تخفیف یلدایی مشاوره مهاجرت
در این مقاله تلاش داریم تا بهترین کشورها برای مهاجرت را به شما معرفی کنیم. همچنین قصد داریم بهترین کشورها برای مهاجرت کاری و بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی را برای شما علاقه مندان به مهاجرت معرفی کنیم. شما می توانید از طریق تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت ، که توسط کارشناسان و مشاوران مهاجرت مورد بررسی قرار خواهد گرفت ، از روش های مهاجرتی ممکن (تحصیلی ، کاری ، سرمایه گذاری و ...) ، که بر اساس شرایط مالی ، کاری و خانوادگی شما می باشد ، اطلاعات کسب نمایید.

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

کشورهای زیر به عنوان بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری محسوب می شوند.

بحرین

بهترین کشورها برای مهاجرت

یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کشور بحرین می باشد که درآمد متوسط سالانه کارکنان این کشور حدود 37.169.646 دینار بحرین (98622 $ آمریکا) می باشد. یکی از روش های مهاجرت به بحرین از طریق کار در بحرین می باشد. شاید بسیاری باور نکنند که کشور بحرین در سال 2018 یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری به شمار می آید. 65 درصد مهاجران کاری کشور بحرین به صورت سالانه کمک هزینه ای برای مسافرت به خانه هایشان دریافت می کنند.

انگلستان

بهترین کشورها برای مهاجرت

یکی دیگر از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کشور انگلستان است که درآمد متوسط سالانه 65537 پوند (83227 $ آمریکا ) می باشد. در انگلستان، مهاجران می توانند مهارت های جدید یاد بگیرند و شغل بهتری بیابند. 62 درصد مهاجران کاری به انگلستان، ارتقا شغلی مناسبی داشته اند. برای کار در انگستان باید ویزای کار انگلستان را دریافت نمائید.

چین

بهترین کشورها برای مهاجرت

از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری می توان به چین اشاره کرد که درآمد متوسط سالانه کارکنان این کشور حدود 1167615 یوان چین (169756 $) می باشد. چین یک مکان عالی برای پیشرفت شغلی و کسب درآمد است. طبق آمار بدست آمده از مهاجران چین (شهر هنگ کنگ) مشخص شد که 68 درصد، هنگ کنگ را یک مقصد عالی برای اشتغال و کسب درآمد می دانند. اما با این حال برخی از افراد معتقدند که بعد از مهاجرت، تعادل میان کار و زندگی بدتر شده است.

اتریش

بهترین کشورها برای مهاجرت مسلمانان

یکی دیگر از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کشور اتریش می باشد که با درآمد متوسط سالانه کارکنان حدود 74545 € (85288 $) می باشد. اتریش از نظر تعادل کار و زندگی رضایت 71 درصد مهاجران را کسب کرده و بسیاری از افراد در نظر سنجی ها اعلام کرده اند که در شغل خود پیشرفت کرده اند. کار در اتریش همواره یکی از بهترین راه های ورود به این کشور محسوب می شود.

سنگاپور

بهترین کشورها برای مهاجرت زنان

کشور سنگاپور یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری به شمار می رود و درآمد متوسط سالانه کارکنان این کشور حدود 189411 دلار سنگاپور (138641 $ آمریکا) می باشد. 62 درصد از مهاجران کار در سنگاپور گفته اند که در شغل خود پیشرفت داشته، اما 30 درصد گفته اند زندگی مناسبی ندارند. به طور کلی 53 درصد از مهاجران کاری به سنگاپور از شغل خود اعلام رضایت داشته اند. 

نروژ

بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان

درآمد متوسط سالیانه کارکنان کشور نروژ حدود 849103 کرون نروژ (97486 $ آمریکا) می باشد. کشور نروژ یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری است و در چند سال گذشته پیشرفت اقتصادی خوبی داشته است و در میان همه کشورهایی که این نظر سنجی اعلام شده است، بهترین وضعیت را در تعادل کار و زندگی با 87 درصد رضایت داشته است. هر ساله افراد بسیاری جهت کار در نروژ به این کشور مهاجرت می کنند.

امارات

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان

یکی دیگر از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کشور امارات می باشد که درآمد متوسط سالانه کارکنان این کشور حدود 414354 درهم (112820 $) می باشد. امارات متحده عربی در بین کشورهای عربی، به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت کاری در نظر گرفته شده است. هر ساله افراد زیادی خواستار کار در امارات هستند. در این کشور 56 درصد از مهاجران کاری، هزینه تامین محل اقامت دریافت می کنند و 75 درصد مهاجران هم مزایای بیمه درمانی دریافت می کنند. 

سوئد

بهترین کشورها برای زندگی

درآمد متوسط سالانه کارکنان در کشور سوئد حدود 759800 کرون سوئد (84802 $ آمریکا) می باشد. سوئد یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری به شمار رفته و 71 درصد از کسانی که برای کار به سوئد رفته اند، از محیط کاری و شرایط راضی هستند. مهاجران کاری سوئد دارای ویژگی تعادل کارو زندگی به علاوه امنیت شغلی هستند. سالانه افراد زیادی جهت کار در سوئد به این کشور مهاجرت می کنند.

آلمان

بهترین کشورها برای مهاجرت در سال 2020

از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری می توان به کشور آلمان اشاره نمود که درآمد متوسط سالانه کارکنان این کشور حدود 85388 € (97693 $) می باشد. یکی از بهترین روش های مهاجرت به آلمان از طریق کار در آلمان می باشد و اگر به دنبال کسب مهارت یا تخصص جدید هستید، آلمان بهترین گزینه است. مهاجران کاری در آلمان دارای امنیت شغلی هستند.

سوئیس

بهترین کشورها برای مهاجرت در سال 2020

درآمد متوسط سالانه کارکنان کشور سوئیس حدود 185234 فرانک سوئیس (188275 $ آمریکا) می باشد. سوئیس یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری به شمار می رود. کارکنان سوئیس دارای بالاترین درآمد، تعادل کار و زندگی مناسب و محیط کارای عالی هستند و درآمد کارکنان سوئیس تقریبا دوبرابر متوسط جهانی است. برای مهاجرت کاری به سوئیس باید ویزای کار سوئیس را دریافت کنید.

بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی

کشورهای زیر به عنوان بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی به شمار می روند.

کره جنوبی

بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان

یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی کشور کره جنوبی می باشد. از معروف ترین رشته های تحصیل در کره جنوبی، میتوان به زبان کره ای، مهندسی و رایانه، رشته های مطالعات آسیا و کسب و کارهای بین المللی اشاره کرد. هزینه تحصیل در کره جنوبی در هر ترم بین 2234 تا 4468 وون معادل با (2000-4000 $) می باشد.

استرالیا

بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان

از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی می توان به استرالیا اشاره نمود. این کشور سالانه میزبان تعداد زیادی دانشجوی خارجی از سراسر جهان می باشد. مناظر فوق العاده، آرامش زیاد و امکانات خوبی که دانشگاه های تراز اول استرالیایی ارائه می کنند، از جمله جذابیت های آن برای تحصیل در استرالیا است. هزینه تحصیل در استرالیا در کالج ها سالانه حدود 18000 تا 25000 دلار، هزینه تحصیل در مقطع لیسانس بین 20000 تا 30000 هزار دلار، هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس حدود 25000 تا 35000 دلار و هزینه تحصیل در مقطع دکترا حدود 25000 تا 35000 دلار می باشد.

آمریکا

بهترین کشور همسایه برای مهاجرت

یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی کشور آمریکا است. هیچ کشوری به اندازه آمریکا، کالج و دانشگاه های معتبر و معروف ندارد. در آمریکا، فرصت های زیادی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. تمام ایالات آمریکا، دانشگاه های معتبری دارند که با امکانات خوب، پذیرای دانشجویان از سراسر جهان می باشند. تحصیل در آمریکا با توجه به امکانات بالای این کشور، نیاز به هزینه بیشتری نسبت به دیگر کشور ها دارد و هزینه تحصیل در آمریکا در برخی از دانشگاه های خصوصی سالانه مبلغ 60000 دلار می باشد. هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی برای دانشجویان بین المللی حدود 23000 دلار در سال است.

کانادا

بهترین کشور همسایه برای مهاجرت

یکی دیگر از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی، کشور کانادا است. امروزه بسیاری از افراد خواهان تحصیل در کانادا می باشند، به این خاطر که دانشگاه های کانادا از جمله دانشگاه هایی هستند که به دلیل اعتبار جهانی و رفاه اجتماعی، بیشترین متقاضی مهاجرت را دارند. به دلیل سطح علمی و آموزشی عالی در دانشگاه های کانادا، هر ساله دانشجویان زیادی از سراسر جهان، متقاضی تحصیل در کانادا هستند. هزینه تحصیل در کانادا در مقطع لیسانس سالانه حدود 14000 تا 18000 دلار، هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس سالانه حدود 14000 تا 22000 دلار می باشد.

انگلستان

بهترین کشورها برای زندگی

انگلستان یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی به شمار می رود، انگلستان دارای دانشگاه های قدیمی و معتبر مانند آکسفورد و کمبریج می باشد. دانشگاه هایی که مرجع علمی در جهان بوده اند و در رشته های مختلف به ارائه بهترین خدمات آموزشی می پردازند. لندن و منچستر از بهترین شهرها برای تحصیل در انگلستان به شمار می روند. هزینه تحصیل در انگلستان در مدارس تا دانشگاه سالانه بین 10000 تا 15000 پوند، هزینه تحصیل در مقطع لیسانس سالانه حدود 8000 تا 12000 پوند، هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس سالانه حدود 10000 تا 15000 پوند و هزینه تحصیل در مقطع دکترا سالانه حدود 8000 تا 12000 پوند می باشد.

آلمان

بهترین کشورها برای زندگی

آلمان یکی از کشورهایی است که تحصیل رایگان و با هزینه کم در آن مقدور است. اگر دوست دارید تحصیلات عالی و سطح بالایی داشته باشید، تحصیل در آلمان گزینه خوبی برای شما به شمار می رود. آلمان صنعتی ترین کشور اروپا است و به همین دلیل یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی می باشد. هزینه تحصیل در آلمان در دانشگاه های دولتی معمولا رایگان یا بسیار پایین است و شما فقط هزینه های هر ترم را پرداخت می کند که چیزی بین 100 تا 500 یورو خواهد بود. اما برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی آلمان باید سالانه حدود 20000 یورو هزینه کنید.

ایتالیا

بهترین کشورها برای زندگی

کشور ایتالیا با آن همه غذای خوشمزه و تاریخ غنی یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی به شمار می رود. هر ساله متقاضیان زیادی از سراسر جهان برای تحصیل در ایتالیا به این کشور مهاجرت می کنند. به طور مثال شهر رم ایتالیا به تاریخ و رشته های کسب و کار مشهور است. شهر فلورانس به خاطر هنر و دانشجویان هنری و اگر به دنبال مد و فشن هستید باید به شهر میلان ایتالیا بروید. هزینه تحصیل در ایتالیا در دانشگاه های دولتی سالانه 850 تا 1000 یورو می باشد و ممکن است دانشگاه های دولتی مطرح بالاتر از 1000 یورو باشد. شهریه دانشگاه های خصوصی در ایتالیا حدود 6000 تا 20000 یورو در سال متغیر است.

فرانسه

بهترین کشورها برای زندگی

فرانسه هر ساله بیش از 23 درصد از بودجه ملی را به آموزش اختصاص می دهد و به دقت کیفیت آموزش های ارائه شده و مدارک اعطا شده را زیر نظر دارد. از طرفی، دانشگاه های فرانسه در رتبه بندی های متخلف جهانی همواره در لیست برترین دانشگاه ها قرار گرفته اند. علاوه بر این، تحصیل در فرانسه رایگان است و یکی از عوامل مهمی است که این کشور را به یکی از مقصدهای محبوب تحصیل دانشجویان بین المللی کرده است. هزینه تحصیل در فرانسه در دانشگاه های دولتی رایگان است و شما فقط هزینه هر ترم را پرداخت می کنید که حدود 200 یورو برای هر ترم، هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس حدود 260 یورو برای هر ترم و هزینه تحصیل در مقطع دکترا حدود 400 یورو برای هر ترم می باشد. هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی فرانسه سالانه حدود 10000-20000 یورو می باشد.
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 8