50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

دریافت وقت سفارت آمریکا از پاکستان: اسلام آباد و کراچی

چنانچه شما متقاضی دریافت ویزای تحصیلی آمریکا باشید، نیاز دارید که به منظور انجام مصاحبه ویزای دانشجویی به دریافت وقت از سفارت آمریکا نیاز دارید. در صورتی که نتوانید از سفارت های تعیین شده برای ایرانیان وقت بگیرید، بهترین گزینه دریافت وقت سفارت آمریکا از پاکستان است. در حال حاضر سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان وقت مصاحبه ویزای دانشجویی به ایرانیان اعطا می‌کند و دریافت وقت سفارت آمریکا از کراچی پاکستان به این منظور امکانپذیر نیست.

در این مقاله قصد داریم ضمن توضیح چگونگی دریافت وقت مصاحبه از سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان، هزینه و شرایط مورد نیاز برای مراجعه به سفارت آمریکا در پاکستان را نیز به صورت کامل شرح دهیم. همچنین در این مقاله با خدمات موسسه حامی مهاجر در زمینه برگزاری تور سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان ، خدمات پرداخت هزینه سفارت در پاکستان ، خدمات همراهی و ترانسفر فرودگاهی در اسلام آباد پاکستان آشنا خواهید شد. گفتنی است که در حال حاضر به دلیل شرایط کرونایی تعیین سریع ترین وقت برای مصاحبه سفارت آمریکا از طریق سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان امکان‌پذیر است. پس چنانچه متقاضی ویزای دانشجویی آمریکا هستید، حتما این مقاله را بخوانید.

موسسه حامی مهاجر یک موسسه گردشگری و مهاجرتی معتبر است که با داشتن شرکت در ایران و ترکیه خدماتی همچون برگزاری تورهای ارزان انگشت نگاری سفارت آمریکا با ترنفسر فرودگاهی ، دریافت نوبت از سفارت های آمریکا ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا ارائه می‌کند. همکاران مجرب ما در حامی مهاجر می‌توانند در هر یک از سفارت های آمریکا در منطقه برای شما وقت سفارت دریافت کرده و برای شما تور مناسب ترتیب دهند. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148406 تماس حاصل فرمایید.

وقت مصاحبه ویزای دانشجویی آمریکا در پاکستان

سفارت های منتخب آمریکا برای ایرانیان، شامل سفارت های آمریکا در ترکیه، ارمنستان و امارات می‌شوند. افسران کنسولی مستقر در سفارت های این سه کشور، به زبان فارسی مسلط هستند و آشنایی خوبی با شرایط ایرانیان دارند؛ اما در صورتی که برای اخذ ویزای تحصیلی نیاز به دریافت وقت سریع از سفارت آمریکا دارید، می‌توانید از سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان وقت مصاحبه دریافت کنید. در سفارت آمریکا در پاکستان مصاحبه ویزای دانشجویی به یکی از زبان های انگلیسی یا اردو انجام می‌شود. بنابراین چنانچه به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید، تعیین وقت سریع از سفارت آمریکا در اسلام آباد امکانپذیر خواهد بود.

سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان، پس از کشورهای ارمنستان و ترکیه نزدیک ترین سفارت آمریکا برای مصاحبه ویزای دانشجویی است و به همین جهت نسبت به سفارت آمریکا در لبنان مناسب تر است. در گذشته امکان تعیین وقت مصاحبه از کنسولگری آمریکا در کراچی پاکستان نیز وجود داشت، اما در حال حاضر کنسول گری آمریکا در کراچی پاکستان به ایرانیان خدماتی ارائه نمی‌کند. در ادامه متن بیشتر درباره مزایای و معایب تعیین وقت سفارت آمریکا از پاکستان صحبت خواهیم کرد.

دیگر خدمات ما: اخذ ویزای آمریکا برای ایرانیان

سفارت آمریکا در پاکستان

سفارت آمریکا در پاکستان در محدوده ویژه دیپلماتیک اسلام آباد قرار گرفته است. محدوده ویژه دیپلماتیک اسلام آباد (پایتخت پاکستان) ناحیه‌ای است که تقریبا تمام سفارت های کشورهای گوناگون درون آن قرار گرفته‌اند. فضای این محدوده به شدت امنیتی است و ورود به آن بدون داشتن پاسپورت و مجوز امکان‌پذیر نیست. درون این ناحیه به دلیل تراکم تعداد سفارت ها و نهادهای دیپلماتیک، تعداد بسیار زیادی هتل، رستوران و اماکن اقامتی وجود دارد. به همین دلیل می‌توانید خود را به سرعت به سفارت آمریکا رسانده و کار خود را انجام دهید.

ساختمان سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان نوساز است و دارای امکانات رفاهی مناسبی همچون تلویزیون، سرویس بهداشتی و فروشگاه است که می‌توانید در مدت زمان انتظار خود از آن‌ها بهره مند شوید. کارمندان این سفارت به زبان های انگلیسی، اردو و پشتو مسلط هستند.  بنابراین در صورتی که به هر کدام از این زبان ها مهارت دارید، مشکلی بابت جوابگویی به سوالات افسران کنسولی نخواهید داشت.

آدرس و اطلاعات تماس سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان  

Diplomatic Enclave, Ramna 5 , Islamabad, Pakistan

آدرس

(+92) 051-201-4000

تلفن

(+92) 51-2338071

فکس

دوشنبه تا جمعه – 8:00 الی 13:00

ساعات کاری

 

نحوه دریافت وقت از سفارت آمریکا در پاکستان

برای دریافت وقت مصاحبه ویزای دانشجویی از سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان، ابتدا باید مراحل گرفتن پذیرش در موسسات آموزشی آمریکا را طی کرده باشید و هزینه SEVIS FEE را پرداخت کرده باشید. اگر در مورد چگونگی دریافت پذیرش از موسسات آموزشی آمریکا و نحوه پرداخت SEVIS FEE اطلاعاتی ندارید، می‌توانید مقاله تحصیل در آمریکا را بخوانید.

پس از دریافت پذیرش تحصیلی و پرداخت SEVIS FEE لازم است که به منظور درخواست ویزای تحصیلی آمریکا فرم آنلاین DS-160 را تکمیل نمایید. توجه کنید که به منظور تعیین وقت مصاحبه دانشجویی در پاکستان لازم است که کارمزد سفارت آمریکا در پاکستان و به وسیله حساب های بانکی پاکستانی پرداخت شود. بنابراین برای اینکار به یک شخص پاکستانی نیاز دارید که این پرداخت را برای شما انجام دهد؛ چرا که امکان پرداخت کارمزد سفارت آمریکا در پاکستان از خارج کشور امکان پذیر نیست. 

در صورتی که در هر یک از مراحل دریافت وقت از سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان، احتیاج به کمک داشتید، می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید. مشاوران مجرب می‌توانند تمام مراحل اخذ ویزای تحصیلی آمریکا، گرفتن وقت مصاحبه از سفارت آمریکا و تدارک تور سفارت آمریکا در پاکستان را برای شما انجام دهند. در ادامه مقاله بیشتر در مورد خدمات حامی مهاجر در زمینه تور سفارت آمریکا در پاکستان توضیح خواهیم داد.

شرایط مورد نیاز برای مراجعه به سفارت آمریکا در پاکستان

در هنگام مراجعه به سفارت آمریکا در اسلام آباد، لازم است که به منظور جلوگیری از مشکلات و دردسرهای احتمالی، حتما مسائل زیر را رعایت کنید:

 • اسلام آباد شهر پر جمعیت و شلوغی است، عموما سطح رانندگی در این شهر پایین و خطرناک است. بنابراین توصیه می‌کنیم که تا حد ممکن از تردد پیاده در خیابان ها خودداری کنید و برای امنیت بیشتر از خدمات ترنسفری استفاده کنید، که شما را از مقابل فرودگاه به هتل برساند و از هتل نیز شما را مستقیما به سفارت آمریکا ببرد. برای راحتی بیشتر موسسه حامی مهاجر هر دو این خدمات ترنسفر را در تورهای خود ارائه می‌دهد.
 • در هنگام مراجعه به سفارت از به همراه بردن کیف و چمدان و سایر وسایل اضافه خودداری کنید. بخش امانات سفارت آمریکا فقط لوازم کوچکی همچون گوشی تلفن همراه را قبول می‌کند و  در صورت داشتن لوازم دیگر، به مشکل خواهید خورد.
 • به همراه داشتن هرگونه لوازم الکترونیکی (گوشی تلفن همراه، ساعت هوشمند، پخش کننده موسیقی و...) ، خوراکی و نوشیدنی ، کیف مسافرتی، کوله پشتی، هرگونه بسته و پاکت مهر و موم شده، لوازم آرایشی در حین مصاحبه ممنوع است.
 • نمی‌توانید افرادی را که متقاضی ویزا نیستند به همراه خود داخل سفارت ببرید. (حتی اگر از اقوام درجه یک شما باشند.)
 • برای مراجعه به سفارت از در مخصوص مراجعان ( واقع در خیابان دانشگاه قائد اعظم ) استفاده کنید.
 • حتما به یکی از زبان های انگلیسی و یا اردو مسلط باشید، مصاحبه در سفارت آمریکا در پاکستان با یکی از این دو زبان انجام می‌شود. در صورتی که با زبان انگلیسی مصاحبه کنید بهتر است و بازخورد مثبت تری به دنبال دارد.
 • محدوده دیپلماتیک در اسلام آباد پاکستان، یک ناحیه امنیتی است. هنگام تردد در این محدوده از انجام حرکات مشکوک و حساسیت برانگیز خودداری نمایید و در صورت امکان برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل با یک راهنمای بومی در شهر تردد نمایید.

مزایای مصاحبه سفارت آمریکا در پاکستان

 • در حال حاضر و با وجود بیماری کرونا دریافت سریع ترین وقت سفارت آمریکا برای ویزای دانشجویی، از پاکستان امکان‌پذیر است.‌
 • پاکستان همسایه جنوب شرقی ایران است و سفر به آن از طریق هواپیما به راحتی امکانپذیر است و به دلیل نزدیکی آن به ایران، هزینه سفر کمتری دارد.
 • هزینه غذا و محل اقامت در این کشور به صرفه است.
 • دریافت ویزای پاکستان به راحتی و سرعت امکان پذیر است. 
 • اطراف سفارت آمریکا در اسلام آباد تعداد زیادی هتل وجود دارد که همه آن ها در منطقه امن دیپلماتیک قرار دارند.
 • سفارت آمریکا در اسلام آباد نوساز است و امکانات رفاهی همچون تلویزیون، فروشگاه و بخش امانات (برای به امانت گذاشتن گوشی) دارد.

دیگر خدمات حامی مهاجر: گرفتن وقت سفارت آمریکا آنکارا

معایب مصاحبه سفارت آمریکا در پاکستان

 • مصاحبه سفارت آمریکا در اسلام آباد به زبان انگلیسی و یا اردو انجام می‌شود و مترجم فارسی در این سفارت وجود ندارد.
 • وضعیت رانندگی در خیابان های پاکستان خوب نیست، بنابراین در هنگام تردد در شهر باید بسیار مراقب بود.
 • اسلام آباد شهر شلوغ و پرجمعیتی است، در صورت نداشتن راهنمای مناسب امکان گم شدن در این شهر وجود دارد.
 • پرداخت کارمزد مصاحبه سفارت آمریکا در اسلام آباد باید در داخل کشور پاکستان و توسط سیستم بانکی این کشور پرداخت شود، به همین دلیل برای این کار به شخصی در پاکستان نیاز خواهید داشت و یا باید از خدمات موسسات مهاجرتی استفاده کنید.

خدمات حامی مهاجر در زمینه تور سفارت آمریکا در پاکستان

حامی مهاجر به عنوان یک شرکت معتبر مهاجرتی افتخار آن را دارد که کامل‌ترین خدمات را در زمینه انواع ویزاهای آمریکا و کانادا در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. از جمله این خدمات، برگزاری تور سفارت آمریکا در کشورهای گوناگون از جمله ترکیه، ارمنستان، امارات، پاکستان، لبنان و عمان است. در تورهای حامی مهاجر خدمات زیر به مشتریان ارائه می‌شود :

 • دریافت نوبت سریع از سفارت آمریکا در پاکستان و پرداخت تمام هزینه ها در پاکستان
 • ارائه ارزان‌ترین تورهای انگشت نگاری و مصاحبه در سفارت آمریکا
 • ارائه خدمات ترنسفر فرودگاهی ( حتی با یک شب اقامت )
 • ارائه خدمات همراهی VIP : در اختیار قرار دادن یک راننده برای جابجایی متقاضی ویزا از هتل به سفارت آمریکا و بالعکس.

مدت زمان دریافت ویزا از سفارت آمریکا در پاکستان

در صورتی که پرونده تحصیلی شما بدون نقص باشد و مورد مبهمی در مصاحبه شما وجود نداشته باشد، فرآیند صدور ویزا سه الی هفت روز به طول می‌انجامد. در صورتی که ابهامی در پرونده شما وجود داشته باشد و پرونده شما وارد فرآیند رفع ابهام یا اصطلاحا پروسه AP شود؛ امکان دارد مدت صدور ویزای شما به مدت یک ماه یا بیشتر به طول بیانجامد. بنابراین مدت زمان صدور ویزای تحصیلی آمریکا به میزان آماده بودن مدارک و پاسخگویی شفاف به سوالات مصاحبه بستگی دارد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم قبل از شرکت در مصاحبه حتما با یک مشاور مهاجرتی معتبر مشورت کنید.

سخن پایانی

در حال حاضر و با شیوع بیماری کرونا در بسیاری از کشورهای جهان، ارائه خدمات کنسولی نیز به مشکل خورده است و سفارت های آمریکا در بسیاری از کشورها تعطیل شده اند و یا با ظرفیت پایین ارائه خدمت می‌کنند. بنابراین آن دسته از متقاضیان ویزای دانشجویی که می‌خواهند فرآیند ویزا شدن خود را سریع‌تر به اتمام برسانند باید به فکر دریافت نوبت از سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان باشند. هم اکنون این سفارت سریع ترین نوبت مصاحبه ویزای تحصیلی آمریکا را در اختیار ایرانیان قرار می‌دهد. مصاحبه در سفارت آمریکا در پاکستان به زبان انگلیسی صورت می‌گیرد و مترجم فارسی در این سفارت وجود ندارد. با توجه به شرایط کشور پاکستان توصیه می‌شود که به منظور مراجعه به این سفارت، حتما از خدمات موسسات معتبر مهاجرتی در زمینه تورهای سفارت آمریکا استفاده کنید.

موسسه حامی مهاجر یک موسسه گردشگری و مهاجرتی معتبر است که با داشتن شرکت در ایران و ترکیه خدماتی همچون برگزاری تورهای ارزان انگشت نگاری سفارت آمریکا با ترنفسر فرودگاهی ، دریافت نوبت از سفارت های آمریکا ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا ارائه می‌کند. همکاران مجرب ما در حامی مهاجر می‌توانند در هر یک از سفارت های آمریکا در منطقه برای شما وقت سفارت دریافت کرده و برای شما تور مناسب ترتیب دهند. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148406 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 11 | کل دیدگاه های تایید شده: 0