

برج ایفل

 

برج ایفل سمبل پاریس و یکی از بهترین جاذبه های گردشگری فرانسه است. این برج توسط گوستاو ایفل به عنوان ورودی نمایشگاه بین المللی پاریس 1889 ساخته شده است. در ارتفاع 324 متر (1،063 فوت) هنوز هم بلند ترین ساختمان پاریس است ، و مناظر خیره کننده ای از شهر را در بر می گیرد. از زمان ساخت آن ، بیش از 200،000،000 نفر از برج ایفل بازدید کرده اند و آن را به عنوان پر بازدید ترین جاذبه گردشگری جهان تبدیل کرده است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0