20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

اگر شما هم متقاضی اخذ ویزای آمریکا هستید، اطلاع دارید که مهم‌ترین مرحله گرفتن ویزای آمریکا، مصاحبه در سفارت است. از آنجا که آمریکا در ایران سفارت ندارد، ایرانیان باید به منظور انجام این مرحله به کشورهای خارجی سفر کنند.

بنابراین انتخاب بهترین سفارت آمریکا برای مصاحبه ویزا، همیشه یکی از نگرانی‌های اصلی متقاضیان است. بنابراین در این مقاله قصد داریم که یک مقایسه بین سفارت های آمریکا در خارج از کشور انجام دهیم و با ارائه اطلاعات کاربردی، بهترین سفارت آمریکا برای ایرانیان را معرفی کنیم.

خواندن این مقاله برای تمام افرادی که مراحل اولیه اخذ ویزای آمریکا را شروع کرده‌اند، کاربردی و مفید است. توصیه می‌کنیم که تا حتما تا انتهای این مقاله همراه حامی مهاجر باشید.

حامی مهاجر یک موسسه مهاجرتی معتبر و تخصصی در زمینه اخذ انواع ویزای آمریکا در ایران است. چنانچه به هرگونه خدمات در این زمینه نیاز دارید. می‌توانید از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان ما تماس بگیرید. پاسخگوی شما هستیم!

بهترین سفارت برای مصاحبه ویزای آمریکا

بهترین سفارت آمریکا کدام است؟

در این مقاله قصد نداریم که صرفا با یک کلمه جواب این سوال را بدهیم. برای اینکه بهترین سفارت آمریکا برای ایرانیان را مشخص کنیم. ابتدا چند نکته مهم برای انتخاب سفارت را به شما توضیح می‌دهیم و سپس به مقایسه سفارت های آمریکا می‌پردازیم. در نهایت این خود شما هستید که درباره بهترین سفارت آمریکا تصمیم‌گیری خواهید کرد.

برای تعیین بهترین سفارت برای مصاحبه ویزای آمریکا ابتدا باید چند نکته مهم برای انتخاب بهترین سفارت را بدانید و میزان اهمیت هر کدام را برای خود در نظر بگیرید. این نکات مهم شامل موارد زیر هستند.

زبان مصاحبه در سفارت امریکا

 به دلیل اینکه آمریکا در ایران سفارت ندارد، وزارت خارجه این کشور سفارت‌های آمریکا در آنکارا و استانبول ترکیه، ایروان ارمنستان و ابوظبی و دبی امارات را به عنوان سفارت های جایگزین برای ایرانیان در نظر گرفته است.

این موضوع به آن معنی نیست که ایرانیان فقط باید به این سفارت ها مراجعه کنند، بلکه به این معنا است که در این سه سفارت مصاحبه ویزای آمریکا به زبان فارسی نیز انجام می‌شود؛ ولی اگر شما بخواهید به سفارت دیگری مثل سفارت آمریکا در عمان، گرجستان، پاکستان، باکو و... مراجعه کنید، باید مصاحبه خود را به زبان انگلیسی یا زبان محلی آن کشور انجام دهید.

 پس یکی از مهم‌ترین نکات در انتخاب بهترین سفارت برای گرفتن ویزای آمریکا، زبان مصاحبه در آن سفارت است. تمایل دارید مصاحبه شما به زبان فارسی انجام شود یا به زبان انگلیسی تسلط دارید؟

اخذ وقت فوری سفارت آمریکا از کدام سفارت ممکن است؟

برخی از سفارت های آمریکا در منطقه دارای ظرفیت بیشتری برای مصاحبه هستند و دریافت وقت از اینگونه سفارت‌ها سریع تر است. در شرایط خاص مثل شیوع بیماری کرونا برخی سفارت های آمریکا در منطقه تعطیل شدند و به متقاضیان ویزای تحصیلی آمریکا توصیه شد که وقت سفارت آمریکا در پاکستان را دریافت کنند.

بنابراین یکی دیگر از نکات مهم برای تعیین بهترین سفارت برای گرفتن ویزای آمریکا، مدت زمان انتظار برای دریافت وقت است. به همین دلیل برخی از ایرانی ها برای دریافت ویزای دانشجویی آمریکا، به سفارت آمریکا در عمان، گرجستان، تایلند و ... نیز مراجعه می‌کنند.

درباره گرفتن وقت سفارت آمریکا، همه چیز به نوع ویزای شما بستگی دارد. مثلا اگر برنده لاتاری هستید، نیازی نیست که خودتان برای گرفتن وقت سفارت اقدام کنید. زمان مصاحبه و وقت سفارت برندگان لاتاری از طریق نامه دوم سفارت  ، مشخص خواهد شد.

اما اگر به دنبال گرفتن ویزای توریستی یا ویزای دانشجویی آمریکا هستید، باید خودتان زمان و محل مصاحبه را تعیین کنید و به منظور گرفتن وقت سفارت آمریکا اقدام کنید.

بنابراین متقاضیان این نوع ویزاها، اختیار بیشتری برای تعیین محل و زمان مصاحبه دارند و می‌توانند سفارت های متنوعی را به این منظور انتخاب کنند. درنتیجه بهتر است قبل از انتخاب سفارت حتما با یک کارشناس مجرب مهاجرتی مشورت کنید.

سفر خارجی برای مراجعه به سفارت آمریکا

از آنجا که به منظور مراجعه به سفارت امریکا باید یک سفر خارجی انجام دهید. نزدیک بودن و راحتی سفر به آن کشور خارجی دارای اهمیت بسیار زیادی است و می‌تواند در انتخاب بهترین سفارت برای گرفتن ویزای آمریکا نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد.

باید ابتدا پروازهای ایران به کشور مقصد خود را بررسی کنید و در نظر بگیرید که سفر به آن کشور خارجی نیاز به ویزا دارد یا خیر. مثلا برای رفتن به کشور ترکیه و ارمنستان نیاز به ویزا ندارید و تقریبا هر روز می‌توانید یک پرواز به مقصد این کشورها پیدا کنید. این قضیه هم می‌تواند نکته مهمی برای تصمیم‌گیری شما باشد.

مقایسه سفارت های آمریکا

مقایسه سفارت های آمریکا

در بخش قبلی، نکات لازم برای انتخاب سفارت مناسب را دانستید. حالا در این بخش قصد داریم مشخصات چند سفارت آمریکا را به همراه مزایا و معایب آن‌ها بگوییم و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنیم. سفارت‌هایی که در این بخش بررسی می‌شوند، سفارت‌هایی هستند که ایرانیان زیادی به آن مراجعه می‌کنند و آمار بسیار خوبی در صدور ویزای آمریکا برای ایرانیان دارند.  

سفارت آمریکا در ایروان ارمنستان

پیش از گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان باید بدانید که برخلاف امارات و ترکیه، سفارت آمریکا در این کشور کوچک است و کیفیت خدمت‌رسانی آن متناسب با ظرفیتش است. ضمن اینکه پروازها و اقامتگاه‌های کمتری نیز برای سفر به این کشور وجود دارد.

منتها این تنها یک روی سکه است! زیرا گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان مزیت‌هایی نیز دارد. از جمله اینکه سفر به ارمنستان احتیاجی به ویزا ندارد و به‌دلیل نزدیکی به این کشور، شما می‌توانید از طریق راه‌های زمینی نیز خودتان به این کشور سفر کنند.

یا اینکه هزینه‌های اقامت در ارمنستان به‌مراتب از دیگر گزینه‌ها کمتر است و همین، می‌تواند دلیلی باشد برای گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان. به هر ترتیب، این شمایید که تصمیم می‌گیرید با توجه به شرایطتان، کدام سفارت را برای دریافت ویزا انتخاب کنید

مشخصات سفارت آمریکا در ارمنستان

آدرس سفارت آمریکا در ارمنستان

1 American Avenue

Yerevan 0082, Republic of Armenia

شماره تلفن سفارت آمریکا در ارمنستان

(+37410) 464-700

فاصله سفارت از فرودگاه

هشت کیلومتر

ساعت کاری سفارت

یکشنبه تا جمعه – 09:00 تا 18:00     

مزایای مصاحبه ویزا آمریکا در ارمنستان

 • امکان مصاحبه به زبان فارسی وجود دارد.
 • برای سفر به ارمنستان، افراد احتیاجی به اخذ ویزای این کشور ندارند.
 • هزینه‌های اقامت در ارمنستان به‌مراتب پایین‌تر از سایر کشورها است.
 • به‌سبب نزدیکی ایران و ارمنستان، برندگان می‌توانند از راه‌های زمینی نیز به این کشور سفر کنند. بنابراین خانم‌های باردار و سایر افرادی که شرایط پرواز ندارند، می‌توانند از این طریق به سفارت ارمنستان مراجعه کنند.

معایب مصاحبه ویزا آمریکا در ارمنستان

 • سفارت ارمنستان فضای کوچکی دارد و تعداد کارمندانش نیز کمتر است.
 • مرکز مدیکال این کشور نیز کوچک است و اکثر اوقات، صف‌هایی طولانی در آن شکل می‌گیرد.
 • به‌دلیل ارزان‌تربودن هزینه‌های اقامت در ارمنستان، ایرانیان زیادی به سفارت آمریکا در ایروان مراجعه می‌کنند. بنابراین حجم کاری آن‌ها زیاد است.
 • به‌دلیل درگیری‌های آذربایجان و ارمنستان، این مرکز در سال‌های گذشته عملکرد چندان مناسبی در رسیدگی به پرونده ویزا نداشت.
 • در سال 2022، عملکرد این سفارت در پردازش پرونده‌های ویزا بسیار سریع بود؛ اما با این وجود، بسیاری از پرونده‌ها وارد پروسه AP شدند و سرنوشت دریافت کنندگان ویزا با ابهام روبه‌رو شد.
 • اگر درخواست ویزای شما در این سفارت ریفیوز شود، تا 6 ماه نمی‌توانید از این سفارت وقت بگیرید.

سفارت آمریکا در ترکیه

سفارت آمریکا در ترکیه

پیش از اخذ وقت سفارت آمریکا در ترکیه باید بدانید که برخلاف انتظار، سفارت آمریکا در شهر آنکارا ترکیه واقع شده است. چرا که آنکارا پایتخت این کشور است. کشور آمریکا در شهر استانبول کنسولگری دارد.

کنسولگری آمریکا در استانبول

گفتنی است بیشتر پرونده‌های این مرکز نیز مربوط به ویزاهای توریستی و تحصیلی آمریکا هستند و کمتر پرونده‌ای در زمینه ویزاهای مهاجرتی به این مرکز ارجاع داده می‌شود. بنابراین گرفتن وقت سفارت آمریکا در استانبول، برای متقاضیان ویزاهای غیرمهاجرتی آمریکا بسیار مناسب است.

همچنین از مزایای دریافت وقت سفارت آمریکا در استانبول، می‌توانیم به امکان گشت‌وگذار کوتاه‌مدت در این شهر اشاره کنیم. چرا که می‌دانیم استانبول، پایتخت گردشگری ترکیه و یکی از توریستی‌ترین شهرهای جهان است. ضمن اینکه هر زمان اراده کنید، می‌توانید پروازی به‌مقصد این شهر بیابید!

بنابراین شما می‌توانید با گرفتن وقت سفارت آمریکا در استانبول، به‌راحتی خودتان را به ترکیه برسانید و بدون نگرانی‌های معمول، امور مربوط به پرونده‌تان را پیگیری کنید.

مشخصات کنسولگری آمریکا در استانبول

آدرس سفارت آمریکا در استانبول

Poligon Mahallesi, Sariyer Caddesi No: 75,Istinye 34460 Sariyer, Istanbul/Türkiye

شماره تلفن سفارت آمریکا در استانبول

(90) 212-335 90 00

فاصله سفارت از فرودگاه

سی‌وچهار کیلومتر

ساعت کاری سفارت

دوشنبه تا جمعه – 8:30 الی 16:30   

سفارت آمریکا در آنکارا

گفتیم که سفارت اصلی ترکیه، در پایتخت این کشور یعنی آنکارا واقع شده است. اگر می‌خواهید از مزایای حضور در این سفارت نیز اطلاع پیدا کنید، باید بگوییم این مرکز، اخیرا به ساختمان بزرگی منتقل شده است و سرعت پردازش پرونده‌های آن بالا رفته است. ضمن اینکه در سال‌های گذشته نیز، عملکرد متعادلی در پردازش پرونده‌های متقاضیان خود داشته است.

بنابراین بیراه نیست اگر بگوییم گرفتن وقت سفارت آمریکا در آنکارا، شما را چند پله از نظر زمانی جلو میندازد! با این وجود باید بدانید که تمرکز اصلی سفارت آمریکا در آنکارا بر روی پردازش پرونده‌های مهاجرتی است. منتهی چنانچه سفارت اعلام کند، افراد می‌توانند در خصوص ویزاهای غیرمهاجرتی نیز اقدام به گرفتن وقت سفارت آمریکا در آنکارا بکنند.

مشخصات سفارت آمریکا در آنکارا

آدرس سفارت آمریکا در آنکارا

1480 Sokak No. 1, Cukurambar Mahallesi, 06530 Cankaya, Ankara

شماره تلفن سفارت آمریکا در آنکارا

(90-312) 294-0000

فاصله سفارت از فرودگاه

سی‌ودو کیلومتر

ساعت کاری سفارت

همه‌روزه (به‌جز روزهای تعطیل ترکیه و آمریکا) - 8:30 الی 17:30

مزایای مصاحبه ویزای آمریکا در ترکیه

 • امکان مصاحبه به زبان فارسی وجود دارد.
 • ورود به کشور ترکیه نیازی به اخذ ویزا ندارد.
 • عموما پروازهای زیادی برای سفر به ترکیه وجود دارد.
 • از طریق مسیرهای زمینی نیز می‌توان به این کشور سفر کرد.
 • در طی سالی که گذشت، ساختمان سفارت آمریکا در آنکارا به محل بزرگ‌تری منتقل شده است.
 • سال‌های گذشته، سفارت آمریکا در آنکارا، عملکرد متوسطی در خصوص پردازش پرونده‌های ویزای آمریکا داشته است.

معایب مصاحبه ویزای آمریکا در ترکیه

 • آنکارا پایتخت سیاسی ترکیه محسوب می‌شود. بنابراین با شهرهایی مانند استانبول تفاوت دارد و مقصد مناسبی برای گردشگری نیست.
 • در سرتاسر ترکیه، تنها یک مرکز مدیکال وجود دارد که همان مرکز مدیکال آنکاراست. این مرکز نیز مرکز متوسطی به‌حساب می‌آید و چندان مطرح نیست.
 • به این خاطر که سفارت آمریکا در آنکارا به ساختمان بزرگی منتقل شده است، انتظار می‌رود که این مرکز امسال سرعت بالایی در پیگیری پرونده‌های لاتاری داشته باشد. با این حال، به‌دلیل بروز برخی تنش‌های سیاسی بین آمریکا و ترکیه در سال 2022، سفارت آمریکا در این کشور مدتی بسته بود و هیچ پرونده‌ای را پردازش نمی‌کرد.
 • اگر درخواست ویزای شما در این سفارت ریفیوز شود، تا 24 ماه نمی‌توانید از این سفارت وقت بگیرید.

سفارت آمریکا در امارات

سفارت آمریکا در امارات

کشور آمریکا در شهر دبی کنسولگری و در شهر ابوظبی سفارت دارد. متقاضیان ویزای توریستی و تحصیلی آمریکا معمولا به کنسولگری امریکا در دبی مراجعه می‌کنند. متقاضیان ویزای مهاجرتی آمریکا نیز باید به سفارت آمریکا در ابوظبی مراجعه کنند.

کنسول گری آمریکا در دبی

دبی، یکی از شهرهای تجاری‌توریستی شناخته‌شده امارات است که به سبب ویژگی‌های خاص خود، شهرتی جهانی پیدا کرده است. تا آنجا که سالیانه، پذیرای مسافرین بسیاری از سرتاسر جهان است. بنابراین می‌توان گفت که دیدن این شهر و گشت‌وگذار در آن، می‌تواند از عوامل ترغیب‌کننده برای گرفتن وقت سفارت آمریکا در دبی باشد!

ضمن اینکه به همین دلیل، همواره بلیت پرواز برای این شهر وجود دارد. طوری که شما می‌توانید با گرفتن وقت سفارت آمریکا در دبی، خودتان را در هر زمانی به این شهر برسانید. همچنین وجود اقامتگاه‌های متنوع در این امیرنشین نیز باعث می‌شود که شما پس از گرفتن وقت سفارت آمریکا در دبی، بتوانید به‌راحتی محلی را برای سکونت خود انتخاب کنید.

در جدول زیر، آدرس و مشخصات کنسولگری آمریکا در دبی آورده شده است:

آدرس سفارت آمریکا در دبی

8 Al Seef St - Dubai - United Arab Emirates

شماره تلفن سفارت آمریکا در دبی

(+971)(4) 309 4000

فاصله سفارت از فرودگاه

هشت کیلومتر

ساعت کاری سفارت

دوشنبه تا پنجشنبه – 07:30 الی 17:00

جمعه- 7:30 الی 11:30

سفارت آمریکا در ابوظبی

امیرنشین ابوظبی را می‌توان پایتخت سیاسی کشور امارات دانست. به همین دلیل سفارت آمریکا در این شهر قرار گرفته است. برای سفر به ابوظبی باید ابتدا به شهر دبی بروید و سپس از این شهر با اتوبوس یا وسایل نقلیه دیگر، خود را به ابوظبی برسانید.

آدرس سفارت آمریکا در امارات

آدرس سفارت آمریکا در امارات (ابوظبی)

Airport Road at Rabdan (29th)

Street Embassies District,

Plot 38, Sector W59-02, Street No. 4

P.O. Box 4009

Abu Dhabi, UAE

آدرس کنسولگری آمریکا در امارات (دبی)

Corner of Al Seef Rd. and Sheikh Khalifa bin Zayed Rd

Dubai, U.A.E

شماره تلفن سفارت آمریکا در امارات

شماره تلفن سفارت آمریکا در امارات (ابوظبی)

+971-2 414 2200

شماره تلفن کنسولگری آمریکا در امارات (دبی)

+971-4-309-4000

مزایای مصاحبه ویزای آمریکا در ابوظبی

 • امکان مصاحبه به زبان فارسی وجود دارد.
 • در سال‌های گذشته، کارمندان سفارت ابوظبی برخورد بسیار مناسبی با ایرانیان دارند.
 • بیشتر شهروندان دبی به زبان انگلیسی مسلط هستند. بنابراین برای رساندن منظور خود و سریع‌تر پیش‌بردن امور، کار راحتی دارید.
 • هم سفارت آمریکا در امارات و هم مرکز مدیکال این کشور، هر دو فضای بزرگی دارند. بنابراین کارها در این مراکز با سرعت زیادی پیش می‌رود.
 • اگر درخواست ویزای شما در این سفارت ریفیوز شود، هیچ محدودیتی برای مراجعه مجدد به این سفارت نخواهید داشت. (برخلاف سفارت آمریکا در ارمنستان و ترکیه)

معایب مصاحبه ویزای آمریکا در ابوظبی

 • سفر به کشور امارات، نیازمند اخذ ویزای توریستی دبی است که هزینه‌هایی را به‌دنبال دارد.
 • هرچند امارات در زمستان آب‌وهوای مطبوعی دارد اما در فصل تابستان، هوا بسیار گرم است.
 • با وجود اینکه در طی سال‌های گذشته، سفارت ابوظبی به‌عنوان بهترین سفارت برای مصاحبه لاتاری و سایر ویزاهای مهاجرتی آمریکا به‌حساب می‌آمد، بروز برخی تنش‌های سیاسی پیش‌بینی‌نشده سبب شد که این سفارت در سال 2022، عملکرد مناسبی در پردازش پرونده‌های لاتاری نداشته باشد.

سفارت آمریکا در عمان

سفارت آمریکا در عمان

برای گرفتن وقت سفارت آمریکا در عمان، دانستن برخی نکات الزامی است. از جمله اینکه عموما جمعیت زیادی از متقاضیان اخذ ویزای آمریکا، برای پیگیری کارهای خود راهی این سفارت می‌شوند و به همین دلیل، صف‌های طویلی در این مرکز شکل می‌گیرد.

بنابراین واضح است که در چنین شرایطی، مدت‌زمان پیگیری پرونده‌های متقاضیان طولانی‌تر باشد. ضمن اینکه کشور عمان، عموما آب‌وهوای گرم و خشکی دارد و گرفتن وقت سفارت آمریکا در عمان، ممکن است تجربه چندان خوشایندی نباشد.

با این حال، باید بدانید کارمندان سفارت آمریکا در مسقط (پایتخت عمان) برخورد بسیار مناسبی با مراجعه‌کنندگان خود دارند و ضمن کمک‌رسانی به آن‌ها، خدمات خود را نیز با کیفیت بالایی به متقاضیان اخذ ویزای آمریکا عرضه می‌کنند.

ضمنا نکته قابل‌توجه این است که همواره پروازهای زیادی برای سفر به مسقط وجود دارد و ایرانیان نیز می‌توانند بدون ویزا به عمان سفر کنند. در نتیجه، شما می‌توانید با گرفتن وقت سفارت آمریکا در عمان، خودتان را به‌سادگی به عمان برسانید.

مشخصات سفارت آمریکا در عمان

آدرس سفارت آمریکا در عمان

Jamiat Al Dowal Al Arabiya, Bldg. 32, Shatti Al Qurum,Muscat, Sultanate of Oman

شماره تلفن سفارت آمریکا در عمان

2464-3400(968+)

فاصله سفارت از فرودگاه

بیست کیلومتر

ساعت کاری سفارت

دوشنبه تا شنبه – 9:00 تا 17:00

بهترین روش مراجعه به سفارت های آمریکا چیست؟

مصاحبه حضوری در سفارت آمریکا، همیشه برای متقاضیان ویزا نگران‌کننده بوده است. در چنین شرایطی، سفر به خارج از کشور برای انجام امور کنسولی، می‌تواند نگرانی را برای این متقاضیان چند برابر کند. تور سفارتی حامی مهاجر به صورت تخصصی برای افرادی طراحی شده است که قصد مصاحبه ویزا در سفارت‌های آمریکا را دارند.

ویژگی اصلی این تورها طراحی انعطاف‌پذیرشان است که نه‌تنها از بروز مشکلات جلوگیری می‌کند، بلکه مانع از افزایش هزینه‌ها نیز می‌شود. ضمنا تورهای سفارتی مزایای دیگری نیز دارند که به سه مورد آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

 • خدمات همراهی کامل توسط کارگزار موسسه، برای انجام کارهای سفارت
 • پشتیبانی آنکال و 24ساعته در تور سفارت آمریکا
 • رزرو هتل‌های مناسب برای مصاحبه سفارتی

سخن پایانی

در میان سفارت‌های آمریکا، نمی‌توان یکی از آن‌ها را به عنوان بهترین سفارت برای مصاحبه ویزای آمریکا معرفی کرد. زیرا همان‌طور که گفتیم، مصاحبه در هرکدام از این سفارت‌ها ویژگی‌هایی دارد که ممکن است با موقعیت عده‌ای سازگار باشد و با شرایط گروهی دیگر سازگاری نداشته باشد.

مثلا برای آن‌دسته از متقاضیانی که شرایط حضور در سفر هوایی را ندارند، سفارت آمریکا در ایروان بهترین گزینه است. یا سفارت آمریکا در ابوظبی، بهترین سفارت ممکن برای کسانی است که می‌خواهند کارهای پرونده‌شان سریع‌تر به سرانجام برسد. بنابراین می‌توان گفت بهترین سفارت آمریکا برای ایرانیان، سفارتی است که بیشترین تطابق را با شرایط شخصی هر فرد داشته باشد.

برای انتخاب بهترین سفارت برای گرفتن ویزای آمریکا می‌توانید نکات گفته شده در این مقاله را در نظر بگیرید؛ اما هرگز فراموش نکنید که این مطالب جهت افزایش آگاهی شماست و نمی‌تواند جای مشاوره با کارشناس را بگیرید.

شما نمی‌توانید برای انتخاب بهترین سفارت فقط به اطلاعات بالا یا توصیه افراد ویزا شده تکیه کنید. مشاوره با کارشناس برای انتخاب سفارت بسیار مهم است، چرا که او بنا به تجربه می‌داند که در حال حاضر کدام سفارت آمریکا روند بهتری برای صدور ویزای مورد نظر شما دارد و همین موضوع باعث می‌شود که شانس بیشتری برای دریافت ویزا داشته باشید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0