50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

در نا امیدی بسی امید است! حتی در شرایطی که ریفیوز شدید و همه اطرافیان به شما می‌گویند دیگر هیچ شانسی برای دریافت ویزای کانادا ندارید. به همین یک مصرع ایمان بیاورید و به حامی مهاجر اعتماد کنید. اینجا تنها جایی‌ست که می‌توانید درست به هدف بزنید.

دقیقا مانند مریم 45 ساله که می‌خواست در کنار فرزندش در کانادا زندگی کند و در اوج نا امیدی به حامی مهاجر اعتماد کرد. او که اصلا باورش نمیشد بدون سابقه سفر و با ریفیوزی ویزا شانسی دوباره داشته باشد، حالا در اینکه توانسته 8 روزه به ویزایش برسد شوکه است. متن مصاحبه زیر صحبت‌های این مشتری عزیز است. آن را بخوانید تا بدانید معنای امید، انتخاب درست و تلاش چیست.

همه می‌دانند که حامی مهاجر متخصص در به سرانجام رساندن پرونده‌های مهاجرتی سخت و پیچیده است. با این شماره تماس بگیرید: 02148000957

لطفا خودتان را معرفی کنید.

من مریم هستم. 45 سالم است.

برای بار چندم اقدام کردید؟

دو بار برای دریافت ویزای توریستی کانادا اقدام کردم. 

سابقه ریفیوزی هم داشتید؟

اولین بار که برای ویزای توریستی درخواست دادم متاسفانه ریفیوز شدم. ولی خوشبختانه بار دوم با اعتماد به حامی مهاجر به سرانجام رسید. حقیقتا تمامی کادر این موسسه عالی بودند و برای همین توانستم نتیجه خوب بگیرم.

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

ابتدا یکی از دوستان این موسسه را به من معرفی کرد. اما در نهایت خودم پیچ اینستاگرام‌تان را پیگیری کردم. حقیقتش با دیدن آمار کسانی‌که موفق به دریافت ویزا می‌شدند به خودم گفتم که بهتر است به این شرکت اعتماد کنم و کارم را به آن بسپارم.

از مشاوره اولیه تون راضی بودید؟

بله. کارتان عالی بود. من از همه پرسنل راضی بودم. چه در مرحله مشاوره اولیه و چه کسانی‌که پیگیری پرونده من را انجام دادند. تا این مرحله همه چیز اوکی بود.

دعوتنامه و سابقه سفر به کانادا داشتید؟

سابقه سفر نداشتم ولی چون دخترم کانادا زندگی می‌کندتوانست برای من دعوتنامه بفرستد.

از اقدام تا دریافت ویزا چقدر طول کشید؟

تقریبا فکر می‌کنم 8 روز زمان برد. البته روند کار کلا یک ماه بود و در این یک ماه تمامی کارهای مرتبط با پرونده را انجام دادیم و 8 روزه جواب ویزا آمد. وقتی‌که به من اطلاع دادند واقعا شوکه شدم، احساس کردم که اول می‌خواهند به من خبر دهند که قبول نشدم و مشکلی در پرونده‌ام وجود دارد. اما خداروشکر خبر قبولی را به من دادند. واقعا از همه عواملی که باعث این خبر خوب بودند تشکر می‌کنم.

از کارشناسان پرونده رضایت داشتید؟

آقای فرزین، آقای آهنگر و خانم ایزی با پرونده من مرتبط بودند که واقعا کارشان را عالی انجام دادند. خیلی پیگیر بودند و همه سوالات را بدون هیچ کم و کاستی از بنده می‌پرسیدند و همه شرایط را بسیار روشن و واضح به من توضیح می‌دادند. همه چیز خوب پیش رفت تا اینکه دیروز در نهایت به من اعلام کردند که ویزای من مورد پذیرش قرار گرفت.

یک توصیه برای متقاضیان ویزای کانادا؟

در گذشته یک نفر شرکتی را به من معرفی کرد و متاسفانه من به آن شرکت اعتماد کردم. حتی جواب ریفیوزی ویزای من آمده بود اما پرسنل آن شرکت به من اطلاع نداده بودند. ولی وقتی با حامی مهاجر آشنا شدم امیدوار شدم که هنوز میشه به دریافت ویزای کانادا امید داشت. بنابراین دوباره شانسم را امتحان کردم.

وقتی وارد مجموعه شدم و برخورد پرسنل را دیدم حقیقتا چاره‌ای جز قبول کردن و اعتماد کردن به حامی مهاجر نداشتم. چون فکر می‌کردم این موسسه آخرین جایی باید باشد که بتوانم به یک نتیجه مثبت برسم و همین اتفاق هم افتاد.

حامی مهاجر را به دوستان خود معرفی می‌کنید؟

حتما این موسسه را به دوستان و آشنایانی که قصد مهاجرت دارند، پیشنهاد می‌کنم. حتی سعی می‌کنم به هر طریقی که ممکن است از طریق شبکه‌های اجتماعی این موسسه را معرفی می‌کنم. همه اطرافیان من شوکه شدند از اینکه 8 روزه ویزای توریستی کانادای من آمد و برای بسیاری غیر قابل تصور بود.

یک جمله درباره حامی مهاجر....

اطمینان کامل به کل مجموعه. واقعا عالی هستید.
 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0