20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی
ارسال بار به کانادا؛ فریت و کارگو + هزینه

«هرچه می‌خواهید را به کانادا بفرستید؛ حتی تمام اسباب‌واثاثیۀ منزلتان را!»

نه! اشتباه نکنید! آنچه گفتیم، صرفا یک جملۀ تبلیغاتیِ دورازذهن نیست! بلکه با هم خواهیم که خواند راحت‌تر از حد تصورمان، می‌توانیم حجم زیادی از وسایل، اسناد و حتی حیوانات را از دل ایران به قلب کانادا بفرستیم! چطوری؟ گفتیم که! قرار است درباره‌اش بخوانیم.

پس اگر دلتان می‌خواهد بدانید روند ارسال بار به کانادا چگونه است یا اصلا هزینه ارسال بار از ایران به کانادا تقریبا چقدر درمی‌آید، همراهمان باشید که قرار است حسابی درباره‌اش حرف بزنیم!

ارسال بار به کانادا

«من چند ماه دیگر قرار است به کانادا مهاجرت کنم اما به‌شدت دل‌نگرانم! چون نمی‌خواهم در یک کشور غریبه، همۀ زندگی‌ام را از نو بسازم! نمی‌خواهم مهاجرتم را در یک خانۀ سوت‌وکور و خالی از اساسیه شروع کنم! تازه حیوانات خانگی‌ام چه؟ نمی‌توانم که آن‌ها را اینجا به حال خودشان رها کنم!»

خوب! راستش را بخواهید، اصلا نیازی به این دل‌شوره‌ها نیست! چرا؟ چون اگر بخواهیم، همه‌چیز (تکرار و تاکید می‌کنیم: همه‌چیـــــز) را می‌توانیم از همین خاک به هر گوشۀ دنیا بفرستیم! پس دیگر مانعی بر سر راه ارسال بار از تهران به ونکوور یا فریت بار به کانادا وجود ندارد!

مگر می‌شود؟!

بله! چرا نشود؟! امروزه دیگر دورۀ استفاده از سرویس‌های پستی قدیمی گذشته! طوری که با وجود مجموعه‌هایی مثل حامی مهاجر، استفاده از خدمات بابری بین المللی ساده‌تر از چیزی شده که فکرش را می‌کنیم! باور نمی‌کنید؟ بیایید دو نمونه از روش‌های ارسال بار به کانادا را برایتان بگوییم!

ارسال بار به کانادا

حمل بار هوایی به کانادا

نیاز دارید در سریع‌ترین زمان ممکن، کالا یا کالاهایی را به تورنتو و سایر شهرهای کانادا برسانید؟ بسیار خوب! حامی مهاجر، خدمات حمل بار هوایی به کانادا را برای شما طراحی کرده! این‌طور که اگر در مضیغۀ زمانی هستید، فقط کافی است با شمارۀ 02148000957 تماس بگیرید.

بعدش ما دربارۀ شرایط بسته‌تان خواهیم پرسید، راجع‌به چندوچون ارسالش صحبت خواهیم کرد و در نهایت، بستۀ شما را تحویل گرفته و آن را از راه‌های هوایی به مقصد می‌رسانیم! تازه! برخلاف برخی واسطه‌های نامعتبر، ما به‌خاطر مجوزهای قانونی‌مان، برای ارسال بار به کانادا با پست هایی همکاری می‌کنیم که قدرتمندترین و سریع‌ترین ناوگان‌های پستی دنیا را دارند؛ همین‌قدر مطمئن!

حمل بار هوایی به کانادا

پس یک کلام و تمام: نگران نباشید! با حامی مهاجر، جابه‌جایی حیوانات خانگی، مثل بردن سگ به کانادا یا حتی ارسال لوازم منزل به کانادا، از طریق خطوط هوایی و در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد!

حمل بار از ایران به کانادا با کشتی

ارسال بار به کانادا از طریق هواپیما را که توضیح دادیم. خوب دیگر چه می‌ماند؟ بله! کشتی!

ماجرا از این قرار است که گاهی، حجم یا وزن بسته‌های ارسالی ما بسیار زیاد است؛ مثلا در قامت یک صنعت‌گر، می‌خواهیم محصولاتی را به ونکوور یا مونترال بفرستیم. خوب در این حالت باید چه کنیم؟ آیا می‌توانیم از مسیرهای هوایی استفاده کنیم؟

واقعیت این است که بله! می‌توانیم؛ اما به‌خاطر حجم و گستردگی بسته‌ها، ممکن است با هزینه‌های سرسام‌آوری روبه‌رو شویم؛ پس بهتر است به‌جای هواپیما، کشتی را انتخاب کنیم! زیرا در چنین موقعیت پرالتهابی، حمل بار از ایران به کانادا با کشتی مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد بود.

خوب! آیا در این زمینه هم می‌توانیم از حامی مهاجر کمک بگیریم؟ قطعا! ما در مقالۀ شیپینگ اوردر چیست، دربارۀ این موضوع تا دلتان بخواهد صحبت کرده‌ایم! اما ماجرا این‌جاست که نه فقط در این عرصه، بلکه در خصوص باقی شیوه‌های حمل‌ونقلی هم می‌توانیم به حامی مهاجر اعتماد کنیم. زیرا با حامی، همه‌چیز شدنی است!

حمل بار از ایران به کانادا با کشتی

فریت بار به کانادا

منظور از فریت بار به کانادا چیست؟ این شیوه چه کارکردی دارد؟

راستش را بخواهید، ما این موضوع را در مقالۀ تخصصی فریت بار توضیح داده‌ایم؛ پس شرح مفصلش بماند برای همان‌جا! اما در این بخش، بهتر است در همین‌حد بدانیم که فریت بار به کانادا، یکی از به‌روزترین شیوه‌های حمل‌ونقل هوایی است؛ پس گزاره‌ای مثل فریت بار به کانادا با کشتی چندان درست نیست!

ولی خوب فرقش با سایر روش‌های حمل‌ونقلی در این است که فریت بار به کانادا، بیشتر حول‌محور خود مسافر می‌چرخد! مثلا اگر حالتی پیش بیاید که حجم بار مسافر بیش از مقدار مجاز باشد، حامی مهاجر می‌تواند بسته‌هایش را از قبل فریت کند تا دیگر خبری از پرداخت اضافه‌بار نباشد!

ولی اگر حجم بسته‌ها فراتر از این حرف‌ها بود چه؟

کارگو می‌کنیم؛ به همین سادگی!

کارگو به کانادا

گفتیم که برای بسته‌هایی با حجم و وزن بالا، انتخاب کارگو به کانادا معقول‌تر است!

دلیلش هم واضح است؛ چون اولا کارگو هم با روش‌های دریایی صورت می‌گیرد و هم با شیوه‌های زمینی‌هوایی؛ ثانیا باقی روش‌های حمل‌ونقلی مثل فریت کردن بار کانادا، طوری طراحی شده‌اند که با حجیم‌بودن بسته، هزینه‌ها تصاعدی افزایش پیدا کند. در حالی که با کارگو، هزینه ارسال کالا به کانادا، به‌خصوص کالاهای سنگین، معمولا معقول‌تر است.

تازه! وقتی می‌گوییم با کارگو دستمان برای فرستادن بار به کانادا بازتر است، منظورمان این است که نه‌تنها مواردی مانند جابه‌جایی حیوانات را نیز می‌توانیم صورت بدهیم، بلکه حتی ارسال بار به ایران از کانادا هم شدنی است!

کارگو به کانادا

پس اگر می‌خواهید بسته‌ای را از کانادا دریافت کنید، تنها یک تماس کافی است! بعد از آن، ما مقدمات کارگو را فراهم می‌کنیم و در عرض چند روز، محمولۀ درخواستی‌تان را به دست شما می‌رسانیم؛ همین‌قدر بی‌دردسر!

شماره تماس: 02148000957

حمل اثاثیه منزل به کانادا

از همان اولی که شروع به نوشتن کردیم، تا به حال چندمرتبه‌ گفته‌ایم که «دوست من! نگران حمل اثاثیه منزل به کانادا نباش!» چرا؟ چون هرآنچه تا به حال معرفی کرده‌ایم، به ما کمک می‌کنند که حتی ریزترین اثاثیۀ منزلمان را هم به قلب ونکوور یا دل تورنتو ببریم!

حمل اثاثیه منزل به کانادا

فقط برای این کار، اول باید مطمئن بشویم که دربارۀ اسباب‌اثاثیه‌مان، مثلا فریت بار به تورنتو گزینۀ مناسب‌تری است یا کارگو و شیپینگ اوردر. حالا دیگر تشخیص این، بماند با کارشناسان واحد حمل‌ونقل حامی مهاجر.

پس ما فقط باید در طی تماس تلفنی‌مان، بحث حمل اثاثیه منزل به کانادا را با ایشان در میان بگذاریم و مشورت لازم را دریافت کنیم. همین!

هزینه ارسال بار از ایران به کانادا

بسیار خوب! برسیم به این سوال که اصلا هزینه ارسال بار به کانادا یا قیمت فریت بار به کانادا چقدر است!

راستش را بخواهید، پاسخ این سوال تنها یک جمله است! این‌طور که باید بگوییم «اصلا نمی‌توان هزینه فریت بار از ایران به کانادا را تعیین کرد!»

حالا چرا؟ چون در تعیین قیمت ارسال بار به کانادا، هزاران عامل دخیل‌اند! بنابراین برای اینکه بتوانیم بگوییم مثلا هزینه ارسال بار به ونکوور فلان‌قدر است و هزینه ارسال بار به تورنتو فلان‌قدر، باید تاثیر هریک از این عوامل را بررسی کنیم.

مثلا چه عواملی؟ این موارد:

 • حجم بسته‌های ارسالی
 • ابعاد محموله‌های پستی
 • وزن بار درحال‌انتقال
 • محتوای بسته‌های پستی
 • شیوۀ حمل‌ونقلی انتخابی (فریت، کارگو یا شیپینگ اوردر)
 • مقصد دقیق هر بسته و...

خوب حالا باید چه کنیم؟ کاری ندارد که! کافی است با دفتر حامی مهاجر تماس بگیریم و وضعیت بسته‌مان را با ایشان در میان بگذاریم. پس از آن، کارشناسان این مجموعه خواهند گفت که با توجه به برآوردها، هزینه ارسال بار به کانادا تقریبا چقدر خواهد بود.

کالاهای ممنوع الورود به کانادا

این را هم بگوییم و تمام!

کالاهای ممنوعه کانادا

نه فقط در کانادا، که هر در گوشه‌وکناری از جهان، قوانین‌ومقررات ویژه‌ای برای ارسال یا دریافت بار وضع شده است. حالا مطابق با بیانیۀ رسمی ادارۀ مهاجرت کانادا نیز، ورود این 3 دسته کالا به کانادا ممنوع است:

 • مواد مخدر؛
 • گیاهان، حیوانات، مواد غذایی و سایر محصولاتی که علنا بیماری‌زا هستند و می‌توانند سلامت جامعه را به خطر بیندازند؛
 • گونه‌های زیستی درحال‌انقراض و هرچه که از بقایای این گونه‌ها تشکیل شده باشد؛ مثل برخی لباس‌ها و عتیقه‌ها که از اعضای بدن جانداران درحال‌انقراض ساخته شده‌اند.

علاوه‌بر این، کالاهای دیگری نیز وجود دارند که پیش از ارسالشان، باید برخی مجوزهای رسمی را دریافت کنیم؛ چرا که ممکن است در روند ارسال وسایل به کانادا دردسر ایجاد کنند؛ از جمله:

 • برخی داروها و محصولات بهداشتی؛
 • آن‌دسته از عتیقه‌جاتی که حائزاهمیت تاریخی هستند؛
 • مواد منفجره، مواد آتش‌زا و تجهیزات جنگی.

جمع‌وجور کنیم!

گهگاهی که فکر مهاجرت به سرمان می‌زند، با خودمان فکر می‌کنیم «اصلا گیریم که رفتم! خوب با وسایلم چه کنم؟ گربه‌ام چه می‌شود؟ اصلا در یک کشور غریب، زندگی‌ام را با چه شروع کنم؟ با خانه‌ای سوت‌وکور که حتی فرشی هم زیر پایم پهن نیست؟»

ما اینجاییم تا بگوییم نه! همۀ این حرف‌ها را فراموش کنید! زیرا امروزه، دیگر اثری از این‌همه دنگ‌وفنگ نیست! این‌طور که با سرویس‌هایی نظیر سرویس کارگو، فریت بار و شیپینگ اوردر حامی مهاجر، حتی اگر به آن سر دنیا هم برویم، می‌توانیم اسباب‌اثاثیه و حیوانات و هرآنچه دلمان بخواهد را ببریم.

تنها کاری هم که باید بکنیم، تماس با شمارۀ 02148000957 است؛ زیرا باقی کارها، از انتخاب بهترین روش حمل‌ونقل گرفته تا بسته‌بندی و ارسال محصول، با کارشناسان حامی مهاجر است؛ همین‌قدر سریع، آسان و بی‌دردسر!

حامی مهاجر، بی‌حدومرز!

پاسخ به سوالات متداول دربارۀ فریت بار به کانادا

بسیار خوب! آنچه لازم بود را گفتیم. فقط می‌ماند چند سوال پرتکرار راجع‌به ارسال کالا به کانادا که در ادامه بررسی‌شان می‌کنیم.

قیمت ارسال بار به کانادا چقدر است؟

راستش را بخواهید، ارسال بار به کانادا قیمت دقیقی ندارد؛ زیرا همان‌طور که در ضمن مطلب هم توضیح دادیم، هزینه باربری به کانادا متاثر از عوامل مختلفی است؛ مثل شیوۀ حمل بار یا حجم بسته‌های ارسالی.

بهترین روش برای ارسال لوازم منزل به کانادا چیست؟

اگر بخواهیم به‌شکل کلی جواب بدهیم، باید بگوییم کارگو هوایی گزینۀ مناسب‌تری است؛ چون هم سریع‌تر است و هم هزینۀ معقولی دارد؛ منتها برای اینکه هیچ‌گونه خطایی در این فرایند ایجاد نشود، باید وضعیت هر درخواست را به‌شکل دقیق بررسی کرد.

نحوه ارسال دارو به کانادا چگونه است؟

چنان‌که گفتیم، ارسال دارو به کانادا از جمله مواردی است که به اخذ وجوزهای قانونی نیاز دارد؛ چرا که در غیر این صورت، می‌تواند به جریمه‌های چندده‌هزار دلاری منجر شود!

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0